Ευγενής χορηγία...OMADEON

Περί ανέμων και υδατων
προσώπων και πραγμάτων
Άβαταρ μέλους
thornlessrose
Φρεσκαδούρα
Φρεσκαδούρα
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2010, 13:13
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από thornlessrose » Παρ 06 Μάιος 2011, 02:12

OMADEON
OMADEON έγραψε:
ΦΥΣΙΚΑ και "δεν ήταν υποχρεωμένη"....

Αλλά ήταν ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ, εκ μέρους της, λόγω εκτενούς παρελθούσας επικοινωνίας μας,
όπου...
I agree with you. I know how much you like him. I really wish I would have sent you a message to make sure you knew he was coming here... but I honestly thought you are like me, and read his blog everyday and knew he was coming here as he had posted his schedule. ... and beyond THAT... I really believed you had your own contact with him. Anyway... I was wrong in my assumptions and I apologize for not showing you "friendly consideration"... as I would describe myself as a very considerate person.. and this time, I screwed up.
Άβαταρ μέλους
OMADEON

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από OMADEON » Παρ 06 Μάιος 2011, 04:00

thornlessrose έγραψε:OMADEON
OMADEON έγραψε:
ΦΥΣΙΚΑ και "δεν ήταν υποχρεωμένη"....

Αλλά ήταν ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ, εκ μέρους της, λόγω εκτενούς παρελθούσας επικοινωνίας μας,
όπου...
I agree with you. I know how much you like him. I really wish I would have sent you a message to make sure you knew he was coming here... but I honestly thought you are like me, and read his blog everyday and knew he was coming here as he had posted his schedule. ... and beyond THAT... I really believed you had your own contact with him. Anyway... I was wrong in my assumptions and I apologize for not showing you "friendly consideration"... as I would describe myself as a very considerate person.. and this time, I screwed up.

My dear thornlessrose,
NO, NO, I am NOT right. YOU are right!! hahaha…. :-) Evidently, I am PRIMARILY the one to blame, but of course… also other obligations can be blamed, those that have kept me generally away from net-access, these days, except for very short glances in our own blog, to see if anyone’s comment needs freeing!

Oh damn, I MISSED a great opportunity for some possibly GREAT discussion with Max, for the FIRST time in person.
I _am_ an idiot. It’s a proven fact!
:D

LOGIC PROOF: I should have ALSO looked into Max Keiser's site, from time to time. (The proof that I am an idiot is now COMPLETE).

Sorry, to have troubled you, so much. Ah well, I Must remember you...are a rose with NO THORNS !!! hehe
Άβαταρ μέλους
harosnikos
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 665
Εγγραφή: Δευ 21 Δεκ 2009, 10:42
Irc ψευδώνυμο: harosnikos
Φύλο: Άνδρας

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από harosnikos » Παρ 06 Μάιος 2011, 05:50

Omadeon On 05/05/2011 at 00:27
Permalink | Απάντηση

Ορίστε και… μαλακία συνέντευξη
[*], σε… “ιδιωτική” συνάντηση του Μαξ και “Ελληνες μπλόγκερς” (κάτι… εθνίκια κυρίως) όπου… ΚΑΝΕΙΣ δεν με κάλεσε (γιατί ΑΝ το ήξερα, θα είχα πάει εγκαίρως, εκεί, για ΠΙΟ ΣΩΣΤΕΣ ερωτήσεις)
Ε, ΟΧΙ ρε παιδιά, τρωτε ΠΟΛΥ σανό, ως εθνίκια, ΜΗ βάζετε ΚΑΙ τον Μαξ να σας σερβίρει σανό because he can ALSO do THAT !!! hehe
(αφού ρε ΜΑΛΑΚΕΣ, υπάρχει ολόκληρη φιλοσοφία γύρω από το Public Domain, τα Creative Commons, κλπ.)

[/b] :swear: :swear: :swear: :swear: :swear: :swear: :swear:


αυτά και άλλα τρεγελαφικά γράφεις στο μπλογκ της πλάκας που διαθέτεις.....?? είσαι χαρακτηριστικό παράδειγμα της κατάντιας αυτής της χώρας...άλλαξε όνομα στο μπλογκ και ονόμασε το η Κατίνα της γειτονιάς!

απορώ πως κάθεστε να "μιλήσετε" με ένα "άτομο" που σας αποκαλεί εθνίκια και μ@@@@ς.....

και εγώ έκανα το λάθος και μπηκα στο μπλογκ του.....θα πάρει και views και θα καβαλήσει ακόμα περισσότερο το καλάμι...
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 06 Μάιος 2011, 08:05

harosnikos έγραψε:αυτά και άλλα τρεγελαφικά γράφεις στο μπλογκ της πλάκας που διαθέτεις.....?? είσαι χαρακτηριστικό παράδειγμα της κατάντιας αυτής της χώρας...άλλαξε όνομα στο μπλογκ και ονόμασε το η Κατίνα της γειτονιάς!

Ετσι... Ετσι... Eύγε που το ξετρύπωσες, γιατί αυτό λέει πολλά και είναι ΣΑΦΕΣ! :thumb:
Για να μη με λένε "κακιά" ή ότι ψάχνομαι για καυγά όταν του τα χώνω με το που μπαίνει εδώ μέσα.
Τον είδα πώς τα'κανε μπάχαλο και παλιότερα στο τόπικ για το 15χρονο που έκανε αγώνα...Εκεί μάλλον σκύλιασε που πρόλαβε ο Αιθερό και το ανέβασε... Εδώ απλά σκύλιασε που δεν πήρε αυτός συνέντευξη απ'τον Μαξ, ΝΑ ΚΑΝΕΙ "ΠΙΟ ΣΩΣΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ" από αυτές που έκαναν τα ηλίθια κατ'αυτόν... εθνίκια! :swear: :banghead: :thumbsdown: .

ΑΥΤΗ είναι η ουσία της αυτού ηλιθιότητας (που περνιέται για εξυπνότητα) , κι όλα τα άλλα είναι εξεζητημένες πίπες.

Πήρα χαμπάρι το ποιόν του. Δεν είμαι χθεσινή... παλιά καραβάνα και τους παίρνω χαμπάρι τους αυτοβαυκαλιζόμενους ΔΗΘΕΝ!... :loco:

κάτι φρουτα σαν του λόγου του, τα τρώω για πρωινό και φτύνω τα κουκούτσια! :lol:

Ο άνθρωπος θέλει να ασχολούμαστε μόνο μ'αυτόν και τις σάχλες που μας σερβίρει για εξυπνάδες. Το πόσο κόπτεται για αυτοπροβολή, κατανταει φαιδρό, αλλά είναι ουσιαστικά τραγικό το μπουκωμα της φιλαυτίας που τρώει...

