Οι μαυροφορεμενοι

Του κόσμου τα παράξενα, μελέτες, εξερευνήσεις...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από mantis-traveller » Τρί 18 Ιαν 2022, 18:56

Οι μαυροφορεμενοι

Στις περισσοτερες ιστοριες μου οι μαυροφορεμενοι ειναι οι πρωταγωνιστες οποτε εκρινα να ξεκινησω με αυτους.
Ετσι τους λεω εγω τουλαχιστον ειναι οντοτητες της ενδιαμεσης και της αλλης πλευρας ειναι η ελιτ κλαση των οντοτητων οι πιο "αδυναμες" ειναι οι λευκοφορεμενοι.
Οι λευκοφορεμενοι ειναι οι οντοτητες που τουλαχιστον σε αυτο το κυκλο ειναι κοντα στους ανθρωπους υπαρχουν σαν αγγελοι αλλα και σαν δαιμονες και σαν θεοι σαν καλοβουλες αλλα και κακοβουλες του φωτος και του σκοτους αντιστοιχα.
Οι μαυροφορεμενοι ειναι εξισου οντοτητες του φωτος αλλα και του σκοτους με ολα τα ειδη οντοτητων και θεοι επισης.
Οι λευκοφορεμενοι ειναι οι θεοι των κυκλων και οι μαυροφορεμενοι οι αρχεγονοι θεοι αυτοι που υπαρχουν απο παντα.
Υπαρχει και η αλλη κλαση των αρχεγονων οι μεγαλοι παλαιοι οπως τους ελεγε ο Λοβκραφτ οι οποιοι ειναι εχθροι των μαυροφορεμενων.
Οι μαυροφορεμενοι ειναι οι Ολυμπιοι και οι αιγυπτιοι θεοι που βαση μυθολογιας ηταν οι ιδιοι θεοι αλλα για καποιο λογο εμφανιζονται σαν ξεχωριστες προσωπικοτητες.
Ακομα σαν μαυροφορεμενους εχω δει συλλεκτες ψυχων αγγελοι αλλιως αλλα οχι νορμαλ ψυχων παρα μονο ψυχων που φτανουν στην θεωση μονο οι καλυτεροι επιτρεπεται να παρουν την πρωτοβουλια ο λογος γιατι σε τετοιες περιπτωσεις μαζευονται ολες οι οντοτητες της μαυρης κλασης δηλαδη και δαιμονες αλλα και θεριστες.
Οι ψυχες που φτανουν στην θεωση εχουν αστειρευτη ενεργεια και οι συλλεκτες ψυχων θελουν να τις παρουν στον κοσμο που ανηκουν οι αλλες οντοτητες ομως δεν το θελουν αυτο και τις χρισημοποιουν για διαφορετικους λογους.
Ετυχε να ειμαι μια φορα εκει κοντα σε μια ψυχη που εφτασε στην θεωση.
Βουτηξαν 3 μαυροι δαιμονες 3 θεριστες και μια μαυροφορεμενη αγγελος συλλεκτης.
Μεχρι οι δαιμονες και οι θεριστες καταλαβουν τι ειχε συμβει η μαυροφορεμενη ειχε αρπαξει την ψυχη και διεσχιζε το συμπαν για αυτο θα μιλησω σε αλλη ιστορια.
Μαυροφορεμενοι ειναι επισης οι φυλακες στις πυλες καθως και στους κυκλους.
Ο φυλακας του ματριξ ή αλλιως κυκλος του χρονου ειναι εξισου μαυροφορεμενος.
Ο εκλεκτος οπως και η εκλεκτη ειναι εξισου μαυροφορεμενοι απλα αυτοι οι 2 γεννηθηκαν οπως κι εγω σαν ανθρωποι δηλαδη.
Οταν αυτοι οι 2 συναντηθουν η καταστροφη για το κλεισιμο του κυκλου θα ξεκινησει.
Οι ανθρωποι το θελουν αυτο οσοι τουλαχιστον εχουν ψυχη γιατι ετσι θα ελευθερωθουν οι ψυχες τους. Ακομα κι αν η αποκαλυψη δεν συμβει ποτε κατι που η ντπ προσπαθει να μην φτασουμε ως εκει σε περιπτωση συναντησης των εκλεκτων ο κυκλος θα κλεισει για αλλη μια φορα και θα ξεκινησει παλι απο την αρχη.
Παιζει και το σεναριο να ερθουν οι μεγαλοι παλαιοι μεσα εδω αυτο το σεναριο ειναι το χειροτερο που θα μπορουσε να συμβει.
Οι πυλες που μπαινουν συνηθως οι μεγαλοι παλαιοι ειναι υποθαλασσιες υπαρχει εξισου μαυροφορεμενος φυλακας εκει αλλα ποσο θα αντεξει σε περιπτωση που οι θεοι μπουν μεσα.


Βασικα κι αυτο το θεμα χρειαζεται να αναπτυχθει απο που να πρωτοαρχισω... Αλλα ειναι βαση του προηγουμενου θεματος. Του κυκλου του χρονου.
Εχω πολλα να πω κι ο χρονος ειναι λιγος.
Θα μπορουσα με την γνωση μου να αναπτυξω και το βιντεο του 2016 με το ανοιγμα του τουνελ των 57 χμ.
Στο επομενο θεμα ισως αλλα κι αυτο θα ειναι σαν μια βομβα πληροφοριας αλλα εκει τουλαχιστον εχετε καποια σχεση με το θεμα.
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1112
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 161 φορές
Έλαβε Likes: 212 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από dim » Τρί 18 Ιαν 2022, 19:07

ΣΑΛΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕΦ

Εκτέλεση για τη σαλάτα: Κόβουμε τα υλικά για τη σαλάτα. Τα τοποθετούμε σε ένα μεγάλο μπολ ή μία σαλατιέρα εκτός από τα αυγά και τα ανακατεύουμε με τα χέρια προσεκτικά.
3Σύνθεση σαλάτας : Ρίχνουμε όσο dressing επιθυμούμε στη σαλατιέρα και ανακατεύουμε ώστε να πάει παντού.
4Τέλος προσθέτουμε και τα αυγά και σερβίρουμε...

Σε ένα άλλο νήμα θα σας εξηγήσω και τα υλικά..
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από mantis-traveller » Τρί 18 Ιαν 2022, 19:15

dim έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 19:07
ΣΑΛΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕΦ

Εκτέλεση για τη σαλάτα: Κόβουμε τα υλικά για τη σαλάτα. Τα τοποθετούμε σε ένα μεγάλο μπολ ή μία σαλατιέρα εκτός από τα αυγά και τα ανακατεύουμε με τα χέρια προσεκτικά.
3Σύνθεση σαλάτας : Ρίχνουμε όσο dressing επιθυμούμε στη σαλατιέρα και ανακατεύουμε ώστε να πάει παντού.
4Τέλος προσθέτουμε και τα αυγά και σερβίρουμε...

Σε ένα άλλο νήμα θα σας εξηγήσω και τα υλικά..
Θα διαγραψω το θεμα ηταν λαθος μου να ποσταρω εδω να με συγχωρειτε.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 18 Ιαν 2022, 19:17

Θα αντιπαρέλθω το σχόλιο του Δημήτρη αν και μ'αρέσει η σαλάτα αυτή,
διότι εδώ δεν είναι θέμα ή ενότητα μαγειρικής...

Θα σου πω ότι έχει ενδιαφέρον όλο αυτό, αλλα και πάλι θέλω να το μελετήσω

Μπορούσε να μπει στα υπερβατικά που έχουμε,
αλλά κι εδώ καλά ειναι μην ανησυχείς. :)
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Fallen
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 579
Εγγραφή: Δευ 27 Αύγ 2018, 19:44
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: still on EARTH
Έδωσε Likes: 64 φορές
Έλαβε Likes: 81 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από Fallen » Τρί 18 Ιαν 2022, 19:18

mantis-traveller έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 19:15
Θα διαγραψω το θεμα ηταν λαθος μου να ποσταρω εδω να με συγχωρειτε.
μην το διαγραψεις... εμενα με ιντριγκαρουν... ειδικα το θεμα με τους παλαιους...
και τοτε ειδα μεσα απο την ''κλειδαροτρυπα'' εναν τοπο λουσμενο στο φως... εναν τοπο τοσο γνωριμο και οικειο!!!
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 18 Ιαν 2022, 19:20

Δεν διαγράφουμε τίποτα εδώ (αν δεν είναι υβριστικό ή χυδαίο) φίλε μου.
Και το νήμα σου είναι μια χαρά. Μην το πειράξεις.
Ευχαριστω
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1112
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 161 φορές
Έλαβε Likes: 212 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από dim » Τρί 18 Ιαν 2022, 19:24

Κάπου ξεπέρασα τα εσκαμμένα χλευάζοντας τον φίλο θεωρώντας ότι μου έβαλε τα μυαλά στο μπλέντερ. Ισως να είμαι λίγο κουρασμένος νοητικά.
Ζητώ δημοσίως συγνώμη για αυτή την στάση. Ηταν ανώριμο..
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Άβαταρ μέλους
Fallen
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 579
Εγγραφή: Δευ 27 Αύγ 2018, 19:44
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: still on EARTH
Έδωσε Likes: 64 φορές
Έλαβε Likes: 81 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από Fallen » Τρί 18 Ιαν 2022, 19:26

mantis-traveller έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 18:56
Υπαρχει και η αλλη κλαση των αρχεγονων οι μεγαλοι παλαιοι οπως τους ελεγε ο Λοβκραφτ οι οποιοι ειναι εχθροι των μαυροφορεμενων.
για πες μας και αλλα για τους μεγαλους παλαιους... βρισκω αρκετα ομοια και με το δικο μου στορυ
και τοτε ειδα μεσα απο την ''κλειδαροτρυπα'' εναν τοπο λουσμενο στο φως... εναν τοπο τοσο γνωριμο και οικειο!!!
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 18 Ιαν 2022, 19:28

mantis-traveller έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 18:56
Θα μπορουσα με την γνωση μου να αναπτυξω και το βιντεο του 2016 με το ανοιγμα του τουνελ των 57 χμ.
Στο επομενο θεμα ισως αλλα κι αυτο θα ειναι σαν μια βομβα πληροφοριας αλλα εκει τουλαχιστον εχετε καποια σχεση με το θεμα.

εκανα το παρακάτω το 16

θα'θελα να το σχολιάσεις

το επαναφόρτισα εδω



https://www.brighteon.com/8e3a9100-e7d4 ... 679e77d4ea
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από mantis-traveller » Τρί 18 Ιαν 2022, 19:29

dim έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 19:24
Κάπου ξεπέρασα τα εσκαμμένα χλευάζοντας τον φίλο θεωρώντας ότι μου έβαλε τα μυαλά στο μπλέντερ. Ισως να είμαι λίγο κουρασμένος νοητικά.
Ζητώ δημοσίως συγνώμη για αυτή την στάση. Ηταν ανώριμο..
Δεν το περιμενα συνηθως με πετροβολουν και μου λενε οτι κανω και κακο με αυτα που λεω.
Δεκτη η συγγνωμη.
Άβαταρ μέλους
FireflyEarth
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1308
Εγγραφή: Παρ 03 Νοέμ 2017, 22:16
Irc ψευδώνυμο: FireflyEarth
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 400 φορές
Έλαβε Likes: 250 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από FireflyEarth » Τρί 18 Ιαν 2022, 19:34

mantis-traveller έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 19:15

Θα διαγραψω το θεμα ηταν λαθος μου να ποσταρω εδω να με συγχωρειτε.
Μη διαγράψεις τίποτα! Θέλω να μάθω κι άλλα.
Παράλληλα όμως, μου γεννήθηκε μια απορία κι αν θες απαντάς:
Υπάρχει κάποιος λόγος που τα γράφεις; Θες να προειδοποιήσεις
τον κόσμο για κάτι που έρχεται ή τα γράφεις για ενημέρωση και
γνώση του χωροχρονο-πνευματικού/υλικού πεδίου;
  • I want no power or command
    Over people I'll never understand
  • Κάθε ιδεολογία αρνιέται όλες τις άλλες,
    υποχρεωτικά ξεπλανευτικές.
    Τότε είναι που αρχίζουμε να σκοτώνουμε.
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από mantis-traveller » Τρί 18 Ιαν 2022, 19:56

ArELa έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 19:28
mantis-traveller έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 18:56
Θα μπορουσα με την γνωση μου να αναπτυξω και το βιντεο του 2016 με το ανοιγμα του τουνελ των 57 χμ.
Στο επομενο θεμα ισως αλλα κι αυτο θα ειναι σαν μια βομβα πληροφοριας αλλα εκει τουλαχιστον εχετε καποια σχεση με το θεμα.

εκανα το παρακάτω το 16

θα'θελα να το σχολιάσεις

το επαναφόρτισα εδω



https://www.brighteon.com/8e3a9100-e7d4 ... 679e77d4ea

3:04 το μπλε φως επισης στο βιντεο της κυπρου και το εχω δει και εγω εχει σχεση με το φως το αλιθηνο το φως.
Ο Κερατας που εμφανιζεται ειναι ο πανας πως ξερω οτι ειναι ο πανας ετυχε σε ενα απο τα ταξιδια μου να ακουσω για αυτον.
Οι πυλες της κολασης δεν ανοιξαν ακομα οι πυλες μαλλον γενικα αλλα αυτο επιδιωκεται βαση της κινησης του χρονου.
Ο ερμαφροδιτος αγγελος ειναι κλειδι στο ολο καμια σχεση με μπαφομετ θα τεριαζε αλλα δεν ειναι.
Οταν η πυλη ανοιξει αναμενεται να βγουν 3 τερατα αλλα ο φυλακας θα τα ριξει παλι πισω.
Οτι περασει θα περασει με τον φυλακα να εχει γνωση ειτε γιατι επεσε μεγαλη επιθεση κι ο φυλακας δεν αντεξε ειτε γιατι ετσι επρεπε να γινει.
Στην οθονη σε μια στιγμη φαινεται κατι με πολλα ματια αυτο εχει γραφτει στο κεφαλαιο της αποκαλυψης για τα ζωα με τα πολλα τα ματια.
Σε καποια στιγμη εχει κι ενα ρολοι που παει μπρος και πισω αυτο εχει να κανει με το κειμενο που αναφερα με τον χρονο που κινειτε κυκλικα δηλαδη μπρος και πισω.
Αυτο ηδη συμβαινει το βιντεο συνεχιζεται κι ο εκφωνητης λεει οτι οι μασωνοι προσπαθουν να βρουν την λυση για το πισωγυρισμα του χρονου αλλα οπως ειπα αυτο ηδη συμβαινει.
Αυτα προς το παρον.
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από mantis-traveller » Τρί 18 Ιαν 2022, 20:03

FireflyEarth έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 19:34
mantis-traveller έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 19:15

Θα διαγραψω το θεμα ηταν λαθος μου να ποσταρω εδω να με συγχωρειτε.
Μη διαγράψεις τίποτα! Θέλω να μάθω κι άλλα.
Παράλληλα όμως, μου γεννήθηκε μια απορία κι αν θες απαντάς:
Υπάρχει κάποιος λόγος που τα γράφεις; Θες να προειδοποιήσεις
τον κόσμο για κάτι που έρχεται ή τα γράφεις για ενημέρωση και
γνώση του χωροχρονο-πνευματικού/υλικού πεδίου;
Βασικα δεν πρεπει να γνωριζετε τιποτα εγω παω κοντρα στις προειδοποιησεις γιατι προειδοποιουμαι καθε φορα πριν γραψω και καθε φορα συμβαινει το ιδιο. Απλα θελω να πιστεψω οτι υπαρχει ακομα ελπιδα.
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1112
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 161 φορές
Έλαβε Likes: 212 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από dim » Τρί 18 Ιαν 2022, 20:20

Ξέρεις μήπως αν η κατάσταση που βιώνουμε όλα αυτά (πανδημίες, υποχρεωτικότητες κλπ) είναι αποτέλεσμα κάποιας χρονοστρέβλωσης? Μπορείς να πας πίσω και να το αλλάξεις αυτό? Η είναι αργά πλέον για να διορθωθεί ?
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από mantis-traveller » Τρί 18 Ιαν 2022, 20:22

Fallen έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 19:26
mantis-traveller έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 18:56
Υπαρχει και η αλλη κλαση των αρχεγονων οι μεγαλοι παλαιοι οπως τους ελεγε ο Λοβκραφτ οι οποιοι ειναι εχθροι των μαυροφορεμενων.
για πες μας και αλλα για τους μεγαλους παλαιους... βρισκω αρκετα ομοια και με το δικο μου στορυ
Μεγαλους παλαιους τους αναφερει ο Λοβκραφτ εγω δεν ξερω πως ακριβως λεγονται για αυτο και τους αναφερω ετσι απλα γνωριζω οτι ειναι οι εχθροι των αρχεγονων θεων και οι πρεσβυτεροι που εδιωξαν τους μεγαλους παλαιους ειναι επισης οι αρχεγονοι.
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από mantis-traveller » Τρί 18 Ιαν 2022, 20:31

dim έγραψε:
Τρί 18 Ιαν 2022, 20:20
Ξέρεις μήπως αν η κατάσταση που βιώνουμε όλα αυτά (πανδημίες, υποχρεωτικότητες κλπ) είναι αποτέλεσμα κάποιας χρονοστρέβλωσης? Μπορείς να πας πίσω και να το αλλάξεις αυτό? Η είναι αργά πλέον για να διορθωθεί ?
Δεν μπορω εγω να παω πισω ο χρονος ερχεται σε εμενα. Εγω κατανοω την επαναφορα του χρονου γιατι πληρωνω την νυφη δηλαδη εποαναλαμβανονται τα γεγονοτα τα δικα μου αλλα δυστυχως επηρεαζουν κι ολοκληρο τον κοσμο.
Ειναι μερος της δοκιμασιας ειναι κατι που επρεπε να γινει και ηθελα και εγω να συμβει αυτο δεν ειχα σκοπο να το σταματησω.
Διαμεσου αυτης της δοκιμασιας φενεται η αλιθηνη φυση του ανθρωπου. Αν δηλαδη μπορει να σκεφτεται ή ειναι απλα ενα ζωο που προσπαθει να επιβιωσει. Αν ειναι καλος γιατι ετσι νιωθει ή γιατι ετσι θελει να φενεται στην κοινωνια.
Σκεψου μονο οτι οι μασωνοι δεν εχουν καμια σχεση με κανεναν θεο ειναι απλοι ανθρωποι που διψανε για εξουσια και πατανε πανω στην ασχημια του κοσμου. Φυσικα κι εμενα με εχει τσακισει η πανδημια αλλα εγω θελω να γευτω αυτη την δοκιμασια στο σκοταδι φενεται αν υπαρχει καποια αχτιδα φωτος ή οχι.
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15807
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 342 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από doctormarkon » Τετ 19 Ιαν 2022, 18:13

Καλώς ήρθες.
Μόλις διάβασα όσα έγραψες και μιλάς για πράγματα που ο περισσότερος κόσμος δεν κατανοεί.
Δεν είχα κάποια εμπειρία από αυτές που λένε "μεταφυσικές".
Το "μεταφυσικό" το βλέπω γύρω μου. Εδώ και τώρα.

Για το λόγο αυτό θέλω τη γνώμη αν αυτό που ζούμε τώρα έχει κάποια σχέση με ομαδική μαγεία...αν υπάρχει κάτι τέτοιο Ομαδική υστερία mind control.
Πως το νιώθεις και πως το διαισθάνεσαι.
Έχω την αίσθηση ότι κάτι πολύ μεγάλο και παράξενο κρύβεται από πίσω.
Δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό ή και τα δύο σε σύγκρουση.
Και αν παίζουν και εξωδιαστατικές οντότητες στο παιχνίδι
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15807
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 342 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από doctormarkon » Τετ 19 Ιαν 2022, 18:17

Σε ρωτάω γιατί παρατηρώ πολλά ανεξήγητα ατυχήματα.
Όχι μόνο αυτό με τη Φεράρι αλλά από το άμεσο περιβάλλον μου.
Επίσης κάποιοι από το περιβάλλον μου έχουν αλλάξει χαρακτήρα και μοιάζουν να μην είναι οι ίδιοι.
Θα έλεγα από τα μπόλια.
Αλλά ήταν και πιο πριν
Ίσως και πριν την κορωνιάδα.
Σαν κάποιοι να προετοίμαζαν ή να καλλιεργούσαν έδαφος να συμβεί.
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από mantis-traveller » Πέμ 20 Ιαν 2022, 00:32

doctormarkon έγραψε:
Τετ 19 Ιαν 2022, 18:13
Καλώς ήρθες.
Μόλις διάβασα όσα έγραψες και μιλάς για πράγματα που ο περισσότερος κόσμος δεν κατανοεί.
Δεν είχα κάποια εμπειρία από αυτές που λένε "μεταφυσικές".
Το "μεταφυσικό" το βλέπω γύρω μου. Εδώ και τώρα.

Για το λόγο αυτό θέλω τη γνώμη αν αυτό που ζούμε τώρα έχει κάποια σχέση με ομαδική μαγεία...αν υπάρχει κάτι τέτοιο Ομαδική υστερία mind control.
Πως το νιώθεις και πως το διαισθάνεσαι.
Έχω την αίσθηση ότι κάτι πολύ μεγάλο και παράξενο κρύβεται από πίσω.
Δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό ή και τα δύο σε σύγκρουση.
Και αν παίζουν και εξωδιαστατικές οντότητες στο παιχνίδι

Επίσης κάποιοι από το περιβάλλον μου έχουν αλλάξει χαρακτήρα και μοιάζουν να μην είναι οι ίδιοι.
Θα έλεγα από τα μπόλια.
Αλλά ήταν και πιο πριν
Ίσως και πριν την κορωνιάδα.
Σαν κάποιοι να προετοίμαζαν ή να καλλιεργούσαν έδαφος να συμβεί.
Ειναι κατι παραπανω απο απλο μεταφυσικο και αρκετα δυσκολο να το εξηγησω με μαγεια δεν συνδεομαι τουλαχιστον οχι σε αυτη την ζωη υπηρξα μαγος σε αλλη ζωη αλλα ακομα κι εκει δεν υπηρχε καποια ομαδικη μαγεια ενεργουσα μονος μου.
Η μαγεια ακουγεται σατανικο αν δεν εχεις γνωση πανω στο αντικειμενο εδω δεν εχω αλλα ειχα σε προηγουμενη ζωη εκει σαν μαγος χρισημοποιουσα την μαγεια σαν αυτοαμυνα γιατι συνεβαινε καποιος πολεμος εναντιον μου κατι προσπαθουσε να με σκοτωσει κι εγω επρεπε να αμυνθω.
Ακομα μαγεια χρισημοποιουσα για να κλεισω πυλες που ανοιγαν ανθρωποι κι αφηναν παραξενες οντοτητες να περασουν μεσα.
Ηταν διαφορετικο ειδος ενεργειας στον αερα που επετρεπε την μαγεια και το ανοιγμα των πυλων μπορει και διαφορετικο ματριξ.
Ειναι δυσκολο επισης να το εξηγησω αλλα σε παραξενες ερωτησεις υπαρχουν και παραξενες απαντησεις.
Αυτο με τις εξωδιαστατικες οντοτητες εξαρταται το πως εννοεις την διασταση γιατι οι μαυροφορεμενοι ειναι εκτος ματριξ συνδεονται κυριως με την ενδιαμεση διασταση.
Δηλαδη υπαρχει η δικια μας διασταση το δικο μας ματριξ που ειναι κλειστο και διαμεσου πυλων που φυλασσονται υπαρχει συνδεση με την ενδιαμεση διασταση η οποια ενδιαμεση διασταση ειναι ενα απο τα κεντρα συνδεσης με τους υπολοιπους κοσμους που φυλασσονται απο φυλακες ή μη.

Εχει αλλαξει η ενεργια στο ματριξ οχι ολοτελα ακομα αλλα εχει αλλαξει. Ακομα διαμεσου της αλλαγης της ενεργειας της δοκιμασιας οι ανθρωποι στα δυσκολα θα δειχναν/δειχνουν τον αλιθηνο εαυτο τους.
Καμια σχεση με τα μπολια ειναι μερος της δοκιμασιας το ολο και η αλλαγη ενεργειας βοηθησε σε αυτο.
Σιγουρα κατι ερχεται εγω ομως δεν το ξερω αυτο ισως μια διαφορετικη δοκιμασια θα δειξει.
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15807
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 342 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από doctormarkon » Πέμ 20 Ιαν 2022, 06:14

Εξωδιαστατικά όντα.
Δεν ξέρω πως να τα πω Πές τα αόρατα.

Μια και ήταν πριν λίγες μέρες του Αγίου Αντωνίου παραπέμπω σε συνομιλία του Αγίου Αντωνίου με δαίμονα.
Πέρα από τη σχέση με τη θρησκεία αναφέρει ότι υπάρχουν κάποιες οντότητες που δημιουργούν καυγάδες ατυχήματα κλπ.
Π.χ επιθέσεις για ασήμαντη αφορμή και άνθρωποι που εύκολα "αρπάζονται".
Δε μιλάω για δαιμονισμό ή κατάληψη πνεύματος στο σώμα αλλά για παρεμβολή στις διαπροσωπικές σχέσεις.
Ο Μπάρτον έχει μελετήσει όλα αυτά και τους έχει δώσει ονόματα.
Φαντομάδες εκτοπλάσματα κάμπιες στοιχειακά
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από mantis-traveller » Πέμ 20 Ιαν 2022, 07:49

doctormarkon έγραψε:
Πέμ 20 Ιαν 2022, 06:14
Εξωδιαστατικά όντα.
Δεν ξέρω πως να τα πω Πές τα αόρατα.

Μια και ήταν πριν λίγες μέρες του Αγίου Αντωνίου παραπέμπω σε συνομιλία του Αγίου Αντωνίου με δαίμονα.
Πέρα από τη σχέση με τη θρησκεία αναφέρει ότι υπάρχουν κάποιες οντότητες που δημιουργούν καυγάδες ατυχήματα κλπ.
Π.χ επιθέσεις για ασήμαντη αφορμή και άνθρωποι που εύκολα "αρπάζονται".
Δε μιλάω για δαιμονισμό ή κατάληψη πνεύματος στο σώμα αλλά για παρεμβολή στις διαπροσωπικές σχέσεις.
Ο Μπάρτον έχει μελετήσει όλα αυτά και τους έχει δώσει ονόματα.
Φαντομάδες εκτοπλάσματα κάμπιες στοιχειακά
Οι οντοτητες δεν επιτρεπεται να εισχωρησουν εδω πως λοιπον δημιουργουν καυγαδες και ατυχηματα;
Οι οντοτητες που εισχωρουν εδω εισχωρουν οταν ενας απο εδω τις καλει δεν μπορουν να μπουνε μονες τους και μπαινουν συνηθως απο ενεργιακα γεματες ψυχες δηλαδη με το παιχνηδι Ouija Board τις τραβαει η ενεργεια τους και δεν μενουν για πολυ μεσα αλλα οσο μεινουν προσπαθουν να αρπαξουν οση περισσοτερη ενεργια μπορουν.
Υπαρχει βεβαια η ενδιαμεση διασταση που μπορει να βρεθει μια ψυχη ή ενα αστρικο σωμα στην διαρκεια του υπνου και καπως ετσι μπορει η οντοτητα να απποροφησει ενεργια.
Αναλογως τα επιπεδα της ενεργειας και της οντοτητας που κανει την επιθεση μπορει να υπαρξουν διαφορες παρενεργιες οπως εισβολη μεσα σε σωμα αρπαγη ψυχης κτλπ.
Δεν τον ξερω τον κυριο Μπαρτον και δεν γνωριζω για τους φαντομαδες γνωριζω βεβαια για τις σκιες και τις επιθεσεις τους αλλα συμβαινει συνηθως στην ενδιαμεση διασταση δεν ειναι σκιες οποσδηποτε απλα αν το ματι μας της πιασει εδω θα της πιασει σαν σκιες.
Αν δεν θελετε να σας επιτιθενται σκιες θα πρεπει να κοιμαστε με ενα φως αναμμενο στο δωματιο σας αποφευγουν το φως.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 20 Ιαν 2022, 13:46

mantis-traveller έγραψε:
Πέμ 20 Ιαν 2022, 07:49



Οι οντοτητες δεν επιτρεπεται να εισχωρησουν εδω πως λοιπον δημιουργουν καυγαδες και ατυχηματα;
Οι οντοτητες που εισχωρουν εδω εισχωρουν οταν ενας απο εδω τις καλει δεν μπορουν να μπουνε μονες τους και μπαινουν συνηθως απο ενεργιακα γεματες ψυχες δηλαδη με το παιχνηδι Ouija Board τις τραβαει η ενεργεια τους και δεν μενουν για πολυ μεσα αλλα οσο μεινουν προσπαθουν να αρπαξουν οση περισσοτερη ενεργια μπορουν.
Υπαρχει βεβαια η ενδιαμεση διασταση που μπορει να βρεθει μια ψυχη ή ενα αστρικο σωμα στην διαρκεια του υπνου και καπως ετσι μπορει η οντοτητα να απποροφησει ενεργια.
Αναλογως τα επιπεδα της ενεργειας και της οντοτητας που κανει την επιθεση μπορει να υπαρξουν διαφορες παρενεργιες οπως εισβολη μεσα σε σωμα αρπαγη ψυχης κτλπ.
Δεν τον ξερω τον κυριο Μπαρτον και δεν γνωριζω για τους φαντομαδες γνωριζω βεβαια για τις σκιες και τις επιθεσεις τους αλλα συμβαινει συνηθως στην ενδιαμεση διασταση δεν ειναι σκιες οποσδηποτε απλα αν το ματι μας της πιασει εδω θα της πιασει σαν σκιες.
Αν δεν θελετε να σας επιτιθενται σκιες θα πρεπει να κοιμαστε με ενα φως αναμμενο στο δωματιο σας αποφευγουν το φως.


Θα διαφωνήσω οριζοντιως, διαγωνίως και καθέτως.
Δεν ξέρω ποιος σου είπε ή από πού έμαθες ότι εξωδιαστατικά (και κυρίως
αρνητικα) καλόπαιδα δε μπορούν να εισχωρήσουν εδώ, αλλά αυτό ΔΕΝ ισχύει.

Πάντα μπορούσαν από καταβολής κοσμου...
(προτείνω να ακούσεις το βίντεο μου για τους Άρχοντες https://www.youtube.com/watch?v=3V4-XOzzKI8 που αναφέρουν και οι γνωστικοί- ΟΧΙ του σαμαέλ αλλά οι αρχαιοι
Γνωστικοί που ήταν Ελληνες)

Στην εποχή μας, με τη δημιουργία του ΣΕΡΝ όπου ο δ/ντής του
Σέρτζιο Μπερτολούτσι, έκανε δήλωση που σοκάρισε... Είχε πει το 2009 ότι
κάτι μπορει να περάσει από τις διαστατικές πύλες του επιταχυντή και κάτι
μπορεί να στείλουμε κι εμείς. Διά του λογου το αληθες, δες εδω
https://www.theregister.com/2009/11/06/ ... l_portals/

και περαν όλων αυτών, έχουμε και τα σατανιστικά τελετουργικά, με τα οποία
μπάζουν στην διάστασή μας, αναρρίθμητα εξωδιαστατικά λαμόγια...
Ο αριθμός τους τελευταία (και ειδικά σε συνδυασμό με ΣΕΡΝ και
το άνοιγμα των πυλών της κόλασης στη σήραγγα Γκόθαρντ το 2016)
αυξάνεται με γεωμετρική πρόοδο.

Για να μην πω ότι κι ο αριθμός των ατόμων ψυχωσικής σχιζοφρένειας
(στον εγκέφαλο των οποίων οι εξωδιαστατικοί έχουν άμεση προσβαση)
αυξάνεται με την ίδια ταχύτητα...




Γι'αυτό και σε ό,τι με αφορά είναι τελείως άκυρη η λογικη που θέλει
"να μην επιτρέπεται να εισχωρήσουν εδώ" όπως λες...
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
mantis-traveller

Re: Οι μαυροφορεμενοι

Δημοσίευση από mantis-traveller » Πέμ 20 Ιαν 2022, 14:06

ArELa έγραψε:
Πέμ 20 Ιαν 2022, 13:46
mantis-traveller έγραψε:
Πέμ 20 Ιαν 2022, 07:49



Οι οντοτητες δεν επιτρεπεται να εισχωρησουν εδω πως λοιπον δημιουργουν καυγαδες και ατυχηματα;
Οι οντοτητες που εισχωρουν εδω εισχωρουν οταν ενας απο εδω τις καλει δεν μπορουν να μπουνε μονες τους και μπαινουν συνηθως απο ενεργιακα γεματες ψυχες δηλαδη με το παιχνηδι Ouija Board τις τραβαει η ενεργεια τους και δεν μενουν για πολυ μεσα αλλα οσο μεινουν προσπαθουν να αρπαξουν οση περισσοτερη ενεργια μπορουν.
Υπαρχει βεβαια η ενδιαμεση διασταση που μπορει να βρεθει μια ψυχη ή ενα αστρικο σωμα στην διαρκεια του υπνου και καπως ετσι μπορει η οντοτητα να απποροφησει ενεργια.
Αναλογως τα επιπεδα της ενεργειας και της οντοτητας που κανει την επιθεση μπορει να υπαρξουν διαφορες παρενεργιες οπως εισβολη μεσα σε σωμα αρπαγη ψυχης κτλπ.
Δεν τον ξερω τον κυριο Μπαρτον και δεν γνωριζω για τους φαντομαδες γνωριζω βεβαια για τις σκιες και τις επιθεσεις τους αλλα συμβαινει συνηθως στην ενδιαμεση διασταση δεν ειναι σκιες οποσδηποτε απλα αν το ματι μας της πιασει εδω θα της πιασει σαν σκιες.
Αν δεν θελετε να σας επιτιθενται σκιες θα πρεπει να κοιμαστε με ενα φως αναμμενο στο δωματιο σας αποφευγουν το φως.


Θα διαφωνήσω οριζοντιως, διαγωνίως και καθέτως.
Δεν ξέρω ποιος σου είπε ή από πού έμαθες ότι εξωδιαστατικά (και κυρίως
αρνητικα) καλόπαιδα δε μπορούν να εισχωρήσουν εδώ, αλλά αυτό ΔΕΝ ισχύει.

Πάντα μπορούσαν από καταβολής κοσμου...
(προτείνω να ακούσεις το βίντεο μου για τους Άρχοντες https://www.youtube.com/watch?v=3V4-XOzzKI8 που αναφέρουν και οι γνωστικοί- ΟΧΙ του σαμαέλ αλλά οι αρχαιοι
Γνωστικοί που ήταν Ελληνες)

Στην εποχή μας, με τη δημιουργία του ΣΕΡΝ όπου ο δ/ντής του
Σέρτζιο Μπερτολούτσι, έκανε δήλωση που σοκάρισε... Είχε πει το 2009 ότι
κάτι μπορει να περάσει από τις διαστατικές πύλες του επιταχυντή και κάτι
μπορεί να στείλουμε κι εμείς. Διά του λογου το αληθες, δες εδω
https://www.theregister.com/2009/11/06/ ... l_portals/

και περαν όλων αυτών, έχουμε και τα σατανιστικά τελετουργικά, με τα οποία
μπάζουν στην διάστασή μας, αναρρίθμητα εξωδιαστατικά λαμόγια...
Ο αριθμός τους τελευταία (και ειδικά σε συνδυασμό με ΣΕΡΝ και
το άνοιγμα των πυλών της κόλασης στη σήραγγα Γκόθαρντ το 2016)
αυξάνεται με γεωμετρική πρόοδο.

Για να μην πω ότι κι ο αριθμός των ατόμων ψυχωσικής σχιζοφρένειας
(στον εγκέφαλο των οποίων οι εξωδιαστατικοί έχουν άμεση προσβαση)
αυξάνεται με την ίδια ταχύτητα...




Γι'αυτό και σε ό,τι με αφορά είναι τελείως άκυρη η λογικη που θέλει
"να μην επιτρέπεται να εισχωρήσουν εδώ" όπως λες...


Αν ο χρονος δεν φτασει στο σημειο που πρεπει η πυλη της κολασεως δεν θα ανοιξει ποτε και αποκαλυψη δεν θα γινει επισης ποτε.
Αν πραγματικα μπορουσαν να περασουν ετσι απλα δεν θα ειχε τοσο μεγαλη σημασια η κινηση του χρονου και το σωστο σημειο για να ανοιξει μια πυλη.
Ο χρονος τελειωνει το σημειο μηδεν πλησιαζει...
Ευχαριστω για την φιλοξενια για οσο κρατησε!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κόσμος - Σύμπαν-Επιστήμη”