you tube

Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 31 Ιούλ 2018, 12:00

Εικόνα

μα την Παναγία θα βάζω το υδατογράφημα πάνω απο τους υπότιτλους.
Τότε θέλω να τους δω πώς θα το κόβουν. :lol: :lol: :lol: :lol:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
georgeelvismichael_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 880
Εγγραφή: Σάβ 05 Μάιος 2018, 22:28
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 440 φορές
Έλαβε Likes: 169 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από georgeelvismichael_ » Τρί 31 Ιούλ 2018, 13:34

Ούτε ο ancient King ήταν σωστός, οικειοποιήθηκε την δουλειά σου έβαλε το υδατογράφημα του και σε ευχαρίστησε μόνο για την μετάφραση λες και έκανε ο ίδιος τον υποτιτλισμό. Τουλάχιστον όσοι μπαίνουν στο κανάλι του για να δουν το βίντεο σου αυτό καταλαβαίνουν. Είναι φανερό πως οι περισσότεροι "καναλάρχες" του facebok και του youtube διακατέχονται από εγωισμό με συνεχή ακατάπαυστη επιθυμία να προβάλλουν τους εαυτούς τους ή το κανάλι τους. Αυτές είναι παθογένειες τρίτης διάστασης το ακριβώς αντίθετο των ανθρώπων που προετοιμάζονται να ανελιχθούν στην τέταρτη.

Εγώ εάν είχα κανάλι στο youtube θα το ανέβαζα στο κανάλι μου χωρίς κανένα υδατογράφημα και μετά θα το μοίραζα σε όλα τα κανάλια και τους youtubers ίδιας θεματολογίας μαζί με το .srt για να κάνουν τις αλλαγές που επιθυμούν (εσύ θα ήσουν η πρώτη που θα το έδινα) χωρίς να τους ζητάω να αναφέρουν την πηγή ή το όνομα μου. Δεν θα πρέπει ποτέ να ταυτιζόμαστε με κάτι το οποίο φτιάχνουμε ή δημιουργούμε είτε είναι βίντεο, είτε είναι σπίτι, είτε είναι πρόγραμμα, είτε είναι καλλιτεχνική δημιουργία γιατί με αυτό τον τρόπο ανεβάζουμε περισσότερο τον εγωισμό μας. Αξία έχουν οι σκέψεις που κάναμε για να το δημιουργήσουμε καθώς αυτές έχουν καταγραφεί στην ψυχή μας, αυτές μας έχουν εξελίξει, αυτές θα είναι πάντοτε μαζί μας να μας συνοδεύουν και στο μέλλον ενώ τα δημιουργήματα μας κάποια στιγμή θα παψούν να υπάρχουν, θα διαλυθούν, θα αποσυντεθούν και θα ξεχαστούν. Η συνειδητοποίηση αυτή της αλήθειας είναι που μας σώζει από την ταύτιση και τον εγωισμό.


Μόνο όταν προσφέρουμε unconditional love λαμβάνουμε αληθινή αγάπη. :rose:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgeelvismichael_ την Τρί 31 Ιούλ 2018, 14:53, έχει επεξεργασθεί 7 φορές συνολικά.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 31 Ιούλ 2018, 13:37

Εχεις απόλυτο δίκιο Κυριάκο μου, αλλά ποιος έχασε το ήθος
για να το βρουν αυτοί... Υπ'οψιν... η Ελεϊνή όπως πολύ εύστοχα την είπες,
έκλεισε το πεδίο σχολιασμών

https://www.youtube.com/watch?v=aAkKctugw8I



ΟΤΤΟ, θα περιμένεις να σου απαντησει, στην άλλη ζωή.

:skaw: :rofl:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 12025
Εγγραφή: Σάβ 30 Οκτ 2010, 21:58
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 409 φορές
Έλαβε Likes: 312 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από OTTO » Τρί 31 Ιούλ 2018, 14:01

ArELa έγραψε:ΟΤΤΟ, θα περιμένεις να σου απαντησει, στην άλλη ζωή.

:skaw: :rofl:
Ξεφτιλισμένη. Τέτοιους "αγωνιστές" δεν τους θέλω. Ας τα παρατήσουν να φύγουν. Όπως έχω τα απίδια να απαντώ σε ΟΛΑ τα ερωτήματα, αυτό αναμένω ως ηθικό κι από τους άλλους.

btw χτύπησε 24,367 views. Καλέ πώς τα κατάφερε να το προωθήσει έτσι; Μήπως επειδή το έχει εστιασμένο, ενώ εσύ το έχεις στο τέλος μισάωρης ομιλίας;
~ Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ ~
~ το υπεραναλυτικό κάθαρμα ~
Όσο πιο πολύ άδικο ξύλο έχει φάει κάποιος από ανθρώπους και από τη ζωή, τόσο περισσότερο να τον φοβάσαι και να μη τα βάζεις μαζί του, γιατί πλέον το "ξύλο" που έφαγε αντανακλάται προς τα εσένα, καθιστώντας τον μακράν ικανότερο από σένα σε όλα. Το μόνο που σου μένει είναι να τον σεβαστείς και να υποκλιθείς.
------------------------------------
Born to keep growing younger and smarter. Till the end.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 31 Ιούλ 2018, 14:06

Αλλά ειδαν κι άλλοι τη μαγκιά της ελεϊνής και της τα'χωσαν κι άλλοι,
γι'αυτό και έκλεισε το πεδίο σχολιασμών η... "χριστιανή"

Εικόνα

Το βίντεο βέβαια δεν το κατεβάζει γιατί με ξένα κόλυβα έκανε
καλη κηδεία στα κλικς, αλλά από αυτό το βιντεο
θα χάσει ΚΑΙ συνδρομητές η ανόητη :P

Εικόνα
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 12025
Εγγραφή: Σάβ 30 Οκτ 2010, 21:58
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 409 φορές
Έλαβε Likes: 312 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από OTTO » Τρί 31 Ιούλ 2018, 14:34

Τι να πω, αυτό το έθνος από χαζοχαρούμενους καλά πάει.