Να'σαι καλά ρε Νικόλα. :urock: Είσαι φύλαξ άγγελος και προστάτης των ΙΔΕΟ (και της αφεντιάς μου κατ'επέκτασιν!) :angel:
Εγώ απλά δεν μπορούσα να κοιτάξω το μπλογκ του, όσο το κοίταξες εσύ... Οχι ότι εξεπλάγην, πίστεψέ με. Αλλά μου γούσταρε και ο τσαμπουκάς σου, και η ερευνητικότητά σου που για άλλη μια φορά έκανε το θαύμα της! :thumb:
απορώ πως κάθεστε να "μιλήσετε" με ένα "άτομο" που σας αποκαλεί εθνίκια και μ@@@@ς.....
Ελα ντε... με πιάνει και το μαζοχιστικό μου και τα σκατώνω με καλοπροαιρέσεις στο τέλος. Κοινώς... :jerk: -ζομαι! Λάθος μου, εννοείται. Τέτοιοι τύποι δε θέλουν ούτε καλή προαίρεση, ούτε προσπάθεια συνεννόησης. Μια μούντζα θέλουν και να τους αγνοείς. Αυτή είναι η χειρότερη τιμωρία τους. Στην αρχή βέβαια, στάθηκα στο ύψος μου http://ideografhmata.gr/forum/viewtopic ... 24#p136924 παραδέξου με! :lol:

Μπα... τώρα που το ξαναβλέπω, μάλλον παραήμουν ΚΑΙ εκεί ευγενική ... Να το διορθώσω τώρα:

OMADEON απ'την αρχή γκρίνιαξες που σ'έστειλα στην ευχή της Παναγίας...Έχεις δίκιο. Το είπα πολύ ευγενικά και αρκετά αόριστα. Το επαναδιατυπώνω τώρα με σαφήνεια: Ναι, ΕΙΣΑΙ PERSONA NON GRATA για μένα. Κοινώς ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΟΣ! So...GET THE FUCK OUT OF MY FACE!

(α ρε Κάιζερ, ποτέ να μην πεθάνεις. :lol: )




Ναταλάκι... STOP apologizing! And stop wasting your posts and your breath on this piece of shit! It's just not worth it, honey. Honestly. :? If I were you, my only response would be... well I gave it to him just now, with huge letters so he won't miss my point! :loco:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
jackinthebox
Φρεσκαδούρα
Φρεσκαδούρα
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί 03 Μάιος 2011, 23:39
Φύλο: Άνδρας

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από jackinthebox » Παρ 06 Μάιος 2011, 10:30

ArELa έγραψε:OMADEON απ'την αρχή γκρίνιαξες που σ'έστειλα στην ευχή της Παναγίας...Έχεις δίκιο. Το είπα πολύ ευγενικά και αρκετά αόριστα. Το επαναδιατυπώνω τώρα με σαφήνεια: Ναι, ΕΙΣΑΙ PERSONA NON GRATA για μένα. Κοινώς ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΟΣ! So...GET THE FUCK OUT OF MY FACE!

(α ρε Κάιζερ, ποτέ να μην πεθάνεις. :lol: )

:urock: :skaw: :lol:

lmao
vasoula ΕΓΡΑΨΕΣ! :worship:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 06 Μάιος 2011, 13:09

Δεν ήξερα πώς θα το εισπράξετε οι υπόλοιποι αυτό, Τζακ, αλλά δε μ'ένοιαζε κι όλας. Έτσι ένιωσα έτσι μίλησα/έγραψα.

Δεν είμαι καργιόλα. Γιατί αν ήμουν, θα το'βγαζα έξω απ'τα ΑΝΙΔΕΟ αυτό, και θα το'βαζα και στις "Γενικές" κι όλας, να βλέπει ο κόσμος τι εστί ο κύριος και το μπλογκ του, και να το... διαφημίσουμε όπως του πρέπει κι εμείς οι "Ελληνες μπλόγκερς" (εντός ειρωνικότατων εισαγωγικών για τον "κύριο") -παύλα-εθνίκια -παύλα εγκεφαλικά νεκροί, όπως υπονοεί σαφέστατα η εμφανής απαξία του. Κι έχει δίκιο ρε παιδί μου... τι είμαστε εμείς, μπροστά στην αυτού ανωτερότητα;

Τέλος πάντων... σταματώ, για να μην πω καμιά πολύ βαριά...

Το θέμα με τον κύριο, έληξε για μένα. Πολλή μελάνη (ενέργεια) χάλασα ήδη για την πάρτη του, άλλωστε. Μελάνη που σε καμία περίπτωση δεν άξιζε. Ας αποδοθεί αυτό στην αναμφισβήτητη :jerk: και μαΒλακεία που με βαράει κατά καιρούς και στον ουτοπισμό μου, που πρέπει κάποια στιγμή (και γρήγορα) να αποβάλω.

========


Ουδέν κακόν αμιγές καλού όμως. Το καλό ειναι ότι έμαθα ακόμα καλύτερα πώς να φυλάγομαι (γιατί σ'αυτό είμαι ΖΩΟΝ).
Αυτή την συνέντευξη, όταν ακόμα ήταν "επικείμενη", δεν την έκρυψα. Την ανακοίνωσα κιόλας στο κανάλι μου στο ΥΤ, αλλά και εδώ όπως είδατε.
Την επόμενη θα την οργανώσω και θα την κάνω (μόνη ή με ένα δυο άτομα-συνεργάτες) με άκρα μυστικότητα, για να αποφύγω τυχόν "επιδρομές" ατόμων σαν τον... "κύριο". (φύλαγε τα ρούχα σου, μην τρέχεις τσιτσιδωμένος)
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
OMADEON

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από OMADEON » Παρ 06 Μάιος 2011, 13:34

Thanks very much Vasoula,
you have expressed yourself HONESTLY for the VERY FIRST TIME.

So, I will NOT post here again, but...
Hopefully you WILL allow me to... read the rest of this SEWER of insults and slander that is likely to follow here,
after this remarkable... explosion of honesty, on your part (and on the part of some of your FOLLOWERS).

Well, I am NOT giving up this issue. I will NOT allow you to continue POISONING the good intentions of ANYBODY on the net
who is ALSO trying to do a good job in the defense of our country, sadly occupied by Economic Oligarchs.

I consider ANY such act of Character Assassination ,against others who fight the Oligarchs, as EQUIVALENT TO PURE TREASON.

And I will NO LONGER TOLERATE you calling me for NO REASON AT ALL a "piece of shit", after a REMARKABLE pile of insults,
which I have TOLERATED MORE THAN NECESSARY.

I will INFORM Max Keiser about all YOUR excrement, and the SHEER DAMAGE it causes to the CREDIBILITY of our political struggle.

