ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Περί ανέμων και υδατων
προσώπων και πραγμάτων
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1098
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 160 φορές
Έλαβε Likes: 207 φορές

ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από dim » Τετ 23 Φεβ 2022, 21:58

Εφτά μήνες μετά την αναστολή εργασίας τους απο την κυβέρνηση, οι υγειονομικοί
δίνουν την μάχη τους προσπαθώντας να αντέξουν στην πίεση άνεργοι πλέον κάνοντας ακόμα και δουλειές του ποδαριού για να επιζήσουν. Αυτή είναι μία πραγματικότητα που δεν αμφισβητείται. Η λογική μου χτυπάει δαγκωτό να συμπάσχω. Και το κάνω..
Δεν μπορεί σε μία ευνομούμενη πολιτεία οι θεσμοί να γίνονται τιμωροί και με την δικαιολογία της υγείας να σπρώχνουν κόσμο στην εξαθλίωση αφαιρώντας τους το δικαίωμα να ζούν με αξιοπρέπεια, στηριζόμενοι σε ένα ψεύτικο αφήγημα που απο παντού μπάζει. Καλά μέχρι εδώ, αλλά έρχεται να μου ταράξει την λογική και μία άλλη παράμετρος που απαιτεί ίσες αποστάσεις και θέτει προβληματισμό.
Αν υποθέσουμε πως τα πρώτα δύο χρόνια σχεδόν οι υγειονομικοί ήταν μέρος του συστήματος και εκεί που χτυπούσε η καρδιά του προβλήματος (στα νοσοκομεία), δεν υπάρχει περίπτωση να μην κατάλαβαν τα περίεργα και τα παράδοξα που εκ των πραγμάτων λάβαιναν χώρα στα νοσοκομεία/κολαστήρια. Ολοι ήξεραν τις κατευθυντήριες γραμμές του υπουργείου, και τα υπερβολικά ως παρανοικά νοσοκομειακά πρωτόκολλα που είχαν μπει σε εφαρμογή όλον εκείνο τον καιρό. Είδαν με τα ίδια τους τα μάτια να πεθαίνει κόσμος αχρείαστα στις εντατικές καθώς και η κουτσή Μαρία βαφτιζόταν κρούσμα κόβιντ. Διασωληνώσεις χωρίς σταματημό ακόμα και έξω απο τις ΜΕΘ.. Τόσοι αδικοχαμένοι άνθρωποι στο βωμό του χρήματος. Υπάρχουν μαρτυρίες όπου λένε ότι η κάθε διασωλήνωση ασθενούς είχε κρυφή επιδότηση με σκοπό τι άλλο? Να ανεβούν τα κρούσματα και οι θάνατοι βεβαίως.. Και φτάνουμε στην ερώτηση του ενός εκατομμυρίου.. Γιατί μέχρι και τώρα παραμένουν τα στόματα των απολυμένων κλειστά? Γιατί βλέποντας την αναλγησία της κυβέρνησης δεν πάνε όλοι μαζί στον εισαγγελέα να καταγγείλουν τις ανομίες που σίγουρα είδανε? Μήπως γιατί έχουν την φωλιά χεσμένη και σφυρίζουν αδιάφορα? Η περιμένουν να επαναπροσληφθούν νομίζοντας ότι θα αλλάξει γνώμη η κυβέρνηση? Κανένας δεν τολμά να θίξει το θέμα και περιορίζονται σε άγονες διαμαρτυρίες και ήπια λογίδρια. Μήπως στο πίσω μέρος του μυαλού τους κρατούν το ενδεχόμενο της αποκάλυψης των πεπραγμένων που ενδεχομένως να έρθουν στο φως? Δεν μπορεί κανένας να μην είδε τίποτα, κανένας να μην αισθάνθηκε ότι κάτι βρωμάει.. Στην Αμερική κάποιες θαρραλέες νοσοκόμες βγαίνουν και τα λένε. Στην Ελλάδα κανένας?
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 26 Φεβ 2022, 17:31

Με εντολή Πλεύρη; Συνέλαβαν μαύρα μεσάνυχτα τον
υγειονομικό απεργό πείνας μπροστά από το υπ. Υγείας


Εικόνα

Στην προσαγωγή του απεργού πείνας Λάμπρου Τσάπαλη, που βρισκόταν έξω από το Υπουργείο Υγείας, προχώρησε η ΕΛ.ΑΣ., σύμφωνα με πληροφορίες, λόγω απείθειας.

