"ASCENSION"

Του κόσμου τα παράξενα, μελέτες, εξερευνήσεις...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

"ASCENSION"

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Σάβ 20 Απρ 2019, 13:50

ΤΑΙΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ! :ups:
Μία γυναίκα προσγειώνεται στη Γη, από άλλο πλανήτη, άλλης διάστασης.... Έκπληκτη μπροστά
στη Γήινη πραγματικότητα, μεταμορφώνει τις καταστάσεις γύρω της, αποσυνδέοντας τους
ανθρώπους από τον εγωισμό τους.
Μια ταινία γεμάτη χιούμορ, συγκίνηση και Αλήθεια.
Μας υπενθυμίζει ποιοι στ' αλήθεια είμαστε και προς τα που πηγαίνουμε.

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΤΑΙΝΙΑΣ : https://openload.co/embed/GToBeamwf5A/
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 20 Απρ 2019, 14:57

Nα δω πότε θα βρω το χρόνο να τη δω...

Ευχαριστούμε Κυριάκο 🌸
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Isidora
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Δευ 17 Σεπ 2018, 15:55
Irc ψευδώνυμο: Ισιδώρα
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 191 φορές
Έλαβε Likes: 223 φορές
Επικοινωνία:

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από Isidora » Σάβ 20 Απρ 2019, 15:22

Εγώ έριξα ένα βλέφαρο και απ΄ότι κατάλαβα θα μου αρέσει πάρα πολύ, γι΄αυτό και έχω σκοπό να την δω το βραδάκι με την ησυχία μου για να την ευχαριστηθώ...
Σταματήστε την Γη να κατέβω!!!
Άβαταρ μέλους
Fallen
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 579
Εγγραφή: Δευ 27 Αύγ 2018, 19:44
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: still on EARTH
Έδωσε Likes: 64 φορές
Έλαβε Likes: 81 φορές

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από Fallen » Σάβ 20 Απρ 2019, 17:09

χεχε... πολυ καλη ταινια... ουτε καταλαβα πως περασε μιαμιση ωρα... θα αποκοπηκα και εγω... χα..

παρε και ενα ασμα που μαρεσει...ταιριαζει και με την ταινια.... αποσυνδεσα τα καλωδια και βαραω ρεμπετωμπλουζ...

και τοτε ειδα μεσα απο την ''κλειδαροτρυπα'' εναν τοπο λουσμενο στο φως... εναν τοπο τοσο γνωριμο και οικειο!!!
Άβαταρ μέλους
Isidora
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Δευ 17 Σεπ 2018, 15:55
Irc ψευδώνυμο: Ισιδώρα
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 191 φορές
Έλαβε Likes: 223 φορές
Επικοινωνία:

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από Isidora » Σάβ 20 Απρ 2019, 22:27

Την είδα και εγώ, σ΄ευχαριστώ πολύ Κυριάκο μου, ήταν πράγματι πολύ όμορφη και το σενάριο πρωτότυπο και ευχάριστο...
Σταματήστε την Γη να κατέβω!!!
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Κυρ 26 Μάιος 2019, 20:46

ASCENSION 'S GONNA TAKE A LOTTA LOVE...❤️❤️❤️
:lovey0: :lovey0: :lovey0:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από ArELa » Κυρ 26 Μάιος 2019, 22:34

Kυριάκο μας, ο Παρκς από εδώ και μετά https://youtu.be/Acyx31jKxC4?t=2367
μιλάει για ASCENSION

όταν/αν τον ακούσεις θα'θελα τη γνώμη σου...
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Κυρ 26 Μάιος 2019, 23:53

ArELa έγραψε:
Κυρ 26 Μάιος 2019, 22:34
Kυριάκο μας, ο Παρκς από εδώ και μετά https://youtu.be/Acyx31jKxC4?t=2367
μιλάει για ASCENSION

