Ευγενής χορηγία...OMADEON

Περί ανέμων και υδατων
προσώπων και πραγμάτων
Άβαταρ μέλους
harosnikos
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 665
Εγγραφή: Δευ 21 Δεκ 2009, 10:42
Irc ψευδώνυμο: harosnikos
Φύλο: Άνδρας

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από harosnikos » Παρ 06 Μάιος 2011, 23:42

Παράθεση:
As regards that IDIOT who acted like a POLICE INFORMER here and triggered off your "explosion"
the PSYCHO who read a few lines from my blog, and got offended of being called a "nationalist",
I APOLOGIZE to him. He is NOT JUST a " nationalist" but A HIGHLY DANGEROUS, SLANDEROUS nationalist PSYCHOPATH.



Εδώ δίνει τα ρέστα του για τον Νίκο. ΑΥΤΟΣ είναι ο χαφιές, γιατί έφερε να μας δείξει τι έλεγε ο "κύριος" για μας... Βέβαια αναγνωρίζει ότι αυτό το ποστ προκάλεσε την έκρηξή μου... γι'αυτό σας λέω, δεν είναι χαζός, ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ συκοφαντεί ο καλοπροαίρετος...
Α, επίσης ο Νικόλας μας είναι ΨΥΧΑΚΙΑΣ και δεν είναι μόνο εθνικιστής ("εθνίκι" όπως τους λέει ο ίδιος) αλλά είναι και πολύ επικίνδυνος συκοφαντικός εθνικιστής ψυχοπαθής. Ετσι για να ξέρουμε τι λέμε εδώ μεσα.




χαχαχα...Να σαι καλά,προσφέρεις άφθονο γέλιο! εγώ δεν βάζω καμία ταμπέλα στον εαυτό μου! αγαπώ μόνο την πατρίδα μου και δεν είμαι συκοφάντης όπως εσύ! αν είμαι εγώ επικίνδυνος συκοφαντικός εθνικιστής ψυχοπαθής για εσένα τι μπορεί να πρωτοπεί κάποιος??

όταν πετάς λάσπες να μάθεις να πέρνεις την ευθύνη!


βλέποντας και τα σχόλια,τις ίβρεις στο εμετικό σου μπλογκ καταλαβαινω πως είσαι για το ψυχιατρείο...άρρωστος και επικίνδυνος...άνανδρος που βρίζει και απειλεί γυναίκες....δεν είσαι καν άξιος σχολιασμού.....
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 07 Μάιος 2011, 03:10

Όπως σου είπα ήδη εσένα Νίκο, συνήθως είμαι καλά θωρακισμένη στις αήθεις επιθέσεις και αρκετά αποστασιοποιημένη. Αυτή τη φορά δε γινόταν να μην επηρεαστώ... Αν ήμουν πιο μικρή, μπορεί να'χα πάθει και κυριολεκτικά υστερία.
Ίσως δεν τα διάβασες όλα και μάλλον καλύτερα έτσι... αλλά εγώ που τα διάβασα, εγώ που υπέστην προσωπικά σαν βίκυ τέτοιο διασυρμό,τέτοια στρέβλωση των λεγομενων μου, τέτοιο βάναυσο υβριστικό μαστίγωμα, τέτοια απίστευτη λεκτική κακοποίηση, ή μάλλον να πω ΒΙΑΣΜΟ της προσωπικότητάς μου, δε γίνεται να μην έχω γερές αναγούλες αυτή τη στιγμή. :emetos:

Αυτά που καταλόγιζε σε μένα, αυτά που ΔΕΝ έκανα εγώ, τα έκανε αυτός στη νηοστή. ...

