Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Σάβ 23 Ιουν 2018, 16:26

2 ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ❤️

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Σάβ 23 Ιουν 2018, 19:53

ADD YOURS... :D
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 25 Ιουν 2018, 00:51

Εχουμε συγκεκριμένη ενοτητα για φωτογραφίες ή/και οδοιπορικά κι έβαλα
τις δικές μου εκεί, καλέ μας Κυριάκο :)



http://www.ideografhmata.gr/forum/viewt ... 24#p301424


αν θες να μεταφερθεί και το δικό σου νηματάκι εκεί, πες το κι έγινε.
Αν όχι, κι εδώ μια χαρά είναι :D

κι ειναι όντως πανέμορφες αυτές που έβαλες... :rose:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Δευ 25 Ιουν 2018, 01:15

Σε ευχαριστώ my dear Βασούλα, το έφτιαξα το νήμα έτσι για να βάζει ο κόσμος ότι τον εκφράζει, μπορείς να ανεβάσεις κι εσύ αν θέλεις πολύ αγαπημένες σου που σε εκφράζουν. Και μην ξεχνάς δεχόμαστε και tattoo, γιατί και τα tatoo ζωγραφιές είναι και μάλιστα καλλιτεχνικότατες :D
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Τετ 18 Ιούλ 2018, 13:45

Εικόνα
Οι γυναίκες που κρατάνε τα κλειδιά που θα φέρουν την
γυναικεία φύση πίσω στον πλανήτη αφυπνίζονται Τώρα ~

Ο Ναός τους,,
Ο Ναός της Αγάπης που είχε βυθιστεί στον Ωκεανό
όταν η Ατλαντίδα βυθίστηκε Επιβίωσε ~

Η Γαία είναι ο Ναός μας ~

Ο Ναός της άνευ όρων αγάπης ❤️
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Παρ 03 Αύγ 2018, 01:10

Τα Όντα των Άστρων μας αγαπούν με ένα βάθος που πολλοί από εμάς μπορεί να χρειαστούμε λίγο χρόνο για να καταλάβουμε. Καθώς αγαπάμε τον εαυτό μας, επιτρέπουμε στους εαυτούς μας να αγαπηθούμε από αυτά. Η αγάπη τους είναι βαθιά και διαρκής. Είναι μια αγάπη διαθέσιμη σε όλους εκείνους που επιλέγουν να την λάβουν ...❤️

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Κυρ 24 Φεβ 2019, 15:00

Ενσαρκωμένος Πλειάδιος σε δελφίνι 🐬

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Isidora
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Δευ 17 Σεπ 2018, 15:55
Irc ψευδώνυμο: Ισιδώρα
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 191 φορές
Έλαβε Likes: 223 φορές
Επικοινωνία:

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από Isidora » Κυρ 24 Φεβ 2019, 16:02

georgeelvismichael_ έγραψε:
Κυρ 24 Φεβ 2019, 15:00
Ενσαρκωμένος Πλειάδιος σε δελφίνι 🐬

Εικόνα
Πως το καταλάβαμε αυτό Κυριάκο μου?

Νόμιζα ότι τα ζώα ανήκουν σε άλλους κύκλους ενσαρκώσεων, ότι δηλαδή δεν ενσαρκωνόμαστε μετά από μια ενσάρκωση ανθρώπου σε μια ζώου, πίστευα ότι υπάρχει κάποια σειρά που αφορά την εξέλιξη της ψυχής...
Τώρα αυτό με μπερδεύει...
Σταματήστε την Γη να κατέβω!!!
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Κυρ 24 Φεβ 2019, 23:47

Isidora έγραψε:
Κυρ 24 Φεβ 2019, 16:02
georgeelvismichael_ έγραψε:
Κυρ 24 Φεβ 2019, 15:00
Ενσαρκωμένος Πλειάδιος σε δελφίνι 🐬

Εικόνα
Πως το καταλάβαμε αυτό Κυριάκο μου?