Ο απεργός πείνας που είχε ξεκινήσει εδώ και καιρό τον δικό του αγώνα κατά της αναστολής εργασίας των υγειονομικών, τονίζοντας μάλιστα πως «ή αυτοί ή εμείς. Έχω δώσει την ψυχή μου στα νοσοκομεία», συνελήφθη με αυτόφωρη διαδικασία περίπου στις 2:30 τα ξημερώματα της Παρασκευής.

Μάλιστα, αυτόπτες μάρτυρες του συμβάντος κάνουν λόγο για βίαιη προσαγωγή του Λάμπρου Τσάπαλη την ώρα που κοιμόταν. «Τη μία μας είπαν απείθεια, την παρακώλυση της εισόδου. Αυτά όλα είναι ψεύδη. Οι αστυνομικοί έκαναν παράβαση καθήκοντος».

Υπενθυμίζεται ότι προχώρησε σε απεργία πείνας κατά το πρώτο διάστημα του κορωνοϊού για τα ελλιπή μέσα προστασίας που παρείχε το κράτος στους εργαζομένους.

Μάλιστα, το καλοκαίρι ξεκίνησε πεζός από τη Λάρισα με προορισμό την Αθήνα, με τις δυνάμεις του εν τέλει να τον εγκαταλείπουν.

Εικόνα


Εικόνα

Εικόνα



http://skeftomasteellhnika.blogspot.com ... t_664.html
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 26 Φεβ 2022, 21:10

dim έγραψε:
Τετ 23 Φεβ 2022, 21:58
Και φτάνουμε στην ερώτηση του ενός εκατομμυρίου.. Γιατί μέχρι και τώρα παραμένουν τα στόματα των απολυμένων κλειστά? Γιατί βλέποντας την αναλγησία της κυβέρνησης δεν πάνε όλοι μαζί στον εισαγγελέα να καταγγείλουν τις ανομίες που σίγουρα είδανε? Μήπως γιατί έχουν την φωλιά χεσμένη και σφυρίζουν αδιάφορα? Η περιμένουν να επαναπροσληφθούν νομίζοντας ότι θα αλλάξει γνώμη η κυβέρνηση? Κανένας δεν τολμά να θίξει το θέμα και περιορίζονται σε άγονες διαμαρτυρίες και ήπια λογίδρια. Μήπως στο πίσω μέρος του μυαλού τους κρατούν το ενδεχόμενο της αποκάλυψης των πεπραγμένων που ενδεχομένως να έρθουν στο φως? Δεν μπορεί κανένας να μην είδε τίποτα, κανένας να μην αισθάνθηκε ότι κάτι βρωμάει.. Στην Αμερική κάποιες θαρραλέες νοσοκόμες βγαίνουν και τα λένε. Στην Ελλάδα κανένας?



Εχουν βγει κάμποσοι... έχω ακούσει αρκετά βίντεο
που τώρα δεν υπάρχουν η δεν τα βρίσκω...

ένα δείγμα όμως το βρηκα εδω



https://youtu.be/I2NTEBiD1jY?t=3

απλά εδώ δεν ακούγονται πολύ γιατί ο κόσμος δεν πολυνοιάζεται...

κι ο παραπάνω, ακούγεται από πέρισι... κι είναι γενναίος ο άνθρωπος...

Θα μου πεις μ'έναν κούκο δεν έρχεται η άνοιξη...

πάντως 7000 ειναι στο δρομο κι αυτό ειναι άγριο...
διαρκώς έξω απ'το υπουργείο υγείας...

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ - 9η ΜΕΡΑ - ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 24/7 22/2/22



https://rumble.com/vvkp39--9-247-22222. ... of&mrefc=2


οργανώθηκε και

ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ-ΣΥΖΗΤΗΣΗ "Ο ΡΟΛΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΗΣ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ"



https://rumble.com/vvo7eh-53197433.html ... nceGR&ep=2
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1098
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 160 φορές
Έλαβε Likes: 207 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από dim » Σάβ 26 Φεβ 2022, 21:17

ArELa έγραψε:
Σάβ 26 Φεβ 2022, 17:31
Μάλιστα, αυτόπτες μάρτυρες του συμβάντος κάνουν λόγο για βίαιη προσαγωγή του Λάμπρου Τσάπαλη την ώρα που κοιμόταν.
Η χουντάρα της κυβέρνησης μιζοτάκη σε όλο της το μεγαλείο.. :emetos: Μόνο ντροπή νιώθει κανείς αλλα αναρωτιέσαι και πόσο μακριά μπορεί να φτάσουν αυτοί οι υπάνθρωποι. Αν με τέτοια ευκολία παραμερίζουν και συλλαμβάνουν τον απεργό πείνας φανταστείτε τι άλλο είναι σε θέση να κάνουν .. Για καμαρώστε πολιτικούς που αφήνουμε να αποφασίζουν για την ζωή μας.. :thumbsdown:
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 26 Φεβ 2022, 21:29

