Elena Kapulnik - Πληροφοριοδότρια του Μυστικού Διαστημικού Προγράμματος και Μέλος του Γαλαξιακού Συμβουλίου

Του κόσμου τα παράξενα, μελέτες, εξερευνήσεις...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Elena Kapulnik - Πληροφοριοδότρια του Μυστικού Διαστημικού Προγράμματος και Μέλος του Γαλαξιακού Συμβουλίου

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Παρ 29 Μαρ 2019, 04:43

Η Elena Kapulnik έχει εργαστεί για 14 χρόνια στις βάσεις του Άρη ως μεταφράστρια εξωγήινων γλωσσών με τη βοήθεια αιθερικού μεταφραστικού εμφυτεύματος και για 20 χρόνια ως κατασκευάστρια συστημάτων πλοήγησης διεπαφής νευρώνων για σκάφη των μυστικών διαστημικών προγραμμάτων στον Άρη ενώ εξακολουθεί να κατέχει εώς και σήμερα τα οφθαλμολογικά της εμφυτεύματα με τα οποία διατηρεί την φωτογραφική της μνήμη. Είναι μέλος του Γαλαξιακού Συμβουλίου και έχει συμμετάσχει σε αποστολές αναχαίτισης και ματαίωσης των προγραμμάτων της cabal, (του Cern στην Ελβετία και του HAARP στην Αλάσκα).

ΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΑΝΔΡΟΕΙΔΩΝ (CYBERNETIC LABS) ΤΗΣ ΔΙΑΠΛΑΝΗΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑΣ (ICC = INTERPLANETARY CORPORATE CONGLOMERATE) ΣΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΆΡΗ.
Οι επιστήμονες του Ναζιστικού Διαστημικού Γερμανικού Τρίτου και 4ου Ράιχ χρησιμοποιούν μία μονάδα στάσης ηλεκτρομαγνητικού πεδίου μέσα στην οποία περικλείονται αρχικά οι ενέργειες των ψυχών των γήινων θυμάτων τους μέχρι αυτές να μεταφερθούν στα ανθρώπινα σώματα τα οποία προορίζονται να γίνουν ανδροειδή (cyborgs) και να ανταλλαχτούν με την τεχνολογία άλλων εξωγήινων φυλών.
Εικόνα

Οι απαχθέντες σκλάβοι από τη Γη και οι αιχμάλωτοι πολέμου από διαστημικές μάχες κρέμονται από άγκιστρα και καλώδια μέσα στα εργαστήρια της Διαπλανητικής Εταιρικής Κοινοπραξίας στον Άρη αναμένοντας με το αίμα τους να στάζει την εφαρμογή του πρωτοκόλλου της μεταφοράς των γήινων ψυχών στο σώμα τους.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Elena Kapulnik - Πληροφοριοδότρια του Μυστικού Διαστημικού Προγράμματος και Μέλος του Γαλαξιακού Συμβουλίου

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 29 Μαρ 2019, 23:11

georgeelvismichael_ έγραψε:
Παρ 29 Μαρ 2019, 04:43
Οι απαχθέντες σκλάβοι από τη Γη και οι αιχμάλωτοι πολέμου από διαστημικές μάχες κρέμονται από άγκιστρα και καλώδια μέσα στα εργαστήρια της Διαπλανητικής Εταιρικής Κοινοπραξίας στον Άρη αναμένοντας με το αίμα τους να στάζει την εφαρμογή του πρωτοκόλλου της μεταφοράς των γήινων ψυχών στο σώμα τους.



στο παρελθόν ειχα ακούσει από άλλους whistleblowers για τέτοιες αδιανόητες
πρακτικές όχι για ανδροειδή αλλά για άλλα πειράματα η συγκομιδές
και είχα φρικάρει άσχημα...