And I am STILL NEVER insullting or slandering you PERSONALLY.

As regards that IDIOT who acted like a POLICE INFORMER here and triggered off your "explosion"
the PSYCHO who read a few lines from my blog, and got offended of being called a "nationalist",
I APOLOGIZE to him. He is NOT JUST a " nationalist" but A HIGHLY DANGEROUS, SLANDEROUS nationalist PSYCHOPATH.

And THIS I have made VERY clear, in MY NEW POST today. READ IT, for heaven's sake. It's about "Greek Terminator", mainly.
-Who had been BLOCKING my comments in his YouTube Account.
I criticize his IRRATIONALISM, but... I STILL congratulate his HONESTY and GOOD CHARACTER.
http://omadeon.wordpress.com/2011/05/06 ... of-reason/

Have a nice day.
Άβαταρ μέλους
aftokaitoallo
Σύμβουλος
Δημοσιεύσεις: 3929
Εγγραφή: Κυρ 27 Φεβ 2011, 17:27
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από aftokaitoallo » Παρ 06 Μάιος 2011, 14:02

calm down mister

κι οι δύο πλευρές προσπαθήστε να βρείτε την ηρεμία δεν χρειάζονται νέες συγκρούσεις, όμως εσύ ειδικά Ομαδεόν, θα πρέπει να σεβαστείς τον χώρο που έφτιαξε η Αρέλα και πολλά από αυτά που της καταλόγισες ήταν τουλάχιστον αγενή. την επίθεση εσύ πρώτος την έκανες, μάθε λοιπόν ότι όποιον ή όποια και να πληροφορήσεις τώρα, θα υπάρχει αντίλογος, γιατί τέτοιες συμπεριφορές "θα πάω να σε "δώσω" στον δάσκαλο" ή ... τον στρατηγό, είναι παιδιάστικες κακεντρέχειες και δεν αρμόζουν σε έναν άνθρωπο καλλιεργημένο.

πάντως εγώ ουδεμίαν ιδιαίτερη συμπάθεια έχω προς τον Κάϊζερ, και αν τελικά τον πληροφορήσεις γι' αυτά που νομίζεις εσύ και μόνο εσύ από δω ότι είναι δείγματα κακής συμπεριφοράς της Αρέλα, σε παρακαλώ να του το μεταβιβάσεις (δηλαδή "έχει κι ένα μέλος που κρατά ομπρέλλα που δεν σε πολυγουστάρει")

:rose:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aftokaitoallo την Παρ 06 Μάιος 2011, 14:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Any review, retransmission, dissemination or other use of, or taking of any action in reliance upon, this information by persons or entities is prohibited without my consent.
Άβαταρ μέλους
GreekTERMINATOR
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιαν 2010, 20:23
Irc ψευδώνυμο: THE REAL TERMINATOR
Φύλο: Άνδρας

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από GreekTERMINATOR » Παρ 06 Μάιος 2011, 14:05

@ OMADEON
Να διευκυνισω οτι σε ειχα μπλοκαρει οταν δεν αποδεχτηκες την προσκληση φιλιας μου
και μου ειπες σε μηνυμα οτι ΔΕΝ υπαρχει καμια περιπτωση να την αποδεχτεις
λογω οτι το καναλι μου ηταν αρχαιοπρεπες...

Ειναι πρακτικη μου να μπλοκαρω οποιον μου απαντα με τετοιον τροπο
οχι γιατι θυμωσα... αλλα οπως καταλαβαινεις το επομενο βημα ειναι
να με αρχισει σε κομμεντς προσβλητικα... και το κεφαλι μου εχει γινει
καζανι απο τετοια σχολια

Γενικως ομως ΔΕΝ βρισκω τον λογο να θες να υποβαθμισεις
την συνεντευξη της βικυ... Ειδα και το σχολιο σου

Απόρρησα να σου πω την αληθεια... μου φανηκε ξεκαρφωτο

Εγω δεν θα προσβαλα μια προσπαθεια καποιου αλλου
που ενυσχυει την Ελλάδα - για οποιονδηποτε λογο
Άβαταρ μέλους
aftokaitoallo
Σύμβουλος
Δημοσιεύσεις: 3929
Εγγραφή: Κυρ 27 Φεβ 2011, 17:27
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από aftokaitoallo » Παρ 06 Μάιος 2011, 14:12

μήπως να σας πω ότι αυτά έχουν την ποιότητα μεσημεριανάδικων ξεκατινιάσματων; εμένα τέτοια μου θυμίζουν, μήπως επίσης να σας πω, με όλη την ευγένεια που με χαρακτηρίζει και την ηπιότητα χαρακτήρος, ότι εχεστήκαμαν μερικοί για τον Κάϊζερ, τον Τζοουνς και τον Άϊκ στην τελική, κι όποιον άλλο θέλετε, αλλά ερχόμαστε στους χώρους σας γιατί είστε συμπατριώτες, Έλληνες και την ψάχνετε και πετάτε και κανένα σωστό ή κανένα σουπερσωστό; ερχόμαστε που λέτε γιατί μας δένει η πατρίδα, σε κάποιο βαθμό, αλλά και γιατί έχουμε μεγαλώσει αρκετά το πλάνο μη επιδιδόμενοι σε προσωπολατρείες οπότε εύκολα κατανοούμε τους ενθουσιασμούς σας με πρόσωπα γιατί κι εμείς τους παθαίνουμε. αλλά τους ξεπερνάμε.

ένας ακόμα απλός άνθρωπος.
Any review, retransmission, dissemination or other use of, or taking of any action in reliance upon, this information by persons or entities is prohibited without my consent.
Άβαταρ μέλους
GreekTERMINATOR
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιαν 2010, 20:23
Irc ψευδώνυμο: THE REAL TERMINATOR
Φύλο: Άνδρας

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από GreekTERMINATOR » Παρ 06 Μάιος 2011, 14:17

@ ΟΜΑDΕΟΝ

Μολις ειδα το post που εκανες για μενα - και ουτε λιγο
ουτε πολυ με παρουσιαζεις "παλαβο"

Εχω απορρησει - για το τι ειδους λογικη ειναι αυτη
Εγω δεν εχω εξαπολισει σε κανεναν επιθεση
και δεχομαι επιθεσεις απο παντου
τον τελευταιο καιρο...

Εχετε καποιο προβλημα στην ζωη σας?
Σας εφαγα το φαι σας?
Δεν σας καθεται η γκομενα?