dim έγραψε:
Σάβ 26 Φεβ 2022, 21:17
ArELa έγραψε:
Σάβ 26 Φεβ 2022, 17:31
Μάλιστα, αυτόπτες μάρτυρες του συμβάντος κάνουν λόγο για βίαιη προσαγωγή του Λάμπρου Τσάπαλη την ώρα που κοιμόταν.
Η χουντάρα της κυβέρνησης μιζοτάκη σε όλο της το μεγαλείο.. :emetos: Μόνο ντροπή νιώθει κανείς αλλα αναρωτιέσαι και πόσο μακριά μπορεί να φτάσουν αυτοί οι υπάνθρωποι. Αν με τέτοια ευκολία παραμερίζουν και συλλαμβάνουν τον απεργό πείνας φανταστείτε τι άλλο είναι σε θέση να κάνουν .. Για καμαρώστε πολιτικούς που αφήνουμε να αποφασίζουν για την ζωή μας.. :thumbsdown:

Αμ δεν είναι μόνο ο Μητσοτάκης... οι "καλοσύνες" ξεκίνησαν από το 07
Θυμάσαι τη Μαργαρίτη? ο Άλκης την έφερε εδω viewtopic.php?p=248136#p248136

Η ταλαιπωρία και η κακομεταχείριση αυτής της γυναίκας ήταν απίστευτη
για άλλο θέμα βέβαια.. ένα βρώμικο σκάνδαλο δικαστικών στα Γρεβενά
αλλά δεν έχει σημασία...
άνοιξα θέμα το 16 για την ιδια με τίτλο
Τη Μαργαρίτη τη θυμάται κανείς;

γιατί κι εκείνη ξεχάστηκε από τους πολλούς ΔΥΣΤΥΧΩΣ...

Οπότε οι κυβερνητικές πρακτικές είναι κλασικές, ειδικά όταν πρέπει
οπωσδηποτε να συγκαλυφθεί κάτι...

Αν δει κάποιος μια κυβέρνηση ΣΗΜΕΡΑ =στον πλανήτη οχι μόνο εδώ=
που να στηρίζει έμπρακτα τα λαϊκά δικια, να μου την υποδειξει
διότι δεν βλέπω ΚΑΜΊΑ και δεν πιστεύω πως είμαι τυφλη.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1098
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 160 φορές
Έλαβε Likes: 207 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από dim » Σάβ 26 Φεβ 2022, 22:59

ArELa έγραψε:
Σάβ 26 Φεβ 2022, 21:29
Αν δει κάποιος μια κυβέρνηση ΣΗΜΕΡΑ =στον πλανήτη οχι μόνο εδώ=
που να στηρίζει έμπρακτα τα λαϊκά δικια, να μου την υποδειξει
διότι δεν βλέπω ΚΑΜΊΑ και δεν πιστεύω πως είμαι τυφλη.


Πολλές φορές έχω αναρωτηθεί ότι παίζει η δημοκρατικότερη κυβέρνηση στον πλανήτη όλο να είναι η Β. Κορέα.. Δεν το λέω για αστείο. Ακούμε τόσα πολλά απο τα συστημικά μέσα για αυτήν την χώρα που βασίζονται όμως σε μονομερείς αφηγήσεις άλλων κρατών και κυβερνήσεων χωρίς να ξέρουμε τι πραγματικά ισχύει εκει. Ακούμε για φρικτές εκτελέσεις αντιφρονούντων κλπ, για το ότι είναι ρομποτάκια και τέτοια. Αλλά για αυτούς που δεν αρκούνται στο σανό της προπαγάνδας είναι αυτονόητο να εξετάζουν και το ενδεχόμενο να μην είναι καθόλου έτσι. Μήπως σε αυτά τα διαβολικά χρόνια που ζούμε, η αποστασιωποιημένη Β. Κορέα είναι ίσως ο μοναδικός φάρος ανθρώπινης αλληλεγγύης, δημοκρατίας, πατριωτισμού, ακόμα και σεβασμού στην φύση που δεν έχουν πειράξει ούτε με χημικά ούτε έχουν επέμβει στην ανθρώπινη ύπαρξη τόσο απροκάλυπτα δολοφονικά όπως οι πολιτισμένοι δυτικοί? Δεν ξέρω, επειδή έχω δει πολλά και άλλα τόσα να είναι τελικά άλλο αυτό που δείχνουν και άλλο αυτό που πραγματικά είναι, δεν αποκλείω τίποτα . Οποιον και να ρωτήσετε για την Β. Κορέα θα σας πει τα χειρότερα , όχι απο προσωπική εμπειρία έχοντας ζήσει εκεί, αλλά απο ανελέητη προπαγάνδα που προέρχεται απο τα <<πολιτισμένα>> κράτη του σατανόκοσμου που διαιρεί και βασιλεύει. Πέστε με τρελλό, αλλά τείνω να πιστεύω ότι εκει είναι πολύ περισσότερο ευτυχισμένοι οι πολίτες και απολαμβάνουν την πραγματική ελευθερία ζώντας την ζωή τους απλά, χωρίς iphone, facebook, και άλλα ωραία καλούδια...
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 03 Μαρ 2022, 15:35

