Σατανισμος -αποκρυφισμος

Εικόνα

Συντονιστής: Illuminus

Άβαταρ μέλους
Dihnekhs
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Irc ψευδώνυμο: DIHNEKHS
Φύλο: Γυναίκα
Έλαβε Likes: 1 φορά

Re: Σατανισμος αποκρυφισμος

Δημοσίευση από Dihnekhs » Τρί 20 Δεκ 2016, 23:40

[box=][/box]
alexandros799 έγραψε:Dihnekhs τι βίντεο είναι αυτό;; :shock: :shock: εννοείται δεν το είδα όλο..έλεος!! :swear: εμετός :emetos:
Τι σε ξένισε, Αλέξανδρε; Αυτή ακριβώς είναι η φιλοσοφία που θέλουν να πλασάρουν για τον Σατανισμό, την γιόγκα κλπ κλπ... Πως ο άνθρωπος είναι ο ίδιος Θεός και πως όλα τα μπορεί και του είναι δυνατά! με τον νου του και την ενέργεια του και μπλα μπλα μπλα... ΟΛΑ!!!... έχει την δυνατότητα να γίνει ΘΕΟΣ αλλά αυτός ο κακός ο Ναζωραίος τον εμπδίζει με τις απαγορεύσεις ΤΟΥ... Τι δεν καταλαβάινεις;;;...
ΥΓ Ένα αυτοβιογραφικό βιβλίο που θα σου συστήσω ανεπίφυλακτα να διαβάσεις είναι: " οι γκουρού, ο νέος και ο γέροντας Παίσιος" του Φαρασιώτη
Εικόνα
Από εκεί και πέρα (αν καταφέρεις να το διαβάσεις, γιατί κάποιοι δεν μπόρεσαν) θα καταλάβεις αρκετά...
Εγώ-εμεις (εγώ και ο Πάνος), μόνο ειδήσεις συνήθως αναπαράγουμε, γι αυτό μην ξενίζεσαι για ό,τι αλλόκοτο φέρνουμε...
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 175 φορές
Έλαβε Likes: 145 φορές

Δημοσίευση από OTTO » Τετ 21 Δεκ 2016, 00:40

Δεν μας λένε όμως:

1. Γιατί ο θεός τους είναι ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ τόσο άσχημος (βάσει του πως τον απεικονίζουν ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ οι ίδιοι);

2. Γιατί εμπλέκουν στην πίστη τους άσχημα και συνδεδεμένα με απάνθρωπες πράξεις σύμβολα;

3. Γιατί δεν έχουν ως πρώτο στόχο το να πολεμήσουν τους κακούς σατανιστές, δηλαδή εκείνους που έχουν κάνει και ανθρωποθυσίες και τόσα άλλα αίσχη, και συνεχίζουν ως τις μέρες μας, αλλά αντί αυτού φτιάχνουν βίντεο για να μας δείξουν πόσο καλοί είναι οι ίδιοι τους;

Αλλά τι περισσότερο να περιμένει κανείς από επιχειρηματολογία του κώλου.
It's not who you are underneath, it's what you do that defines you.

Youtube/OTTO
Youtube/MetaMorphosisGR
Άβαταρ μέλους
Dihnekhs
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης

Δημοσίευση από Dihnekhs » Τετ 21 Δεκ 2016, 00:44

... Εξαρτάται τι ψάχνεις για να ενημερώνεσαι... η επιλογή ειναι καθαρά και μόνο δική σου... Ιωαννης 8: 32...
Άβαταρ μέλους
BLACK MAMBA
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Irc ψευδώνυμο: BLACK MAMBA

Δημοσίευση από BLACK MAMBA » Πέμ 22 Δεκ 2016, 22:42

OTTO έγραψε:
Δεν μας λένε όμως:

1. Γιατί ο θεός τους είναι ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ τόσο άσχημος

