Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
_XRHSTOS_
Operator
Δημοσιεύσεις: 2050
Εγγραφή: Δευ 16 Απρ 2007, 01:14
Irc ψευδώνυμο: _XRHSTOS_
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Λάρισα

Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από _XRHSTOS_ » Κυρ 11 Ιαν 2009, 19:57

Φαίνεται ότι η Ελληνική Δικαιοσύνη λειτουργεί με δύο μέτρα και δύο σταθμά. Αν εμείς οι Έλληνες πατριώτες γράφαμε εναντίων των Εβραίων τον εν χιλιοστόν των όσων λένε αυτές τις μέρες στα ραδιοκάναλα οι γνωστοί Αριστεροί, θα είχε παρέμβει αυτεπαγγέλτως ο Εισαγγελέας και θα μας κάθιζε στο σκαμνί με βαρύτατες κατηγορίες. Για παράδειγμα, ακούστε τι φρικτά πράγματα είπε στις 12.10 το μεσσημέρι της περασμένης Δευτέρας απο τον ραδιοσταθμό της Γιάννας Αγγελοπούλου (City 99,5 FM) ο διαβόητος Τζίμης Πανούσης.Απομαγνητοφωνώ επί λέξει:
"Εβραίοι - Γουρούνια - Δολοφόνοι. Εγώ θα το λέω κι ας ενοχλούνται οι Δοσίλογοι της Αριστεράς και οι κωλόγριες του Πολιτικού Ορθολογισμού ότι υπάρχουν και καλοί Εβραίοι, υπάρχουν και καλοί αστυνομικοί κι ότι δεν είναι σωστό να τους βάλουμε στο ίδιο τσουβάλι όλους. Καλή μου κυρία,όταν έχω τον μπάτσο απέναντι και με ψεκάζει με ληγμένο εβραϊκό χυμό - Jewish juice που λέμε - θα ρωτίξω τι ζώδιο είναι και να μου δείξει την φτωχή φορολογική του δήλωση, πριν του εκσφενδονίσω την αμυντική μου μπουκάλα; Εμείς τα λέγαμε ότι απο μόνοι τους θα σκοτώσουνε μπάτσο για να έχουνε το πλεονέκτημα του νεκρού. Εβραίοι - Γουρούνια - Δολοφόνοι κακή σας μέρα, κακό ψόφο να 'χετε. Η Γάζα να σας τυλίξει σαν σάβανο. Απο την εποχή της Ρωμαϊκής Αυτοκρατορίας, ελέγχουν όλο το Σόου Μπιζπου είναι σε επιδέξια εβραϊκά χέρια και συνεχίζουν ακάθεκτοι να μαζεύουν όλα του κόσμου τα σκουπίδια, έχοντας στα χέρια τους τα Μουσεία... Τοκογλύφοι,τσιρκολάνοι και σκουπιδιάρηδες μια ζωή, αλλά τα τελευταία χρόνια εξασκούν κι άλλο ένα επικερδές επάγγελμα: Αυτό του επαγγελματία δολοφόνου των παιδιών και γυναικών με μαντίλες. Ο Σιωνιστικός μεταστατικός καρκίνος, χρόνο με το χρόνο καταβροχθίζει τα πάντα γύρω του και τρέφεται με βομβαρδισμένες σάρκες μικρών παιδιών"!!!...



Εφημερίδα στΟχΟς 08/01/2009 - στήλη: Κοινός Νους
Γεια σας
Άβαταρ μέλους
Dhmellhn
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 4046
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2007, 15:16
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: ΕΛ-ΛΑΣ
Έδωσε Likes: 27 φορές
Έλαβε Likes: 71 φορές

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από Dhmellhn » Κυρ 11 Ιαν 2009, 23:42

