Η συμπτωση της Αμαλ

Του κόσμου τα παράξενα, μελέτες, εξερευνήσεις...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Η συμπτωση της Αμαλ

Δημοσίευση από mantis-traveller » Τρί 18 Ιαν 2022, 21:00

Θα ηθελα να αναφερω αλλο ενα θεμα που θυμηθηκα οταν ειδα την Αμαλ.
Παλιοτερα ειχα βρεθει σε εναν παραξενο κοσμο αλλα πολυ φωτεινο πιο φωτεινο απο τον δικο μας και τεχνολογικα σε ιδιο επιπεδο.
Η πολη εμοιαζε με την σημερινη Αθηνα αλλα ηταν πιο καθαρη και πιο φωτεινη.
Καθως περπαταγα και θαυμαζα το τοπιο περασα διπλα απο μια γυναικα η οποια ηταν σταματημενη και σαν να κοιταζε κατι. Ηταν ξανθια 25 με 30 η ηλικια και ειχε κατι το παραξενο το υψος της ηταν κοντα στα 4 μετρα αφου εγω εφτανα κοντα στην μεση της.
Ηταν τεραστια στο βλεμμα και την κοιταξα για λιγο δεν εδωσα σημασια και συνεχισα τον δρομο μου. Ξαφνικα εμφανιστηκαν αλλοι 2 με υψος 3 ο ενας και 3,5 ο αλλος αντρες κι ολοι τους μαζι και με την κοπελα μου επιτεθηκαν.
Εγω ημουν πιο δυνατος και νικησα την μαχη και συνεχισα τον δρομο μου.
Βασικα μολις νικησα την μαχη μου ηρθε μια κατι σαν αναμνηση και ηξερα οτι οι Τιτανες δεν ειναι φιλικοι και εχουν ενα υψος απο 2,5 ως 4 μετρα ακομα οι Τιτανες ηταν ανθρωποφαγοι.
Μολις ειδα την Αμαλ θημηθηκα αυτο με τους Τιτανες και λεω τι παραξενη συμπτωση κι αυτη...
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Η συμπτωση της Αμαλ

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 19 Ιαν 2022, 09:18

mantis-traveller έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 21:00
Μολις ειδα την Αμαλ θημηθηκα αυτο με τους Τιτανες και λεω τι παραξενη συμπτωση κι αυτη...
εγω πάλι θα ομολογήσω και χωρίς κανένα ίχνος ειρωνίας μάλιστα,
πως η αμαλ με παρέπεμψε στην ΠτΔ... στην όψη

Εικόνα
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15807
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 342 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Η συμπτωση της Αμαλ

Δημοσίευση από doctormarkon » Τετ 19 Ιαν 2022, 18:26

mantis-traveller έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 21:00
Θα ηθελα να αναφερω αλλο ενα θεμα που θυμηθηκα οταν ειδα την Αμαλ.
Παλιοτερα ειχα βρεθει σε εναν παραξενο κοσμο αλλα πολυ φωτεινο πιο φωτεινο απο τον δικο μας και τεχνολογικα σε ιδιο επιπεδο.
Η πολη εμοιαζε με την σημερινη Αθηνα αλλα ηταν πιο καθαρη και πιο φωτεινη.
Καθως περπαταγα και θαυμαζα το τοπιο περασα διπλα απο μια γυναικα η οποια ηταν σταματημενη και σαν να κοιταζε κατι. Ηταν ξανθια 25 με 30 η ηλικια και ειχε κατι το παραξενο το υψος της ηταν κοντα στα 4 μετρα αφου εγω εφτανα κοντα στην μεση της.
Ηταν τεραστια στο βλεμμα και την κοιταξα για λιγο δεν εδωσα σημασια και συνεχισα τον δρομο μου. Ξαφνικα εμφανιστηκαν αλλοι 2 με υψος 3 ο ενας και 3,5 ο αλλος αντρες κι ολοι τους μαζι και με την κοπελα μου επιτεθηκαν.
Εγω ημουν πιο δυνατος και νικησα την μαχη και συνεχισα τον δρομο μου.
Βασικα μολις νικησα την μαχη μου ηρθε μια κατι σαν αναμνηση και ηξερα οτι οι Τιτανες δεν ειναι φιλικοι και εχουν ενα υψος απο 2,5 ως 4 μετρα ακομα οι Τιτανες ηταν ανθρωποφαγοι.
Μολις ειδα την Αμαλ θημηθηκα αυτο με τους Τιτανες και λεω τι παραξενη συμπτωση κι αυτη...
Πρόσφατα είδα ένα βίντεο που είχε ανεβάσει κάποιος στο φ/β που αναφερόταν στην Ταρταρία με πολύ ψηλούς ανθρώπους πάνω από 2,5 μέτρα
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Re: Η συμπτωση της Αμαλ