:skaw: :lol: :skaw: :lol: :skaw:
MADE MY DAY
.... sssssss..... Black Mamba sneaking down the rabbit hole .... ssssss.....
Άβαταρ μέλους
BLACK MAMBA
Irc ψευδώνυμο: BLACK MAMBA

Δημοσίευση από BLACK MAMBA » Πέμ 22 Δεκ 2016, 22:49

END TIMES! AFTER SCHOOL SATAN OFFICIALLY OPENS! SATANISTS TARGETING YOUR KIDS SCHOOLS!

by A Call For An Uprising

https://www.youtube.com/watch?v=ZmO_86cMnTU
.... sssssss..... Black Mamba sneaking down the rabbit hole .... ssssss.....
Άβαταρ μέλους
Dihnekhs
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης

Δημοσίευση από Dihnekhs » Παρ 23 Δεκ 2016, 00:32

...γιατί δεν γράφετε μια μικρή περίληψη εσείς οι Αγγλομαθείς, όπως κάνει η Βίκυ μας; Γιατί από όλους τους μεσογειακούς λαούς, εγώ η Ελληνίδα, αν και μου επέβαλαν τα αγγλικά και έφτασα μέχρι το ***νο το προφίσιενσυ θα πρέπει τώρα να αισθάνομαι τύψεις που δεν τα κατέχω ακόμη;
ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ: Είμαστε ΕΛΛΗΝΕΣ: αντί να μας καταλαβαίνουν όλοι οι άλλοι, προσπαθούμε να τους καταλαβαίνουμε εμείς!!!... ΣΤΟΠ , βρε παιδιά.... ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΟ!!!!
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Έδωσε Likes: 1069 φορές
Έλαβε Likes: 1757 φορές

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 23 Δεκ 2016, 01:15

δεν το είδα, αλλά ξέρω το περιεχόμενο. Αναφέρεται στις "επιδρομές"που κάνουν πλέον ανοιχτά
οι σατανιστές στα σχολεία στις ΗΠΑ...

δώσε θάρρος στο χωριάτη, να σου ανέβει στο κρεβάτι που λέμε...

επισημοποιήθηκε ως θρησκεία στο Ντένβερ, και τώρα βλέπουμε τα συνεπακόλουθα...

Να χαίρεσαι που τελείωσε η θητεία σου ως δασκάλα Ρόη μου, γιατί θα σ'έβλεπα
να κυνηγάς σατανοπληκτους με γκλίτσες, μαγκούρες, λοστάρια ή και τσουγκράνες. :P
.

Εικόνα

I faced it all and I stood tall, and did it my way....

Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...

στο Youtube:
http://www.youtube.com/user/vasoula2908/featured
https://www.youtube.com/user/vasoula2908asteria
Άβαταρ μέλους
Dihnekhs
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης

Δημοσίευση από Dihnekhs » Παρ 23 Δεκ 2016, 01:41

ArELa έγραψε: Να χαίρεσαι που τελείωσε η θητεία σου ως δασκάλα Ρόη μου, γιατί θα σ'έβλεπα
να κυνηγάς σατανοπληκτους με γκλίτσες, μαγκούρες, λοστάρια ή και τσουγκράνες. :P
Καλααααά είσαι άπαιχτη!!!... Έτσι ακριβώς θα με έβλεπες!!!... :urock: :respect: :giverose: :skaw: :rofl2:
ΥΓ:Αρκεί να σου πω πως στις τουαλέτες του σχολείου ψάχναμε για ρεντεβουδάκια (στα 12χρονα το 1984) και να φανταστείς πως εγώ μέχρι τα 14μου είχα αμφιβολίες, αν είμαι υιοθετημένη γιατί οι γονείς μου μέχρι τα 12 μου, μου έλεγαν πως με βρήκαν στις ντομάτες.... Πολύ γέλιο!!!.. Η γειτόνισσα μας έλεγε πως βρήκε τον Θανασάκη της, στις καστανιές.... Φαίνεται πως οι δικοί μας δεν είχαν ιδέα από πελαργούς, όντας ορεσίβιοι...
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 11 Μαρ 2017, 17:59

Οχι ότι δεν ξέραμε πως σατανιστικό κύκλωμα (κυκλώματα) αλωνίζει στην Ελλάδα,
αλλα τα τελευταία νέα από τα Γιάννινα είναι αρκετά συνταρακτικά

Εικόνα

δείτε τα σχετικά εδώ
http://www.newsbeast.gr/greece/arthro/2 ... a-giannena
.