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1098
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 160 φορές
Έλαβε Likes: 207 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από dim » Πέμ 03 Μαρ 2022, 18:25

Δεν μπορούμε να τους τσουβαλιάσουμε όλους ως υπεύθυνους και συνένοχους. Υπάρχουν και εξαιρετικοί επαγγελματίες και λαμπροί επιστήμονες. Ομως εξακολουθώ να πιστεύω ότι ένα μεγάλο κομμάτι απο αυτούς σίγησε απο φόβο στην αρχή μην χάσουν την δουλειά τους. Αργότερα όμως με τον υποχρεωτικό εμβολιασμό και ξέροντας ότι αυτά δεν είναι εμβόλια αλλά άλλο πράγμα, πετάχτηκαν έξω απο το ίδιο το σύστημα αφού δεν σκόπευαν να κάνουν την ένεση. Ολο όμως τον προηγούμενο καιρό που μεσολάβησε μέχρι να δεχτούν τον εκβιασμό απο τους καμπαλιστές της κυβέρνησης είχαν προλάβει να δούν τα αίσχη στις εντατικές και τα πρωτόκολλα στις εισαγωγές υποτιθέμενων ασθενών με κόβιντ. Ολες οι αιτίες θανάτων να καταγράφονται κόβιντ, οι νεκροί να τυλίγονται σε ζελατίνα, και τους ασθενείς να τους ξεσκίζουν στα τεστ μέχρι να βγούν θετικοί, και απο κει και πέρα στο κολαστήριο που το βάφτισαν τμήμα /θάλαμο κόβιντ :freak: . Ολοι αυτοί ήταν εκεί όταν οι τηλεοράσεις είχαν πέσει με τα μούτρα στην προπαγάνδα παπαγαλίζοντας όλη την μέρα οτι τα νοσοκομεία ασφυκτιούν απο τα πολλά κρούσματα, και πως οι εντατικές έχουν γονατίσει ενώ υπάρχουν πολλές μαρτυρίες και βίντεο πολιτών που τράβηξαν τα νοσοκομεία που έδειχναν άδειους διαδρόμους και ερημωμένα τμήματα.Αλλά κανένας δεν μίλησε τότε. :dunno: .Μόνο πολύ αργότερα, όταν αισθάνθηκαν την μέγγενη της σατανικής κυβέρνησης να τους πιέζει τότε έπρεπε να πηδήξουν απο το πλοίο :swim: .Αλλά αυτό το έκαναν για να αποφύγουν να βάλουν την ζωή τους σε κίνδυνο αφού η συντριπτική πλειοψηφία απο αυτούς ( οι πιο ψιλιασμένοι :wink: , και ειδικευμένοι επιστήμονες) ήξεραν ή κατάλαβαν μέσα απο ψάξιμο ότι τα σκευάσματα ήταν εργαλεία αποπληθυσμού. Αρνήθηκαν να τρυπηθούν γιατί φοβήθηκαν για την ζωή τους . Κανένας όμως απο ότι γνωρίζω δεν κατήγγειλε την απάτη της ψευτοπανδημίας και κανένας δεν κατήγγειλε με πραγματικά στοιχεία όλα τα απίθανα που είδανε εκεί μέσα όσο δούλευαν. Θα μπορούσαν να καταθέσουν στον εισαγγελέα ότι ξέρουν και ας χτυπούσαν σε τοίχο, αφού όλοι βλέπουμε ότι δεν υπάρχει δικαιοσύνη, έχει υποστεί και αυτή μέγα υποβάθμιση. Αλλά ας το έκαναν για να έχουν την συνείδηση τους καθαρή. Ομως αντ αυτού τι κάνουν? Ζητάνε να τους πάρει πίσω το σύστημα ενω γνωρίζουν ότι είναι στην ακμή της διαφθοράς του.
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15803
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 341 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από doctormarkon » Πέμ 03 Μαρ 2022, 23:33