Δε μου λες, θυμάσαι που είχα στο "τι στο καλό ψεκάζουν" διπλούς υπότιτλους, όπου από πάνω έβαλα κίτρινο χρώμα, και ο κύριος υποτιτλισμός ήταν με άσπρο; Κάπως έτσι δοκίμασέ το αν θέλεις και μπορείς. Θα έβαζα screenshot, αλλά δεν μου βγάζει στο συγκεκριμενο νήμα την επιλογή upload, όπως τη βγάζει σε άλλα νήματα.

Δες στα πρώτα δευτερόλεπτα εδώ:

https://www.youtube.com/watch?v=5PIDYBnt29U

Ε μετά το μόνο που τους μένει είναι να το πιξελιάσουν ή να το θολώσουν, ή να βάλουν άλλο λογότυπο πάνω από αυτό. :banghead: Σίγουρα όμως θα είναι πιο φανερή η παρέμβασή τους, απ'ότι στο κροπ.
~ Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ ~
~ το υπεραναλυτικό κάθαρμα ~
Όσο πιο πολύ άδικο ξύλο έχει φάει κάποιος από ανθρώπους και από τη ζωή, τόσο περισσότερο να τον φοβάσαι και να μη τα βάζεις μαζί του, γιατί πλέον το "ξύλο" που έφαγε αντανακλάται προς τα εσένα, καθιστώντας τον μακράν ικανότερο από σένα σε όλα. Το μόνο που σου μένει είναι να τον σεβαστείς και να υποκλιθείς.
------------------------------------
Born to keep growing younger and smarter. Till the end.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 31 Ιούλ 2018, 14:52

Εικόνα

Ακριβώς ετσι σκεφτόμουν να το κάνω... όπως έχεις το Μάικ Μέρφι :xara: :clap:

Τιι θα κάνουν δηλαδή οι κλέφτες μετά? θα κόψουν τους υπότιτλους? :lol:

μπάι δε γουέι, το υδατογράφημά σου είναι ΤΕΛΕΙΟ :urock:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 09 Αύγ 2018, 00:04



https://www.youtube.com/watch?v=uEpcewBa_UE


:lol: :lol: για να γελάσουμε και λίγο αλλιώς δεν τη βγάζουμε καθαρή.

Οποιος θέλει ας κλικάρει και μια συνδρομή του χαμπεράκου,
που του'ριξαν το άλλο κανάλι και ξεκινάει πάλι απ'το μηδέν.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 21 Σεπ 2018, 14:37

Παραθέτω μια ενδιαφέρουσα συνομιλία στο βίντεο του σουέρτλοου
που θα δει κανείς την έναρξή της αν θέλει, εδώ
https://www.youtube.com/watch?v=J8yCu-i ... 36x4AaABAg

μπαίνει το άτομο στο βίντεο και λέει:
pariseva alexeyevna
13 hours ago
Το τερμάτισε!! Δεν άντεξα να παρακολουθήσω όλο αυτό τον εμετό πληροφοριών.
Οι ιλλουμινάτοι έχουν δεν έχουν 150 χρόνια ιστορίας και εδώ ο τύπος τους δίνει υπόσταση αιώνων!!
Γιατί άραγε;
Λεκτικά τάσσεται εναντίον των illuminati αλλά υποδόρια περνά το μήνυμα ότι αυτοί οι σχιζοφρενείς τύποι ασκούν τόση δύναμη στις ζωές μας που καταφέρνουν και ελέγχουν τον ρού της παγκόσμιας ιστορίας εδώ αιώνες!
Έλεος!! Διαβάστε κάνα Πλάτωνα να ξεστραβωθείτε λίγο ως προς την δυναμική και τα τεχνάσματα μιας δοξασίας και ξεκολλήστε από την ίδια την δοξασία που ξερνάει ο καθένας πάνω σας μόνο και μόνο επειδή μπορεί!
Και το χρυσό εκεί αστεράκι, τα δυό τριγωνάκια ανάστροφα το ένα μέσα στο άλλο που σχηματίζει τον γιδοθεό τους, το βάλανε εκεί για σημαία αντι-σιωνιστική να υποθέσω;
Και γελάνε και τα βατράχια..

Πιο σατανολάτρης δε γίνεται ρε φίλε. Τι δεν καταλαβαίνετε ωρέ;;;
Ξερνάνε πάνω σας με κάθε τρόπο το μισάνθρωπο δόγμα τους, τις αρρωστημένες τελετές τους, τον βλάσφημο θεό τους και ακόμα δεν έχετε καταλάβει Ποιός είναι η Αλήθεια που δεν θέλουν να γνωρίσετε για να σας ελέγχουν όχι οικονομικά, όχι πολιτικά, όχι γεωστρατηγικά αλλά καθ' ολοκληρίαν πνευματικά.
Δεν θέλουν τίποτα λιγότερο από τις ψυχές μας.
Και ποιον υμνούν οι σατανολάτρες;
Και Ποιον μισούν οι σατανολάτρες;