Υπάρχει πολύ κακό σ'όλο το σύμπαν τελικά, όχι μόνο σ'αυτόν τον πλανήτη...
η Λίντα Μόλτον Χάου λέει ότι είναι πάντα αντικρουόμενες οι δυνάμεις
καλού-κακού, φωτεινού=σκοτεινού... η δυαδικότητα ή διτότητα
χαρακτηριστικό του σύμπαντος στο οποιο ενσαρκωθήκαμε...
Χαρακτηριστικό που όσο περνούν τα χρόνια και το συνειδητοποιώ
σ'όλη του την έκταση, τόσο λιγότερο ανέχομαι/δέχομαι ΤΟΣΗ σκοτεινιά
κι αρνητικότητα... Το σίγουρο είναι πως όταν μεταβώ από την υλική μου
υπόσταση στην αιθερική της συνειδητότητας, θα επιδιώξω πάση
θυσία να βγω από τα τείχη του μάτριξ grid που έχουν στήσει με τεχνολογία
αλλά έχει ήδη ρωγμές και "τρύπες"....

Ο τρόπος "απόδρασης" που δίνει ο Γουές Πένρε, μου κάνει σωστός...
Θα'θελα να το ακούσεις Κυριάκο να μου πεις τη γνώμη σου...

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 12025
Εγγραφή: Σάβ 30 Οκτ 2010, 21:58
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 409 φορές
Έλαβε Likes: 312 φορές

Re: Elena Kapulnik - Πληροφοριοδότρια του Μυστικού Διαστημικού Προγράμματος και Μέλος του Γαλαξιακού Συμβουλίου

Δημοσίευση από OTTO » Σάβ 30 Μαρ 2019, 12:06

Βλέπω ένα διαγαλαξιακό σύστημα κυκλοφορίας ψυχών. Αν όντως η πραγματικότητα είναι αυτή, τότε ο υλικός κόσμος είναι αιώνιος και συνεχώς αλληλεπιδρά με τον μη υλικό κόσμο. Δηλαδή ο υλικός κόσμος δεν είναι κάτι που μετά θάνατο τελειώνει μια και καλή.
~ Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ ~
~ το υπεραναλυτικό κάθαρμα ~
Όσο πιο πολύ άδικο ξύλο έχει φάει κάποιος από ανθρώπους και από τη ζωή, τόσο περισσότερο να τον φοβάσαι και να μη τα βάζεις μαζί του, γιατί πλέον το "ξύλο" που έφαγε αντανακλάται προς τα εσένα, καθιστώντας τον μακράν ικανότερο από σένα σε όλα. Το μόνο που σου μένει είναι να τον σεβαστείς και να υποκλιθείς.
------------------------------------
Born to keep growing younger and smarter. Till the end.
Άβαταρ μέλους
George vounis
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Πέμ 07 Δεκ 2017, 20:41
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 628 φορές
Έλαβε Likes: 214 φορές

Re: Elena Kapulnik - Πληροφοριοδότρια του Μυστικού Διαστημικού Προγράμματος και Μέλος του Γαλαξιακού Συμβουλίου

Δημοσίευση από George vounis » Τετ 03 Απρ 2019, 20:48

Όλος ο Κόσμος μας είναι matrix, αν όχι όλα τα περισσότερα σε αυτόν τον κόσμο συμπεριλαμβανομενου και του σύμπαντος, αν ψάχνετε κάτι στο Σύμπαν να βρείτε δεν θα βρείτε, γιατί απλά δεν υπάρχει πάρα μόνο στο μυαλό σας εμφυτεύμενο, το μέλλον του κάθε ανθρώπου είναι προγραμματισμένο, αυτό που δεν είναι γνωστό σε τι ποσοστό, γιατί μην ξεχνάμε ότι υπάρχει και ελεύθερη βούληση που δεν μπορούν να καταπατησουν τα λαμόγια.
Η απόδραση από το matrix δεν μπορεί να γίνει με το υλικό σώμα μας,ακόμα και με την αιθερική μας υπόσταση είναι δύσκολο να ξεφύγεις από την ενεργειακή φυλακή.
Ο κόσμος μας είναι εμετικό αλλά δεν φταίνε οι άνθρωποι, σαφώς έχουμε παρέα εδώ κάτω που μας δυσκολεύουν τη ζωή, δεν μπορεί οι άνθρωποι να είναι τόσο κακή , το θέμα είναι πως μπορούμε να τους ξεφορτωθούμε πρώτα από το υλικό πεδίο για να μπορέσουμε να προχωρήσουμε.
Μες στο λήθαργο επωφελήθηκαν , οι καπηλευτές της ελεύθερης βούλησης του νου, θα αντιμετωπίσουν την θηλεία της τυφλής δικαιοσύνης!!!
Άβαταρ μέλους
Isidora
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Δευ 17 Σεπ 2018, 15:55
Irc ψευδώνυμο: Ισιδώρα
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 191 φορές
Έλαβε Likes: 223 φορές
Επικοινωνία:

Re: Elena Kapulnik - Πληροφοριοδότρια του Μυστικού Διαστημικού Προγράμματος και Μέλος του Γαλαξιακού Συμβουλίου

Δημοσίευση από Isidora » Πέμ 04 Απρ 2019, 00:13

ArELa έγραψε:
Παρ 29 Μαρ 2019, 23:11
georgeelvismichael_ έγραψε:
Παρ 29 Μαρ 2019, 04:43
Οι απαχθέντες σκλάβοι από τη Γη και οι αιχμάλωτοι πολέμου από διαστημικές μάχες κρέμονται από άγκιστρα και καλώδια μέσα στα εργαστήρια της Διαπλανητικής Εταιρικής Κοινοπραξίας στον Άρη αναμένοντας με το αίμα τους να στάζει την εφαρμογή του πρωτοκόλλου της μεταφοράς των γήινων ψυχών στο σώμα τους.



στο παρελθόν ειχα ακούσει από άλλους whistleblowers για τέτοιες αδιανόητες
πρακτικές όχι για ανδροειδή αλλά για άλλα πειράματα η συγκομιδές
και είχα φρικάρει άσχημα...

Υπάρχει πολύ κακό σ'όλο το σύμπαν τελικά, όχι μόνο σ'αυτόν τον πλανήτη...
η Λίντα Μόλτον Χάου λέει ότι είναι πάντα αντικρουόμενες οι δυνάμεις
καλού-κακού, φωτεινού=σκοτεινού... η δυαδικότητα ή διτότητα
χαρακτηριστικό του σύμπαντος στο οποιο ενσαρκωθήκαμε...
Χαρακτηριστικό που όσο περνούν τα χρόνια και το συνειδητοποιώ
σ'όλη του την έκταση, τόσο λιγότερο ανέχομαι/δέχομαι ΤΟΣΗ σκοτεινιά
κι αρνητικότητα... Το σίγουρο είναι πως όταν μεταβώ από την υλική μου
υπόσταση στην αιθερική της συνειδητότητας, θα επιδιώξω πάση
θυσία να βγω από τα τείχη του μάτριξ grid που έχουν στήσει με τεχνολογία
αλλά έχει ήδη ρωγμές και "τρύπες"....

Ο τρόπος "απόδρασης" που δίνει ο Γουές Πένρε, μου κάνει σωστός...
Θα'θελα να το ακούσεις Κυριάκο να μου πεις τη γνώμη σου...

Σε θερμοπαρακαλώ Βικάκι μου γλυκό, γράψε μου με δύο λόγια τι λέει αν μπορείς κάποια στιγμή.
Σταματήστε την Γη να κατέβω!!!
Άβαταρ μέλους
Isidora
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 819
Εγγραφή: Δευ 17 Σεπ 2018, 15:55
Irc ψευδώνυμο: Ισιδώρα
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 191 φορές
Έλαβε Likes: 223 φορές
Επικοινωνία:

Re: Elena Kapulnik - Πληροφοριοδότρια του Μυστικού Διαστημικού Προγράμματος και Μέλος του Γαλαξιακού Συμβουλίου

Δημοσίευση από Isidora » Πέμ 04 Απρ 2019, 00:18

georgeelvismichael_ έγραψε:
Παρ 29 Μαρ 2019, 04:43
Η Elena Kapulnik έχει εργαστεί για 14 χρόνια στις βάσεις του Άρη ως μεταφράστρια εξωγήινων γλωσσών με τη βοήθεια αιθερικού μεταφραστικού εμφυτεύματος και για 20 χρόνια ως κατασκευάστρια συστημάτων πλοήγησης διεπαφής νευρώνων για σκάφη των μυστικών διαστημικών προγραμμάτων στον Άρη ενώ εξακολουθεί να κατέχει εώς και σήμερα τα οφθαλμολογικά της εμφυτεύματα με τα οποία διατηρεί την φωτογραφική της μνήμη. Είναι μέλος του Γαλαξιακού Συμβουλίου και έχει συμμετάσχει σε αποστολές αναχαίτισης και ματαίωσης των προγραμμάτων της cabal, (του Cern στην Ελβετία και του HAARP στην Αλάσκα).

ΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΑΝΔΡΟΕΙΔΩΝ (CYBERNETIC LABS) ΤΗΣ ΔΙΑΠΛΑΝΗΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑΣ (ICC = INTERPLANETARY CORPORATE CONGLOMERATE) ΣΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΆΡΗ.
Οι επιστήμονες του Ναζιστικού Διαστημικού Γερμανικού Τρίτου και 4ου Ράιχ χρησιμοποιούν μία μονάδα στάσης ηλεκτρομαγνητικού πεδίου μέσα στην οποία περικλείονται αρχικά οι ενέργειες των ψυχών των γήινων θυμάτων τους μέχρι αυτές να μεταφερθούν στα ανθρώπινα σώματα τα οποία προορίζονται να γίνουν ανδροειδή (cyborgs) και να ανταλλαχτούν με την τεχνολογία άλλων εξωγήινων φυλών.
Εικόνα

Οι απαχθέντες σκλάβοι από τη Γη και οι αιχμάλωτοι πολέμου από διαστημικές μάχες κρέμονται από άγκιστρα και καλώδια μέσα στα εργαστήρια της Διαπλανητικής Εταιρικής Κοινοπραξίας στον Άρη αναμένοντας με το αίμα τους να στάζει την εφαρμογή του πρωτοκόλλου της μεταφοράς των γήινων ψυχών στο σώμα τους.
Εικόνα
Τι είναι αυτά βρε Κυριάκο μου?
Ποια είναι η Διαπλανητική Εταιρική Κοινοπραξία και ποιος ο ρόλος της...?
Τι κάνουν οι μεγάλες δυνάμεις του φωτός...?
Πως επιτρέπουν τόση αδικία και τόση σκοτεινιά..?
Σταματήστε την Γη να κατέβω!!!
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Elena Kapulnik - Πληροφοριοδότρια του Μυστικού Διαστημικού Προγράμματος και Μέλος του Γαλαξιακού Συμβουλίου

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 04 Απρ 2019, 11:12

Isidora έγραψε:
Πέμ 04 Απρ 2019, 00:13
Σε θερμοπαρακαλώ Βικάκι μου γλυκό, γράψε μου με δύο λόγια τι λέει αν μπορείς κάποια στιγμή.



Το έχω ήδη κάνει (περιληπτικά και περιφραστικά) στο νήμα
του Στρίμπερ που άνοιξα τον Φλεβάρη.

Αν πας εδώ viewtopic.php?p=310633#p310633 και συγκεκριμένα
στη 2η παράγραφο του ποστ μου, θα δεις τα σχετικά... :wink:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
George vounis
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Πέμ 07 Δεκ 2017, 20:41
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 628 φορές
Έλαβε Likes: 214 φορές

Re: Elena Kapulnik - Πληροφοριοδότρια του Μυστικού Διαστημικού Προγράμματος και Μέλος του Γαλαξιακού Συμβουλίου

Δημοσίευση από George vounis » Σάβ 06 Απρ 2019, 14:39

Isidora έγραψε:
Πέμ 04 Απρ 2019, 00:18
Τι είναι αυτά βρε Κυριάκο μου?
Ποια είναι η Διαπλανητική Εταιρική Κοινοπραξία και ποιος ο ρόλος της...?
Τι κάνουν οι μεγάλες δυνάμεις του φωτός...?
Πως επιτρέπουν τόση αδικία και τόση σκοτεινιά..?
Το θέμα είναι αν υπάρχει η Διαπλανητική Εταιρική Κοινοπραξία Ισίδωρα, εγώ δεν βλέπω εδώ κάτι να αλλάζει, για να πω και εγώ κάτι υπάρχει, δεν θέλω να στενοχωρήσω με την άρνηση μου το αγαπητό αδερφό Κυριάκο αλλά έτσι εγώ βλέπω τα πράγματα σε αυτόν τον '' εμετικό '' κόσμο.
Μες στο λήθαργο επωφελήθηκαν , οι καπηλευτές της ελεύθερης βούλησης του νου, θα αντιμετωπίσουν την θηλεία της τυφλής δικαιοσύνης!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κόσμος - Σύμπαν-Επιστήμη”