Η Εύη Κιαγιά μιλάει.
Και για εγκληματα που γίνονται.
Της αφαιρέθηκε η άδεια και δεν μπορεί να δουλέψει πια ως γιατρός.
Στα κανάλια την λένε τρελή....και για τον πολύ κόσμο είναι τρελή.
Αντιμετωπίζει και οικονομικό πρόβλημα και έχει ένα παιδάκι 7 χρόνών.
Όμως πριν ένα μήνα πήγε από το Ηράκλειο στη Θεσσαλονίκη για να μιλήσει σε μια μεγάλη συγκέντρωση.

Όμως υπάρχουν και κάποιοι γιατροί που βρήκαν δουλειές στο εξωτερικό με πενταπλάσια λεφτά και χωρίς μπόλια.
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
Mavros Gatos
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: Σάβ 13 Νοέμ 2021, 17:12
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 186 φορές
Έλαβε Likes: 203 φορές
Επικοινωνία:

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από Mavros Gatos » Σάβ 05 Μαρ 2022, 04:27

Ο ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟΣ.

ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΝΟΧΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ Η ΑΠΑΤΗ ?
Ο Orwell φοβόταν την στέρηση, την παραχάραξη και την απόκρυψη της πληροφορίας ενώ ο Huxley φοβόταν την υπερπληροφόρηση που δύναται να παθητικοποιεί το άτομο… Σήμερα χρησιμοποιείται η διπλή μεθοδολογία!
--------------------
ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ?
--------------------
Το κανάλι μου στο Rumble - Το κανάλι μου στο Telegram
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15803
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 341 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από doctormarkon » Τρί 08 Μαρ 2022, 05:50

Mavros Gatos έγραψε:
Σάβ 05 Μαρ 2022, 04:27
Ο ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟΣ.

ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΝΟΧΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ Η ΑΠΑΤΗ ?
Αφού τη δουλειά τους την έχασαν Δεν θα τους ξαναπάρουν.
Γιατί δε μιλάνε ακόμα?
Ακόμα και τώρα με τον πόλεμο και την ψευτοπανδημία που πάει να λήξει το αφήγημα μετατοπίστηκε ότι δεν είναι με την "επιστήμη" και δεν έχουν θέση στο σύστημα υγείας
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 28 Μαρ 2022, 20:33

Εκεί τους καταντήσατε κ. Μητσοτάκη!
Γυναίκα απεργός πείνας βρίσκεται στο νοσοκομείο (Εικόνες)


https://www.makeleio.gr/%ce%b5%cf%80%ce ... %85%ce%bd/



Έξω από τη Βουλή οι υγειονομικοί

https://www.makeleio.gr/%ce%b5%cf%80%ce ... %bf%ce%af/
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Mavros Gatos
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: Σάβ 13 Νοέμ 2021, 17:12
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 186 φορές
Έλαβε Likes: 203 φορές
Επικοινωνία:

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από Mavros Gatos » Δευ 28 Μαρ 2022, 20:56

ArELa έγραψε:
Δευ 28 Μαρ 2022, 20:33
Εκεί τους καταντήσατε κ. Μητσοτάκη!
Γυναίκα απεργός πείνας βρίσκεται στο νοσοκομείο (Εικόνες)


https://www.makeleio.gr/%ce%b5%cf%80%ce ... %85%ce%bd/



Έξω από τη Βουλή οι υγειονομικοί

https://www.makeleio.gr/%ce%b5%cf%80%ce ... %bf%ce%af/
Ο λόγος που δεν θέλουν πίσω τους ανεμβολίαστους είναι διότι, θέλουν μόνο υποτακτικούς στα νοσοκομεία έτσι ώστε να συνεχίσουν στον επόμενο γύρο τον χειμώνα τον επόμενο εκβιασμό.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ, ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΓΛΗΜΑΤΙΕΣ ΟΙ ΑΚΡΟΔΕΞΙΟΙ ΤΗΣ ΟΥΚΡΑΝΙΑΣ Ή ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΘΥΜΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ, ΕΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΩΡΑ, ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΙΔΙΑΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ? ΘΑ ΚΡΙΘΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΙΘΟΥΝ.
Ο Orwell φοβόταν την στέρηση, την παραχάραξη και την απόκρυψη της πληροφορίας ενώ ο Huxley φοβόταν την υπερπληροφόρηση που δύναται να παθητικοποιεί το άτομο… Σήμερα χρησιμοποιείται η διπλή μεθοδολογία!
--------------------
ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ?
--------------------
Το κανάλι μου στο Rumble - Το κανάλι μου στο Telegram
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1098
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 160 φορές
Έλαβε Likes: 207 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από dim » Δευ 28 Μαρ 2022, 21:20