Νόμιζα ότι τα ζώα ανήκουν σε άλλους κύκλους ενσαρκώσεων, ότι δηλαδή δεν ενσαρκωνόμαστε μετά από μια ενσάρκωση ανθρώπου σε μια ζώου, πίστευα ότι υπάρχει κάποια σειρά που αφορά την εξέλιξη της ψυχής...
Τώρα αυτό με μπερδεύει...
Isidora μου οι ψυχές οι οποίες συνήθως θυμούνται πως έζησαν τις προηγούμενες ζωές τους στην Γη ως άνθρωποι είναι εκείνες οι οποίοι έχουν κάποιο κάρμα να ξεπληρώσουν. Όλοι μας γινόμαστε τα πάντα στη φύση για να διδασκόμαστε να λαμβάνουμε καινούριες εμπειρίες και να μπορούμε να εξελισσόμαστε σε ανώτερες μορφές ζωής. Ενσαρκωνόμαστε δηλαδή όλοι μας στα πάντα από φυτά μέχρι ζώα μέχρι που εξελισσόμαστε και ενσαρκωνόμαστε ως άνθρωποι ή ως άλλες ανώτερες μορφές ζωής. Τα λέει όλα η Dolores Cannon σε αυτή της την παρουσίαση της για το τι γινόμαστε στις προηγούμενες ζωές μας με αποδείξεις, μαρτυρίες και στοιχεία (στο έχω βάλει και σε γαλλικούς υποτίτλους το βίντεο μήπως σε διευκολύνει) :
Αν οι άνθρωποι αντιλαμβάνονταν ότι έχουν ενσαρκωθεί σε όλες αυτές τις μορφές ζωής στις προηγούμενες ενσαρκώσεις τους θα σέβονταν περισσότερο την Φύση, τα φυτά και τα ζώα καθώς θα γνώριζαν εξαρχής πως όλες αυτές οι μορφές ζωής που παρατηρούν γύρω τους είναι στην ουσία οι ίδιοι ενσαρκωμένοι σε παλαιότερες ζωές. Mάλιστα υπάρχει μία διαφοροποίηση αναφορικά με τις γάτες οι οποίες είναι πολύ προηγμένα όντα και μπορούν και βλέπουν ενεργειακές μορφές που εμείς δεν βλέπουμε. (Έχεις δει πολλές φορές γάτες να χαζεύουν προς ένα μέρος όπου δεν υπάρχει τίποτα, είναι γι αυτό το λόγο). :rose:
Άβαταρ μέλους
Isidora
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Δευ 17 Σεπ 2018, 15:55
Irc ψευδώνυμο: Ισιδώρα
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 191 φορές
Έλαβε Likes: 223 φορές
Επικοινωνία:

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από Isidora » Δευ 25 Φεβ 2019, 09:47

Μάλλον δεν το εξέφρασα σωστά...
Συμφωνώ και αντιλαμβάνομαι αυτό που λες, είναι άλλωστε λογικό και όπως πολύ σωστά είπες και "εκπαιδευτικό κατά κάποιο τρόπο...", η απορία μου βρίσκεται σε ότι αφορά την σειρά, επειδή σίγουρα έχει σχέση και με την εξέλιξη της ψυχής αυτό, εννοώ πως θεωρούσα ότι περνάμε από στάδια εξέλιξης...
Για να το θέσω πιο απλά θα έλεγα ότι πίστευα πως ενσαρκωνόμαστε πρώτα σαν φυτά, στην συνέχεια σαν ζώα και μετά σαν άνθρωποι και στην πορεία της εξέλιξής μας και σε άλλες μορφές ζωής υψηλότερης πνευματικής κλίμακας...
Μου φαίνεται δηλαδή κάπως παράξενο, μια ψυχή που έχει βιώσει ενσαρκώσεις ανθρώπινες στην συνέχεια να ενσαρκώνεται σε φυτό ή σε ζώο...

