Νόβακ Τζόκοβιτς-Σπάρτακος

Συντονιστής: kostas

Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Νόβακ Τζόκοβιτς-Σπάρτακος

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 24 Ιαν 2022, 00:16

Mavros Gatos έγραψε:
Κυρ 23 Ιαν 2022, 23:29
ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο ΝΟΒΑΚ ΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ?

συμφωνώ απολύτως.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Mavros Gatos
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: Σάβ 13 Νοέμ 2021, 17:12
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 186 φορές
Έλαβε Likes: 203 φορές
Επικοινωνία:

Re: Νόβακ Τζόκοβιτς-Σπάρτακος

Δημοσίευση από Mavros Gatos » Δευ 24 Ιαν 2022, 01:11

ArELa έγραψε:
Δευ 24 Ιαν 2022, 00:16
Mavros Gatos έγραψε:
Κυρ 23 Ιαν 2022, 23:29
ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο ΝΟΒΑΚ ΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ?

συμφωνώ απολύτως.
Θα ήθελα να υπενθυμισω κάτι βασικό :

ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗς ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΔΕΙΟΔΌΤΗΣΗΣ ΤΩΝ ΔΗΛΗΤΗΡΙΩΔΩΝ ΓΕΝΕΤΙΚΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ (ΕΜΒΟΛΙΑ) ?

ΑΔΕΙΟΔΟΤΟΥΝΤΑΙ ΕΚΤΑΚΤΑ ΜΟΝΟ ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ.

ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΓΕΝΕΤΙΚΩΝ ΘΕΡΑΠΕΙΩΝ ?

ΔΕΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΟΠΩΣ Η ΥΔΡΟΞΥΧΛΩΡΟΚΊΝΗ, ΙΒΕΡΜΕΚΤΙΝΗ ΚΛΠ ? ΓΙΑΤΙ ?

ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ Η ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΕΓΚΡΙΝΕΙ 11 ΝΕΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΈΓΚΕΙΤΑΙ ΣΤΙΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΕΑΝ ΘΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ?

ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΒΑΚ ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΒΟΣΚΩ ΠΡΟΒΑΤΑ, ΡΩΤΑΩ..
Ο Orwell φοβόταν την στέρηση, την παραχάραξη και την απόκρυψη της πληροφορίας ενώ ο Huxley φοβόταν την υπερπληροφόρηση που δύναται να παθητικοποιεί το άτομο… Σήμερα χρησιμοποιείται η διπλή μεθοδολογία!
--------------------
ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ?
--------------------
Το κανάλι μου στο Rumble - Το κανάλι μου στο Telegram
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1098
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 160 φορές
Έλαβε Likes: 207 φορές

Re: Νόβακ Τζόκοβιτς-Σπάρτακος

Δημοσίευση από dim » Δευ 24 Ιαν 2022, 18:19

ArELa έγραψε:
Δευ 24 Ιαν 2022, 00:16
συμφωνώ απολύτως.
Καλοί μου φίλοι, χαίρομαι που συμφωνείτε μεταξύ σας αλλα και που υπάρχει μία προσωπική τοποθέτηση ( η δική μου) που δεν χρειάζεται πάντα να είναι ταυτισμένη με τις άλλες των προλαλήσαντων. Αυτό είναι η χαρά των πολιτισμένων και λογικά σκεπτόμενων ανθρώπων, να συμφωνούν σε κάποια, αλλά και να διαφωνούν σε κάποια άλλα, ώστε να παράγεται υγιής συζήτηση. Πρώτα απο όλα να ξεκαθαρίσω κάτι που ίσως να παρερμηνεύτηκε. Αυτό που έγραψα πιό πάνω το έγραψα με κάθε επιφύλαξη και τονίστηκε ότι δεν έχω διασταυρώσει την πληροφορία. Ηταν κάτι που διάβασα και το κατέθεσα ως γεγονός προς συζήτηση. Απο κει και πέρα διατηρώ το δικαίωμα να κάνω την δική μου λογική ανάλυση και να καταθέσω την συλλογιστική μου.
Ο Νόβακ ως αθλητής μού είναι σεβαστός για αυτά που έχει πετύχει, και ως άνθρωπος με εξέπληξε ευχάριστα όταν παίχτηκε όλο αυτό με την Αυστραλία και την ταλαιπωρία που υπέστη όντας ανεμβολίαστος. Κάπου τον είδα σαν δικό μας άνθρωπο γιατί και εμείς σε κάποιο παράλληλο επίπεδο ταλαιπωρούμαστε για τον ίδιο λόγο. Μέχρι εδώ όλα καλά. Οταν όμως διαβάζεις ότι ο ιδιος κατέχει το μεγαλύτερο ποσοστό μια εταιρίας που ασχολείται με τον κορωνοιό, εκεί το πράγμα παίρνει άλλη διάσταση ( κατ εμέ πάντα). Θα πεις, είναι κακό που κάποιος αθλητής ασχολείται επιχειρηματικά με κάτι άλλο? Ασφαλώς και όχι..
Mavros Gatos έγραψε:
Κυρ 23 Ιαν 2022, 23:29
ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο ΝΟΒΑΚ ΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ?