Δημοσίευση από mantis-traveller » Τετ 19 Ιαν 2022, 22:51

doctormarkon έγραψε:
Τετ 19 Ιαν 2022, 18:26
mantis-traveller έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 21:00
Θα ηθελα να αναφερω αλλο ενα θεμα που θυμηθηκα οταν ειδα την Αμαλ.
Παλιοτερα ειχα βρεθει σε εναν παραξενο κοσμο αλλα πολυ φωτεινο πιο φωτεινο απο τον δικο μας και τεχνολογικα σε ιδιο επιπεδο.
Η πολη εμοιαζε με την σημερινη Αθηνα αλλα ηταν πιο καθαρη και πιο φωτεινη.
Καθως περπαταγα και θαυμαζα το τοπιο περασα διπλα απο μια γυναικα η οποια ηταν σταματημενη και σαν να κοιταζε κατι. Ηταν ξανθια 25 με 30 η ηλικια και ειχε κατι το παραξενο το υψος της ηταν κοντα στα 4 μετρα αφου εγω εφτανα κοντα στην μεση της.
Ηταν τεραστια στο βλεμμα και την κοιταξα για λιγο δεν εδωσα σημασια και συνεχισα τον δρομο μου. Ξαφνικα εμφανιστηκαν αλλοι 2 με υψος 3 ο ενας και 3,5 ο αλλος αντρες κι ολοι τους μαζι και με την κοπελα μου επιτεθηκαν.
Εγω ημουν πιο δυνατος και νικησα την μαχη και συνεχισα τον δρομο μου.
Βασικα μολις νικησα την μαχη μου ηρθε μια κατι σαν αναμνηση και ηξερα οτι οι Τιτανες δεν ειναι φιλικοι και εχουν ενα υψος απο 2,5 ως 4 μετρα ακομα οι Τιτανες ηταν ανθρωποφαγοι.
Μολις ειδα την Αμαλ θημηθηκα αυτο με τους Τιτανες και λεω τι παραξενη συμπτωση κι αυτη...
Πρόσφατα είδα ένα βίντεο που είχε ανεβάσει κάποιος στο φ/β που αναφερόταν στην Ταρταρία με πολύ ψηλούς ανθρώπους πάνω από 2,5 μέτρα
Ενδιαφερον ακουγεται εχουν καποιες ιδιαιτεροτητες αυτοι οι ανθρωποι εκτος απο το υψος τους;
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15807
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 342 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Η συμπτωση της Αμαλ

Δημοσίευση από doctormarkon » Πέμ 20 Ιαν 2022, 06:06

Δεν ξέρω θα το ψάξω.
Δεν είχα φωτογραφίες αλλά παλιές γκραβούρες.
Για ύπαρξη γιγάντων.
Έχουν βρεθεί σκελετοί νάνων και γιγάντων.
Μικρή μου έλεγαν ιστορίες για τον χιονάνθρωπο των Ιμαλαϊων.
Αργότερα σε περιοδικά αναζήτησης όπως Τρίτο Μάτι δεκ 90 και Ανεξήγητο είδα αναφορές σε μη γνωστά όντα.

