Δημιουργήστε ένα δίκτυο λογαριασμών στο Twitter - X ?

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
deniz
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ 29 Δεκ 2023, 07:45
Φύλο: Άνδρας

Δημιουργήστε ένα δίκτυο λογαριασμών στο Twitter - X ?

Δημοσίευση από deniz » Τρί 23 Ιαν 2024, 18:12

Γεια σας σε όλους,

Έχω κάποιες απορίες σχετικά με τη δημιουργία ενός δικτύου από λογαριασμούς στο Twitter - X και θα ήθελα τη βοήθειά σας. Σκέφτομαι να δημιουργήσω πολλαπλούς λογαριασμούς για διάφορους σκοπούς και θέλω να κατανοήσω τις πρακτικές και τις νομικές πτυχές αυτής της διαδικασίας. Υπάρχουν κανόνες ή οδηγίες που πρέπει να ακολουθήσω; Ποιες είναι οι πιθανές συνέπειες αν δεν τηρήσω τους κανόνες του Twitter - X; Ευχαριστώ πολύ για κάθε πληροφορία που μπορείτε να μου προσφέρετε.

Με εκτίμηση,
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 161 φορές
Έλαβε Likes: 212 φορές

Re: Δημιουργήστε ένα δίκτυο λογαριασμών στο Twitter - X ?

Δημοσίευση από dim » Τρί 23 Ιαν 2024, 21:52

Φίλε deniz, δεν νομίζω να σου απαντηθεί το ερώτημα σου πιθανότατα για τον λόγο ότι είναι γενικό, αόριστο και ασαφές όπως <<.. η δημιουργία πολλαπλών λογαριασμών για διάφορους σκοπούς ..>>, ή όπως γράφεις ζητάς να <<κατανοήσεις τις νομικές πτυχές αυτής της διαδικασίας..>> και ζητάς την βοήθεια μας σε κάτι που εξ αρχής το κρατάς κλειστό χωρίς να γίνεσαι συγκεκριμένος. Υπάρχουν άτομα θεωρώ που μπορούν να δώσουν απαντήσεις σε πολλά τεχνικά θέματα γενικά, αρκεί να ξέρουν τι εννοείς.. Οπότε ξαναπροσπάθησε σε πιο κατανοητό παίσιο..

φιλικά Dim
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Youtube, Facebook και άλλα δίκτυα”