Τελος παντων...
Να ειστε καλα - ολοι...
Άβαταρ μέλους
aftokaitoallo
Σύμβουλος
Δημοσιεύσεις: 3929
Εγγραφή: Κυρ 27 Φεβ 2011, 17:27
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από aftokaitoallo » Παρ 06 Μάιος 2011, 14:22

εγώ πάντως τελευταίο ποστ κι ανάγνωση αυτού του αποτυχημένου νήματος, διότι η συνεννόηση είναι αδύνατη και δεν μου αρέσει η μανέστρα. άντε γεια από δω.
Any review, retransmission, dissemination or other use of, or taking of any action in reliance upon, this information by persons or entities is prohibited without my consent.
Άβαταρ μέλους
OMADEON

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από OMADEON » Παρ 06 Μάιος 2011, 14:29

GreekTERMINATOR έγραψε:@ ΟΜΑDΕΟΝ

Μολις ειδα το post που εκανες για μενα - και ουτε λιγο
ουτε πολυ με παρουσιαζεις "παλαβο"

Εχω απορρησει - για το τι ειδους λογικη ειναι αυτη
Εγω δεν εχω εξαπολισει σε κανεναν επιθεση
και δεχομαι επιθεσεις απο παντου
τον τελευταιο καιρο...

Εχετε καποιο προβλημα στην ζωη σας?
Σας εφαγα το φαι σας?
Δεν σας καθεται η γκομενα?

Τελος παντων...
Να ειστε καλα - ολοι...

Terminator, ειδικά για σένα ΔΕΝ ισχύει το "παλαβός", αλλά το ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΜΕΝΟΣ ΧΟΝΤΡΑ.
Εκείνος που σκέφτεται ΑΝΟΡΘΟΛΟΓΙΚΑ,
ΔΕΝ είναι απαραίτητα "παλαβός".
ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ αφάνταστα με τις... παλαβομάρες που ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ,
αλλά ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΩΡΩ "παλαβό" ΕΠΕΙΔΗ τις πιστεύεις.

Είσαι ΕΞΑΚΡΙΒΩΜΕΝΑ ένα από τα ΠΙΟ ΑΚΕΡΑΙΑ στο χαρακτήρα άτομα του διαδικτύου, με ΕΠΙΡΡΟΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ.
ΠΡΕΠΕΙ όμως να δεχτείς την κριτική. Δες τα σχόλια της επισκέπτριάς μου σήμερα, που ΕΞΗΓΕΙ ΠΟΛΛΑ.

Η ΣΚΛΗΡΗ κριτική είναι κάτι που δεν γλυτώνει κανείς.
ΔΕΝ αρκεί η ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (από την οποία έβγαλες και γρήγορο συμπέρασμα κιόλας).
Προσπάθησε να καταλάβεις. ΑΝ ΘΕΣ, συζητάμε το βίντεό σου ΕΚΤΕΝΩΣ και με ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟ.
ΑΝ ΔΕΝ ήξερα το ΠΟΣΟ ακέραιος χαρακτήρας είσαι, ΔΕΝ θα έκανα τέτοια ΘΥΣΙΑ ΧΡΟΝΟΥ, πίστεψέ με.

(είπα ότι δεν ξαναμιλάω, και... βγήκα ψεύτης, αλλά ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, διότι ΛΥΠΑΜΑΙ για όσα είπες και σου ΟΦΕΙΛΑ ΕΞΗΓΗΣΗ).

Τέλος. ΒΓΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΕΞΩ κόσμο, τα ΚΛΕΙΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ δεν κάνουν καλό σε ΚΑΝΕΝΑΝ.
Και... ο ανορθολογισμός ΔΥΣΦΗΜΕΙ την Ελλάδα ΔΙΕΘΝΩΣ.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 06 Μάιος 2011, 14:32

GT, πραγματικά δεν καταλαβαίνω το συγκαταβατικό έως και απολογητικό σου ύφος ακόμα. :dunno: Είναι σαν να μη συνειδητοποίησες ότι εισέπραξες ΑΠΑΞΙΑ και προσβόλα και εσύ προσωπικά, (όλη η κοινότητα δηλαδή και ειδικά τα άτομα που συμμετείχαν στη συνάντηση με τον Μαξ). Τέλος πάντων, είσαι μεγάλο παιδί, κι εσύ ξέρεις καλύτερα από μένα γιατί τηρείς αυτήν την στάση... Σίγουρα δεν είμαι εγώ αυτή που θα σου κάνει υποδείξεις. :cool:


Ποιήτρια... Αφού θέλει πόλεμο το παληκαράκι, θα τον έχει. Θέλει ξεκατίνιασμα; Θα το'χει, αν και απο μεριάς μου θα είναι άλλου επιπέδου. Χτύπημα στα σημεία δηλαδή, οχι αερολογίες, μπουρδολογίες, εικοτολογίες, σπέκουλα και μεγάλα λόγια κενά περιεχομένου. Χαίρομαι για την αντίδρασή σου πάντως. Είναι και υγιής και σαφής στο ότι τουλάχιστον κατανόησες τι ακριβώς έπαιξε εδώ...


Ενημερωτικά για το φιλοθεάμον κοινό:
Το λινκ που μας έδωσε ο "κύριος" OMADEON, περιέχει τα εξής:
Αυτή η ανάρτηση αφορά… ιδιαίτερα ανορθολογικό υλικό, που βρέθηκε στο YouTube. Το YouΤube είναι γεμάτο σήμερα, όπως θα ξέρετε, από ακραίο ανορθολογισμό, καθώς και ακραίους φανατισμούς όλων των ειδών. Τόσο πολύ μάλιστα, ώστε… δεν ξέρει κανείς από ΠΟΥ να αρχίσει, κάποτε, κάποιο ξεκαθάρισμα. Το ξεκαθάρισμα όμως… αποκλείεται εκ των προτέρων να γίνει ΜΕΣΑ στο ίδιο το YouTube, όπου (ως γνωστόν) τα σχόλια δεν επιτρέπεται να έχουν κανένα σύνδεσμο προς τα έξω. Αναρρωτιέμαι μάλιστα αν αυτή η τεχνική ρύθμιση (ή…. μεθόδευση) έγινε ακριβώς για να κρατήσει τα πιο κραυγαλέα περιεχόμενα του YouTube στο απυρόβλητο! (διότι χωρίς συνδέσμους προς τον έξω κόσμο, ΠΑΥΕΙ και κάθε δυνατότητα ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗΣ κριτικής).

* English Summary: This post is about exceptionally… irrational material, found on YouTube. YouTube is absolutely full, these days, with this very strange kind of… New Irrationalism.

