Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Περί ανέμων και υδατων
προσώπων και πραγμάτων
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15807
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 342 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από doctormarkon » Παρ 14 Ιουν 2019, 13:37

Δεν θα συμφωνούσα να δίνουμε εξετάσεις στο ΑΣΕΠ για το αν είμαστε ικανοί να μεγαλώνουμε παιδιά.

Θα μπορούσε πολύ εύκολα κάποια επιτροπή να κόψει και εμένα και να μου έπαιρναν το παιδί για το χαμόγελο.

Επειδή δεν ήθελα να διαβάζω το παιδί στο σχολείο επειδή δε με ενδιεφεραν οι βαθμοί στο σχολείο επειδή τον έβαλα σε υπολογιστή από δύο χρονών και στα 4 του πήρα κονσόλα.

Με την ίδια λογική οι χορτοφάγοι πάνε μέσα ή τους παίρνουν τα παιδιά για το χαμόγελο.
Για πολλούς λόγους ακόμα και οικονομικούς αν κάποιος μείνει άνεργος θα του παίρνουν το παιδί.
Δεν ξέρεις που θα σταματήσει αν αρχίσει κάτι τέτοιο.
Το άσχημο είναι ό5τι οι κατάπτυστες περιπτώσεις προβάλλονται για να καταλήξουν εκεί.
Στο να σου παίρνουν τα παιδιά.
Θυμηθείτε λίγο τον Ααρών Ρούσω που έλεγε ότι λόγω εργασίας της γυναίκας τα παιδιά μεγαλώνουν σε παιδικους σταθμούς.
Και η ιστιρία μπορεί να προχωρήσει πιο πέθα
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 14 Ιουν 2019, 14:31

Rhuan Maycon, 9 ετών, μαχαιρώθηκε μέχρι θανάτου στις 31 Μαΐου στη Βραζιλία από τη μητέρα του, Rosana da Silva Candido, 27 ετών, και τη λεσβία σύντροφό της Kacyla Damasceno Pessao, 28 ετών, καθώς κοιμόταν και αφού είχε βασανιστεί επί ένα χρόνο μετά από «αυτοσχέδιο» χειρουργείο αλλαγής φύλου από το ζευγάρι.

Σύμφωνα με τις Υπηρεσίες Προστασίας Παιδιών της Βραζιλίας, το αγόρι είχε υποβληθεί σε ένα είδος χειρουργικής επέμβασης για αλλαγή φύλου, όπου μετά την αφαίρεση του πέους, επιδιώχτηκε να δημιουργηθεί στην ακρωτηριασμένη περιοχή μια εκδοχή γυναικείου γεννητικού οργάνου, με μια τομή στη βουβωνική χώρα.

Η «χειρουργική επέμβαση» είχε προφανώς εκτελεστεί χωρίς ιατρική επίβλεψη, ενώ o πατέρας του Rhuan είχε προηγουμένως επικοινωνήσει με την υπηρεσία Child Protection Services και την αστυνομία, εκφράζοντας ανησυχίες για την ασφάλεια του γιου του.

Η μητέρα του αγοριού και η σύντροφός της κατάφερναν να μην εντοπίζονται από τις Αρχές, καθώς μετακινούνταν διαρκώς, αλλάζοντας τόπο κατοικίας.

Ο πατέρας του Rhuan είπε στον Τύπο: «Προσπαθήσαμε να σώσουμε τον Rhuan. Δημοσιεύσαμε μηνύματα σχετικά με τα κοινωνικά μέσα επικοινωνίας, επικοινωνήσαμε με την αστυνομία και τις υπηρεσίες προστασίας παιδιών. Κανείς δεν μας βοήθησε.»