Ο Κύριος να μας φωτίζει να επιστρέφουμε σε μετάνοια!
απαντώ
Καλά και άγια όλα αυτα που είπες, αλλά αφού δεν άντεξες να τον παρακολουθήσεις, πώς κατέληξες σ'αυτά τα συμπεράσματα για τον συγκεκριμένο; Δε λέω ότι είναι αγγελάκι αλλά το να του φορτωνεις όλα αυτά, το βρίσκω λίγο υπερβολικό και ειδικά όταν δεν επισημαίνεις τι ακριβώς είπε που σε οδήγησε σ'αυτά τα συμπεράσματα.. Η φράση "το τερμάτισε" δε μου λέει τίποτα, και δεν τεκμηριώνει απολύτως τίποτα.
επανέρχεται μ'αυτό
@vasoula2908 Συγκεκριμένα σταμάτησα στα ανθρωποειδή (;;;;;!!!!).....και με συγχωρείς που η κρίση μου με εμπόδισε να ολοκληρώσω το συνωμοσιολογικό παραλήρημα περί ανθρωποειδών που παρατηρούν τη μοίρα μας και σατανολατρών που την καθορίζουν με απώτερο σκοπό όχι την παγκόσμια κυριαρχία τους αλλά την διαγαλαξιακή παντοκρατορία τους....(;;;;!!!!!) Αν κατάλαβα κάτι λάθος διόρθωσέ με. Τώρα αν εσένα δεν σου αρκεί το ιστορικό επιχείρημα ότι οι illuminati δεν εμφανίστηκαν νωρίτερα από το πρώτο τέταρτο του 19ου αιώνα (τουτέστιν 150 χρόνια πάνω -κάτω μέχρι σήμερα!)....ενώ ο τύπος τους δίνει ζωή αιώνων, τότε δεν έχω κάτι να πω. Μπορείς δηλαδή να δέχεσαι ως πιθανή πραγματικότητα τα λεγόμενά του για τα οποία δεν προσφέρει κανένα ιστορικό ή επιστημονικό έρεισμα και να αρνείσαι μία ιστορική πραγματικότητα που καταθέτω, η οποία στην τελική είναι και ένα παρατηρήσιμο γεγονός. Ο καθένας έχει τη δυνατότητα να ερευνήσει αν έχουν ζωή αιώνων ή 150 χρόνων! Για τα υπόλοιπα ποιό επιχείρημα θα σου ήταν αρκετό, να σου αποδείξω εγώ ότι δεν υπάρχουν ανθρωποειδή που μπορεί να κάθονται δίπλα μου σε μια αίθουσα του σινεμά;.. Και για να αντιτάξει κανείς επιχείρηματα σε έναν λόγο, αυτός ο λόγος οφείλει να χρησιμοποιεί αντίστοιχα τέτοια, ώστε πάνω σε αυτά που προβάλλει να μπορεί κανείς να ελέγξει την εγκυρότητά τους! Γι' αυτό και αναφέρθηκα σε κάτι που μπορεί να τεθεί υπό έλεγχο και το οποίο διέψευσα ιστορικά. Αν ένα ποδάρι του λόγου του κουτσαίνει, τότε ολόκληρος ο λόγος του ανάπηρος θα είναι. Και η αλήθεια δεν είναι ανάπηρη ούτε κρυφή. Είναι ακέραιη, ολόκληρη και λάμπει για όλους τους ανθρώπους.
πριν λίγο ανταπάντησα
Κατ'αρχάς θα συμφωνήσω μαζί σου για τους σατανόπληκτους. Ωστόσο διαφωνώ ότι δεν υπάρχουν ανθρωποειδή ή ανθρωπόμορφοι, στο βαθμό που προσωπικά έτσι αποκαλώ τους αποκτηνωμένους που επιδιώκουν να μας διαλύσουν (ή και να μας αφαιρέσουν) τη ζωή, πράγμα που αν δεν έχεις νιώσει στο πετσί σου ήδη, ή πολύ προνομιούχος/α είσαι, ή σε άλλον πλανήτη ζεις. Όσο για τους ιλουμινάτους, θα μου επιτρέψεις να σου πω ότι υπαρχουν από αρχαιοτάτων χρόνων, με άλλες ονομασίες μεν, αλλά με την ίδια ανθρωπο-αφανιστική πρόθεση. Όποιος ερευνά λίγο βαθύτερα την ιστορία το έχει διαπιστώσει αυτό. Επειδή εδώ δεν είναι φόρουμ να γίνονται μακροσκελείς διάλογοι, θα σταματήσω εδώ, λέγοντάς σου μόνον ότι αν δεν μπορούμε ή αρνούμαστε να ακούσουμε ή να πραγματευτούμε και αντιλήψεις εκ διαμέτρου αντίθετες με τις δικές μας, ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΥΑΛΟ, τα συμπεράσματα που εξάγουμε είναι μονομερή, περιχαρακωμένα και αμφίβολα. Σέβομαι μεν αυτά που έθεσες, αλλά όπως πολύ καλά θα γνωρίζεις, το "σέβομαι" δε σημαίνει και "συμφωνώ σε όλα". Αν ήταν έτσι, ο σεβασμός θα ήταν πολύ ευκολος. Η δύναμη, η ευρύνοια και η ένδειξη πολιτισμού στον άνθρωπο (για μένα τουλάχιστον) είναι να μπορεί να σεβαστεί (χωρίς χαρακτηρισμούς) και αυτά με τα οποία δε συμφωνεί.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 21 Σεπ 2018, 16:51