Λέει όμως και κάποιες αλήθειες ο τρελοτζίμης, ανακατεμένες βεβαίως με τα γνωστά αντιαστυνομικά σύνδρομα καταδίωξης που έχουν όλοι οι αριστεροί.
"Εβραίοι - Γουρούνια - Δολοφόνοι. Εγώ θα το λέω κι ας ενοχλούνται οι Δοσίλογοι της Αριστεράς και οι κωλόγριες του Πολιτικού Ορθολογισμού ότι υπάρχουν και καλοί Εβραίοι, υπάρχουν και καλοί αστυνομικοί κι ότι δεν είναι σωστό να τους βάλουμε στο ίδιο τσουβάλι όλους. Καλή μου κυρία,όταν έχω τον μπάτσο απέναντι και με ψεκάζει με ληγμένο εβραϊκό χυμό - Jewish juice που λέμε - θα ρωτίξω τι ζώδιο είναι και να μου δείξει την φτωχή φορολογική του δήλωση, πριν του εκσφενδονίσω την αμυντική μου μπουκάλα; Εμείς τα λέγαμε ότι απο μόνοι τους θα σκοτώσουνε μπάτσο για να έχουνε το πλεονέκτημα του νεκρού. Εβραίοι - Γουρούνια - Δολοφόνοι κακή σας μέρα, κακό ψόφο να 'χετε. Η Γάζα να σας τυλίξει σαν σάβανο. Απο την εποχή της Ρωμαϊκής Αυτοκρατορίας, ελέγχουν όλο το Σόου Μπιζπου είναι σε επιδέξια εβραϊκά χέρια και συνεχίζουν ακάθεκτοι να μαζεύουν όλα του κόσμου τα σκουπίδια, έχοντας στα χέρια τους τα Μουσεία... Τοκογλύφοι,τσιρκολάνοι και σκουπιδιάρηδες μια ζωή, αλλά τα τελευταία χρόνια εξασκούν κι άλλο ένα επικερδές επάγγελμα: Αυτό του επαγγελματία δολοφόνου των παιδιών και γυναικών με μαντίλες. Ο Σιωνιστικός μεταστατικός καρκίνος, χρόνο με το χρόνο καταβροχθίζει τα πάντα γύρω του και τρέφεται με βομβαρδισμένες σάρκες μικρών παιδιών"!!!...
Δεν έχουμε αιώνιους συμμάχους ούτε διηνεκείς εχθρούς. Τα συμφέροντά μας είναι αιώνια και διηνεκή. Αυτά έχουμε καθήκον να τα προασπίσουμε. (ΛΟΡΔΟΣ ΠΑΛΜΕΡΣΤΟΝ)
Άβαταρ μέλους
SeirioAstro
Σχεδιαστής
Σχεδιαστής
Δημοσιεύσεις: 1847
Εγγραφή: Τετ 18 Ιουν 2008, 17:03
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: 12η Αποικία

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από SeirioAstro » Δευ 12 Ιαν 2009, 17:06

Καλά, εαν όντως τα είπε αυτά, είναι μεγάλος μάγκας. :thumb:
[img]http://i366.photobucket.com/albums/oo10 ... 2wr0-1.jpg[/img]

Ούτως λέγομεν άπαντες.
Άβαταρ μέλους
Γκροτέσκος
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Πέμ 09 Οκτ 2008, 18:12
Φύλο: Άνδρας

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από Γκροτέσκος » Δευ 12 Ιαν 2009, 17:16

ΣείριοΑστρο έγραψε:Καλά, εαν όντως τα είπε αυτά, είναι μεγάλος μάγκας. :thumb:
Μπραβο του. Καλα τα ειπε.
Μπορει να ναι αριστερος, αλλα ειναι συμπαθητικος αριστερος. :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Άβαταρ μέλους
beren
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ 10 Ιαν 2009, 20:20
Φύλο: Άνδρας
Επικοινωνία:

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από beren » Δευ 12 Ιαν 2009, 20:03

Εγώ διαφωνώ..

Με αυτόν τον τρόπο ομοιοποιεί όλους τους Εβραίους ενώ δεν έχει γνωρίσει ούτε τους μισούς.Δείχνει την -επιτρέψτε μου-ημιμάθειά του,καθώς δεν δείχνει να γνωρίζει πως υπάρχουν και μεγάλα ποσοστά Εβραίων που είναι ενάντια στην σφαγή αυτή.
Αλλά καθώς κάτι τέτοιο αποσιωποιήθηκε από τα ΜΜΕ σχεδόν παγκοσμίως,φυσικό είναι να μην το αναφέρει και κάποιος έξω από αυτά(τρόπος του λέγειν) ώστε να μην τους έχει εχθρούς.
Αυτά.
Άβαταρ μέλους
Γκροτέσκος
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Πέμ 09 Οκτ 2008, 18:12
Φύλο: Άνδρας

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από Γκροτέσκος » Τρί 13 Ιαν 2009, 00:00

beren έγραψε:Εγώ διαφωνώ..
Με αυτόν τον τρόπο ομοιοποιεί όλους τους Εβραίους ενώ δεν έχει γνωρίσει ούτε τους μισούς.Δείχνει την -επιτρέψτε μου-ημιμάθειά του,καθώς δεν δείχνει να γνωρίζει πως υπάρχουν και μεγάλα ποσοστά Εβραίων που είναι ενάντια στην σφαγή αυτή.
Θα συμφωνίσω με την διαφωνία σου ως προς την συμφωνία μας που είχαμε με τον ανοιχτή του topic, διότι συμφώνησα μαζί σου και στο msn που μιλήσαμε για το συγκεκριμένο θέμα.