Εικόνα

στο Youtube:
_Divine_Sinner_
Επίτιμος
Επίτιμος
Έδωσε Likes: 7 φορές
Έλαβε Likes: 57 φορές

Δημοσίευση από _Divine_Sinner_ » Σάβ 11 Μαρ 2017, 20:37

αν το βάλεις ΦΒ, αναδημοσίευση το απο εδω.
http://www.ideografhmata.gr/portal/inde ... tin-ellada
-
Θεε μου, δωσε μου ενα σημαδι, για να το ερμηνεύσω οπως θελω.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 11 Μαρ 2017, 21:03

γμτ το έβαλα ήδη
και ήθελα να σου πω να το βάλεις στο πόρταλ μας :banghead:
.

Εικόνα

στο Youtube:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Σατανισμός

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 30 Αύγ 2019, 12:00

Οχι, συνειδητά δεν άνοιξα αυτο΄το θέμα στις θρησκείες...
γιατί ειναι υβρίδιο θρησκειας (εκ του ΥΒΡΙΣ)

Φυσικά έχουμε πολλά θέματα ειδικά σ'αυτη την ενότητα
που σχετίζονται με το συγκεκριμένο νήμα, όπως
το Αδρενόχρωμα, ο Κανιβαλισμός η μάστιγα της παιδοφιλίας κλπ...

την αφορμη να επανέλθω σ'αυτό το τόπικ
ήταν αυτό το φρικτό που διάβασα πρωινιάτικα

Θρίλερ στην Κύπρο: Νεκρή σε σατανιστική τελετή 34χρονη - Κρατείται 50χρονη έγκυος σε δίδυμα

έχω πολλά να παραθέσω για τον σατανισμό και πώς εξελίσσεται και διαδίδεται
και γιγαντώνεται την τελευταία 20ετία...

φυσικά ευπρόσδεκτος/η να ρίξει όποιος/α άλλος/η θέλει
το λιθαράκι του/της σ'αυτό το νήμα.

Εγώ θα επανακάμψω σ'αυτό, όταν επανακάμψω στη βάση μου.
.

Εικόνα

στο Youtube:
Fallen
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Έδωσε Likes: 4 φορές
Έλαβε Likes: 21 φορές

Re: Σατανισμός

Δημοσίευση από Fallen » Παρ 30 Αύγ 2019, 13:16

το διαβασα το πρωι.. αλλα με αλλο τιτλο οχι σαν σατανιστικη τελετη αλλα σαν τελετη σαμανισμου!
γενικα ο σαμανισμος δεν ειναι καποιου ειδους θρησκεια απο οσο ξερω... και πινουν διαφορα για να ερθουν σε εκσταση...

μαλλον η κοπελια θα ηταν αλλεργικη στο ναρκωτικο, γιατι σιγουρα ηπιαν και οι αλλοι... και δεν αντεξε ο οργανισμος της
και τοτε ειδα μεσα απο την ''κλειδαροτρυπα'' εναν τοπο λουσμενο στο φως... εναν τοπο τοσο γνωριμο και οικειο!!!
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Re: Σατανισμός

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 30 Αύγ 2019, 14:34

Fallen έγραψε:
Παρ 30 Αύγ 2019, 13:16
ο σαμανισμος δεν ειναι καποιου ειδους θρησκεια απο οσο ξερω...
σωστά ξέρεις... ο σαμάνος είναι ένα είδος μύστη και δασκάλου
σε κοσμοθεωρίες της αφρικής και της λατιν. αμερικής...