Είδα με τα μάτια μου νάνο αλλά όχι όπως τους γνωστούς. Αχονδροπλασία.
Κορίτσάκι 30 εκ σαν κούκλα.
Τη Σταματούλα.
Ζούσε σε ένα μοναστήρι και ζήτησαν από τη μαμά μου που έραβε να φτιάξει ρούχα.
Άνθρωπος σε μικρογραφία.
Το αντίθετο από αυτό που είδες και θύμιζε τα ταξίδια του Γκιούλιβερ
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Re: Η συμπτωση της Αμαλ

Δημοσίευση από mantis-traveller » Πέμ 20 Ιαν 2022, 08:09

doctormarkon έγραψε:
Πέμ 20 Ιαν 2022, 06:06
Δεν ξέρω θα το ψάξω.
Δεν είχα φωτογραφίες αλλά παλιές γκραβούρες.
Για ύπαρξη γιγάντων.
Έχουν βρεθεί σκελετοί νάνων και γιγάντων.
Μικρή μου έλεγαν ιστορίες για τον χιονάνθρωπο των Ιμαλαϊων.
Αργότερα σε περιοδικά αναζήτησης όπως Τρίτο Μάτι δεκ 90 και Ανεξήγητο είδα αναφορές σε μη γνωστά όντα.

Είδα με τα μάτια μου νάνο αλλά όχι όπως τους γνωστούς. Αχονδροπλασία.
Κορίτσάκι 30 εκ σαν κούκλα.
Τη Σταματούλα.
Ζούσε σε ένα μοναστήρι και ζήτησαν από τη μαμά μου που έραβε να φτιάξει ρούχα.
Άνθρωπος σε μικρογραφία.
Το αντίθετο από αυτό που είδες και θύμιζε τα ταξίδια του Γκιούλιβερ
Βασικα για γιγαντες γνωριζω ηδη για ανθρωπους ψηλους δεν γνωριζω και πολλα για τιτανες εχω μεγαλυτερη εμπειρια απο οτι εγραψα εδω αλλα ηταν μια πολυ κλειστη συνδεση μεταξυ μας. Υποθετω οτι ειχα εισβαλει σε εναν αφυλακτο κοσμο τετοιοι κοσμοι ειναι πολυ ωραιοι αλλα η εισβολη κρυβει παγιδες.
Απλα η συμπτωση που ανεφερα ηταν οτι ειδα μια τιτανα στο υψος της Αμαλ δηλαδη ηταν σαν να περασε ενα υποσυνηδειτο μηνημα χωρις κανεις να το παρατηρισει.
Εγω θεωρω γιγαντες οτι ειναι απο 5 μετρα και πανω κι ο μικροτερος γιγαντας που εχω δει ηταν απο 10 μετρα και πανω.
Φυσικα και πιστευω στην υπαρξη των νανων το ειχα δει και σε φωτογραφια ο μικροτερος ανθρωπος στον κοσμο κοντα στα 25 εκατοστα αν θυμαμαι καλα.
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15807
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 342 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Η συμπτωση της Αμαλ

Δημοσίευση από doctormarkon » Πέμ 20 Ιαν 2022, 23:17

Το κορίτσι στο μοναστήρι ήταν 30-35 εκ.
Δημοσιογράφοι είχαν εισβάλει στο μοναστήρι να φωτογραφήσουν το παιδί
Οι καλόγριες τους επιτέθηκαν και τους έδιωξαν με τις κλωτσιές κατάφεραν να τραβήξουν κάποια πλάνα
Η είδηση ότι υπάρχει τέτοιο πλάσμα έγινε πρωτοσέλιδο.
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κόσμος - Σύμπαν-Επιστήμη”