Φίλε γάτε, είναι άλλο κάποιος εκατομμυριούχος να προσφέρει ένα γενναίο ποσό σε μια εταιρία για να δουλέψει και να βελτιώσει την τεχνογνωσία της για να βρεί φάρμακο για την όποια πανδημία/αρρώστια, και είναι κάτι πολύ διαφορετικό να είναι ο ίδιος κατά ένα πολύ μεγάλο ποσοστό ιδιοκτήτης της εταιρίας που σημαίνει ότι αποσκοπεί στο κέρδος. Δεν το παίζω ηθικολόγος, αλλά σκέψου λίγο δεν σου θυμίζει την ιστορία με τον Βουλγαράκη που έλεγε πως <<ότι είναι νόμικο είναι και ηθικό ? >>
Ολοι ξέρουμε ότι ο τομέας που διάλεξε ο Νόβακ να ασχοληθεί επιχειρηματικά είναι αδυσώπητος και σκληρός. Σημαία αυτού του τομέα είναι μόνο το κέρδος και πως θα μπορέσει να πλασαριστεί ανάμεσα απο εταιρίες κολοσσούς που ήδη πλουτίζουν ασύστολα πατώντας πάνω σε ένα παγκόσμιο γεγονός που έχουν χαθεί εκατομμύρια ζωές. Προσθέτοντας τώρα και το γεγονός ότι όποια θεραπεία και να φτιαχτεί απο την εταιρία του θα είναι κάτι που δεν βασίζεται σε έναν ιό που έχει ταυτοποιηθεί στο εργαστήριο αλλά έχει μόνο μοντελοποιηθεί στο κομπιούτερ, τότε δεν θα έχει καμία παραπάνω αξία απο τα άλλα σκευάσματα που κυκλοφορούν. Υπο αυτή την έννοια, θα αμυνθώ του σκεπτικού μου που μου αναβοσβήνει ένα λαμπάκι , και επειδή διανύουμε παράξενους καιρούς θα παραμείνω στην φιλοσοφία του <<κρατώ μικρό καλάθι>> για όλους και για όλα μέχρι να αποδειχτεί το αντίθετο..
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Νόβακ Τζόκοβιτς-Σπάρτακος

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 24 Ιαν 2022, 19:16

dim έγραψε:
Δευ 24 Ιαν 2022, 18:19
ArELa έγραψε:
Δευ 24 Ιαν 2022, 00:16
συμφωνώ απολύτως.
Καλοί μου φίλοι, χαίρομαι που συμφωνείτε μεταξύ σας αλλα και που υπάρχει μία προσωπική τοποθέτηση ( η δική μου) που δεν χρειάζεται πάντα να είναι ταυτισμένη με τις άλλες των προλαλήσαντων. Αυτό είναι η χαρά των πολιτισμένων και λογικά σκεπτόμενων ανθρώπων, να συμφωνούν σε κάποια, αλλά και να διαφωνούν σε κάποια άλλα, ώστε να παράγεται υγιής συζήτηση. Πρώτα απο όλα να ξεκαθαρίσω κάτι που ίσως να παρερμηνεύτηκε. Αυτό που έγραψα πιό πάνω το έγραψα με κάθε επιφύλαξη και τονίστηκε ότι δεν έχω διασταυρώσει την πληροφορία. Ηταν κάτι που διάβασα και το κατέθεσα ως γεγονός προς συζήτηση. Απο κει και πέρα διατηρώ το δικαίωμα να κάνω την δική μου λογική ανάλυση και να καταθέσω την συλλογιστική μου.
Ο Νόβακ ως αθλητής μού είναι σεβαστός για αυτά που έχει πετύχει, και ως άνθρωπος με εξέπληξε ευχάριστα όταν παίχτηκε όλο αυτό με την Αυστραλία και την ταλαιπωρία που υπέστη όντας ανεμβολίαστος. Κάπου τον είδα σαν δικό μας άνθρωπο γιατί και εμείς σε κάποιο παράλληλο επίπεδο ταλαιπωρούμαστε για τον ίδιο λόγο. Μέχρι εδώ όλα καλά. Οταν όμως διαβάζεις ότι ο ιδιος κατέχει το μεγαλύτερο ποσοστό μια εταιρίας που ασχολείται με τον κορωνοιό, εκεί το πράγμα παίρνει άλλη διάσταση ( κατ εμέ πάντα). Θα πεις, είναι κακό που κάποιος αθλητής ασχολείται επιχειρηματικά με κάτι άλλο? Ασφαλώς και όχι..
Mavros Gatos έγραψε:
Κυρ 23 Ιαν 2022, 23:29
ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο ΝΟΒΑΚ ΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ?