μάλλον τα μπέρδεψαν οι δημοσιοκάφροι, γιατί τα σατανιστικά
τελετουργικά ποτέ δε βγαίνουν στη δημοσιότητα παρολο
που βρίθει ο τόπος από δαύτα... ειδικά σε Κρήτη, Σαμοθράκη κλπ.
.

Εικόνα

στο Youtube:
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Re: Σατανισμός-αποκρυφισμός

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 11 Σεπ 2019, 09:26

Λινκ για το παρακάτω, μου έδωσε ο φίλος UHU TV με τον οποίο
προβλέπεται να κάνουμε μια εκπομπή μαζί

ΣΑΤΑΝΙΣΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ 2019
ΛΕΣΒΙΑΚΑ ΟΡΓΙΑ -
ΑΝΘΡΩΠΟΘΥΣΙΕΣ.

Εικόνα

..υπό την ανοχή τής χριστιανικής εκκλησίας και την αδιάφορη στάση της ελληνικής αστυνομίας.

Με την πολύτιμη συμβολή της Χρύσας Αγγέλου μέλους της ελληνικής λυκαωνίας κάτοικο Πειραιά.

Βιασμοί παιδιών, ακραίες σαδιστικές πράξεις όπως το γδάρσιμο του θύματος ή κόψιμο δαχτύλων, ναρκωτικά, καταναγκαστική πορνεία αγοριών και κοριτσιών και πόση ανθρώπινου αίματος καθώς και τελετουργική ανθρωποφαγία. ..

Σκηνές εφιαλτικές που θυμίζουν ταινία θρίλερ είναι ομως είναι εντελώς αλήθεια και είναι γεγονότα που συμβαίνουν αλλά αποκρύπτονται απο την κοινωνία για ευνόητους λόγους...

Σπάνια βγάζει στο Φώς η δημοσιογραφία ομολογίες σατανιστών και γεγονότα όπως αυτό :

Μεγάλο κύκλωμα σατανιστών ρίχνει τη σκιά του στα Γιάννενα
Ανατριχιαστικές λεπτομέρειες για τις θυσίες, τις τελετές και τα «τελετουργικά» με σεξ, διαστροφές και χρήμα

Με κομμένη την ανάσα η τοπική κοινωνία στα Γιάννενα παρακολουθεί τις τελευταίες ημέρες να αποκαλύπτεται μπροστά στα μάτια η σκοτεινή ιστορία ενός μεγάλου κυκλώματος σατανιστών που δραστηριοποιείται στην περιοχή τους!

Η εφημερίδα Τύπος της Ηπείρου που αποκάλυψε το θέμα επικαλείται την μαρτυρία-καταγγελία μίας γυναίκας που έπεσε θύμα του κυκλώματος και περιγράφει με λεπτομέρειες, τις θυσίες, τις τελετές και τα «τελετουργικά» με σεξ, διαστροφές και χρήμα.

http://www.gazzetta.gr/plus/article/105 ... a-giannena

Γιάννενα - Αθήνα - Πειραιάς - Κορινθος - Πορος οι σατανολάτρες είναι παντού και εμπλέκονται σε οποιαδήποτε παράνομη δραστηριότητα που φέρει πλούτο σε αυτούς και στο κύκλωμα υπό την καθοδήγηση φυσικά και την προστασία του σατανιστικού Ιερατείου.

