Κελαι- προβλημα με ΥΤ

Αυτοεπεξηγηματική η ονομασία της ενότητας. (Αόρατη στους επισκέπτες)
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Κελαι- προβλημα με ΥΤ

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 26 Ιαν 2010, 10:48

Κελαι μου στο τόπικ εδώ http://ideografhmata.gr/forum/viewtopic ... 323#p96323 ειπες:
KELAINO έγραψε: Πλην όμως η σύνδεσή μου δεν υποστηρίζει βίντεο, οπότε το γιουτιουμπ είναι για μένα τέρα ψιλιοϊνκόγκνιτα.
Τα Νέα είναι η μόνη εφημερίδα που μας φέρνουν στη δημοτική βιβλιοθήκη και αποτελούν μαζί με τη δορυφορική ΕΡΤ, τη μόνη μου άμεση επαφή με ελληνικά ΜΜΕ.

Βρε κουκλα μου, ρώτα κάποιον που να ξέρει από pc. Δεν ξέρω καμιά σύνδεση που να μην "υποστηρίζει" youtube όπως λες, όσο και αργή και να είναι... το πολύ αν είναι τόσο αργή πια, να μη σου "φορτώνει" γρήγορα το βιντεάκι. Διαφορετικά, το να μη μπορείς να το δεις καθόλου, στη σκέψη μου ισχύει μόνο αν σου'χουν τρεσάρει κάποιον αποκλεισμό απο το youtube, για άλλους λόγους (λογοκρισίας κλπ). Άλλωστε, σε κάποιο τόπικ (δε θυμάμαι σε ποιο) σε είδα να απαντάς και ν'αντιδράς λες και είδες το βίντεο που παρατέθηκε στο προηγούμενο ποστ απ'το δικό σου. Μήπως κάποιες στιγμές μπορείς να δεις ΥΤ, ή απλά βλέπεις την εικόνα του embedding, που δείχνει και τίτλο;

Είναι κρίμα γμτ να μη μπορείς... :? Είναι πολλά τα βίντεο που ανεβάζω υποτιτλισμένα, χρησιμότατα για την πληροφόρηση, τα οποία θα'θελα να σχολιάσεις και πάνω στα οποία να ανέπτυσσες το δικό σου σκεπτικό που θεωρώ αξιόλογο.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
KELAINO
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Σάβ 09 Ιαν 2010, 15:47
Irc ψευδώνυμο: Κελαινώ
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Νοrrköping, Σουηδία

Re: Κελαι- προβλημα με ΥΤ

Δημοσίευση από KELAINO » Τρί 26 Ιαν 2010, 11:21

Eυχαριστώ για το ενδιαφέρον ΑρΕλάκι!

Δεν ξέρω αν "σύνδεση" είναι σωστή μετάφραση. Αυτό που συμβαίνει είναι ότι έχω τη φθηνότερη δυνατή, με τα λιγότερα ΓκΜπ. Γι' αυτό (με είπε εκείνος που ξέρει από Η/Υ που ρώτησα), όταν κατεβάζω βίντεο κάνει μεν πενήντα ώρες, το δείχνει διακεκομμένα δε, ή κολλάει τελείως και θέλει επανεκκίνηση.
Ακόμα και στις εικόνες έχει πρόβλημα καμμιά φορά.

Δεν έχω δει κανένα βίντεο εδώ μέσα, αυτό στο οποίο αντέδρασα ήταν μία απλή ιστοσελίδα, με κείμενο.

Βίντεο μπορώ να βλέπω στη βιβλιοθήκη του δήμου, αλλά πρέπει να περισσέψει χρόνος (και να θυμηθώ να πάρω μαζί μου ακουστικά..)

Γενικά, θα δω τί θα γίνει μ' αυτό στο μέλλον, προς το παρόν με απασχολούν άλλα. :(
Just close your eyes and smell the seagulls
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Κελαι- προβλημα με ΥΤ

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 26 Ιαν 2010, 11:30

Κατανοητό Κελαι μου.
Απλά εύχομαι και ελπίζω να αποκατασταθεί το προβληματάκι αυτό κάποια στιγμή. Φυσικά προέχουν τα σημαντικότερα. :wink:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
KELAINO
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Σάβ 09 Ιαν 2010, 15:47
Irc ψευδώνυμο: Κελαινώ
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Νοrrköping, Σουηδία

Re: Κελαι- προβλημα με ΥΤ

Δημοσίευση από KELAINO » Τρί 26 Ιαν 2010, 12:10

Ευχαριστώ πολύ, φιλάκια μπιλοζίρικα (μπρρρ)
Just close your eyes and smell the seagulls
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ρυθμίσεις--Προβλήματα”