Φίλε γάτε, είναι άλλο κάποιος εκατομμυριούχος να προσφέρει ένα γενναίο ποσό σε μια εταιρία για να δουλέψει και να βελτιώσει την τεχνογνωσία της για να βρεί φάρμακο για την όποια πανδημία/αρρώστια, και είναι κάτι πολύ διαφορετικό να είναι ο ίδιος κατά ένα πολύ μεγάλο ποσοστό ιδιοκτήτης της εταιρίας που σημαίνει ότι αποσκοπεί στο κέρδος. Δεν το παίζω ηθικολόγος, αλλά σκέψου λίγο δεν σου θυμίζει την ιστορία με τον Βουλγαράκη που έλεγε πως <<ότι είναι νόμικο είναι και ηθικό ? >>
Ολοι ξέρουμε ότι ο τομέας που διάλεξε ο Νόβακ να ασχοληθεί επιχειρηματικά είναι αδυσώπητος και σκληρός. Σημαία αυτού του τομέα είναι μόνο το κέρδος και πως θα μπορέσει να πλασαριστεί ανάμεσα απο εταιρίες κολοσσούς που ήδη πλουτίζουν ασύστολα πατώντας πάνω σε ένα παγκόσμιο γεγονός που έχουν χαθεί εκατομμύρια ζωές. Προσθέτοντας τώρα και το γεγονός ότι όποια θεραπεία και να φτιαχτεί απο την εταιρία του θα είναι κάτι που δεν βασίζεται σε έναν ιό που έχει ταυτοποιηθεί στο εργαστήριο αλλά έχει μόνο μοντελοποιηθεί στο κομπιούτερ, τότε δεν θα έχει καμία παραπάνω αξία απο τα άλλα σκευάσματα που κυκλοφορούν. Υπο αυτή την έννοια, θα αμυνθώ του σκεπτικού μου που μου αναβοσβήνει ένα λαμπάκι , και επειδή διανύουμε παράξενους καιρούς θα παραμείνω στην φιλοσοφία του <<κρατώ μικρό καλάθι>> για όλους και για όλα μέχρι να αποδειχτεί το αντίθετο..




Πρέπει να σου πω ότι δεν διαφωνώ κάθετα ασφαλώς μαζί σου.
Πάντα εκτιμώ τη συλλογιστική σου και τη λαμβάνω σοβαρά υπ'όψιν.
Πέραν αυτού
Κάθε άποψη σεβαστή και κάθε αντίληψη την εξερευνώ με προσοχή

Δεν είσαι ο μόνος που διατηρείς επιφυλάξεις φίλε.
Κι η Σουφλή το ίδιο όπως θα δεις εδώ https://attikanea.info/%CE%95%CF%80%CE% ... %B5%CF%82/

με τον Γάτο συμφώνησα σε συγκεκριμένη λογική ασφαλώς,
αλλά αυτό δε σημαίνει πως τον έχω κάνει ήρωα.
Εκτίμησα τη διαδρομή του όπως την άκουσα και στο βίντεο του Γάτου
και όχι μόνον και τον στηριξα φυσικά απόλυτα στην ιστορία με την
Αυτραλία του ολοκληρωτισμού. Μ'αρέσει ο τύπος, αλλά κατανοώ και το
σκεπτικό σου. Κρατώ κι εγώ μικρό καλάθι, απλά μπροστά στους αποκτηνωμένους,
εξακολουθώ να τον θεωρώ πιο άξιο...κι αν ειναι να βγάζει κάποιος κέρδη
(χωρίς να βλάπτει ανθρώπους) καλύτερα αυτός παρά οι αρχιληστές
που μας έχουν ρημάξει επί δεκαετίες.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Mavros Gatos
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: Σάβ 13 Νοέμ 2021, 17:12
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 186 φορές
Έλαβε Likes: 203 φορές
Επικοινωνία:

Re: Νόβακ Τζόκοβιτς-Σπάρτακος

Δημοσίευση από Mavros Gatos » Δευ 24 Ιαν 2022, 19:29

dim έγραψε:
Δευ 24 Ιαν 2022, 18:19
ArELa έγραψε:
Δευ 24 Ιαν 2022, 00:16
συμφωνώ απολύτως.
Mavros Gatos έγραψε:
Κυρ 23 Ιαν 2022, 23:29
ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο ΝΟΒΑΚ ΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ?
Φίλε γάτε, είναι άλλο κάποιος εκατομμυριούχος να προσφέρει ένα γενναίο ποσό σε μια εταιρία για να δουλέψει και να βελτιώσει την τεχνογνωσία της για να βρεί φάρμακο για την όποια πανδημία/αρρώστια, και είναι κάτι πολύ διαφορετικό να είναι ο ίδιος κατά ένα πολύ μεγάλο ποσοστό ιδιοκτήτης της εταιρίας που σημαίνει ότι αποσκοπεί στο κέρδος. Δεν το παίζω ηθικολόγος, αλλά σκέψου λίγο δεν σου θυμίζει την ιστορία με τον Βουλγαράκη που έλεγε πως <<ότι είναι νόμικο είναι και ηθικό ? >>
Ολοι ξέρουμε ότι ο τομέας που διάλεξε ο Νόβακ να ασχοληθεί επιχειρηματικά είναι αδυσώπητος και σκληρός. Σημαία αυτού του τομέα είναι μόνο το κέρδος και πως θα μπορέσει να πλασαριστεί ανάμεσα απο εταιρίες κολοσσούς που ήδη πλουτίζουν ασύστολα πατώντας πάνω σε ένα παγκόσμιο γεγονός που έχουν χαθεί εκατομμύρια ζωές. Προσθέτοντας τώρα και το γεγονός ότι όποια θεραπεία και να φτιαχτεί απο την εταιρία του θα είναι κάτι που δεν βασίζεται σε έναν ιό που έχει ταυτοποιηθεί στο εργαστήριο αλλά έχει μόνο μοντελοποιηθεί στο κομπιούτερ, τότε δεν θα έχει καμία παραπάνω αξία απο τα άλλα σκευάσματα που κυκλοφορούν. Υπο αυτή την έννοια, θα αμυνθώ του σκεπτικού μου που μου αναβοσβήνει ένα λαμπάκι , και επειδή διανύουμε παράξενους καιρούς θα παραμείνω στην φιλοσοφία του <<κρατώ μικρό καλάθι>> για όλους και για όλα μέχρι να αποδειχτεί το αντίθετο..[/b]
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΤΙ στην φιλοσοφία του <<κρατώ μικρό καλάθι>> για όλους και για όλα μέχρι να αποδειχτεί το αντίθετο..

αλλά, τα πραγματα δεν ειναι και τόσο απλά αναφορικά με την ταυτοποίηση του ιού και δεν είναι μαυρο και άσπρο.

οπότε εαν μπορείς να με βοηθήσει να κατανοήσω το άρθρο του Steve Kirsch, αναφορικά με το θέμα της ταυτοποίησης του ιού, διότι θέτει το θέμα ότι ο ιός έχει ταυτοποιηθεί άσχετα εάν δεν είναι "καθαρισμένος" - Do you know why they NEVER want a live debate? - https://stevekirsch.substack.com/p/do-y ... ver-want-a

και επίσης διάβασε και το άρθρο της Dr. Ariyana Love - WHO & CDC Confirm: Variants Caused By Gene Deletion And Mutation - https://ambassadorlove.wordpress.com/20 ... -mutation/

και θα διαπιστώσεις ότι τα πράγματα είναι πιο διαβολικά από ότι έχεις καταλάβει έως τώρα και από όπου η φαντασία σου μπορεί να φτάσει.