Δεν μπόρεσα να σχολιάσω ένα video που έχει “πρώτη μούρη” στο κανάλι του ένας γνωστός Ελληνας youtuber, ο GreekTerminator. Και δεν μπόρεσα, γιατί με είχε… μπλοκάρει εκ των προτέρων, από κάθε δυνατότητα σχολιασμού (αν και… ειλικρινά δεν θυμάμαι να ξανα-σχολίασα εκεί). Παραθέτω λοιπόν ΚΑΙ το video, που βρίσκω… ανησυχητικά ανορθολογικό. Μετά, το σχόλιό μου, από κάτω, που έσωσα με screen-grab. Το σχόλιο είναι ακριβώς στη μέση, εκεί που είναι και η κόκκινη επιγραφή “You have been blocked by the owner of this video“
Κυρίες και κύριοι Ιδεογραφίτες,

Μετά απ'αυτά τα...αγαπησιάρικα, (κυρίως προς τον GT τα τελευταία, αλλά και τα άλλα πιο πάνω που μας έφερε ο Νικόλας και τα οποία πετάνε κουβάδες αφοδευμάτων σε όλους τους συμμετέχοντες στη συνέντευξη) φρονώ πως δε θα'ταν καθόλου ανάρμοστο να φερθώ κι εγώ αναλόγως τελικά (παρά την αρχική μου πρόθεση να μην το κάνω) και να βγάλω όλο αυτό το τόπικ σε κοινή θέα, και στους επισκέπτες και στους δοκίμους. Αυτό θα κάνω εντός ολίγου, μόλις ανέβει το παρόν ποστ.

Και επειδή δεν ομιλώ ελληνικά σ'αυτούς που δεν νιώθουν Ελληνες ή δεν χειρίζονται/κατανοούν καλά τη γλώσσα- θα με συγχωρήσετε που αναγκάζομαι να απαντήσω αναλόγως (αγγλιστί) κι εγώ, στο λιβελούργημα που μας έχωσε για πολλοστή φορά (αγγλιστί βέβαια αυτή τη φορά) ο "κύριος" OMADEON.


@OMADEON:

I'm not going dignify the scornful CRAP you posted above, with an extensive response, namely, answering each and every... "delightful" point you made.

I've always been outspoken, straightforward and honest in my interactions, I'm glad you finally realised it. It was about time. :P

I'm going to make this whole topic public, as you did yours, and I'm going to spread the word around too, if that's how you want it, so that any interested party, can judge for themselves who is who here, and who smears, slanders and DISTORTS who. I'm even thinking of posting an annotation on my "Max meeting" video, in order to spread this around even more. How does that grab you?

Scripta manent! Ole! :ups:

(Two can play the same game, bucky, and believe me, you've picked the wrong girlie to mess with! )


You can come and go as you please, you can even post if you want to, I'm no fascist as you so eloquently implied, and no racist either, CONTRARY to YOUR racist remarks about "εθνίκια" and similar DISRESPECTFUL and demeritting adjectives attributed to us here! . I'd sooner have you get the hell out of here once and for all, but will not ban you because of some personal discord between us, DESPITE the fact that you have already broken some of our rules here with your disrespectful post.
I know it's difficult for you to master the Greek language (as your aversion to anything concerning the nation indicates) but I'm sure you can handle it well enough to read and comprehend our Forum rules . I suggest you do that, because I'm not going to keep making exceptions , neither am I going to continue letting you get away with ironic, scornful and disrespectful remarks ad infinitum.

As for this cute remark...
Τέλος. ΒΓΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΕΞΩ κόσμο, τα ΚΛΕΙΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ δεν κάνουν καλό σε ΚΑΝΕΝΑΝ.
Και... ο ανορθολογισμός ΔΥΣΦΗΜΕΙ την Ελλάδα ΔΙΕΘΝΩΣ.
As I already said, this topic IS going "out in the world"...

Look at your self in the mirror first, and then start passing judgement on others. Because the last time I checked, I don't remember anybody appointing you judge jury or executioner for anyone.
And do me a favor...GET A LIFE before you tell others how to live.

Thats all from me for now.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
GreekTERMINATOR
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιαν 2010, 20:23
Irc ψευδώνυμο: THE REAL TERMINATOR
Φύλο: Άνδρας

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από GreekTERMINATOR » Παρ 06 Μάιος 2011, 14:40

@ OMADEON

Αυτο που λες εσυ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΜΟ φιλε μου
μου θυμιζει ΑΠΟΛΥΤΑ το ΝΕΟΤΑΞΙΚΟ
"POLITICALLY CORRECT"

Οπου καθε ενας που αμφισβητει τα λεγομενα
της Επιστημονικης ΕΠΙΧΟΡΗΓΟΥΜΕΝΗΣ απο την ΝΕΑ ΤΑΞΗ
κοινωτητας ... ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΩΣ ΓΡΑΦΙΚΟΣ

Γενικως ειμαι ΕΧΘΡΟΣ ΤΗΣ ΠΙΣΤΗΣ - ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ
ΤΟ ΟΤΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΛΕΩ
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ
ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟ ΣΟΥ ΓΝΩΣΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ

Εχω μελετησει σχεδον ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΧΑΙΕΣ "ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ"
ΤΗΣ ΑΝΘΡΟΠΩΤΗΤΟΣ ΚΑΙ ... ΚΑΤΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΟΛΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΘΕΙΣΤΙΚΕΣ

Το οτι με ΣΤΟΧΟΠΟΙΗΣΕΣ που γυρισα το βιντεο για οποιοδηποτε απωθημενο
εχεις ΕΣΥ με την Βικυ το θεωρησα παντως ... ΑΝΑΝΔΡΟ

ΟΦΕΙΛΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ... ΙΣΩΣ ΚΑΚΩΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ
ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΑΣ ΤΡΕΦΕΙ ΑΥΤΗ Η ΦΑΓΩΜΑΡΑ
(ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ)
ΕΝΩ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΡΩΕΙ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΛΕΤΕΣ ΜΟΥ
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 06 Μάιος 2011, 15:00

GreekTERMINATOR έγραψε:Το οτι με ΣΤΟΧΟΠΟΙΗΣΕΣ που γυρισα το βιντεο για οποιοδηποτε απωθημενο
εχεις ΕΣΥ με την Βικυ το θεωρησα παντως ... ΑΝΑΝΔΡΟ
M'εμένα αν έχει κάτι, στη φαντασία του το έχει. ΔΕΝ έχω συνεργαστεί, ούτε καν επικοινωνήσει μαζί του (πλην της περασμένης φοράς που ήρθε κι έκανε άλλο τόπικ μας μπάχαλο εδώ http://ideografhmata.gr/forum/viewtopic ... 62#p125762 - ψάχτε πού μπαίνει ο ...μεγάλος, και απολαύστε τον αν έχετε τη διάθεση)
Το απωθημένο του ήταν το γεγονός ότι είχαμε εμείς αυτή τη συνάντηση με τον Μαξ και όχι αυτός. ΤΟΣΟ απλό. Συμφωνώ η στοχοποίηση ήταν αμιγώς ΑΝΑΝΔΡΗ, αλλά όχι μόνο η δική σου. Στοχοποίησε όλους μας αποκαλώντας μας απαξιωτικά "εθνίκια", στοχοποίησε κυρίως την Ναταλία, που είχε το ΘΡΑΣΟΣ να επιλέξει εμένα γι'αυτή τη συνέντευξη κι όχι αυτόν. ΤΟΣΟ απλό.
GreekTERMINATOR έγραψε:ΙΣΩΣ ΚΑΚΩΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ
ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΑΣ ΤΡΕΦΕΙ ΑΥΤΗ Η ΦΑΓΩΜΑΡΑ
(ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ)
Με συγχωρείς αλλά είσαι φάουλ εδώ. Το ότι απαντάμε στις επιθέσεις και την απαξία, δεν σημαίνει ότι αυτό μας τρέφει κι όλας. Εσύ μπορεί να δεχτείς επιθέσεις και να σιωπήσεις, δικαίωμά σου. Εμένα θα μου επιτρέψεις να τοποθετούμαι, όχι επειδή τρέφομαι (μάλλον αποδυναμώνομαι...αλλά δεν έχω επιλογή) αλλά γιατί εκτός του ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ότι τα λιθάρια εκσφενδονίστηκαν και σε άλλους (και σε σένα) και στο πρόσωπό μου, τυχαίνει να προκύπτουν και στον χώρο μου. :?

Εχω και άλλες (πολλές) δουλειές, πίστεψέ με, αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν μπορώ να μην ασχοληθώ με αυτό το θέμα που ΕΚΕΙΝΟΣ ήρθε και άνοιξε στον δικό μου ιστότοπο. Εδώ ήσουν απ'την αρχή και θα'πρεπε να ξέρεις πολύ καλά, ότι δεν ψαχνόταν κανένας εδώ μέσα για μανούρα, πλην του Τζακ που γρήγορα έδωσε τέλος, και του "κυρίου" OMADEON που το εξάντλησε ήδη μέχρι θανάτου! :help:

Όποιος μπορεί να δέχεται πονηρές, απαξιωτικές, εμπρηστικές, και ανάξιες επιθέσεις (που έγιναν ΑΠΡΟΚΛΗΤΑ) και να λέει κι "ευχαριστώ", μαγκιά του και καλά κάνει. Εγώ δεν μπορώ. Δεν είμαι τόσο... προχωρημένη αν θέλετε. :cool:

Να ξηγιόμαστε, να μην παρεξηγιόμαστε δηλαδή. :?
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
GreekTERMINATOR
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιαν 2010, 20:23
Irc ψευδώνυμο: THE REAL TERMINATOR
Φύλο: Άνδρας

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από GreekTERMINATOR » Παρ 06 Μάιος 2011, 15:12

@ arela

Δεν απευθυνθηκα ουτε σε Σενα ουτε στο φορουμ

Απευθυνθηκα σε οσουν ΕΠΙΤΙΘΟΝΤΑΙ ΑΠΡΟΚΛΗΤΑ
ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΡΙΒΕΣ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ

και δυστυχως σημερα ειναι πολλοι
γιατι η "μαλακιτιδα" ειναι μεταδωτικη
Άβαταρ μέλους
OMADEON

Re: Max Keiser Τα ασχετα...

Δημοσίευση από OMADEON » Παρ 06 Μάιος 2011, 15:17

GreekTERMINATOR έγραψε:@ OMADEON

Αυτο που λες εσυ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΜΟ φιλε μου
μου θυμιζει ΑΠΟΛΥΤΑ το ΝΕΟΤΑΞΙΚΟ
"POLITICALLY CORRECT"
Εεεμ... ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΧΘΡΟΥΣ εκεί που ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

ΑΛΙΜΟΝΟ αν η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ του ΟΡΘΟΥ ΛΟΓΟΥ, ταυτιστεί με τη "Νέα Τάξη".
Οπου καθε ενας που αμφισβητει τα λεγομενα
της Επιστημονικης ΕΠΙΧΟΡΗΓΟΥΜΕΝΗΣ απο την ΝΕΑ ΤΑΞΗ
κοινωτητας ... ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΩΣ ΓΡΑΦΙΚΟΣ
Εγώ πάντως... ΔΕΝ σε είπα "γραφικό". Αυτή είναι μια ΠΟΛΥ εύκολη ΤΑΜΠΕΛΑ, φίλε μου.
ΟΠΩΣ και το "παλαβός".
και... Η επιστημονική κοινότητα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ "επιχορηγούμενη από τη Νέα Τάξη",
π.χ. Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ έρευνα (στη Λογική) από ΚΑΝΕΝΑΝ...

Παραθέτω σχετικό σχόλιό μου, για σένα, γιατί προφανώς... σπάνια τα διαβάζεις (αλλά ΘΑΠΡΕΠΕ)

http://omadeon.wordpress.com/2011/05/06 ... ment-55006

Α... και να ΜΗΝ ξανακούσω ΚΑΤΙΝΙΕΣ ότι έτσι... "προωθώ το μπλογκ μου".
Κατ' αρχάς η αναγνωσιμότητα του (ομαδικού) μπλογκ μας είναι ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑ της δικής σας.
ΧΕΣΜΕΝΑ έχουμε τα ΕΛΑΧΙΣΤΑ χιτς από εδώ, αποδεδειγμένα ελάχιστα γιατί... τεμπελιάζετε κιόλας να κάνετε κλικ.

ΕΣΕΙΣ νάστε ευγνώμονες που ασχολούμαστε μαζί σας.

Με τη ΒΑΣΟΥΛΑ ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΑΩ σε ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ, και ιδίως όταν... συνεχίζει τις ΚΑΤΙΝΙΕΣ και τις λάσπες
π.χ. αποκαλώντας με "άνανδρο".




Γενικως ειμαι ΕΧΘΡΟΣ ΤΗΣ ΠΙΣΤΗΣ - ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ
ΤΟ ΟΤΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΛΕΩ
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ
ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΗΛΟ ΣΟΥ ΓΝΩΣΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ

Εχω μελετησει σχεδον ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΧΑΙΕΣ "ΘΡΗΣΚΕΙΕΣ"
ΤΗΣ ΑΝΘΡΟΠΩΤΗΤΟΣ ΚΑΙ ... ΚΑΤΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΟΛΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΘΕΙΣΤΙΚΕΣ
Ναι, καλά... "χαμηλό γνωστικό επίπεδο", και μαλακίες.
Μπες πρώτα ΕΔΩ
http://lawsofform.wordpress.com

ΓΙΑΤΙ με υποτιμάς φίλε μου? Εγώ ΔΕΝ σε υποτιμώ.