@vasoula2908 Η αλήθεια είναι ότι δεν ψάχνομαι. Δεν έχω κενά. Δεν ψάχνω κάποια κρυφή αλήθεια που μου κρύβουν για να διαφεντεύουν τη ζωή μου. Οπότε από αυτή την άποψη θα μπορούσε κανείς να με χαρακτηρίσει και μικρόνοα αν και σέβεται τάχα την άποψή μου. Και προσωπικά αρνούμαι να σεβαστώ μια άποψη που υποτιμάει τόσο απροκάλυπτα τη νοημοσύνη μου και την οποία ούτε ο ίδιος δεν φαίνεται να πιστεύει. Ανοιχτή έχω μάθει να είμαι σε επιχειρήματα και αποδείξεις. Τον νου και την καρδιά μου επιθυμώ να τα τρέφω με Αλήθεια. Δεν τα έχω για σκουπιδοφάγους. Παρόλα αυτά την άποψή σου να δέχεσαι όλα αυτά χωρίς επιχειρήματα την δέχομαι και προσωπικά δεν με αφορά κιόλας. Όσον αφορά όμως αυτόν τον τυπάκο δεν είναι ο πρώτος νεοεποχίτης, μασώνος, σατανολάτρης που προσπαθεί να πείσει για το αντίθετο. Μας έχουν κάψει τον εγκέφαλο όλοι αυτοί οι " φωστήρες " τόσα χρόνια και παραδέχομαι ότι την άποψή του που δεν είναι άποψή του , αλλά ακόμα ένα αρρωστημένο δόγμα προς προσηλυτισμό, λυπάμαι δεν μπορώ να την σεβαστώ. Όσο για το ιστορικό κομμάτι των ιλλουμινάτων άλλο είναι να μιλάς για σατανολάτρες που ανέκαθεν υπήρχαν και άλλο για το μάρφωμα αυτό των ιλλουμινάτων. Ας μη λέμε και ό,τι θέλουμε. Τουλάχιστον σε αυτά που μπορούν να τεθούν υπό έλεγχο, μην ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε με τόση σκουπιδολογία.
κι εγώ
pariseva alexeyevna 1/ ενδιαφέρον το ότι δεν ψάχνεσαι, δεν έχεις κενά, αλλά έπεσες... τυχαια (?) στο κανάλι μου και στο συγκεκριμένο βίντεο. 2/ εγώ δεν είμαι του "τάχα". Έχω μάθει να ΣΕΒΟΜΑΙ παιδιόθεν, και το μικρό δείγμα γραφής μου (σ'αυτόν τον διάλογο) το αποδεικνύει αυτο, πσρά το γεγονος ότι εσύ αρέσκεσαι στην απαξία και στους χαρακτηρισμούς που συνεχίζεις (σαν καλή Χριστιανή) και σ'αυτό το ποστ σου. . 3/ είπες (μεταξύ άλλων) "την άποψή σου να δέχεσαι όλα αυτά χωρίς επιχειρήματα "... χμ... το ΑΥΘΑΙΡΕΤΟ λογικό άλμα ότι τα "δέχομαι όλα αυτά" δεν τιμά ένα άτομο που δηλώνει ότι εξετάζει επιχειρήματα και αποδειξεις. Το ότι παρουσιάζω/φιλοξενώ πολλές διαφορετικές αντιλήψεις και διαδρομές δεν αποτελεί απόδειξη πως τις ενστερνιζομαι. Μπορεί να αποτελεί ενδεικτικό ότι εγώ δεν έχω τη δική σου τύχη να μην έχω κενά και ψάχνομαι, ή μπορεί να είναι απλά η διάθεσή μου να παρουσιάζω πολλές διαφορετικές κοσμοθεάσεις έτσι απλά για να τις πραγματευόμαστε. 4/ Τα υπόλοιπα που έθεσες δε θα τα σχολιάσω (αν και θα μπορούσα) γιατί όπως είπα το πεδίο σχολιασμών εδώ δεν προσφέρεται για μακροσκελείς διαλόγους, σλλά κυρίως γιατί σ'αυτή τη φάση πλέον, (για να πω και την ωμή δική μου αλήθεια,) δεν με εμπνέει για διάλογο, ούτε το ύφος σου, ούτε ο τρόπος που αντιμετωπίζεις ανθρώπους. (και εμένα την ίδια) Καλή συνέχεια στη διαδικτυακή σου πορεία, και (φιλική συμβουλή) μην αναλώνεις χρόνο και ενέργεια σε ένα κανάλι που εφ'όσον δεν ψάχνεσαι και έχεις όλες τις αλήθειες δεδομένες και μπετοναρισμένες μέσα σου, δεν έχει απολύτως τίποτα να σου προσφέρει. Χαιρετώ.
:P :cool:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 21 Σεπ 2018, 18:43

@vasoula2908 Δεν είμαι καλή Χριστιανή, είμαι Χριστιανή Ορθόδοξη. Δεν ψάχνω αλήθειες, διότι δεν είναι πολλές αλλά Μία. Δεν είπα ότι δέχομαι όλα αυτά, είπα ότι σέβομαι την άποψή σου που δέχεται όλα αυτά. Δεν χαρακτήρισα εσένα. Αλλά τον τύπο που μας ταΐζει φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Αντίθετα εσύ με χαρακτήρισες με το γάντι, όταν έδωσες χώρο στον πολιτισμό και την ευρύνοια έξω από την γραφή μου, αφού πρώτα δήλωσες ότι σέβεσαι την άποψή μου. Και συνεχίζεις με τα καλή Χριστιανή κουτουλού.. Δόξα τω Θεώ και ελληνικά γνωρίζω αρκετά καλά ώστε να καταλάβω πού τελειώνει το σαβουράρ βιβρ και πού αρχίζουν τα γαλλικά. Δεν ήρθα καθόλου τυχαία εδώ και ομολογώ ότι δεν θα έμπαινα καν αν δεν έβλεπα το όνομά σου. Δεν συνηθίζω να χάνω τον χρόνο μου σε θεματικές με εξωγήινους, αλλά επειδή έχω δει κάποια ενδιαφέροντα δικά σου βίντεο και έγινα συνδρομήτρια στο κανάλι σου, μου βγήκε ως προτεινόμενο. Και τελικά αποδείχθηκε πως όσο και να εμπιστεύεσαι ένα πρόσωπο, μπροστά στην Αλήθεια δεν υπάρχει καμία αυθεντία. Μέα κούλπα που λένε και στο χωριό μου. Δεν ήρθα για να αρέσω ούτε για να αποδείξω τίποτα. Την άποψή μου λέω και την τεκμηριώνω για όποιον μπορεί να το αντιληφθεί. Εσύ μπορείς να μυγιάζεσαι με χαρακτηρισμούς που δεν σε αφορούν και να ενοχλείσαι με την αιχμηρότητα του ύφους μου που επίσης δεν σε αφορά, όσο θέλεις. Αυτό είναι δική σου επιλογή. Και μην τα παίρνεις όλα τόσο προσωπικά. Το βίντεο απευθύνεται σε όλους μας. Εσύ είσαι απλώς ένα μέσο. Κάνεις μία επιλογή και ανεβάζεις. Κι όπως δεν ενστερνίζεσαι εσύ όλα όσα ανεβάζεις, έχουμε κι εμείς το δικαίωμα να μην δεχόμαστε όλα όσα βλέπουμε. Κι αυτό δεν μας αφαιρεί το δικαίωμα να βλέπουμε πράγματα που δεν ενστερνιζόμαστε.! Οπότε επέτρεψέ μου να χάνω όσο χρόνο γουστάρω σε πράγματα που δεν έχουν να μου προσφέρουν τίποτα χωρίς να πρέπει να απολογηθώ για αυτό σε κανέναν. Σ' ευχαριστώ που μπήκες στη διαδικασία να διαλεχθείς μαζί μου, αν και δεν σου αρέσει ο τρόπος μου. Καλή συνέχεια στην προσπάθεια αφύπνισης του κοινού σου, εύχομαι φώτιση από τον Κύριο σε όλους μας. Ύ.Γ.: Ας λύσουμε τα του οίκου μας και για τα διαγαλαξιακά βλέπουμε..
Είπα εμμέσως πλην σαφώς να λήξει αυτός ο διάλογος (ο Θεός να τον κάνει) αλλά συνεχιζεις ακάθεκτη Δεν παίρνω τίποτα προσωπικά. Μην κρίνεις εξ ιδίων ατα αλλότρια, που νόμιζες πως επειδή μίλησα γενικά περι σεβασμού, οτι μιλούσα για σένα. ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΙΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ και θα διαπιστώσεις ότι δε μίλησα για σένα προσωπικά, οπότε πάψε να καταλογίζεις διάφορα στον άλλον ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ. Ξέρω πολύ καλά πως είπες ότι τα δέχομαι όλα αυτά και πάνω σ'αυτό απάντησα, αλλά μάλλον δεν είδες ότι τη δική σου φράση έβαλα σε εισαγωγικά και ΕΠ'ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΦΡΑΣΗΣ ΣΟΥ απάντησα. Μην παίζεις με τις λέξεις λοιπόν. Κι επειδή όταν είναι να χαρακτηρίσω κάποιον δεν το κάνω με το γάντι αλλά ευθέως, σου λέω ευθέως πως το να δηλώνεις απ'τη μια χριστιανή κι σπ'την άλλη με την ίδια ανάσα να απαξιώνεις και χαρακτηρίζεις με ιταμό ύφος ανθρωπους χωρίς ίχνος ανοχής και κατανοησης (για αγάπη ούτε το συζητάμε) ΕΙΝΑΙ ΣΧΗΜΑ ΟΞΥΜΩΡΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΦΑΤΙΚΟ Κατά τα λοιπά, σε διαβεβαιώ πως δεν ενοχλήθηκα καθόλου. Εξέφρασα απόψεις και αντιρρήσεις, όπως πρώτη έκανες εσύ άλλωστε. Αλοίμονο αν έχεις εσύ αυτο το δικαίωμα και δεν το έχω εγώ. Τέλος το'χω βασανίσει αρκετά το ρημάδι που κουβαλάω πάνω απ'το λαιμό μου, και κατέκτησα την αυτογνωσία μου σε ικανό βαθμό, οπότε ειλικρινά το πώς με βλέπεις και το αν με εμπιστεύεσαι ή όχι, είναι στην κρίση σου και καθαρά δικο σου θέμα. Το λέω ευθέως τώρα κι οχι εμμέσως. Ας το λήξουμε εδώ το θέμα, γιατί δεν αρέσκομαι στις άγονες αντιπαραθέσεις, και θέλω να πιστεύω πως σ'αυτό τουλάχιστον θα σε βρω κι εσένα σύμφωνη. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Ελεος... δεν απαντάω άλλο
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 05 Οκτ 2018, 14:25

Eχουμε κι άλλον ευρύνοο που μας τα χώνει...