Από την στιγμή που η κυβέρνηση αποσύρει το πιστοποιητικό εμβολιασμού και τα περισσότερα μέτρα, δεν ευσταθεί η εξοστράκισή τους απο την δουλειά τους. Είναι αντιφατικό, και στα μάτια ενός γέρου ανορθόγραφου οικοδόμου πρέπει να είναι και ποινικό αδίκημα.. ή τουλάχιστον παρανομία σοβαρού επιπέδου :shout: . Για μένα πάντως οι υγειονομικοί που έχουν κατέλθει σε απεργία πείνας έκαναν κίνηση κακής στρατηγικής. Και εξηγώ γιατί. Πρώτον γιατί θα δώσουν την αφορμή στον μητσοτάκηξέρετεεσείς να τους γελοιοποιήσει και να τους βαφτίσει ως γραφικούς σε περίπτωση που σπάσουν την απεργία . Θα πρέπει να είναι αποφασισμένοι για την ζωή τους για να μπορέσουν να απειλήσουν πραγματικά κάτι που του δίνω λίγες πιθανότητες.. Δεύτερον, η χρονική συγκυρία που όλα τα βλέμματα είναι στραμμένα στην Ουκρανία σε βαθμό που όλα τα άλλα είναι δευτερεύουσας σημασίας καθιστά το εγχείρημα ακόμη πιό δύσκολο. Πιστεύω ότι θα έπρεπε να κινηθούν καθαρά νομικά . Είναι καραμπινάτη παρανομία αν την αναλάβει ένας έμπειρος νομικός θα βρούν το δίκιο τους πιστεύω.
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 30 Μαρ 2022, 23:03

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Mavros Gatos
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: Σάβ 13 Νοέμ 2021, 17:12
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 186 φορές
Έλαβε Likes: 203 φορές
Επικοινωνία:

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από Mavros Gatos » Πέμ 31 Μαρ 2022, 03:38

dim έγραψε:
Δευ 28 Μαρ 2022, 21:20
Από την στιγμή που η κυβέρνηση αποσύρει το πιστοποιητικό εμβολιασμού και τα περισσότερα μέτρα, δεν ευσταθεί η εξοστράκισή τους απο την δουλειά τους. Είναι αντιφατικό, και στα μάτια ενός γέρου ανορθόγραφου οικοδόμου πρέπει να είναι και ποινικό αδίκημα.. ή τουλάχιστον παρανομία σοβαρού επιπέδου :shout: . Για μένα πάντως οι υγειονομικοί που έχουν κατέλθει σε απεργία πείνας έκαναν κίνηση κακής στρατηγικής. Και εξηγώ γιατί. Πρώτον γιατί θα δώσουν την αφορμή στον μητσοτάκηξέρετεεσείς να τους γελοιοποιήσει και να τους βαφτίσει ως γραφικούς σε περίπτωση που σπάσουν την απεργία . Θα πρέπει να είναι αποφασισμένοι για την ζωή τους για να μπορέσουν να απειλήσουν πραγματικά κάτι που του δίνω λίγες πιθανότητες.. Δεύτερον, η χρονική συγκυρία που όλα τα βλέμματα είναι στραμμένα στην Ουκρανία σε βαθμό που όλα τα άλλα είναι δευτερεύουσας σημασίας καθιστά το εγχείρημα ακόμη πιό δύσκολο. Πιστεύω ότι θα έπρεπε να κινηθούν καθαρά νομικά . Είναι καραμπινάτη παρανομία αν την αναλάβει ένας έμπειρος νομικός θα βρούν το δίκιο τους πιστεύω.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΧΤΕΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΠΙΡΙΓΚΟΥ!

ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ ΚΑΙ ΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΕΦΡΑΡΜΕΝΟ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΚΟΜΑ!
Ο Orwell φοβόταν την στέρηση, την παραχάραξη και την απόκρυψη της πληροφορίας ενώ ο Huxley φοβόταν την υπερπληροφόρηση που δύναται να παθητικοποιεί το άτομο… Σήμερα χρησιμοποιείται η διπλή μεθοδολογία!
--------------------
ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ?
--------------------
Το κανάλι μου στο Rumble - Το κανάλι μου στο Telegram
Άβαταρ μέλους
Mavros Gatos
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: Σάβ 13 Νοέμ 2021, 17:12
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 186 φορές
Έλαβε Likes: 203 φορές
Επικοινωνία:

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από Mavros Gatos » Πέμ 31 Μαρ 2022, 03:39

Ο Orwell φοβόταν την στέρηση, την παραχάραξη και την απόκρυψη της πληροφορίας ενώ ο Huxley φοβόταν την υπερπληροφόρηση που δύναται να παθητικοποιεί το άτομο… Σήμερα χρησιμοποιείται η διπλή μεθοδολογία!
--------------------
ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ?
--------------------
Το κανάλι μου στο Rumble - Το κανάλι μου στο Telegram
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 04 Απρ 2022, 12:44

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από ArELa » Κυρ 10 Απρ 2022, 13:24

Αντωνιάδης:

ΚΑΤΕΡΡΕΥΣΕ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ !!! ΜΟΥΓΚΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ !!!
Η ΣΙΩΠΗ ΤΗΣ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΕΝΟΧΗΣ !!!
ΓΙΑΤΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΕΙΔΗΣΗ ΜΕ ΠΟΙΟΝ
ΞΕΝΟΠΗ@@ΤΑΝ Η ΠΙΣΠΙΡΙΓΚΟΥ Ή ΑΝ ΕΦΑΓΕ Ή ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ
ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ !!! A I Σ Χ Ο Σ !!! ΚΡΑΤΑ, ΗΡΩΑ !!!
ΕΞΕΛΙΣΣΕΣΤΕ ΣΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΥΜΒΟΛΟ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗΣ
ΑΠΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΘΝΟΥΣ !!!


Εικόνα


Ετοιμάζεται η μετάφραση της καταγγελίας των πέντε υγειονομικών της απεργίας πείνας στο Εθνικό Συμβούλιο Ραδιοτηλεόρασης.

Θα σταλεί παντού σε όλο τον κόσμο.

Οι ήρωες υγειονομικοί εξελίσσονται στο απόλυτο σύμβολο της μεγαλύτερης απάτης στην ιστορία του έθνους.

https://nikosantoniadis.tv/2022/04/09/% ... 193bf00c46






.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1098
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 160 φορές
Έλαβε Likes: 207 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από dim » Κυρ 10 Απρ 2022, 14:03

Οταν διαβάζεις σχόλια του τύπου σαν της παραπάνω ανεγκέφαλης (Μαρινέλα), θλίβεσαι για το ίδιο το άτομο προσωπικά γιατί τα περιθώρια που έχει να εξελιχθεί ως νοήμων άνθρωπος είναι ελάχιστα, και δεύτερον απαγοητεύεσαι όταν συνειδητοποιείς ότι σαν αυτή υπάρχουν πάρα πολλοί ανάμεσα μας χωρίς να νιώθουν ίχνος εν συναίσθησης (άνοιωθοι ). Συναντώ πολλούς τέτοιους γύρω μου..Αναρωτιέμαι αν είναι αποτέλεσμα -παρενέργεια των μαζικών εμβολιασμών. Ισως με κάποιο τρόπο αποκτηνώνονται και αδειάζουν απο ανθρώπινα συναισθήματα, δηλαδή χάνουν μεγάλο μέρος της ψυχής τους χωρίς όμως να γίνεται ορατό απο τους ίδιους.. :think:
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από ArELa » Κυρ 10 Απρ 2022, 14:22

dim έγραψε:
Κυρ 10 Απρ 2022, 14:03
Οταν διαβάζεις σχόλια του τύπου σαν της παραπάνω ανεγκέφαλης (Μαρινέλα), θλίβεσαι για το ίδιο το άτομο προσωπικά γιατί τα περιθώρια που έχει να εξελιχθεί ως νοήμων άνθρωπος είναι ελάχιστα, και δεύτερον απαγοητεύεσαι όταν συνειδητοποιείς ότι σαν αυτή υπάρχουν πάρα πολλοί ανάμεσα μας χωρίς να νιώθουν ίχνος εν συναίσθησης (άνοιωθοι ). Συναντώ πολλούς τέτοιους γύρω μου..Αναρωτιέμαι αν είναι αποτέλεσμα -παρενέργεια των μαζικών εμβολιασμών. Ισως με κάποιο τρόπο αποκτηνώνονται και αδειάζουν απο ανθρώπινα συναισθήματα, δηλαδή χάνουν μεγάλο μέρος της ψυχής τους χωρίς όμως να γίνεται ορατό απο τους ίδιους.. :think:

Προσυπογράφω μέχρι κεραίας

-Παρατηρείτε ότι αυξάνονται με γεωμετρική πρόοδο οι άνιωθοι
η μόνο εγώ το βλέπω?