Καλέ μου Κυριάκο ούτε γαλλικά ξέρω, δυστυχώς...
Σταματήστε την Γη να κατέβω!!!
Άβαταρ μέλους
George vounis
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Πέμ 07 Δεκ 2017, 20:41
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 628 φορές
Έλαβε Likes: 214 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από George vounis » Δευ 25 Φεβ 2019, 14:35

Δεν νομίζω παιδιά οτι έχουμε έρθει στον κόσμο αυτό για να γίνουμε καλύτεροι, δηλαδή πόσες φορές πρέπει να έρθουμε για να γίνουμε καλύτεροι, πιστεύω καί εγώ οτι ναι έχουμε έρθει δεκάδες φορές, αλλά οχι για να γίνουμε καλύτεροι, αλλά για να εξυπηρετήσουμε τα συμφέροντα κάποιον άλλων. :dunno: :banghead:
Μες στο λήθαργο επωφελήθηκαν , οι καπηλευτές της ελεύθερης βούλησης του νου, θα αντιμετωπίσουν την θηλεία της τυφλής δικαιοσύνης!!!
Άβαταρ μέλους
George vounis
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Πέμ 07 Δεκ 2017, 20:41
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 628 φορές
Έλαβε Likes: 214 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από George vounis » Δευ 25 Φεβ 2019, 14:50

Isidora έγραψε:
Δευ 25 Φεβ 2019, 09:47
Μάλλον δεν το εξέφρασα σωστά...
Συμφωνώ και αντιλαμβάνομαι αυτό που λες, είναι άλλωστε λογικό και όπως πολύ σωστά είπες και "εκπαιδευτικό κατά κάποιο τρόπο...", η απορία μου βρίσκεται σε ότι αφορά την σειρά, επειδή σίγουρα έχει σχέση και με την εξέλιξη της ψυχής αυτό, εννοώ πως θεωρούσα ότι περνάμε από στάδια εξέλιξης...
Για να το θέσω πιο απλά θα έλεγα ότι πίστευα πως ενσαρκωνόμαστε πρώτα σαν φυτά, στην συνέχεια σαν ζώα και μετά σαν άνθρωποι και στην πορεία της εξέλιξής μας και σε άλλες μορφές ζωής υψηλότερης πνευματικής κλίμακας...
Μου φαίνεται δηλαδή κάπως παράξενο, μια ψυχή που έχει βιώσει ενσαρκώσεις ανθρώπινες στην συνέχεια να ενσαρκώνεται σε φυτό ή σε ζώο...

Καλέ μου Κυριάκο ούτε γαλλικά ξέρω, δυστυχώς...
Ισιδώρα μου σου έχω την λύση, στο βίντεο που εχω ανεβάσει.. Ούτε αυτό είναι πρός συμφέρον μας. :conf:
Μες στο λήθαργο επωφελήθηκαν , οι καπηλευτές της ελεύθερης βούλησης του νου, θα αντιμετωπίσουν την θηλεία της τυφλής δικαιοσύνης!!!
Άβαταρ μέλους
Isidora
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Δευ 17 Σεπ 2018, 15:55
Irc ψευδώνυμο: Ισιδώρα
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 191 φορές
Έλαβε Likes: 223 φορές
Επικοινωνία:

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από Isidora » Δευ 25 Φεβ 2019, 15:01

Γιώργο μου το έχω δει το video αυτό προ πολλού και συμφωνώ με πολλά από αυτά που υποστηρίζει μέσα από την έρευνά της η κυρία Αναγνώστου, αλλά όχι σε όλα.

Σε σχέση με το ζήτημα των ενσαρκώσεων η αλήθεια είναι, ότι η άποψη αυτή που αναφέρεις και εσύ τώρα εδώ, έχει μια λογική και δεν μπορώ να πω ότι διαφωνώ, επειδή είναι εντελώς παράλογο το πνεύμα μας, το οποίο κατά γενική ομολογία εκπορεύεται από το Θείο..., να πρέπει να περάσει από ένα σωρό ενσαρκώσεις, οι οποίες ουσιαστικά είναι η επαφή του, η συνύπαρξή του με την ύλη για να καταφέρει να εξαγνιστεί...
Ανεξάρτητα όμως με αυτό, εδώ αναφερόμουν στα στάδια εξέλιξης της ψυχής, που εάν θεωρήσουμε ότι υφίστανται, τότε θα πρέπει και σ΄αυτά να υπάρχει μια λογική..., δεν γίνεται να είναι η σειρά τυχαία και ακαθόριστη...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Isidora την Δευ 25 Φεβ 2019, 16:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Σταματήστε την Γη να κατέβω!!!
Άβαταρ μέλους
George vounis
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Πέμ 07 Δεκ 2017, 20:41
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 628 φορές
Έλαβε Likes: 214 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από George vounis » Δευ 25 Φεβ 2019, 15:10