Αρχικές αναφορές μου εδώ viewtopic.php?p=305803#p305803

κι η συνέχεια άνοστη

Εικόνα


Εικόνα

μετά την απάντησή μου ελπίζω να καταλάβει πως δε θα κάνουμε
διαλογο διαρκείας.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 21 Νοέμ 2018, 10:18

Στο βίντεο που έκανα δημόσιο πριν λίγο https://www.youtube.com/watch?v=eLKOzeujkGU

το ηλίθιο σύστημα του ΥΤ μου δείχνει 3 σχόλια,
αλλά στο ίδιο το βίντεο ούτε ένα :shock:


Εικόνα

ντόινγκ! :P

κρύβουν και σχόλια τώρα?
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 21 Νοέμ 2018, 10:32

λίγο μετά (δείτε ώρα στο προηγούμενο ποστ μου)
4 σχόλια συμφωνα με το video manager κανένα μέσα στο ίδιο το βίντεο

Εικόνα

:ouf:


εντάξει τώρα 11 πμ από τα 7 βλέπω τα 3

Εικόνα


:P
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 26 Νοέμ 2018, 16:49

Το κανάλι μου ξεπέρασε το δεκαοχτάρι σε συνδρομητές

Εικόνα



αλλά στα βίντεο που σηκώνω, οι θεάσεις κατά κανόνα φτάνουν στο
10 με 15 τοις εκατό αυτού του αριθμού, με εξαίρεση βέβαια αυτά που
σηκώνονται σε πολλά μπλογκς κι ο ενας φέρνει τον άλλον...

Αυτό είναι για μένα ισχυρότατη απόδειξη ότι τα καθίκια της γιουτουμποδιοίκησης
σαμποτάρουν κανονικά και οργανωμένα τα κανάλια αλήθειας (που αυτοί αποκαλούν "συνωμοσιολογικά")
και ελάχιστοι από τους εγγεγραμμένους ειδοποιούνται, παρά το γεγονός
ότι οι περισσότεροι ξέρουν πια και πατάνε καμπανάκι...

Πολλοί θα πουν "δύσκολο να μην ειδοποιούνται" αλλά πρώτον, μου έχει
συμβεί με γιουτουμπεράδες που παρακολουθώ επισταμένως να μην
ειδοποιούμαι για όλα όσα ανεβάζουν, δεύτερον, εγώ σας λέω άντε
από τους 18 χιλιάδες να βαριούνται να δουν ένα βίντεο (ή να μην τους
πολυνοιάζει η θεματολογια) οι 8 χιλιάδες... (γενναιόδωρο νούμερο νομιζω)
οι άλλοι 10 χιλ.?? Αν ειδοποιούνταν όλοι κανονικά θα'χα
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 χιλ. σ'όλα τα βίντεο... Δεν παίζει βεβαίως κάτι τέτοιο...


τουλάχιστον 100 απ'αυτούς που είναι τακτικοί στο κανάλι και έχουν
σίγουρα πατήσει καμπανάκι, μου έχουν πει είτε σε ποστ
σε κάποιο βίντεο, είτε με ε-μαιλ, ότι ΔΕΝ ειδοποιούνται κι απλά
έρχονται καθημερινά από μόνοι τους, έχοντας βάλει το κανάλι
στα αγαπημένα τους. Τη Μαγδαλένα αν θυμάστε, την είχε
διαγράψει το ΥΤ κι απο συνδρομήτριά μου και ξαναπάτησε
το κουμπί ΚΑΙ το καμπανάκι...

Δημοκρατικότατα πράγματα....
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 19 Δεκ 2018, 02:07

Αυτό εδώ για το άρθρο 13 ...
https://katohika.gr/diethni/apagoreveta ... -to-video/

άσχημη προοπτική

ένας αναφέρθηκε στο κανάλι μου

Εικόνα


δεν έχει εγκριθεί η απάντηση μου αλλά είναι ως εξής

για τις μουσικές στο σήμα μου, αλλά και για
ολόκληρα τραγούδια που έχω ανεβάσει (όπως το
Revolution του Chris de Burgh) με ειδοποιεί μεν
ότι αυτα έχουν δικαιώματα,(copyright)
αλλά αν δεν τα κάνω monetize (δηλαδή αν δεν παίρνω
λεφτά από διαφημίσεις πράγμα που ΠΟΤΕ δεν έκανα
ούτε θα κάνω), μου λέει οκ δεν τρέχει τίποτα,
και δε χρειάζεται να κάνω τίποτα (ουτε να το
κατεβάσω).
Ωστόσο μου έχουν "λογοκρίνει" βίντεο (λάιβ)
και έκλεισαν τη δυνατότητα να είναι ορατό
στους χρήστες, λέγοντας οτι είχα metadata
δηλαδή ότι έβαλα στην περιγραφή μου απαγορευμένα
λινκς...Το τρελό; Στο συγκεκριμένο βίντεο δεν
ειχα βάλει (στην περιγραφή του) ΚΑΝΕΝΑ λινκ.
Διαμαρτυρήθηκα, αλλά το βίντεο παρέμεινε κλειστό
λέγοντάς μου απλά ότι μπορώ να το μεταφορτώσω.
Είναι παράνοια η όλη κατάσταση ειδικά με κανάλια
εναλλακτικής πληροφόρησης. Δεν θα εκπλαγώ
καθόλου αν μου ρίξουν το κανάλι. Είναι κάτι
που δυστυχώς περιμένω ανά πάσα στιγμή.
Το έκαναν σε πολλά μεγάλα κανάλια (Ρίτσι Αλεν
και πολλά άλλα που κάνουν το δικό μου μαρίδα)
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΑΙΤΙΑ. Δυστυχώς η μέγγενη της
φίμωσης στενεύει και αυτό είναι ένα δεδομένο
στη "δημοκρατία" που ζούμε.