Και με άλλους φίλους ή απλούς συνοδοιπόρους έχω λογοφέρει, έχουμε στραβώσει, αλλά δεν καταφεύγαμε σε εκχυδαϊσμούς, υπήρχε ένας ΣΤΟΙΧΕΙΏΔΗΣ σεβασμός ρε αδερφέ, και κάποια στιγμή το προσπερνάγαμε ή τα ξαναβρίσκαμε... δε μπορώ να θυμηθώ ΚΑΝΕΝΑΝ να μου πετάει κατάμουτρα τόση χυδαιότητα και λάσπη που'φτιαξε μόνος του κι όχι με υλικά παρμένα από μένα... και όλα αυτά, επειδή ζήλεψε για τη συνέντευξη, επειδή του έλεγα ευθέως τη γώμη μου, κι επειδή προφανώς τον "τάπωνα" με επιχείρημα, στο οποίο, το μόνο του αντεπιχείρημα ήταν ψευδείς κατηγορίες, ύβρεις, χαρακτηρισμοί και ασέβεια.

Γι'αυτόν τον λόγο, αλλά ΚΑΙ για το γεγονός οτι στον οχετό έριξε κι όλο το φόρουμ που θεωρεί πως φιλοξενεί ένα τσούρμο παλαβών, ανάρμοστων κλπ., που πιστεύουν στα παραμύθια των chem trails, της νεας τάξης κλπ... ενημερώνω ότι το συγκεκριμένο μέλος μπανάρεται. Ήδη παραβίασε σχεδόν κάθε κανόνα των ΙΔΕΟ.

Είδα και το Ναταλάκι να του απαντάει στον τόπο του... Τη θαύμασα. Ήταν πολύ ήρεμη, του μίλησε πολύ σωστά, και τη θαύμασα γιατί στάθηκε τόσο ισορροπημένη και αποστασιοποιημένη, όσο δε θα μπορούσα εγώ σε καμία περίπτωση, αν έβλεπα τέτοιον οχετό σε μια ομόφυλή μου και δη σε κάποια που την ξέρω ένα χρόνο και στοιχειωδώς γνωρίζω ότι δεν είναι η καργιόλα (σχεδόν πόρνη) που "ζωγράφισε" ο κύριος... Όμως οι άνθρωποι διαφέρουν. Δεν της το καταλογίζω, ειλικρινά. Δεν περιμένω να δίνει κανείς τις μάχες μου άλλωστε. Απλά τη θαύμασα...όπως θαυμάζει κανείς κάτι όμορφο που ειναι πολύ διαφορετικό απ'τον ίδιο.



Απόψε η νύχτα μου κλείνει με λίγη πίκρα, κάμποση απογοήτευση και πολλή κούραση... αλλά όπως λέει η Σκάρλετ...

Αυριο είναι μια καινούργια μέρα.

Καληνύχτα ΙΔΕΟ.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
GreekTERMINATOR
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιαν 2010, 20:23
Irc ψευδώνυμο: THE REAL TERMINATOR
Φύλο: Άνδρας

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από GreekTERMINATOR » Σάβ 07 Μάιος 2011, 15:59

Βασικα παρατηρούσα το σημα του OMADEON απο γραφιστικης αποψης
για το τι μπορει να συμβολιζει... τελικα κατεληξα...

οτι μου θυμηζει ΠΡΟΦΥΛΛΑΚΤΙΚΟ... :D
Άβαταρ μέλους
ION 4ever
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 7582
Εγγραφή: Παρ 03 Δεκ 2010, 11:00
Φύλο: Γυναίκα
Έλαβε Likes: 1 φορά

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από ION 4ever » Σάβ 07 Μάιος 2011, 16:45

GreekTERMINATOR έγραψε:Βασικα παρατηρούσα το σημα του OMADEON απο γραφιστικης αποψης
για το τι μπορει να συμβολιζει... τελικα κατεληξα...

οτι μου θυμηζει ΠΡΟΦΥΛΛΑΚΤΙΚΟ... :D
:rofl2: :rofl2:
Κανονικά αυτή η ατάκα θα έπρεπε να κλείνει αυτό το νήμα αλλά δεν άντεξα.

Ένα 24/άωρο έλειψα και έγινε της τρελής.
Τι να πω?
Να χτυπάω 12/άωρα στην δουλειά δεν μου αρέσει αλλά συμβαίνει και αυτό.
Πάνω σε αυτό το ανελέητο 12άωρο κατεβήκανε 6 σελίδες πράμα.
Έλεος.
Τι παιδάκι και αυτό?
Πάντως για τους αριστερούς και μάλιστα τους extreme έχω καλύτερη γνώμη.
Τούτος εδώ με έχει αφήσει άναυδη.
Όλοι έχουμε κολλήματα αλλά .... υπάρχουνε και όρια.
Εδώ διαβάζω το άκρον άωτον της ασυναρτησίας.
Βασούλα, καρα-επιθεσάρα, σε καταλαβαίνω.
Ψυχραιμία.
θα δούνε πολλά τα μάτια μας και δεν θα είναι μόνο διαστημόπλοια.