Υπόσχομαι δημόσια ότι θα υπάρξει συνέχεια στο θέμα αυτό για το οποίο μάλλιστα έχω αναφέρει στο παρελθόν ( 1 χρόνο πριν) λίγα πράγματα, σε σχετικά άρθρα, στα οποία αναφέρομαι στον γνωστό ως φύλακα του σατανιστικού κυκλώματος τον γνωστό ώς βαρόνο τής παραλιακής κο Ιωάννη Κορακάκη γνωστό για τα συμβόλαια θανάτου που του αναθέτει η μαφία

Ως εραστής του αδερφού μου Hamid Beiruz ή Μαρτσέλο και συνεργάτης με Ελληνίδα Σατανίστρια ηγέτιδα μάλλιστα και οικονομικά εύπορη λεσβία ο Ιωάννης Κορακάκης ιδιοκτήτη του Aroma coffee Korakakis της οδού Γλαδστωνος 1, την σχέση του οποίου με την συγκεκριμένη γυναίκα και λεσβιακό σατανολατρικό κύκλωμα που φυσικά σχετίζεται άμεσα με τους Locus 7 & Nimbus 7 κνος Λυκάωνες του Γιώργου Μπαλάνου γιά τους οποίους έχω αναφέρει κατ ' επανάληψη σε δημοσιεύματα μου :

Πληροφορίες :

https://adamakisangel2.blogspot.com/201 ... 5.html?m=1

Και..

https://m.facebook.com/pages/category/J ... 773146129/

Αφήνω για προσεχώς...
Υπόσχομαι όμως αποκαλύψεις που θα ταράξουν, αυτό πρώτον γιατί θέλω να βρω ζωντανό τον αδερφό μου Μαρτσέλο και δεύτερον γιατί ο σκοπός του συγκεκριμένου άρθρου είναι άλλος.

Σήμερα θα αναφερθώ στις σατανιστικές ημερομηνίες που μου δόθηκαν απο κάποιο μέλος του κυκλώματος που ομολογώ δημόσια πώς μέσω του Ελευθερίου Χαρχαλάκη από τον Κισσάμο Χανίων και τον Σωτήρη Μάλακα τακτικό θαμώνα του Aroma coffee Korakakis στην Ομόνοια και γνωστός για την διακίνηση ναρκωτικών στην πλ Βικτωρίας και Αττικής, οι οποίοι μου διεμύνησαν αμφότεροι οτι είμαι απο τον κο Γιακούμπ Αραπιάν και τον Ιωάννη Κορακάκη ιδιοκτήτες αμφότεροι του γνωστού απο την υπόθεση της δολοφονίας του Ζακ Κωστόπουλου το Aroma coffee Korakakis της οδού Γλαδστωνος 1 σε λίστα θανάτου.. ♥

Προσπερνώ αυτό το χρήσιμο μήνυμα και συνεχίζω στην δημοσίευση των λεγομένων σατανιστικών ημερομηνιών.

~ΣΑΤΑΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ~

7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
Εορτάζει ο St.Winevald
Θυσία αίματος.
Ανθρωποθυσίες με ακρωτηριασμο των μελών.

17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
Γλέντι του Σατανά
Σεξουαλικά όργια στα οποία συμπεριλαμβάνεται ο στωματικός, πρακτικός, κολπικός βιασμός θυμάτων αμφότερων των φύλων απο την ηλικία των 7 ετων ( Επτά ετών) .

25 Φεβρουαρίου
Θυσίες αίματος
Πόση ανθρώπινου αίματος πρός τιμήν του Λυκάωνα ή των δαιμονικών δυνάμεων, από μαρτυρίες του αδερφού μου Hamid Beiruz, Κ. Κορακάκη υιού του Ιωάννη αυτό έχει γίνει και στην Ελλάδα πριν λίγους μήνες.

20 ή 21 Μαρτίου
Εορτασμός της Εαρινής Ισημερίας.
Σεξουαλικά όργια χωρίς προφύλαξη με συνέπεια αφειδώς σεξουαλικά μεταδιδόμενες ασθένειες όπως Ηπατίτιδας, HIV, χλαμίδια, σύφιλη κλπ.

21 - 26 Απριλίου
Προετοιμασία για την μεγάλη θυσία. ..
?
?

