"φτάνει πια"

Εδώ τα επιλεγμένα άρθρα
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
skion
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1081
Εγγραφή: Δευ 01 Φεβ 2010, 21:39
Irc ψευδώνυμο: skion
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 3 φορές
Έλαβε Likes: 2 φορές
Επικοινωνία:

"φτάνει πια"

Δημοσίευση από skion » Πέμ 19 Νοέμ 2015, 23:42

Το βίντεο είναι όντως ανατριχιαστικό, αλλά δεν είναι λιγότερο ή περισσότερο από ότι έχω διαβάσει και ερευνήσει μέχρι τώρα. Το μόνο που πιστεύω για την εποχή που διανύουμε είναι ότι οι "άρχοντες" έχουν πλέον αποθρασυνθεί και δεν τους ενδιαφέρει τι βγαίνει προς τα έξω, σχετικά με τα πειράματα τους, επειδή από τη μία πλευρά ο κόσμος βρίσκεται σε κατάσταση υστερίας/αποχαύνωσης/αδιαφορίας/φοβίας/αγκιστρωμένοι στα ΜΜΕ και στις ζωές των"αστέρων", έχουν τελείως χάσει την έννοια της συνύπαρξης και της ανθρωπιάς και μπορώ να γράφω μέχρι αύριο.

Αυτά τα πειράματα υπάρχουν και δεν έχουν σταματήσει από απαρχής των black projects που στην ουσία άρχισαν στη διάρκεια του 2ου Π. Πολέμου και εδραιώθηκαν συστηματικά με τη διοχέτευση των Ναζί επιστημόνων και σε ανατολή και δύση.

Εγώ ψάχνομαι και ερευνώ ασταμάτητα αυτά τα πράγματα περισσότερο από δύο δεκαετίες, αλλά αυτό το καιρό αισθάνομαι τον εαυτό μου να παίρνει μια στροφή, μια ενστικτώδη στροφή στο πνευματικό και μεταφυσικό, από τη μία γιατί έχω μπουχτίσει τόσα χρόνια και δεν μπορώ να συνεχίζω με τους ίδιους ρυθμούς να συμμετέχω σ' αυτό το παράλογο καταρράκτη πληροφοριών που εκτός των επικείμενων συνεπειών που επιφέρει επί της ουσίας το κάθε αντικείμενο, τη μεγαλύτερη ζημιά που έχω προσέξει τη κάνει η γενική εξάπλωση του φόβου, που στην ουσία είναι και το μεγαλύτερο όπλο στα χέρια των "ισχυρών".

Με τον ένα ή άλλο τρόπο πάντα εκεί καταλήγει η ιστορία: Κλειστείτε όλοι μέσα στα σπίτια σας, με τις δήθεν θωρακισμένες πόρτες και οπλισμένοι με τα remote control. Δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση μα μειώσω την αξία της δουλειάς που κάνει συνεχώς η Βίκυ και πάρα πολλοί άλλοι, είναι πολύ δύσκολη και επίπονη. Χρονοβόρα και ψυχοφθόρα.

Απλά εκφράζω εδώ ένα "φτάνει πια", για μένα προσωπικά, ίσως αυτό δεν ισχύει για τους περισσότερους, αλλά εγώ το είδα σαν κάλεσμα, ήταν κάτι σαν λυγμός που βγήκε από τα σπλάχνα μου και με σπρώχνει μα αφοσιωθώ περισσότερο στη δική μου ουσιαστική επίγνωση και πιστεύω ότι ήρθε η στιγμή να αρχίσω να εφαρμόζω όλα αυτά που η ψυχή μου μάζευε όλα αυτά τα χρόνια και να ζω στην ουσία αυτό πιστεύω ότι είναι ο πραγματικός μου ρόλος σ' αυτό τον υπέροχο πλανήτη, που εξακολουθεί και θα εξακολουθεί να παραμένει υπέροχος.

Γιατί είναι ένα ζωντανό πλάσμα όπως εμείς, πολύ ανώτερο σε συνειδητότητα από το βαθμό της συνειδητότητας που εκφράζουμε εμείς αυτή τη στιγμή στην ιστορία μας σαν ανθρωπότητα και ότι και να κάνουν αυτά τα λαμόγια, αυτοί οι ανεπαίσχυντοι σκοτεινοί κλώνοι, τα σκουπίδια του σύμπαντος, δεν πρόκειται να πετύχουν τίποτα ουσιαστικό, μόνο περιοδικές θα είναι οι υποτιθέμενες νίκες τους.

Θα χωθούν στο σύντομο μέλλον στις βρώμικες τρύπες από τις οποίες ξεφύτρωσαν, αυτή τη φορά για ΠΑΝΤΑ. Και συγνώμη για το παραλήρημα, κάπως έτσι μου βγήκε απόψε.





αναρτηθέν εδώ


προταθέν εδώ
..you are God in your universe, you're not God in God's universe.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: "φτάνει πια"

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 20 Νοέμ 2015, 00:22

Ατυχώς, το βίντεο στο οποίο αναφερόταν ο φίλτατος skion, με τίτλο "Αρμαγεδδών γενετικής"
δεν υπάρχει πια, διότι μου το έριξαν.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προεξέχοντα”