Προφανώς και εγώ κρατάω μεγαλύτερο καλάθι από το δικό σου καλάθι, αλλά ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ και είναι σημαντικό ΝΑ ΑΝΑΔΕΙΚΝΎΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΚΟ και εάν θέλεις θα προσθέσω 2 πράγματα:

1. Η αλήθεια είναι ότι ο άνθρωπος δεν είναι φύσει καλός και ανιδιοτελής. Είναι κτητικός, άπληστος και ιδιοτελής. Ελάχιστοι θα θυσίαζαν το συμφέρον τους για να υπερασπιστούν το καλό και το δίκαιο.

2.
• Προσέξτε τις αισθήσεις σας, διότι οι αισθήσεις σας, αυξάνονται σε Συναισθήματα.
• Προσέξτε τα συναισθήματά σας, διότι ενεργοποιούν τη Βούλησή σας.
• Προσέξτε τη Βούλησή σας, διότι ταυτίζεται με τα συναισθήματά σας.
• Προσέξτε τη Βούληση και τα συναισθήματά σας, διότι δημιουργούν τις σκέψεις σας.
• Προσέξτε τις σκέψεις σας, διότι η Βούληση και τα συναισθήματά σας, σας οδηγούν σε πράξεις.
• Προσέξτε τις πράξεις σας, διότι γίνονται συνήθειες
• Προσέξτε τις συνήθειές σας, διότι γίνονται εθισμοί.
• Προσέξτε τους εθισμούς σας, διότι γίνονται το πεπρωμένο σας.
Ο Orwell φοβόταν την στέρηση, την παραχάραξη και την απόκρυψη της πληροφορίας ενώ ο Huxley φοβόταν την υπερπληροφόρηση που δύναται να παθητικοποιεί το άτομο… Σήμερα χρησιμοποιείται η διπλή μεθοδολογία!
--------------------
ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ?
--------------------
Το κανάλι μου στο Rumble - Το κανάλι μου στο Telegram
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1098
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 160 φορές
Έλαβε Likes: 207 φορές

Re: Νόβακ Τζόκοβιτς-Σπάρτακος

Δημοσίευση από dim » Τρί 25 Ιαν 2022, 23:01

Να βάλω και λίγο αλατοπίπερο? Λίγο πολύ όλοι ξέρουμε το σατανιστικό φρόκαλο που λέγεται μαρίνα Αμπράμοβιτς. .
Οταν η γυναίκα του Νόβακ (Jelena) την κολακεύει, εγώ νιώθω σφίξιμο στο στομάχι...
:emetos:

https://mobile.twitter.com/BaldPaulis/s ... 696914443
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Νόβακ Τζόκοβιτς-Σπάρτακος

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 26 Ιαν 2022, 17:53

dim έγραψε:
Τρί 25 Ιαν 2022, 23:01
Να βάλω και λίγο αλατοπίπερο? Λίγο πολύ όλοι ξέρουμε το σατανιστικό φρόκαλο που λέγεται μαρίνα Αμπράμοβιτς. .
Οταν η γυναίκα του Νόβακ (Jelena) την κολακεύει, εγώ νιώθω σφίξιμο στο στομάχι...
:emetos:

https://mobile.twitter.com/BaldPaulis/s ... 696914443

αυτό πραγματικά με ξενέρωσε πολύ άσχημα...
Πάρα πολύ άσχημα, όμως... και λυπάμαι πολύ που δεν τη μάζεψε ο τύπος...

Δεν ξέρω πώς πήρε τόσα λάικς, αλλά οι χρήστες που απάντησαν
της τα'χωσαν χοντρά

https://mobile.twitter.com/jelenadjokov ... 5792999425

αν δεν είναι ψεύτικο ακάουντ, είναι απλά αισχρή...

αν είναι δικό της το ακάουντ
είναι λυπηρό που δεν τη μάζεψε ο Νοβακ


οπως και να'χει
Ευχαριστώ Δημήτρη, για μένα είναι σημαντική πληροφορία...
Δεν έχει σημασία που το είπε το 2016, σημασία έχει ότι το είπε...

ξέρεις πώς νιώθω για την Αμπράμοβιτς και για το πιτσαγκέιτ κλπ κλπ...
Αν δεν έχεις δει τοποθετήσεις μου γι'αυτό το φίδι, δεν έχεις
παρα να γράψεις Αμπράμοβιτς και Abramovic πάνω δεξιά στο search και θα σου
βγάλει κάτι τις...
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητισμός”