Πως να εξαφανισετε τα χορτα και τα ζιζανια στον κήπο και στο σπιτι σας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Πως να εξαφανισετε τα χορτα και τα ζιζανια στον κήπο και στο σπιτι σας

Δημοσίευση από Tasoula1 » Σάβ 22 Μάιος 2021, 13:53

Απιστευτο, βρηκα τροπο να εξαφανισω τα αχρηστα χορτα στο σπιτι μου, εριξα αλατι χοντρο (ειχα Μεσολογγιου, δεν ξερω αν πιανουν και τα αλλα αλατια), στα χορτα και μετα απο πανω καυτο νερο απο τον θερμοσιφωνα, τα ξερανε!!!!!!!!!!

Ειμαι χαρουμενη, εκανα συνδυασμο των 2 τροπων που προτεινονταν σε μια ιστοσελίδα και επιασε!!!

Δοκιμαστε το και σεις!

Ειναι οικολογικοτατος τρόπος και οικονομικος, μονο που δεν ειναι και τόσο πρακτικος για πολυ μεγαλη εκταση, αν και θα μπορουσε να γινει κατι τετοιο.

Πειτε και σεις τι τροπο βρηκατε για να εξαφανιζετε χορτα και ζιζανια ανεπιθυμητα.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Πως να εξαφανισετε τα χορτα και τα ζιζανια στον κήπο και στο σπιτι σας

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 22 Μάιος 2021, 14:25

Tasoula1 έγραψε:
Σάβ 22 Μάιος 2021, 13:53
Απιστευτο, βρηκα τροπο να εξαφανισω τα αχρηστα χορτα στο σπιτι μου, εριξα αλατι χοντρο (ειχα Μεσολογγιου, δεν ξερω αν πιανουν και τα αλλα αλατια), στα χορτα και μετα απο πανω καυτο νερο απο τον θερμοσιφωνα, τα ξερανε!!!!!!!!!!

Ειμαι χαρουμενη, εκανα συνδυασμο των 2 τροπων που προτεινονταν σε μια ιστοσελίδα και επιασε!!!

Δοκιμαστε το και σεις!

Ειναι οικολογικοτατος τρόπος και οικονομικος, μονο που δεν ειναι και τόσο πρακτικος για πολυ μεγαλη εκταση, αν και θα μπορουσε να γινει κατι τετοιο.

Πειτε και σεις τι τροπο βρηκατε για να εξαφανιζετε χορτα και ζιζανια ανεπιθυμητα.




Ευρηματικό, φτηνό και έξυπνο. :thumb:
Καλώς μας ήρθες Τασούλα :D

για να εξοικειωθείς λίγο με τα ΙΔΕΟ, ρίξε μια ματιά εδώ viewtopic.php?p=74123#p74123

καλή συνέχεια :rose:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ομορφιά-Σπίτι - Κήπος”