Πάντως Πανσέληνο δεν είχαμε.
There is a crack, a crack in everything
That's how the light gets in.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από ArELa » Κυρ 08 Μάιος 2011, 20:49

Χαχα! Οντως Τερμινάτορα! Αυτό θυμίζει! :lol: :lol:

Ιονίτσα, το'παθα το φρίκουλο, αλλά ήταν προσωρινό. Δεν αξίζει σε τέτοια άτομα να στέκεται κανείς πολύ. Αναλώνει πολύτιμη ενέργεια και "κατεβαίνει" αχρείαστα.



Και τώρα ένα ενημερωτικό ευτράπελο:



Σ'ένα βιντεο του Κόλλιερ(εδώ http://www.youtube.com/watch?v=s7XchY4R ... ture=inbox ) που είχα κάνει ένα σχόλιο πριν 1 χρόνο, πήγε χθες κάποιος... Τάκης και έγραψε το εξής:

[box=]U r a pitiful conspiracy theorist

Some (asshole) sent me your Max Keiser SexTape & I was gonna post a reply but u had blocked me! This bs he's talking about peak oil is just fatuous ( watch?v=S1s_hld3JEQ ). The guy's a doom monger & lewd. Your hubby shouldn't be letting u loose 2 date such weirdos.

Also u gotta let all these UFOs & hyper-tech guns off for a while cause your fans are brain-washed badly. One might feel sorry 4 them. Try sth serious for a change like user LibertyPen.
TakisAthensGr 20 hours ago[/box]

Λέει ότι είμαι μια αξιοθρήνητη συνωμοσιολόγα, ότι κάποιος (κόπανος) του'στειλε την σεξοταινία με τον Μαξ κάιζερ και θα ποστάριζε εκεί αλλά τον είχα αποκλείσει. (τι περίεργο...) Μας λέει ότι αυτά που είπε για το peak oil είναι μπουρδα φυσικά, δίνει κι ένα λινκ λέει ότι πρέπει να με μαζέψει ο άντρας μου γιατί είμαι αλλόκοτη, ότι κάνω πλύση εγκεφάλου στους φαν μου χαχα ότι τους λυπάται ότι πρέπει να κάνω κάτι σοβαρό επιτέλους (μιλάμε για πολύ φρίκουλο) κλπ.
Μεγάαααααααλο απωθημένο...

------

Σας θυμίζει κάτι αυτό; Εμένα μου θυμίζει μια συγκεκριμένη ξεφτίλα, που αποκάλεσε και τη συνέντευξη με τον Μαξ sextape... :help: (τι άλλο θα ακούσουμε)
Τον έχω μπλοκάρει από το κανάλι μου όπως και τον ΟΜΑΔΕΟΝ φυσικά, και τριγυρνάει ο μη...συνωμοσιολόγος αναζητώντας σχόλιά μου σ'όποιο βίντεο βρει. Τυχαίο; Δε νομίζω. Κόβω το κεφάλι μου πως ο Τάκης είναι ο ΟΜΑΔΕΟΝ...

Φυσικά πρότεινα στον uploader να σβησει το σχόλιό του, είπα ότι με "καταδιώκει" χαχα και ότι αυτές οι παπάντζες που λέει δεν έχουν σχέση με το βίντεο του Κόλιερ.
Αν θέλει ας το σβήσει. Αν δε θέλει, χέστηκα. Εγώ έτσι κι αλλιώς τον έχω ΣΒΗΣΕΙ οριστικά. Αν αναφέρομαι σ'αυτον εδώ, είναι για να δείτε πόση αρρώστια κουβαλάει τελικά... Δε μπορεί να ησυχάσει με τίποτα.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικα-Ελεύθερο βήμα”