Το οτι με ΣΤΟΧΟΠΟΙΗΣΕΣ που γυρισα το βιντεο για οποιοδηποτε απωθημενο
εχεις ΕΣΥ με την Βικυ το θεωρησα παντως ... ΑΝΑΝΔΡΟ
ΜΑΛΑΚΙΕΣ τούμπανα λες τώρα. Το βίντεό σου με ΤΡΑΝΤΑΞΕ και το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Πρόσεξε κάτι. ΠΑΛΙ όποιος λέει μαλακίες ΔΕΝ ΕΠΕΤΑΙ ότι είναι ΚΑΙ μαλάκας.
Λάθη είμαστε, κάνουμε κι ανθρώπους. Εγώ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΩ πάντως.
θα συνεχίσω να ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΔΙΑΛΟΓΟ μαζί σου.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 06 Μάιος 2011, 15:18

GreekTERMINATOR έγραψε:@ arela

Δεν απευθυνθηκα ουτε σε Σενα ουτε στο φορουμ

Απευθυνθηκα σε οσουν ΕΠΙΤΙΘΟΝΤΑΙ ΑΠΡΟΚΛΗΤΑ
ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΡΙΒΕΣ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ

και δυστυχως σημερα ειναι πολλοι
γιατι η "μαλακιτιδα" ειναι μεταδωτικη


Ναι ρε παιδί μου, εντάξει...
Αλλά εδώ έχουμε ΑΜΕΣΗ και ξεφτίλα επίθεση, την οποία ΔΕΝ προκαλέσαμε κατά κανέναν τρόπο, ΔΕΝ επιδιώξαμε, και μας προέκυψε κεραμύδα μέσα στο ίδιο μας το σπίτι που λέμε.
Τι να κάνουμε; Να τον πλακώσουμε και στα φιλιά; Ε, είπαμε, δεν γίνεται. Δεν είμαι τόσο... προχωρημένη. Αν θέλει πόλεμο ο "κύριος", θα τον έχει.
Αν συνεχίσει, και αν δεν ανακαλέσει τις παπαρολογίες που διασπείρει, θα πετάξω annotation στο βίντεο που ανεβάσαμε, που θα τον κάνει να βλαστημάει την ώρα και τη στιγμή που ξεκίνησε αυτή την ιστορία. Τελείωσε. Οι εποχές που ανεχόμουν κουβάδες με σκατά στη μούρη, πέρασαν ανεπιστρεπτί.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 06 Μάιος 2011, 15:23

Και πρόσεξε να δεις τι εννοώ GT.

Λέει μεταξύ άλλων (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΩΝ- συνεχίζει να παραβιάζει κανόνες και θα φάει μπαν στο τέλος όπως τον προειδοποίησα)
Με τη ΒΑΣΟΥΛΑ ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΑΩ σε ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ, και ιδίως όταν... συνεχίζει τις ΚΑΤΙΝΙΕΣ και τις λάσπες
π.χ. αποκαλώντας με "άνανδρο".
Και ΠΡΟΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΕΣ να βρουν ΕΝΑ ΠΟΣΤ μου που να τον αποκάλεσα εγώ "άνανδρο". Απλά συμφώνησα με σένα που είπες ότι ήταν άνανδρη η στοχοποίηση.

Αφήστε που έχει μια τάση να μεταθέτει πάντα τα δικά του στους άλλους.
Μιλάει για κατινιές... Ποιος; Ο πρωτομάστορας της κατινιάς! :?

ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ! :banghead:

Το τρίτο και αστειότερο είναι ότι λέει πως δε συζητάει μαζί μου σε κλειστούς χώρους. Η αυτού εξυπνότης ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΚΟΜΑ πως το τόπικ βγήκε ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΘΕΑΣ φόρουμ, :lol: :lol: όπως δεν κατάλαβε ότι δεν έχω τίποτα να πω μαζί του. :thumbsdown:

Τρία πουλάκια κάθονταν και πλέκανε πουλόβερ. :?
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
OMADEON

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από OMADEON » Παρ 06 Μάιος 2011, 15:38

Αχ συγνώμη μπερδεύτηκα λιγάκι...

Πράγματι, η Βασούλα δεν με είπε "άνανδρο". Με είπε... απλώς "PIECE OF SHIT" !!!!

Και.. έριξε ΛΑΔΙ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ της ΠΑΡΑΝΟΗΣΗΣ που διέπραξε ο ΤΙΜΙΟΣ Greek Terminator,
αφού προτιμάει να τον ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ κιόλας, ΠΑΡΑ να δεχτεί τα ΔΙΚΑ της λάθη. αλλά.... τελος πάντων.

Τις επιθέσεις Βασούλα τις ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΟΛΕΣ ΕΣΥ, και ΜΟΝΟ ΕΣΥ.

Εγώ μπήκα εκφράζοντας ένα ΠΑΡΑΠΟΝΟ για το ΑΔΙΚΟ φαινόμενο στην εκπομπή κάποιου άλλου,
κι εσύ το πήρες ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ αρχίζοντας τις ΥΠΟΥΛΕΣ ΠΡΟΣΤΥΧΕΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ από την ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.

Με μένα
ΔΕΝ θα τη βγάλεις καθαρή.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ArELa την Παρ 06 Μάιος 2011, 15:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: δε χρειάζεται να μας γκαβώνεις με υπερμεγέθη γράμματα. Βλέπουμε όλοι.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 06 Μάιος 2011, 15:49

OMADEON έγραψε:Με μένα
ΔΕΝ θα τη βγάλεις καθαρή.
Τρέμω απ'το φόβο μου.

(βρήκες παιδάκι να παίξεις...)


Θα σου'λεγα να μου καταδείξεις τις ύπουλες προσβολές απ'την ΠΡΩΤΗ στιγμή, αλλά δε θα στο πω γιατί SCRIPTA MANENT, και φαίνεται ξεκάθαρα τι σου'γραψα αλλά και τι απαντούσες εσύ απ'την πρώτη στιγμή.

Δε θ'ασχοληθώ με τις υπόλοιπες πίπες που μας προτάσσεις εδώ, γιατί έχουμε δουλειές και δεν αξίζεις τον κόπο.

Ένα ερώτημα μένει: Σκοπεύεις να τραβήξεις μακρυά αυτή τη βαλίτσα; Η φιλική μου συμβουλή θα ήταν να μην το κάνεις. Να ανακαλέσεις και να σβήσεις αυτές τις ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΕΣ και ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ανοησίες που'γραψες στους ΑΡΧΙΚΟΥΣ σου σχολιασμούς για την ομάδα που συνάντησε τον Μαξ, και τις άλλες εξυπνάδες που αναφέρεις για τον GT. Διαφορετικά, ανεβάζω annotation, και στο βίντεο του Μαξ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΘΑ ΑΝΕΒΑΖΩ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, αλλά και ανακοίνωση στο κανάλι μου. Το πόσα hits έχει αυτό το φόρουμ, δεν το ξέρεις. Αρκεί μόνο να σου πω ότι δεν τα'χεις δει ούτε στα πιο τρελά σου όνειρα. Δες τα views σ'αυτό το τόπικ τώρα, και δες τα και μετά ΑΝ κρίνεις σκόπιμο να ανεβάσω τα annotations (το αφήνω σ'εσένα) να δεις τι άγρια hits θα πέσουν!

Διαλέγεις και παίρνεις λοιπόν. Το σταματάμε εδώ, και ΠΑΥΕΙΣ να ασχολείσαι με μας, τα ΙΔΕΟ και το κανάλι μου, ή το προχωράμε σε full scale war. The ball is in your court.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
OMADEON

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από OMADEON » Παρ 06 Μάιος 2011, 15:57

No, Vasoula, I will NEVER give up this case.

AND Max Keiser WILL be informed.

You have NOTHING IN COMMON with him, in reality. NONE of his democratic VALUES, for instance.
And you are a COMMON SLANDERER.

ALL comments have ALREADY been recorded AND will be EXPOSED IN PUBLIC some time in the near future.
WITH an EXTENDED line-by-line ANALYSIS.
(This is common practise, in our blog-community, for conflict-resolution. It led to at least ONE idiot... never bothering us again ).


Άβαταρ μέλους
OMADEON

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από OMADEON » Παρ 06 Μάιος 2011, 16:09

Κώδικας: Επιλογή όλων

...ή το προχωράμε σε full scale war. The ball is in your court.
I am VERY intrigued by the FIRST PLURAL in this CLEAR THREAT of yours....

PERHAPS I am NOT the "coward" (who threatens), here. :)

YOU are the one who THREATENS here, DEMANDING SILENCE in return.

Cowards (AND gangsters) USUALLY threaten others WITH GANGS by their side,
(JUST like YOU, in this case)...

So....................

1) WHAT exactly do you plan to DO?
2) Do YOU think you can SCARE _me_?
3) If YOU are NOT SCARED, why dont you COMMENT in OUR blog?



Finally, I do apologize for ONE inaccuracy...
Your page rank is about half of ours (in Alexa numbers anyway).

Which means that (strangely enough) you DO have a bigger audience! :-)

Probably casual viewers, or... lazy people who do NOT click on links (but this is indeed deceptive). hahaha

_________________
ΤΟ ΜΟΝΟ άτομο με το οποίο έχω ΠΡΟΒΛΗΜΑ είσαι ΕΣΥ Βασούλα και ΜΟΝΟ εσύ.
Επομένως είναι ΥΨΙΣΤΗ και ΥΠΟΥΛΗ, άνανδρη κατινιά, να απειλείς εσύ εμένα ΜΑΖΙ ΤΟ ΜΠΟΥΛΟΥΚΙ για το οποίο καυχιέσαι.
Και ποτέ, στη ζωή μου, δεν φοβήθηκα απειλές από ομάδες ή μπουλούκια. ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΝΑ ΧΑΣΩ τα πάντα κάποτε, παρά να ενδώσω.

Απείλησε όσο θες. ΜΗΝ προσποιείσαι όμως ότι σου κατέβη...
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Ευγενής χορηγία...OMADEON

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 06 Μάιος 2011, 16:16

Θα απαντήσω ελληνικά για να καταλαβαίνουν όλοι. Κι αν θες να συνεχίσεις να μιλάς εδώ και να μη μπαναριστείς θα κάνεις τον κόπο (ξέρω πόσο δύσκολο σου είναι να γράφεις στη γλώσσα μιας εθνότητας που απεχθάνεσαι όπως απεχθάνεσαι κάθε έννοια που περιέχει τη λέξη έθνος μέσα της) να απαντάς στα ελληνικά, γιατί αυτό το παιχνιδάκι σου ΔΕΝ θα το παίξω. Θα γυρίσω πίσω (κάποια στιγμή οταν ευκαιρήσω) να μεταφράσω όσα έγραψα στ'αγγλικά (Θεέ μου, δώσε μου χρόνο) για να'χουν ΟΛΟΙ σφαιρική άποψη του τι έπαιξε εδώ.


Μέχρι τότε προειδοποιώ: Για να συνεχίσεις να ποστάρεις εδώ, θα σταματήσεις να εκτοξεύεις χαρακτηρισμούς! Με ΣΥΚΟΦΑΝΤΕΙΣ αμεσα και έμμεσα απ'τη στιγμή που μπήκες εδώ μέσα, κι έχεις το θράσος να αποκαλείς εμένα συκοφάντρια.

Το ποιος έχει δημοκρατικές αξίες, άστο καλύτερα, είναι μια πονεμένη ιστορία. Ατομα με το δικό σου ποιόν έχουν ξεφτιλίσει την έννοια της δημοκρατίας και την έχουν τεντώσει σαν το λάστιχο για να τη φέρουν στα δικά τους μέτρα και σταθμά.
Εγώ η ΜΗ έχουσα (κατ'εσέ) δημοκρατικές αξίες, ανέχομαι ήδη τους λιβέλους σου εδώ και ώρες. Είναι σαν να μπαίνει κάποιος στο σπίτι σου, να ΑΦΟΔΕΥΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ σου και να μην τον πετάς έξω με τις κλωτσιές. Είσαι λοιπόν ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ που μπορείς να μιλάς για τη δική μου δημοκρατικότητα, ή για δημοκρατικές αξίες γενικότερα.

Το θέμα ΔΕΝ θα επιλυθεί όπως νομίζεις. Ούτε θα συμμετάσχω στις όποιες "επιλύσεις" θελήσεις να προβείς. Θα ανεβάσω annotation και η συνέχεια στην κυβερνόσφαιρα!



ΥΓ: Ό,τι θα συνεχίσεις να ανεβάζεις στα αγγλικά, θα διαγράφεται επί τόπου.
Δε θα σου κάνω εγώ τη μεταφράστρια.
Θα μείνεις-επιμείνεις στα ελληνικά. Σε ΕΛΛΗΝΙΚΟ φόρουμ μιλάς και στην Ελλάδα (δυστυχώς) ζεις. Αν δεν μπορείς να μιλάς ελληνικά, βούλωνέ το τελείως καλύτερα. Έτσι κι αλλιώς, πέρδεσαι μέσω πληκτρολογίου και η μπόχα αδερφέ μου, έρχονται στιγμές που δεν αντέχεται.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικα-Ελεύθερο βήμα”