Αλλά αυτά γίνεται όταν διαβάζεις Πλεύρη "Εβραίοι όλη η αλήθεια". Διαστρευλώνεις όχι μόνο την αλήθεια... αλλά μπερδεύεις και τα μπούτια σου.
Άβαταρ μέλους
Fountikos_Xasistas
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 582
Εγγραφή: Δευ 30 Απρ 2007, 10:23
Φύλο: Άνδρας
Επικοινωνία:

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από Fountikos_Xasistas » Τρί 13 Ιαν 2009, 20:32

Η τρέχουσα κυβέρνηση του Ισραήλ είναι ακρο-ακροδεξιά :P
Τα άστρα και τα ζώδια, μας φέρνουνε εμπόδια...
http://www.youtube.com/watch?v=HtUFhbH1UZ4
Άβαταρ μέλους
Ιπτάμενος
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: Παρ 14 Δεκ 2007, 15:11
Φύλο: Άνδρας

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από Ιπτάμενος » Τετ 14 Ιαν 2009, 01:57

90φευγα τα εκατο των Εβραίων υποστηρίζουν τις επιχειρήσεις του στρατου τους και καραγουσταρουν που τσακιζουν τους παλαιστίνιους. Και δεν εχουν αμφιβολιες γιατι ξερουν πως οσο τους ξεδοντιάσουν τωρα τοσο καλύτερα θα ειναι μετα.
Απλα με αυτες τις επιχειρήσεις (δε λεω πολεμο, γιατι δεν ειναι) φάνηκε ποσο πολυ ελέγχουν την παγκόσμια κοινότητα οι εβραίοι. Κανεις μα κανείς δε μπορει αν σηκώσει ανάστημα εναντίον τους. Φυσικα αγγλια αμερικη ειναι απολυτα ταυτισμενες με αυτους, ενα σωμα, μια ψυχη, τους δικαιλογησαν απολυτα.
Για μια ακόμα φορα, οπου φτωχός κι η μοίρα του. ΔΕν υπάρχουν δικαια, μονο συμφέροντα.
Up there. With the best of the best
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 14 Ιαν 2009, 09:28

beren έγραψε:Εγώ διαφωνώ..

Με αυτόν τον τρόπο ομοιοποιεί όλους τους Εβραίους ενώ δεν έχει γνωρίσει ούτε τους μισούς.Δείχνει την -επιτρέψτε μου-ημιμάθειά του,καθώς δεν δείχνει να γνωρίζει πως υπάρχουν και μεγάλα ποσοστά Εβραίων που είναι ενάντια στην σφαγή αυτή.
Αλλά καθώς κάτι τέτοιο αποσιωποιήθηκε από τα ΜΜΕ σχεδόν παγκοσμίως,φυσικό είναι να μην το αναφέρει και κάποιος έξω από αυτά(τρόπος του λέγειν) ώστε να μην τους έχει εχθρούς.
Αυτά.

Θεωρώ ότι μιλάει για τους Σιωνιστές κι όχι για τα αμέτοχα ανθρωπάκια της Ισραηλινης κοινότητας που ουδεμία σχέση έχουν- και ΔΕΝ συναινούν στα αίσχη που διαπράττει η φυλή τους με τις ευλογίες των ΗΠΑ που κατά τα αλλα μας το παίζουν ανθρωπιστές. :thumbsdown:

Πιστεύω ότι υπάρχουν και τέτοιοι Εβραίοι, που είναι Εβραίοι μόνο στο θρήσκευμα.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
_XRHSTOS_
Operator
Δημοσιεύσεις: 2050
Εγγραφή: Δευ 16 Απρ 2007, 01:14
Irc ψευδώνυμο: _XRHSTOS_
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Λάρισα

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από _XRHSTOS_ » Τετ 14 Ιαν 2009, 17:21

Ο Πανούσης είναι ξεκάθαρο που αναφέρεται. Στην εποχή της Ρωμαϊκής Αυτοκρατορίας δεν υπήρχαν Σιωνιστές και ούτε οι Σιωνιστές έχουνε κάποια σχέση με τα τσίρκα και τους σκουπιδιάρηδες.

Άλλωστε αν ξαναδιαβάσετε προσεκτικά τη δήλωσή του,θα δείτε ότι τα χώνει "στους Δοσίλογους της Αριστεράς" και "στις κωλόγριες του Πολιτικού Ορθολογισμού" επειδή...ισχυρίζονται ότι υπάρχουν και καλοί Εβραίοι!!!