.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
kat_woman
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 6094
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 14:31
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 375 φορές
Έλαβε Likes: 326 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από kat_woman » Τετ 19 Δεκ 2018, 10:23

Συμφωνώ μαζί σου. Όταν θελήσουν να σε ρίξουν, και κανένα απολύτως τραγούδι τίτλων να μην έχεις ή ακόμα και εσύ η ίδια να ...τραγουδάς, σε στίχους και μουσική δική σου (να μια ιδέα! ), θα σε ρίξουν χωρίς καμία αιτιολόγηση ή βάζοντάς σου μια αιτιολόγηση για τον πέοντα...Εξ' αλλου έχει γίνει.

Δεν μας φοβάμαι, όμως. Θεωρώ οτι είμαστε (ανα τον κοσμο) αρκετά resourceful για να σκαρφιστούμε τρόπους μετάδοσης της πληροφορίας. Δεν μπορώ τώρα να σκεφτώ κάτι, αλλά είμαι αισιόδοξη!
Each man's death diminishes me,
For I am involved in mankind.
Therefore, send not to know
For whom the bell tolls,
It tolls for thee.

John Donne
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 12025
Εγγραφή: Σάβ 30 Οκτ 2010, 21:58
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 409 φορές
Έλαβε Likes: 312 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από OTTO » Τετ 19 Δεκ 2018, 14:17

Ναι, ωστόσο θα είναι πιο εύκολο για αυτούς να πετάξουν το μπαλάκι στα δήθεν δικαιώματα μουσικής κλπ. Οπότε όποτε αυτό είναι δυνατό, καλό είναι να αποφεύγονται οι μουσικές. Διότι ξέρουμε ότι θα το εκμεταλλευτούν εναντίον των εναλλακτικών καναλιών, αθέμιτα.
~ Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ ~
~ το υπεραναλυτικό κάθαρμα ~
Όσο πιο πολύ άδικο ξύλο έχει φάει κάποιος από ανθρώπους και από τη ζωή, τόσο περισσότερο να τον φοβάσαι και να μη τα βάζεις μαζί του, γιατί πλέον το "ξύλο" που έφαγε αντανακλάται προς τα εσένα, καθιστώντας τον μακράν ικανότερο από σένα σε όλα. Το μόνο που σου μένει είναι να τον σεβαστείς και να υποκλιθείς.
------------------------------------
Born to keep growing younger and smarter. Till the end.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 19 Δεκ 2018, 14:40

OTTO έγραψε:
Τετ 19 Δεκ 2018, 14:17
Ναι, ωστόσο θα είναι πιο εύκολο για αυτούς να πετάξουν το μπαλάκι στα δήθεν δικαιώματα μουσικής κλπ. Οπότε όποτε αυτό είναι δυνατό, καλό είναι να αποφεύγονται οι μουσικές. Διότι ξέρουμε ότι θα το εκμεταλλευτούν εναντίον των εναλλακτικών καναλιών, αθέμιτα.
ως η παλιότερη στο ΥΤ (11 χρόνια με ενεργό κανάλι) μπορώ να σου πω
τα εξής: Παλιότερα δεν τολμούσες να ανεβάσεις καμία μουσική
που είχε δικαιώματα. ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ σου έριχναν το βίντεο και με 3 τέτοιες
τσαχπινιες σου έριχναν το κανάλι.
Το 14 ή 15 έδωσαν δικαίωμα να προσθέτεις μέχρι 30 δευτερα ΣΥΝΟΛΙΚΑ
είτε πλάνο είτε μουσική με δικαιώματα, χωρίς καν επισήμανση των δικαιωμάτων.

Τώρα διαπίστωσα και στο my fight song το τραγούδι της μάχης μου
που σήκωσα φέτος το φλεβάρη δειλά δειλά https://www.youtube.com/watch?v=5VrxNS4srUg
η σήμανση είχε φυσικά ειδοποίηση για δικαιώματα αλλά και τη δυνατότητα
να το κρατήσεις ανεβασμένο αν δεν κάνεις monetization

διά του λόγου το αληθές, μέσα μου δείχνει αυτό

Εικόνα


και το δείχνει σε κάθε βίντεο που έχω επισήμανση για δικαιώματα
ακόμα και στο Revolution του Chris de Burgh



kat_woman έγραψε:
Τετ 19 Δεκ 2018, 10:23
Συμφωνώ μαζί σου. Όταν θελήσουν να σε ρίξουν, και κανένα απολύτως τραγούδι τίτλων να μην έχεις ή ακόμα και εσύ η ίδια να ...τραγουδάς, σε στίχους και μουσική δική σου (να μια ιδέα! ), θα σε ρίξουν χωρίς καμία αιτιολόγηση ή βάζοντάς σου μια αιτιολόγηση για τον πέοντα...Εξ' αλλου έχει γίνει.

Δεν μας φοβάμαι, όμως. Θεωρώ οτι είμαστε (ανα τον κοσμο) αρκετά resourceful για να σκαρφιστούμε τρόπους μετάδοσης της πληροφορίας. Δεν μπορώ τώρα να σκεφτώ κάτι, αλλά είμαι αισιόδοξη!