AthensVoice

epikairotita.gr


https://katohika.gr/diethni/friki-zevga ... gis-fylou/



:banghead: :banghead: :banghead:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
George vounis
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Πέμ 07 Δεκ 2017, 20:41
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 628 φορές
Έλαβε Likes: 214 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από George vounis » Παρ 14 Ιουν 2019, 15:40

Δεν ξέρω τι άλλο θα ακούσουμε, δεν έχει τέλος η τρέλα σε αυτόν τον κόσμο, δεν υπάρχει να λες τα ξέρω όλα τα έχω δει όλα. Ο άλλος στην Αθήνα πήγε να της φτιάξει το κλιματιστικό και την σκοτώσαι, έλεος.. :banghead: :banghead: :banghead:
Μες στο λήθαργο επωφελήθηκαν , οι καπηλευτές της ελεύθερης βούλησης του νου, θα αντιμετωπίσουν την θηλεία της τυφλής δικαιοσύνης!!!
Άβαταρ μέλους
XPONHS
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 394
Εγγραφή: Κυρ 30 Ιουν 2019, 20:58
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Βερολίνο
Έδωσε Likes: 263 φορές
Έλαβε Likes: 77 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από XPONHS » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 22:21

-Κοίτα, τι βλέπεις ;
-Βλέπω πολλά άστρα.
-Και τι σημαίνει αυτό κατά την γνώμη σου;
-Νομίζω ότι αύριο θα κάνει καλό καιρό. Εσύ τι λες;
-Για μένα σημαίνει ότι κάποιος έκλεψε την σκηνή μας.
Άβαταρ μέλους
FireflyEarth
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1308
Εγγραφή: Παρ 03 Νοέμ 2017, 22:16
Irc ψευδώνυμο: FireflyEarth
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 400 φορές
Έλαβε Likes: 250 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από FireflyEarth » Σάβ 13 Ιούλ 2019, 23:35

XPONHS έγραψε:
Σάβ 13 Ιούλ 2019, 22:21
Κατατοπιστικό video, αν και η μόνη μου αντίρρηση είναι πως ο δημιουργός του μπλέκει τέτοια θέματα με κόμματα.
Θαρρώ πως η Ατζέντα τους δεν καταλαβαίνει από κόμματα και ιδεολογίες αριστεράς ή δεξιάς.
Η γραμμή τους είναι μία: Γ@μHsTe τους με όποιο τρόπο μπορείτε!
  • I want no power or command
    Over people I'll never understand
  • Κάθε ιδεολογία αρνιέται όλες τις άλλες,
    υποχρεωτικά ξεπλανευτικές.
    Τότε είναι που αρχίζουμε να σκοτώνουμε.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από ArELa » Κυρ 14 Ιούλ 2019, 21:43

βρήκαν ντι ενέι του 2-χρονου μωρού σε καυστήρα σκουπιδιών...

Εικόνα

:banghead: :freak:

https://www.foxnews.com/us/dna-remains- ... ng-toddler

Η 34χρρονη σκύλα που το γέννησε ανέφερε την εξαφάνιση του μικρού Νόα Τόμλιν

τη συνέλαβαν

το 2010 η κυράτσα Τόμλιν ομολόγησε ενοχή και έκανε 5 μήνες φυλακή
επειδή έκαψε τα χεράκια της τότε μικρής κορούλας της σε μάτι κουζίνας

τόσο άρρωστη, τόσο άνιωθη και τόσο ξεφτιλισμένη :swear:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
XPONHS
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 394
Εγγραφή: Κυρ 30 Ιουν 2019, 20:58
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Βερολίνο
Έδωσε Likes: 263 φορές
Έλαβε Likes: 77 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από XPONHS » Τετ 17 Ιούλ 2019, 14:07

Έγραψε «Συγνώμη Μπιάνκα» και ανέβασε στο instagram το κορμί της που μόλις είχε αποκεφαλίσει

.
-Κοίτα, τι βλέπεις ;
-Βλέπω πολλά άστρα.
-Και τι σημαίνει αυτό κατά την γνώμη σου;
-Νομίζω ότι αύριο θα κάνει καλό καιρό. Εσύ τι λες;
-Για μένα σημαίνει ότι κάποιος έκλεψε την σκηνή μας.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 17 Ιούλ 2019, 15:27

XPONHS έγραψε:
Τετ 17 Ιούλ 2019, 14:07
Έγραψε «Συγνώμη Μπιάνκα» και ανέβασε στο instagram το κορμί της που μόλις είχε αποκεφαλίσει

.

Δυστυχώς και σ'αυτό έχουμε την πρωτιά... Δεν ανακάλυψε αυτός ο ψυχάκιας την πυρίτιδα

Αρκεί να θυμηθούμε τον άλλο ψυχάκια που πριν 6 χρόνια αποκεφάλισε τη γυναίκα του
στη Σαντορίνη και κυκλοφορούσε με το κεφάλι-λάφυρο στην πλατεία...

https://www.athensmagazine.gr/article/n ... -dolofonoy
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
George vounis
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Πέμ 07 Δεκ 2017, 20:41
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 628 φορές
Έλαβε Likes: 214 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από George vounis » Τετ 17 Ιούλ 2019, 20:14

Κάποτε είχα ακούσει έναν ψυχίατρο στην τηλεόραση ότι μόνο στην Ελλάδα κυκλοφορούν 300.000 χιλιάδες με προβλήματα ψυχικής υγείας, φυσικά πολλοί λίγοι από αυτούς είναι άνθρωποι που είναι επικίνδυνοι,κάποτε φτάνουν στο κόκκινο με αποτέλεσμα όπως το κτήνος στην Κρήτη και τα παραπάνω που αναφέρθηκαν.
Μες στο λήθαργο επωφελήθηκαν , οι καπηλευτές της ελεύθερης βούλησης του νου, θα αντιμετωπίσουν την θηλεία της τυφλής δικαιοσύνης!!!
Άβαταρ μέλους
XPONHS
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 394
Εγγραφή: Κυρ 30 Ιουν 2019, 20:58
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Βερολίνο
Έδωσε Likes: 263 φορές
Έλαβε Likes: 77 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από XPONHS » Πέμ 18 Ιούλ 2019, 14:21

ΣΟΚ: Γυναίκα σε σούπερ μάρκετ, κάνει γαργάρα το Listerine, το φτύνει στο μπουκάλι και το βάζει πίσω στο ράφι! [ΒΙΝΤΕΟ]
Τα κρούσματα με ασυνείδητους καταναλωτές σε σούπερ μάρκετ αυξάνονται κάθε μέρα! Αυτήν την φορά μια γυναίκα σε σούπερ μάρκετ κάνει γαργάρα το Listerine, το φτύνει στο μπουκάλι και το βάζει πίσω στο ράφι! Πραγματικά θα αηδιάσετε και θα ξανασκεφτείτε πολύ καλά να πάρετε τέτοια συσκευασία!

Η Bameron Nicole Smith φαίνεται να μπαίνει στο πλάνο και να λέει «Κοπελιά, ήταν ένα πρωινό με πολλή υγρασία».

Στη συνέχεια, η Smith ανοίγει ένα μπουκάλι στοματικό διάλυμα, κάνει γαργάρες και φτύνει το περιεχόμενο πάλι μέσα στο μπουκάλι.


Προβληματίστηκα με το θέμα μιας και δεν μπορώ να καταλάβω σε ποια κατηγορία θα μπορούσα να το εντάξω .
Στα Γελοία ; στα Αχιουμορίστικα , στα LGBT θέματα; (γιατί όσο η miss Bameron Nicole Smith είναι γυναίκα , άλλο τόσο το μουλάρι θα γίνει μονόκερος ) Και απορώ και με το ΜΑΚΕΛΑΡΗ πως δεν το εντόπισε ...
Τες πα ....
Αποφάσισα να το βάλω λοιπόν σε αυτά πού κάποιοι έχουν ξεφύγει , γιατί όντως το άτομο έχει ξεφύγει .
-Κοίτα, τι βλέπεις ;
-Βλέπω πολλά άστρα.
-Και τι σημαίνει αυτό κατά την γνώμη σου;
-Νομίζω ότι αύριο θα κάνει καλό καιρό. Εσύ τι λες;
-Για μένα σημαίνει ότι κάποιος έκλεψε την σκηνή μας.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 22 Ιούλ 2019, 17:54

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
XPONHS
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 394
Εγγραφή: Κυρ 30 Ιουν 2019, 20:58
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Βερολίνο
Έδωσε Likes: 263 φορές
Έλαβε Likes: 77 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από XPONHS » Δευ 22 Ιούλ 2019, 18:48

"Οι αξιωματικοί της αστυνομίας δήλωσαν ότι ένας 4χρονος παρακολούθησε το περιστατικό και μεταφέρθηκε προσωρινά στο νοσοκομείο πριν επιστρέψει στην οικογένειά του, ωστόσο θα του παρασχεθεί ψυχολογική υποστήριξη."
Τι να λέμε τώρα ...
Ελπίζω να το ξεπεράσει το παιδάκι και να μην δούμε τίποτε παιδικά απωθημένα στο μέλλον .
-Κοίτα, τι βλέπεις ;
-Βλέπω πολλά άστρα.
-Και τι σημαίνει αυτό κατά την γνώμη σου;
-Νομίζω ότι αύριο θα κάνει καλό καιρό. Εσύ τι λες;
-Για μένα σημαίνει ότι κάποιος έκλεψε την σκηνή μας.
Άβαταρ μέλους
XPONHS
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 394
Εγγραφή: Κυρ 30 Ιουν 2019, 20:58
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Βερολίνο
Έδωσε Likes: 263 φορές
Έλαβε Likes: 77 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από XPONHS » Τρί 23 Ιούλ 2019, 18:50

Σάλος και σοκ: Η παράνομη 3ρωτική σχέση 36χρονης μητέρας με τον 19χρονο γιος της που έχει αναστατώσει – Η ποινή φυλάκισης και η μάχη με την κοινή γνώμη
.
Εικόνα

.
Η παράνομη ερωτική σχέση μιας μητέρα με τον γιο της, που θα μπορούσε να αποφέρει στον καθένα μία μακρά ποινή φυλάκισης, δεν φαίνεται να τους πτοεί και έχουν δηλώσει ότι είναι «τρελά ερωτευμένοι» και ότι τίποτα δεν θα τους χωρίσει.


Η 36χρονη Monica Mares και ο γιος της, ο 19 χρονος Caleb Peterson, αντιμετωπίζουν έως και 18 μήνες φυλάκισης, εάν βρεθούν ένοχοι αιμομιξίας σε δίκη που θα διεξαχθεί αργότερα φέτος στο Νέο Μεξικό.

Εικόνα


Αλλά μητέρα και γιος έχουν ορκιστεί να αγωνιστούν για το δικαίωμά τους να έχουν σεξουαλική σχέση και κάνουν έκκληση στο κοινό να δωρίσει στο νομικό ταμείο τους.

Σε αποκλειστικές ατομικές συνεντεύξεις στην Daily Mail Online, είπαν πως είναι διατεθειμένοι να ρισκάρουν τα πάντα για να είναι μαζί – και αποφάσισαν να δημοσιοποιήσουν την υπόθεσή τους σε μια προσπάθειά τους να αυξηθεί η ευαισθητοποίηση όσον αφορά την Γενετική Σεξουαλική Έλξη (GSA).

Εικόνα


Ως GSA ορίζεται η σεξουαλική έλξη μεταξύ στενών συγγενών, όπως αδέλφια ή ετεροθαλή αδέλφια, γονέα και παιδιού ή πρώτα και δεύτερα ξαδέρφια, οι οποίοι όμως είναι ενήλικες.

Η Mares είπε: «Είναι ο έρωτας της ζωής μου και δεν θέλω να τον χάσω. Τα παιδιά μου τον αγαπούν, όπως και όλη η οικογένειά μου. Τίποτα δεν μπορεί να μπει ανάμεσά μας. Ούτε το δικαστήριο, ούτε η φυλακή. Πρέπει να είμαι μαζί του. Όταν βγω από τη φυλακή θα μετακομίσω από το Clovis κάπου που θα μας επιτρέπεται να είμαστε μαζί.»

Η αιμομιξία είναι έγκλημα και στις 50 πολιτείες, αλλά οι ιδιαιτερότητες των νόμων και τιμωρία διαφέρουν σημαντικά από κράτος σε κράτος.

Εικόνα


Η Mares είναι μητέρα 9 παιδιών και είπε ότι θα εγκατέλειπε ακόμη και το δικαίωμά της να βλέπει τα άλλα της παιδιά αν της ζητηθεί να επιλέξει μεταξύ αυτών και του εpαστή της.

Το ζευγάρι, που αυτή τη στιγμή ζει χωριστά στο Clovis, στο Νέο Μεξικό – και απαγορεύεται να έχουν οποιαδήποτε επαφή – ξεκίνησε την ερωτική του σχέση προς το τέλος του περασμένου έτους.

Η Mares ήταν μόλις 16 όταν γέννησε τον Peterson – του οποίου το όνομα πριν την υιοθεσία του ήταν Carlos – και τον έδωσε όταν ήταν ακόμη μωρό.

Η 36χρονη, η οποία δεν μεγάλωσε τον Peterson, τον είδε για πρώτη φορά μετά από 18 χρόνια τα περασμένα Χριστούγεννα, όταν τον πήρε από το σπίτι του θετού του πατέρα στο Τέξας και τον έφερε στο σπίτι της, αφότου ήρθαν για πρώτη φορά σε επαφή μέσω του Facebook.

Το ζευγάρι σύντομα ανέπτυξε ρομαντικά συναισθήματα και η σχέση τους έγινε σεξουαλική, λίγες εβδομάδες αργότερα.

«Την πρώτη φορά που συνάντησα τον γιο μου από κοντά, ήμουν τόσο χαρούμενη και ενθουσιασμένη που του έδωσα μια μεγάλη αγκαλιά«, είπε η Mares.

Εικόνα


«Ένιωσα σαν να γνώρισα κάποιον νέο στη ζωή μου και τον ερωτεύτηκα«, εξήγησε.

Στην αρχή του είπα, «Λυπάμαι, δεν ξέρω πως θα αντιδράσεις δεδομένου ότι είμαι μαμά σου και είσαι ο γιος μου, αλλά έχω αρχίσει να σε ερωτεύομαι». Και μου απάντησε: «Κι εγώ το ίδιο, αλλά φοβόμουν να στο πω». Μιλήσαμε γι” αυτό και πήγαμε μια βόλτα στο πάρκο. Τον ρώτησα αν θα έβγαινε ποτέ ραντεβού με την μητέρα του κι εκείνος με ρώτησε αν θα έκανα το ίδιο με τον γιο μου. Η απάντησή μου; Ναι θα το έκανα.
Η Mares λέει ότι ο Peterson είναι το καλύτερο πράγμα που της έχει συμβεί τα τελευταία 19 χρόνια και θέλει να είναι μαζί του για το υπόλοιπο της ζωής της.

Καταλαβαίνει ότι κινδυνεύει να χάσει όλα τα παιδιά της και πρόκειται να καταλήξει στη φυλακή, αλλά και οι δύο θέλουν να το παλέψουν.

Στην αρχή, το ζευγάρι ζούσε ευτυχισμένο μαζί στο τροχόσπιτο της Mares, με τα δύο μικρά παιδιά της – Uriah και Joseph – διατηρώντας τη σχέση τους μυστική.

Αλλά η αστυνομία σύντομα έμαθε για την υπόθεση. Το ζευγάρι κατηγορήθηκε για αιμομιξία – κακούργημα τετάρτου βαθμού στο Νέο Μεξικό.

Τους απαγγέλθηκαν κατηγορίες και εμφανίστηκαν μαζί στο δικαστήριο τον Απρίλιο, αλλά κρατήθηκαν στη φυλακή για παραβίαση των περιοριστικών μέτρων που τους επέβαλαν να μην έχουν καμία επαφή.

Αφέθηκαν ελεύθεροι με εγγύηση 5.000 δολαρίων και τώρα έχουν να αντιμετωπίσουν ένορκη δίκη τον Σεπτέμβριο.

Επί του παρόντος, η Mares δεν επιτρέπεται να δει κάποιο από τα παιδιά της ή να έχει οποιαδήποτε επαφή με τον Peterson. Υποστηρίζει όμως ότι όλα αυτά αξίζουν τον κόπο.

Ο Peterson είπε ότι άρχισε να ερωτεύεται τη μητέρα του μια εβδομάδα μετά τη συνάντησή τους. Ισχυρίζεται ότι καθώς μεγάλωσε με θετούς γονείς, ποτέ δεν είδε πραγματικά την Mares ως μητέρα του, ενώ υποστηρίζει ότι αυτός που έκανε την πρώτη κίνηση δεν ήταν εκείνη.

Εκτός από τα νομικά προβλήματα, το ζευγάρι έχει να αντιμετωπίσει επίσης φίλους, γείτονες, μέλη της οικογένειας και την ευρύτερη κοινότητα.

Η Mares μάλιστα έχει δεχθεί επιθέσεις έξω από το σπίτι της και απειλές κατά της ζωής της.


http://www.makeleio.gr/%ce%b5%cf%80%ce% ... %ce%b7-36/.
-Κοίτα, τι βλέπεις ;
-Βλέπω πολλά άστρα.
-Και τι σημαίνει αυτό κατά την γνώμη σου;
-Νομίζω ότι αύριο θα κάνει καλό καιρό. Εσύ τι λες;
-Για μένα σημαίνει ότι κάποιος έκλεψε την σκηνή μας.
Άβαταρ μέλους
XPONHS
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 394
Εγγραφή: Κυρ 30 Ιουν 2019, 20:58
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Βερολίνο
Έδωσε Likes: 263 φορές
Έλαβε Likes: 77 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από XPONHS » Παρ 26 Ιούλ 2019, 16:31

Δηλητηριάστηκε σε ζωντανή σύνδεση και πέθανε – Δεν θα πιστεύετε τι έφαγε

.
Τραγικό θάνατο βρήκε 34χρονος vlogger που είχε ως χόμπι να τρώει περίεργα πράγματα καταγράφοντας την διαδικασία στην κάμερα και να ανεβάζει τις… γαστρονομικές εμπειρίες του στο διαδίκτυο.

Σύμφωνα με την βρετανική σκανδαλοθηρική εφημερίδα «The Sun» ο Κινέζος στην καταγωγή vlogger βρέθηκε νεκρός – στο διαμέρισμά του – από μια φίλη του η οποία πήγε στο διαμέρισμά του προκειμένου να δει γιατί ο 34χρονος δεν είχε δώσει για αρκετές ώρες κανένα σημείο ζωής.

Να σημειωθεί ότι λίγο νωρίτερα ο παράτολμος vlogger είχε ανεβάσει στο διαδίκτυο το βίντεο που κατανάλωνε το μοιραίο… γεύμα το οποίο σύμφωνα με τις αρχές του κόστισε την ζωή.

Ο vlogger φέρετε να έφαγε μια δηλητηριώδη σαύρα… και σαρανταποδαρούσες.

.
Εικόνα
Εικόνα
-Κοίτα, τι βλέπεις ;
-Βλέπω πολλά άστρα.
-Και τι σημαίνει αυτό κατά την γνώμη σου;
-Νομίζω ότι αύριο θα κάνει καλό καιρό. Εσύ τι λες;
-Για μένα σημαίνει ότι κάποιος έκλεψε την σκηνή μας.
Άβαταρ μέλους
XPONHS
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 394
Εγγραφή: Κυρ 30 Ιουν 2019, 20:58
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Βερολίνο
Έδωσε Likes: 263 φορές
Έλαβε Likes: 77 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από XPONHS » Παρ 26 Ιούλ 2019, 16:38

Τρελός σκοπευτής στην Κύπρο: Πυροβολούσε περαστικούς και τραυμάτισε 2 άτομα – Καταζητείται από την αστυνομία

.

Ένα πρωτοφανές περιστατικό εκτυλίχθηκε σήμερα Παρασκευή στη Λεμεσό της Κύπρου, όπου σκοπευτής πυροβολούσε με αεροβόλο περαστικούς, με αποτέλεσμα να τραυματιστούν δυο νεαροί.

Σύμφωνα με την ιστοσελίδα politis.com.cy, ο άγνωστος δράστης έβαλε στο στόχαστρο του μόνο μοτοσικλετιστές ή συνεπιβάτες τους, τους οποίους όπως φαίνεται, δεν ήθελε να τραυματίσει σοβαρά. Ο δράστης, ο οποίος παραμένει άφαντος, πυροβόλησε και τραυμάτισε στο αριστερό πόδι κοπέλα, που επέβαινε ως συνεπιβάτης σε μοτοποδήλατο, ενώ λίγη ώρα αργότερα μία βολή τραυμάτισε νεαρό μοτοσικλετιστή στο αριστερό χέρι.

Οι τραυματίες δεν είχαν αντιληφθεί αρχικά από τι χτυπήθηκαν, οι γιατροί του νοσοκομείου όμως όπου μεταφέρθηκαν, εντόπισαν τις σφαίρες του αεροβόλου όπλου. Συγκεκριμένα, νεαρός μοτοσικλετιστής μετέβη στο νοσοκομείο Λεμεσού με τραύμα από σφαιρίδιο στο πόδι. Όπως διαπιστώθηκε, το τραύμα είχε προκληθεί από σκάγια αεροβόλου πιστολιού. Όπως ανέφερε ο νεαρός, ενώ οδηγούσε τη μοτοσικλέτα του στην περιοχή του Εναερίου, ένιωσε πόνο στο πόδι και διαπίστωσε, ότι είχε τραυματιστεί, άγνωστο πως.

Λίγη ώρα αργότερα νεαρή κοπέλα η οποία ήταν συνοδηγός σε μοτοσικλέτα, διακομίστηκε στο νοσοκομείο φέροντας παρόμοιο τραύμα σε άλλο μέρος του σώματος της. Όπως ανέφερε η νεαρή, ενώ επέβαινε μοτοσικλέτας που οδηγούσε φιλικό της πρόσωπο, στην ίδια περιοχή, ένιωσε πόνο και διαπίστωσε ότι είχε τραυματιστεί. Μέλη της Αστυνομίας μετέβησαν στο νοσοκομείο και έλαβαν κατάθεση από τους τραυματίες, ενώ αμέσως μετά ξεκίνησαν έρευνες στην περιοχή. Μεταξύ άλλων εξετάζονται τα κλειστά κυκλώματα παρακολούθησης υποστατικών στον Εναέριο, με σκοπό τον εντοπισμό του δράστη, ο οποίος μέχρι στιγμής παραμένει άφαντος.

http://www.makeleio.gr/%ce%b5%cf%80%ce% ... %bf%cf%8d/
-Κοίτα, τι βλέπεις ;
-Βλέπω πολλά άστρα.
-Και τι σημαίνει αυτό κατά την γνώμη σου;
-Νομίζω ότι αύριο θα κάνει καλό καιρό. Εσύ τι λες;
-Για μένα σημαίνει ότι κάποιος έκλεψε την σκηνή μας.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 26 Ιούλ 2019, 17:56

Κουβάδες γεμάτοι χέρια και πόδια, ένα ψυγείο γεμάτο ανδρικά
γεννητικά όργανα και ένα γυναικείο κεφάλι ραμμένο στον κορμό ενός αντρα...

Η αγωγή κατά του επιστημονικού κέντρου της Αριζόνα αποκαλύπτει την φρίκη της
έρευνας τύπου Φρανκενστάιν που κατηγορεί την κλινική για κατάχρηση των σωμάτων
νεκρών που δώρισαν οι συγγενείς στο συγκεκριμένο κέντρο
Τουλάχιστον 33 οικογογένειες δήλωσαν ότι τους παραπλάνησαν και πίστεψαν
ότι τα σώματα θα χρησιμοποιούνταν για έρευνα κατά νοσημάτων ή για δωρεά οργάνων

Αντ'αυτού, η εταιρία πούλησε τα μέλη σωμάτων σε τιμές που έφταναν
τα 10.000 δολάρια ενώ κάποια μέλη πήγαν στο υπουργείο άμυνας για δοκιμές

Η εταιρία αυτή είχε κλείσει το 2014 όταν σε μια έφοδο βρέθηκε ψυγείο γεμάτο
αρντρικά γεννητικά όργανα και κουβάδες γεμάτα μέλη.
Ο ιδιοκτήτης Stephen Gore, 52, που δεν είχε βγάλει ούτε το λύκειο, δήλωσε ένοχος
για την παράνομη επιχείρησή του το 2015.
Κάποτε υπήρξε ασφαλιστής στη Φλόριδα. Καταδικάστηκε σε 1 χρόνο φυλάκισης
και 3 χρόνια επιτήρησης και διατάχθηκε να πληρώσει $121,000 για αποζημιώσεις



αυτά και άλλα πολλά στο άρθρο εδώ https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... talia.html
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 30 Αύγ 2019, 11:54

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Jackal
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 6506
Εγγραφή: Σάβ 18 Ιουν 2016, 23:08
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 554 φορές
Έλαβε Likes: 768 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από Jackal » Σάβ 31 Αύγ 2019, 21:44

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Jackal
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 6506
Εγγραφή: Σάβ 18 Ιουν 2016, 23:08
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 554 φορές
Έλαβε Likes: 768 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από Jackal » Παρ 13 Σεπ 2019, 22:17

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 12029
Εγγραφή: Σάβ 30 Οκτ 2010, 21:58
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 409 φορές
Έλαβε Likes: 312 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από OTTO » Παρ 13 Σεπ 2019, 22:26

πλυση εγκεφάλου
~ Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ ~
~ το υπεραναλυτικό κάθαρμα ~
Όσο πιο πολύ άδικο ξύλο έχει φάει κάποιος από ανθρώπους και από τη ζωή, τόσο περισσότερο να τον φοβάσαι και να μη τα βάζεις μαζί του, γιατί πλέον το "ξύλο" που έφαγε αντανακλάται προς τα εσένα, καθιστώντας τον μακράν ικανότερο από σένα σε όλα. Το μόνο που σου μένει είναι να τον σεβαστείς και να υποκλιθείς.
------------------------------------
Born to keep growing younger and smarter. Till the end.
Άβαταρ μέλους
Alexandra Maria
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 884
Εγγραφή: Τετ 07 Αύγ 2019, 10:52
Irc ψευδώνυμο: ALMA
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 581 φορές
Έλαβε Likes: 158 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από Alexandra Maria » Σάβ 14 Σεπ 2019, 01:19

Δεν πάμε καλαααα :( :shock: :shock: :(
THEY LIVE...WE SLEEP...TIME TO WAKE UP :xara:
Άβαταρ μέλους
Alexandra Maria
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 884
Εγγραφή: Τετ 07 Αύγ 2019, 10:52
Irc ψευδώνυμο: ALMA
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 581 φορές
Έλαβε Likes: 158 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από Alexandra Maria » Σάβ 14 Σεπ 2019, 01:51

ArELa έγραψε:
Παρ 08 Μαρ 2019, 21:09
Ο τύπος είναι κωλάνθρωπος και σαλεμένος..
ξεφτίλισε τη νυφούλα και λιγων ωρών γυναίκα του
για ένα άκακο αστειάκι με την τούρτα... έλεος τον μαλάκα :swear:
Στη θέση της θα τον παρατούσα συξυλο επί τόπου όμως



ναι, πολλοί αυτοί που δεν πάνε καθόλου καλά.
Πωωω ....Ξεφτίλας για πολλές κλωτσιές και μπουνιές :punch: :punch: :punch: :axer:
THEY LIVE...WE SLEEP...TIME TO WAKE UP :xara:
Άβαταρ μέλους
AnonymosEreynhths
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 5853
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2009, 10:22
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 123 φορές
Έλαβε Likes: 197 φορές

Re: Οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει 2

Δημοσίευση από AnonymosEreynhths » Σάβ 14 Σεπ 2019, 18:19

Jackal έγραψε:
Παρ 13 Σεπ 2019, 22:17
Πωπωωωωω
Κάτι.... ωραία παράθυρα πίσω δεξιά