όταν/αν τον ακούσεις θα'θελα τη γνώμη σου...
Τέλεια τα λέει ο Simon !!! :ups: Σε ευχαριστώ Βασούλα μου για την υπόδειξη :ty: . Mε τον ίδιο ακριβώς τρόπο που θέτει τα πράγματα μπορούμε να μιλάμε και εμείς στους συνανθρώπους μας όταν τους μιλάμε για ανέλιξη :angel: .
Πράγματι η διαδικασία της Ανάληψης είναι εξατομικευμένη άλλες ψυχές θα επιλέξουν να εξελιχθούν τώρα, άλλες αργότερα, άλλες θα επιλέξουν να μην εξελιχθούν, άλλες έχουν εξελιχθεί προηγουμένως και άλλες εξελίσσονται ήδη.
Το ενεργειακό πλέγμα της κατώτερης τέταρτης διάστασης το οποίο μας επιβλήθηκε από τους ερπετοειδείς και τους εξωγήινους συνεταίρους τους (εντομοειδείς και γκρίζους) πρόκειται να διαλυθεί τελείως και να αντικατασταθεί από την νέα ενέργεια η οποία ήδη εκπέμπεται από το 1994 από τις μαύρες τρύπες του Γαλαξία μας οι οποίες μέσω πρωτόγνωρων παλμών συχνοτήτων ήχων και χρώματος πρόκειται να ανεβάσουν τον κάθε πλανήτη του ηλιακού συστήματος ανά μία διάσταση. :rose:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 27 Μάιος 2019, 00:02

georgeelvismichael_ έγραψε:
Κυρ 26 Μάιος 2019, 23:53
Τέλεια τα λέει ο Simon !!! :ups:
χαίρομαι ειλικρινά που το είδες έτσι, γιατί σημαίνει οτι συμπορευόμαστε σχεδόν
απόλυτα σ'αυτό το θέμα. :makia:

Όταν σου βάλω αργότερα (σε άλλο νήμα) μια άλλη θέση του
(θα σ'το αφήσω για έκπληξη) κάτι μου λέει ότι θα τον
"ερωτευτείς" και θα τον παρακολουθείς ανελλειπώς
ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΧΡΕΩΣΗ!! :ups:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Τρί 28 Μάιος 2019, 04:24

"Η ΑΛΕΞΙΑ ΕΙΝΑΙ STARSEED (ΑΣΤΡΟΣΠΟΡΟΣ), 2ND WAVER OF VOLUNTEERS (ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΚΥΜΑΤΟΣ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ), ΚΕΡΑΙΑ ΘΕΤΙΚΩΝ ΔΟΝΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΝΣΑΡΚΩΘΗΚΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΔΟΝΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΕΛΙΞΕΙ. ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΚΟΥΣ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΟΝΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΕΛΙΣΕΣΑΙ" :angel:
Σταμάτα να ψάχνεις έναν ψεύτικο κόσμο 🌑
υπάρχει αγάπη ❤️ υπάρχουνε φίλοι, υπάρχει ζωή...
Υπάρχει αγάπη, υπάρχει ελπίδα, υπάρχεις ΕΣΥ! :lovey0:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 28 Μάιος 2019, 10:41

Αγαπώ Αλέξια :D :lovey0: 🌟
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Σάβ 01 Ιουν 2019, 16:24

Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΣΤΡΙΚΗ ΨΥΧΙΚΗ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΜΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΗΨΗ

Υπάρχουν πολλά πράγματα τα οποία είναι παρόμοια σε κάθε διαστατική μετατόπιση ενός πλανήτη και μερικές από αυτές τις ομοιότητες είναι η Αγία Τριάδα της Μητέρας του Πατέρα και του Παιδιού. Καθώς θα έχουμε εισέλθει σε αυτό το ολοκαίνουργιο μέρος της νέας Γης, θα υπάρξουν δύο όντα που θα σταθούν μπροστά μας σαν “Μητέρα & Πατέρας” και θα είναι πολύ μεγαλύτερα συγκριτικά με εμάς θα έχουν περίπου 2,5 με 4 μέτρα ύψος. To ένα ον θα είναι γένους αρσενικού και το άλλο ον θα είναι γένους θηλυκού. Αυτά τα δύο όντα έχουν έναν δεσμό μαζί μας και θα μας καθοδηγήσουν και θα μας προστατεύσουν κατά την ενημερωτική μας περίοδο σε αυτόν τον νέο τετραδιάστατο κόσμο.

Αυτά τα δύο όντα έχουν μία στενή πνευματική και ψυχική σύνδεση μαζί μας, όχι σαν την βιολογική σχέση που είχαμε με τη μητέρα και τον πατέρα μας στον κόσμο της τρίτης διάστασης. Γνωρίζουν ποιοι πραγματικά είμαστε, γνωρίζουν ότι είμαστε μέρος του Δημιουργού και αναγνωρίζουν τη θεϊκή μας φύση. Θα εμφανιστούμε μπροστά τους ακριβώς όπως είμαστε τώρα, γυμνοί, δεδομένου ότι όλα τα συνθετικά μας ρούχα θα έχουν αποσυντεθεί μετά την ανέλιξη μας (όλα τα συνθετικά υλικά και αντικείμενα είναι χαμηλών δονήσεων και δεν θα μπορέσουν να δονηθούν στις ανώτερες ενεργειακές συχνότητες της τέταρτης διάστασης). Θα νιώσουμε έντονη αγάπη και εξοικείωση με αυτά τα δύο όντα.