εεεεεεεεεεεεεεετσι ακριβώς λέμε :thumb: :ups: :clap:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Jackal
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 6506
Εγγραφή: Σάβ 18 Ιουν 2016, 23:08
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 554 φορές
Έλαβε Likes: 768 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από Jackal » Κυρ 27 Ιαν 2019, 17:45

YouTube says it will recommend fewer videos about conspiracy theories

Για να μειώσει το youtube την παραπληροφόρηση
λέει θα προτεινεί λιγότερα βίντεο θεωριών συνωμοσίας.
Δεν το λέμε εμείς οι συνωμοσίολόγοι, το Verge το λέει :wink:
Είναι υπερ της ελεύθεριας του λόγου και της πληροφορίας,
αλλά αυτό θα μας πει τι είναι παραπληροφόρηση και τι όχι :P

να μωρή Google φασίστρω :moutza:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 12025
Εγγραφή: Σάβ 30 Οκτ 2010, 21:58
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 409 φορές
Έλαβε Likes: 312 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από OTTO » Κυρ 27 Ιαν 2019, 19:54

Αυτό που λείπει από την mainstream ενημέρωση του κόσμου, και κατά συνέπεια από την παιδεία του κόσμου, είναι αυτό που έχει πει πολλές φορές και η Βίκυ: Οι συνωμοσίες εξυφαίνονταν από καταβολής κόσμου, συνιστούν ιστορική πραγματικότητα και δεν υπάρχει κανένας λόγος ξαφνικά να έχουν εκλείψει. Μάλιστα θα έπρεπε να ήταν αντικείμενο προς διερεύνηση το αν είχαν εκλείψει έτσι ξαφνικά. Η ανθρωπότητα έχει υποφέρει απίστευτα δεινά εξαιτίας συνωμοσιών. Για ποιο λοιπόν λόγο να δαιμονοποιούνται όσοι ερευνούν προληπτικά την πιθανότητα συνωμοσίας, όταν αυτή λειτουργούσε διαχρονικά ως μάστιγα του πλανήτη;
~ Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ ~
~ το υπεραναλυτικό κάθαρμα ~
Όσο πιο πολύ άδικο ξύλο έχει φάει κάποιος από ανθρώπους και από τη ζωή, τόσο περισσότερο να τον φοβάσαι και να μη τα βάζεις μαζί του, γιατί πλέον το "ξύλο" που έφαγε αντανακλάται προς τα εσένα, καθιστώντας τον μακράν ικανότερο από σένα σε όλα. Το μόνο που σου μένει είναι να τον σεβαστείς και να υποκλιθείς.
------------------------------------
Born to keep growing younger and smarter. Till the end.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Κυρ 27 Ιαν 2019, 20:38

OTTO έγραψε:
Κυρ 27 Ιαν 2019, 19:54
Αυτό που λείπει από την mainstream ενημέρωση του κόσμου, και κατά συνέπεια από την παιδεία του κόσμου, είναι αυτό που έχει πει πολλές φορές και η Βίκυ: Οι συνωμοσίες εξυφαίνονταν από καταβολής κόσμου, συνιστούν ιστορική πραγματικότητα και δεν υπάρχει κανένας λόγος ξαφνικά να έχουν εκλείψει.


απεναντιας, με τις γρήγορες συγκοινωνιες που μαζεύονται σε όποιο σημειο του κόσμου θέλουν,
καθώς και με την τεχνολογία που έχουν στήσει ακόμα και στο διάστημα, έχουν εξελιχθεί...



Μάλιστα θα έπρεπε να ήταν αντικείμενο προς διερεύνηση το αν είχαν εκλείψει έτσι ξαφνικά.


Αντικείμενο προς διερεύνηση είναι οι συνωμοσίες, πλεκτάνες ή όποιο άλλο συνώνυμο θέλετε
που ΕΞΥΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝΟΝΤΑΙ
και όπως γνωρίζουμε... λέξεις που καταλήγουν σε -λογία (βιολογία, ψυχολογία κλπ)
υποδηλώνουν ΜΕΛΕΤΗ ενός αντικειμένου.
Οι συνωμοσιο-λόγοι λοιπόν ΜΕΛΕΤΟΥΝ τις υπαρκτές συνωμοσίες.
Το ότι σ'αυτή την ομάδα μπάζουν και φαντασιόπληκτους μπουρδολόγους, είναι μελετημένο
για να απαξιωθεί η συνωμοσιολογία γενικότερα και η ΣΙΑ τα κατάφερε μια χαρά.



Η ανθρωπότητα έχει υποφέρει απίστευτα δεινά εξαιτίας συνωμοσιών. Για ποιο λοιπόν λόγο να δαιμονοποιούνται όσοι ερευνούν προληπτικά την πιθανότητα συνωμοσίας, όταν αυτή λειτουργούσε διαχρονικά ως μάστιγα του πλανήτη;



Διότι δεν τους συμφερει διαφορετικά... διότι μέσα από την έρευνα των συνωμοσιολόγων
εκτίθενται. Οσο θα πείθουν τον χειραγωγούμενο πληθυσμό ότι οι συνωμοσιολόγοι
είναι παλάβρες που τρελαίνουν κόσμο, είναι ασφαλείς.


Περιττό να σας πω πως λίγα τα ψωμιά του καναλιού μου
αν κάνουν πράξη αυτό που ήδη άρχισαν να διαδίδουν.
(Το άκουσα πέρσι πριν τα Χριστούγεννα- κι η εκστρατεία εκκαθάρισης, οργανώνεται καλά)
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 28 Ιαν 2019, 00:35

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: you tube

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 22 Απρ 2019, 12:28

Εικόνα


τους ευχαριστώ όλους... :ty:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Απάντηση

Επιστροφή στο “Youtube, Facebook και άλλα δίκτυα”