Κυριάκο μου, μου χάλασες την μέρα, δηλαδή οταν θα ξανάρθω μπορεί να γίνω σκουλήκι? :banghead: :banghead: :banghead:
Μες στο λήθαργο επωφελήθηκαν , οι καπηλευτές της ελεύθερης βούλησης του νου, θα αντιμετωπίσουν την θηλεία της τυφλής δικαιοσύνης!!!
Άβαταρ μέλους
George vounis
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Πέμ 07 Δεκ 2017, 20:41
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 628 φορές
Έλαβε Likes: 214 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από George vounis » Δευ 25 Φεβ 2019, 16:38

Isidora έγραψε:
Δευ 25 Φεβ 2019, 15:01
Γιώργο μου το έχω δει το video αυτό προ πολλού και συμφωνώ με πολλά από αυτά που υποστηρίζει μέσα από την έρευνά της η κυρία Αναγνώστου, αλλά όχι σε όλα.

Σε σχέση με το ζήτημα των ενσαρκώσεων η αλήθεια είναι, ότι η άποψη αυτή που αναφέρεις και εσύ τώρα εδώ, έχει μια λογική και δεν μπορώ να πω ότι διαφωνώ, επειδή είναι εντελώς παράλογο το πνεύμα μας, το οποίο κατά γενικό ομολογία εκπορεύεται από το Θείο..., να πρέπει να περάσει από ένα σωρό ενσαρκώσεις, οι οποίες ουσιαστικά είναι η επαφή του, η συνύπαρξή του με την ύλη για να καταφέρει να εξαγνιστεί...
Ανεξάρτητα όμως με αυτό, εδώ αναφερόμουν στα στάδια εξέλιξης της ψυχής, που εάν θεωρήσουμε ότι υφίστανται, τότε θα πρέπει και σ΄αυτά να υπάρχει μια λογική..., δεν γίνεται να είναι η σειρά τυχαία και ακαθόριστη...
Δεν νομίζω ότι εδώ που ήμαστε υπάρχει καταρχάς κάτι τυχαίο Ισιδώρα, και δεν πιστεύω οτι εδω ήμαστε με συνεχείς ενσαρκώσεις για να γίνουμε καλύτεροι, άρα συμφωνούμε, γιατί τελικά ήμαστε εδω, εγω δεν κρατάω στα χέρια μου την αλήθεια, αλλά για το καλό μας δεν το πιστεύω, τι καλό μπορεί να πάρεις απο εδώ ,έλεος, εδω και να θέλεις να αγιάσεις δεν γίνεται .
Για αυτό λέω, εδω το κακό και το καλό στα χέρια ενός όντος ,που τα χρησιμοποιεί για συσκότιση .
Μες στο λήθαργο επωφελήθηκαν , οι καπηλευτές της ελεύθερης βούλησης του νου, θα αντιμετωπίσουν την θηλεία της τυφλής δικαιοσύνης!!!
Άβαταρ μέλους
Isidora
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Δευ 17 Σεπ 2018, 15:55
Irc ψευδώνυμο: Ισιδώρα
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 191 φορές
Έλαβε Likes: 223 φορές
Επικοινωνία:

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από Isidora » Δευ 25 Φεβ 2019, 17:03

George vounis έγραψε:
Δευ 25 Φεβ 2019, 15:10
Κυριάκο μου, μου χάλασες την μέρα, δηλαδή οταν θα ξανάρθω μπορεί να γίνω σκουλήκι? :banghead: :banghead: :banghead:
Με αυτήν την λογική τίποτα δεν αποκλείεται... :lol:

Γιατί εάν ο Πλειάδιος ο οποίος ήταν ενσαρκωμένος στην 5η διάσταση (δηλαδή 2 παραπάνω από την δική μας) ενσαρκώθηκε στην συνέχεια σε δελφίνι (και τι δελφίνι? δελφίνι σε αιχμαλωσία...) καταλαβαίνεις σε τι μπορεί να ενσαρκωθεί ένας από μας, σκουλίκι και πάλι καλά να λέμε... :lol: :lol: :lol:
Τους διαόλους της Τασμανίας του ξέρεις?
Κάτι κακά, πολύ κακά, απίστευτα κακά ζώακια που ζουν μόνο στην Τασμανία που τσακώνονται συνέχεια, τα οποία δεν χωνεύουν ούτε τα παιδιά τους, για τέτοιο πράγμα σου μιλάω, τέτοια μας βλέπω να γινόμαστε...


https://www.youtube.com/watch?v=dQJmezk0D-Q
Σταματήστε την Γη να κατέβω!!!
Άβαταρ μέλους
George vounis
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Πέμ 07 Δεκ 2017, 20:41
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 628 φορές
Έλαβε Likes: 214 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από George vounis » Δευ 25 Φεβ 2019, 18:17

Isidora έγραψε:
Δευ 25 Φεβ 2019, 17:03
George vounis έγραψε:
Δευ 25 Φεβ 2019, 15:10
Κυριάκο μου, μου χάλασες την μέρα, δηλαδή οταν θα ξανάρθω μπορεί να γίνω σκουλήκι? :banghead: :banghead: :banghead:
Με αυτήν την λογική τίποτα δεν αποκλείεται... :lol:

Γιατί εάν ο Πλειάδιος ο οποίος ήταν ενσαρκωμένος στην 5η διάσταση (δηλαδή 2 παραπάνω από την δική μας) ενσαρκώθηκε στην συνέχεια σε δελφίνι (και τι δελφίνι? δελφίνι σε αιχμαλωσία...) καταλαβαίνεις σε τι μπορεί να ενσαρκωθεί ένας από μας, σκουλίκι και πάλι καλά να λέμε... :lol: :lol: :lol:
Τους διαόλους της Τασμανίας του ξέρεις?
Κάτι κακά, πολύ κακά, απίστευτα κακά ζώακια που ζουν μόνο στην Τασμανία που τσακώνονται συνέχεια, τα οποία δεν χωνεύουν ούτε τα παιδιά τους, για τέτοιο πράγμα σου μιλάω, τέτοια μας βλέπω να γινόμαστε...


https://www.youtube.com/watch?v=dQJmezk0D-Q
Τα ζώα αυτά τα ξέρω καλά, το δηλητηριώδες φίδι να τα τσιμπήσει δεν πεθαίνουν, φτιάχνουν γρήγορα αντισώματα, εμείς πιστεύω οτι ήμαστε χειρότερα όντα απο αυτά γιατί έχουμε λέει την λογική :lol: :lol: :lol: εγω την λογική την λέω πρόγραμμα των Εξουσιαστών .
Φεύγοντας απο εδω το πρώτο μέλημα μου θα είναι να μην ξανάρθω, εντάξει πιστεύω έγινα καλός, πόσο ακόμα καλός να γίνω, τέλος πάντων Ισιδώρα μακάρι να γνωρίζαμε την αλήθεια! :jerk:
Μες στο λήθαργο επωφελήθηκαν , οι καπηλευτές της ελεύθερης βούλησης του νου, θα αντιμετωπίσουν την θηλεία της τυφλής δικαιοσύνης!!!
Άβαταρ μέλους
beyond the unknown
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: Παρ 10 Ιουν 2011, 19:18
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 1 φορά
Έλαβε Likes: 16 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από beyond the unknown » Τετ 20 Οκτ 2021, 22:34

they always live and move in the cave
Άβαταρ μέλους
beyond the unknown
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Καμμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: Παρ 10 Ιουν 2011, 19:18
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 1 φορά
Έλαβε Likes: 16 φορές

Re: Όμορφες φωτογραφίες, εικόνες, ζωγραφιές...

Δημοσίευση από beyond the unknown » Τετ 20 Οκτ 2021, 22:37

they always live and move in the cave
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τέχνες”