26 Απριλίου - 1 Μαρτίου
Νύχτα της Βαλπούργης
Η μεγάλη θυσία ή Σώμα του Βαάλ
Πόση ανθρώπινου αίματος κυρίως από θύματα αλλοδαπούς και ανήλικα γενικά ανθρώπους που δεν ασχολείται η ελληνική αστυνομία ( γεγονός πιστοποιημένο απο εμένα τον ίδιο όταν πήγα να κάνω καταγγελία για την απαγωγή του αδερφού μου Hamid Beiruz ή Μαρτσέλο απο τον Ιωάννη Κορακάκη και μία άγνωστη τότε γυναίκα).

Τελετουργική ανθρωποφαγία ( κανιβαλλισμός ανθρωπου ζωντανού υπο την επίδραση μιγματος ανλγητικών με κωδεϊνη και τονοτικων ουσιών όπως η τετοστερόνη για να έχει διάρκεια το βασανιστήριο του θύματος)

21 Ιουνίου
Εορτασμός του Θερινού ηλιοστασίου
σεξουαλικά όργια

1 Ιούλιου
Γλέντι των δαιμονικών δυνάμεων
Θυσία και κοινωνία αίματος
Συνουσιασμός με δαίμονες, παρουσιάζονται σύμφωνα με μαρτυρίες φαινόμενα δαιμονισμού και σε αυτήν την εορτή δίνουν ανθρώπους οι μυημένοι όπως παράτυπα έδωσε ο Ιωαννης Κορακάκης στον Βεελζεβούλ την ψυχή τού αδερφού μου Hamid Beiruz/ Beirut κνος Μαρτσέλο προκειμένου ο δαίμονας να του προστατέψει την είσοδο στην χώρα μεγάλης ποσότητας ναρκωτικών ουσιών από το εξωτερικό.

3 Αυγούστου
Γλέντι του Σατανά
Σεξουαλικά όργια

7 Σεπτεμβρίου
Γάμος με το κτήνος
Σεξουαλικά όργια ως συνήθως και νεκροφιλία.

20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΊΟΥ
Μεσονύχτιο Τάγμα
Θυσίες ανθρώπινου πόνου και αίματος με τον ακρωτηριασμο μελών των θυμάτων χωρίς νάρκωση.

22 Σεπτεμβρίου
Εορτασμός της Φθινωπορινής Ισημερίας
Σεξουαλικά όργια
Κλπ

29 Οκτωβρίου
Εορτή All Mallow Eve
Συνουσιασμός μυστών

31 Οκτωβρίου
Εορτή των Αγίων Παντων
Σεξουαλικά όργια και επίκληση δαιμονικών δυνάμεων με όργια και κυρίευση θυμάτων.

4 Νοεμβρίου
Γλέντι τού Σατανά
Σεξουαλικά όργια χωρίς προφύλαξη με συνέπεια αφειδώς σεξουαλικά μεταδιδόμενες ασθένειες

22 Δεκεμβρίου
Εορτασμός Χειμερινού Ηλιοστασίου
Σεξουαλικά όργια

24 Δεκεμβρίου
Γλέντι του Σατανά
Ανθρωποθυσίες και πόση ανθρώπινου αίματος καθώς και τελετουργική ανθρωποφαγία.

...............

Σύνδεσμοι :

Απάνθρωπη σατανιστική τελετή; Βρέθηκε παιδικός σκελετός με κρανίο πτηνού στο στόμα.

https://www.newsbomb.gr/kosmos/story/93 ... stoma-pics

Θάνατος φοιτήτριας στο Αιγάλεω: Ραγδαίες εξελίξεις - Εντοπίστηκαν αυτοί που τη μύησαν στον σατανισμό:

https://www.newsbomb.gr/ellada/story/97 ... -satanismo

Συγκλονίζει ο πατέρας της νεκρής φοιτήτριας στο Αιγάλεω: «Έχουμε ονόματα σατανιστών στα χέρια μας».

https://www.newsbomb.gr/ellada/story/97 ... -xeria-mas

Ανατριχίλα από τις νέες αποκαλύψεις: Το περίεργο μήνυμα του ζευγαριού στην Κεφαλλονιά λίγο πριν θυσιαστεί στο Σατανά:

https://www.newsbomb.gr/ellada/video/85 ... sto-satana

.....Καί αν η αστυνομία συλλάβει έστω και ένα εγώ θα βγώ στην Συγγρού και θα κάνω μια νύχτα τσάμπα πίπες!!!