-περιέγραψες θαυμάσια την "κυρία" ... άνιωθη εκ κατασκευής θα σου έλεγα
και γι'αυτό το λόγο, υπάρχει και η πιθανότητα να κάνει το πλυντήριο
της κυβέρνησης με το αζημίωτο βέβαια...Αν ισχύει, το κάνει αποτυχημένα
ένεκα περιορισμένης νοητικής δυνατότητας.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Mavros Gatos
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: Σάβ 13 Νοέμ 2021, 17:12
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 186 φορές
Έλαβε Likes: 203 φορές
Επικοινωνία:

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από Mavros Gatos » Κυρ 10 Απρ 2022, 14:37

ArELa έγραψε:
Κυρ 10 Απρ 2022, 14:22
dim έγραψε:
Κυρ 10 Απρ 2022, 14:03
Οταν διαβάζεις σχόλια του τύπου σαν της παραπάνω ανεγκέφαλης (Μαρινέλα), θλίβεσαι για το ίδιο το άτομο προσωπικά γιατί τα περιθώρια που έχει να εξελιχθεί ως νοήμων άνθρωπος είναι ελάχιστα, και δεύτερον απαγοητεύεσαι όταν συνειδητοποιείς ότι σαν αυτή υπάρχουν πάρα πολλοί ανάμεσα μας χωρίς να νιώθουν ίχνος εν συναίσθησης (άνοιωθοι ). Συναντώ πολλούς τέτοιους γύρω μου..Αναρωτιέμαι αν είναι αποτέλεσμα -παρενέργεια των μαζικών εμβολιασμών. Ισως με κάποιο τρόπο αποκτηνώνονται και αδειάζουν απο ανθρώπινα συναισθήματα, δηλαδή χάνουν μεγάλο μέρος της ψυχής τους χωρίς όμως να γίνεται ορατό απο τους ίδιους.. :think:

Προσυπογράφω μέχρι κεραίας

-Παρατηρείτε ότι αυξάνονται με γεωμετρική πρόοδο οι άνιωθοι
η μόνο εγώ το βλέπω?

-περιέγραψες θαυμάσια την "κυρία" ... άνιωθη εκ κατασκευής θα σου έλεγα
και γι'αυτό το λόγο, υπάρχει και η πιθανότητα να κάνει το πλυντήριο
της κυβέρνησης με το αζημίωτο βέβαια...Αν ισχύει, το κάνει αποτυχημένα
ένεκα περιορισμένης νοητικής δυνατότητας.
1. Εχω και εγω υπόνειες, παρατηρήσεις. κάποιες μελέτες, πιθανή επιρροή γραφένιο και σίγουρα είναι ένας αριθμός άγνωστος αυτών

2. ΟΜΩΣ υπάρχει και μία άλλη κατηγορία του τύπου: "ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ!". ΑΥΤΟΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΠΟ ΑΠΑΡΧΗΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ ΟΙ ΚΑΘΑΡΟΙ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΟΥ ΚΑΙΝ.
Αυτή η κατηγορία πάντα υπάρχει, σε καλές στιγμές περνάει απαρητήρητη. Τώρα απλά ξεσαλώνουν και βγάζουν αυτό που έκρυβαν τόσο καιρό αφού κάπως τους έχει δώσει νομικό πάτημα

3. Υπάρχει και μία άλλη κατηγορία οι "ΣΟΥΠΕΡ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΙ". Αυτοί έχουν κάνει τα αδύνατα δυνατά να πείσουν το ευατό τους λαι να καταστείλουν όποια ενοχή με μυριάδες ψέματα πάντα προς τον ευατό τους.

ΤΩΡΑ ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ ΤΗ ΝΟ 2. ΩΣ ΠΟΣΟΣΤΌ.
Ο Orwell φοβόταν την στέρηση, την παραχάραξη και την απόκρυψη της πληροφορίας ενώ ο Huxley φοβόταν την υπερπληροφόρηση που δύναται να παθητικοποιεί το άτομο… Σήμερα χρησιμοποιείται η διπλή μεθοδολογία!
--------------------
ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ?
--------------------
Το κανάλι μου στο Rumble - Το κανάλι μου στο Telegram
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 13 Απρ 2022, 20:24

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15803
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 341 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από doctormarkon » Τετ 13 Απρ 2022, 21:11

Αν πω τραγόπαπας θα έχω άδικο?
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ: ΗΡΩΕΣ Η ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ?

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 13 Μάιος 2022, 13:41

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικα-Ελεύθερο βήμα”