Φυσικά,τα μισά απο αυτά που είπε ο Τζίμης Πανούσης στην εκπομπή του,αν τα έγραφε κανας Πλεύρης,κανας "ΕΛΕΥΘΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ" ή καμμία "Α1",ο Δημητράς με το ΕΠΣΕ και το ΚΙΣΕ θα τους έκαναν μήνυση για παραβίαση της αντιρατσιστικής νομοθεσίας. Τώρα όμως που ο Πανούσης αποκαλεί τους Εβραίους "γουρούνια" και "δολοφόνους" και τους κατηγορεί συλλήβδην (όπως αποδεικνύεται απο τα ίδια τα λεγόμενά του) για τα εγκλήματα κατα των Παλαιστινίων και για χημικά που παρασκευάζει το Ισραήλ,δεν τους ενοχλεί καθόλου...
Γεια σας
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 15 Ιαν 2009, 01:21

Oι Σιωνιστές (αποκρυφιστές, ταλμουδιστές τότε) υπήρχαν από καταβολής Εβραίων.
Ψαξ'το λίγο και διάβασε Χρήστάκο. Έχεις μείνει λίγο αδιάβαστος επ'αυτού. :wink:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
_XRHSTOS_
Operator
Δημοσιεύσεις: 2050
Εγγραφή: Δευ 16 Απρ 2007, 01:14
Irc ψευδώνυμο: _XRHSTOS_
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Λάρισα

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από _XRHSTOS_ » Πέμ 15 Ιαν 2009, 07:54

Οι Σιωνιστές (με την πολιτική έννοια του όρου) εμαφνίστηκαν κατα το 19ο μ.Χ. αιώνα. Τότε έκαναν και το πρώτο συνέδριό τους υπο το Θεόδωρο Χερτζλ. Στην παλιά εποχή ο όρος σιωνιστής,πολλές φορές είχε τελείως διαφορετική σημασία απο τη σημερινή,σχετιζόταν ακόμη και με το Χριστιανισμό,η Κωνσταντινούπολη είχε αποκληθεί μέχρι και "Νέα Σιών",ο δε όρος Σιών,είχε ρίζες απο το όρος Σινά το οποίο ήτασνε θρησκευτικής σημασίας για τους Ιουδαίους αλλά για τους Χριστιανούς λόγω της ιστορίας του με το Μωυσή.


Εν πάσει περιπτώσει,όπως και να 'χει η ιστορία,ο Πανούσης απο την εκπομπή του δε λέει "Σιωνιστές-Γουρούνια-Δολοφόνοι",αλλά "Εβραίοι-Γουρούνια-Δολοφόνοι" και τα 'χώνει απο πάνω σε όποιον κάνει διαχωρισμό μεταξύ των Εβραίων!!! Ο ίδιος το είπε!


Άλλωστε όταν αναφέρεσαι σε ανθρώπους περιγράφοντάς τους ως "τοκογλύφους,τσιρκολάνους και σκουπιδιάριδες απο την αρχαία εποχή",είναι ξεκάθαρο ότι δεν αναφέρεσαι σε κάποια πολιτική κίνηση.
Γεια σας
KASSANDROS
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1142
Εγγραφή: Πέμ 03 Μάιος 2007, 18:08
Φύλο: Άνδρας
Έλαβε Likes: 5 φορές

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από KASSANDROS » Πέμ 15 Ιαν 2009, 10:23

Θα συμφωνήσω με τον Χρήστο. Ο Σιωνισμός ήταν εβραϊκό πολιτικό κίνημα του 19ου αιώνα που στόχευε στην δημιουργία ανεξάρτητου εβραϊκού κράτους, στα πρότυπα των ευρωπαϊκών εθνών-κρατών.

Το πρόβλημα δεν έγκειται μόνο στον Σιωνισμό ή μόνο στην πολιτική του κράτους του Ισραήλ.
Το πρόβλημα έγκειται στην εβραϊκή παρασιτική φύση, η οποία γέννησε τον Σιωνισμό.
Άβαταρ μέλους
_XRHSTOS_
Operator
Δημοσιεύσεις: 2050
Εγγραφή: Δευ 16 Απρ 2007, 01:14
Irc ψευδώνυμο: _XRHSTOS_
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Λάρισα

Re: Αγαπητοί Εβραίοι,ακούτε Τζίμη Πανούση;

Δημοσίευση από _XRHSTOS_ » Παρ 16 Ιαν 2009, 15:36

Fountikos_Xasistas έγραψε:Η τρέχουσα κυβέρνηση του Ισραήλ είναι ακρο-ακροδεξιά :P

...Και ταυτόχρονα κεντροαριστερή!

Ο Υπουργός Εθνικής Αμύνης του Ισραήλ,Εχούντ Μπάρακ,είναι ο αντιπρόεδρος της "Σοσιαλιστικής Διεθνούς"! :P
Γεια σας
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πολιτική-Γεωπολιτικά- Κοινωνικά Κινήματα”