Η φυσική μας μορφή θα φαίνεται ακριβώς η ίδια, αλλά η ατομική κυτταρική δομή μας θα έχει αλλάξει δραματικά. Αυτό σημαίνει ότι η πυκνότητα της τρισδιάστατης δομής μας θα έχει μετατραπεί σε ενέργεια. Ήδη βρισκόμαστε στην πρώιμη διαδικασία της επιστροφής μας στο Φως! ✨
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 01 Ιουν 2019, 19:52

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Δευ 10 Ιουν 2019, 13:45

ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΕΛΘΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΣΤΑΤΙΚΗΣ ΜΕΤΑΤΟΠΙΣΗΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ

Κατά την στιγμή της διαστατικής μετατόπισης του πλανήτη, όσοι άνθρωποι θα έχουν ανεβάσει την συχνότητά τους πάνω από τις παλιές δονητικές τιμές δεν θα υποστούν φυσικό θάνατο. Θα παραμείνουν αβλαβείς, συνδεδεμένοι στον πλανήτη καθώς αυτός θα μετατοπίζεται από την 3η στην 5η διάσταση. Φανταστείτε ένα σχήμα κλεψύδρας. Η 3η διάσταση βρίσκεται στη μία πλευρά της και η 5η διάσταση βρίσκεται στην άλλη πλευρά της κλεψύδρας. Στη μέση της κλεψύδρας, το στενό κενό αντιπροσωπεύει την τετραδιάστατη πύλη για την πλανητική μετατόπιση η οποία συμβαίνει όταν τα δύο διαστατικά επίπεδα φτάσουν σε θέση έκλειψης το ένα με το άλλο. Η τετραδιάστατη πύλη είναι μια πολύ υψηλά φορτισμένη μεμβράνη φωτονίων, η οποία ενεργεί ως γέφυρα που συνδέει τη μία πλευρά της διαστατικής ζώνης συχνοτήτων με την επόμενη υψηλότερη ζώνη.

Εικόνα

Όλα τα ζωντανά πράγματα στον πλανήτη έχουν δύο παράλληλα σώματα. Το βιολογικό σώμα το οποία είναι άνθρακας και ύλη, και συνδέεται με το αιθέριο σώμα. Το αιθέριο σώμα υπάρχει με την μορφή πλάσματος και αντι-ύλης.

Για να βιώσει κάποιος συνειδητά την διαστατική μετατόπιση, θα πρέπει το αιθέριο σώμα του να είναι στο ίδιο μήκος κύματος με την αιθέρια συχνότητα του πλανήτη. Οι άνθρωποι που δεν έχουν αυξήσει τη συχνότητά τους ή δεν αυξάνουν τη συχνότητά τους τώρα δεν θα είναι σε θέση να χειριστούν φυσικά το κύμα της υψηλής ενεργειακής συχνότητας καθώς ο πλανήτης εισέρχεται και περνάει μέσα από της διαστατική πύλη. Τα σώματά τους θα αποσυνδεθούν από το αιθέριο σώμα του πλανήτη κατά τη διάρκεια της μετατόπισης. Με αυτό τον τρόπο λειτουργεί η διαδικασία της "πνευματικής επιλογής".

Οι τρέχουσες καταστροφές που βιώνουμε τώρα στον πλανήτη με τις καταστρεπτικές δράσεις όπως ο πόλεμος, η ρύπανση, τα πυρηνικά απόβλητα έχουν άμεσο αντίκτυπο στη δύναμη ζωής του πλανήτη, επειδή κάθε αρνητική ενέργεια που αποθηκεύεται μέσα στα αιθέρια σώματα μας φιλτράρεται κατευθείαν μέσα στο αιθέριο σώμα του πλανήτη. Με αυτό τον τρόπο προσπαθούν οι ελεγκτές να σταματήσουν τον πλανήτη από τη μετάβαση στην επόμενη διάσταση.

Όσοι από εμάς είναι συμβατοί με τις υψηλότερες συχνότητες, κατά τη διάρκεια της μετατόπισης θα νιώσουμε σαν να υπάρχουμε αλλά και παράλληλα να μην υπάρχουμε. Η συνείδησή μας είναι ενέργεια και θα ταξιδέψει ως ενέργεια. Στην πραγματικότητα θα περάσουμε ως φωτεινή ενέργεια μέσα από την διαστατική πύλη, αλλά μπορεί να μην το αισθανθούμε πραγματικά γιατί θα διαρκέσει περίπου ένα δευτερόλεπτο για να ταξιδέψουμε μέσα από την διαστατική πύλη και να ξαναυλοποιηθούμε στην άλλη πλευρά της 5ης διάστασης.

Όταν πραγματοποιήσουμε αυτό το άλμα συχνότητας, το αιθέριο σώμα μας, το οποίο περιέχει το προσχέδιο του φυσικού μας σώματος, αυτόματα θα ξαναυλοποιήσει το σώμα μας. Το σώμα μας θα έχει την ίδια φυσική εμφάνιση όπως και τώρα, εκτός από το ότι το νέο μας σώμα θα είναι πλέον από κρύσταλλο και πυρίτιο επειδή οι υψηλότερες συχνότητες από τις ηλιακές εκλάμψεις θα έχουν αλλάξει την ατομική δομή του σώματός μας.

Μόνο η αντι-ύλη θα ανέλθει και θα περάσει από τη διαστατική πύλη. Αυτό σημαίνει πως μόνο τα φυσικώς (με φυσικό τρόπο) δημιουργημένα πράγματα στον πλανήτη θα ανέλθουν. Όλα τα αντικείμενα φτιαγμένα από τον άνθρωπο και τα συνθετικά υλικά της 3ης διάστασης θα αποσυντεθούν κατά τη διάρκεια της μετατόπισης. Έτσι, το μεγαλύτερο ποσοστό της σημερινής ανθρώπινης τεχνολογίας θα παύσει να υπάρχει μετά την μετατόπιση. Θα χρειαστούν περίπου 24 ώρες για να ανέλθει ολόκληρος ο πλανήτης στην επόμενη διάσταση. Κατά τη διάρκεια της μετατόπισης τα φτιαγμένα από τον άνθρωπο συνθετικά αντικείμενα θα αρχίσουν να ξεθωριάζουν και να εξαφανίζονται από το οπτικό μας πεδίο, αλλά ταυτόχρονα θα αρχίσει να εμφανίζεται και να υλοποιείται η νέα Γη γύρω μας. Έτσι, η μετατόπιση θα δράσει ως τρισδιάστατο φίλτρο, οποιοδήποτε στοιχείο ή αντικείμενο που έχει τρισδιάστατη συχνότητα θα σβηστεί από τον πλανήτη και θα εξαφανιστεί όταν θα μετακινηθούμε στην 5η διάσταση.
Εικόνα

Η διαστατική μετατόπιση θα είναι ο καταλύτης για μερικούς σημαντικούς μετασχηματισμούς στον πλανήτη. Όλα θα φαίνονται πιο φωτεινά και θα υπάρξουν νέα σχήματα και χρώματα που θα καθορίσουν το νέο επίπεδο της πραγματικότητας. Θα παρατηρήσετε ότι μερικές οικογένειες και φίλοι δεν θα είναι πια μαζί σας. Παρακαλώ καταλάβετε ότι το μεγαλύτερο μέρος του παγκόσμιου πληθυσμού για οποιοδήποτε λόγο θα αποφασίσει να μην ανέλθει στη νέα Γη. Βρισκόμαστε τώρα σε κρίσιμους καιρούς, αυτή είναι η στιγμή της αλήθειας για κάθε ύπαρξη στον πλανήτη. Θα επιλέξουν να επιτρέψουν στον εαυτό τους να βυθιστούν πλήρως και να πλημμυριστούν με τη μεγαλύτερη διαστατική συχνότητα ή θα απορρίψουν την νέα ενέργεια; Οι άνθρωποι που λένε όχι θα σβήσουν αιθέρια από τον πλανήτη περνώντας από την κανονική φυσική διαδικασία θανάτου και θα μετενσαρκωθούν σε ένα μέρος που ταιριάζει με το επίπεδο συνείδησης στο οποίο βρίσκονται, σε έναν άλλο τρισδιάστατο πλανήτη παρόμοιο με τη Γη. Το συμπέρασμα είναι ότι όλοι θα ανέλθουν την στιγμή της πλανητικής μετατόπισης, αλλά δεν θα επιλέξουν όλοι να ανέλθουν στην νέα Γη. ✨
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: "ASCENSION"

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Πέμ 05 Δεκ 2019, 03:11

IT'S TIME TO COME HOME ✨💖✨💗✨💖✨💗✨💖✨💗✨💖✨💗
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κόσμος - Σύμπαν-Επιστήμη”