Εικόνα

.. .............

Η Σατανιστική μεθοδολογία σύμφωνα με ομολογίες του αδερφού μου Hamid Beiruz / Beirut ή Μαρτσέλο καί αλλων θυματων.

★ ΟΙ 3 ΒΑΘΜΙΔΕΣ ΤΗΣ ΦΡΙΚΗΣ.

Η Σατανιστική μεθοδολογία βασίζεται σε αληθινά γεγονότα τα οποία βίωσαν πρόσωπα του περιβάλλοντος μου συμπεριλαμβανομένων προσώπων του οικογενειακού περιβάλλοντος του Ιωάννη Κορακάκη ενεργού μέλους της ελληνικής σατανολάτρικης ομάδας της οποίας ηγέτιδα είναι προσωπική του φίλη και συνεργάτιδα.

★ ΨΥΧΙΚΉ ΒΙΑ

Στην συγκεκριμένη περίπτωση του αδερφού μου Hamid Beiruz/ Beirut για δόλωμα χρησιμοποίησε ο Κωνσταντίνος Κορακάκης μια νεαρή μελαχρινή κοπέλα μυημένη στον σατανισμό και εξαρτημένη απο ναρκωτικά η οποία φυσικά με την κλασσική μέθοδος της καψούρας τον παγίδευσε και τον τράβηξε στα όργια με δελεαστική προσφορά τα δωρεάν ναρκωτικά και το χρήμα που λαμβάνουν οι " πόρνες αρσενικές και θηλυκές " που μετέχουν στα όργια.

Ο Hamid Beiruz /Beirut σήμερα είναι βαριά άρρωστος προδωμένος απο τους εραστές και προαγωγούς του Ιωάννη Κορακάκη και Κωσταντινο ( πατέρα και γιό) και δυστυχώς βιώνει όλα αυτά για τα οποία τον είχα εγώ ο ίδιος προειδοποιήσει ένα χρόνο πρίν, πρίν αποφασίσει απο τους λυκάωνες να επιτρέψει να τον πουλήσουν στους σατανολάτρες οι Κορακάκηδες πατέρας και γιός.

Ας δούμε τώρα τι γεγονότα έχουν βιώσει αυτός καθώς και πολλοί άλλοι αλλοδαποί που είναι παγιδευμένοι σε διαμερίσματα φυλακές χωρίς χαρτιά και θυσιάζονται χωρίς να τούς ζητάει κανένας ενω τα πτώματα τους πετούνται είτε στο Σούνιο, είτε στο Βαθύ Χαλκίδας και γύρω, είτε στην ευρύτερη περιοχή του Βραχατίου όπου υπάρχει έδρα του κυκλώματος εκμετάλλευσης νεαρών αλλοδαπών ανδρών και γυναικών για σεξουαλική χρήση σε club της περιοχής και ιδιαίτερα σπίτια , ακόμα και στην θάλασσα της παραλιακής Βούλας - Βάρκιζας

Ο Μαρτσέλο αναφέρει ότι έχει υποστεί ύπνωση απο τον Ευάγγελο Χαντζηανδρόγλου γνωστό υπνωτιστή με κρυφό γραφείο μελλοντολογίας στην Πανόρμου, ο οποίος μετέχει ενεργά σε σατανιστικές τελετές σε περιοχή λίγο έξω από την Αθήνα.

Ο υπνωτισμός είναι ο ένας λόγος που αδυνατούν τα θύματα να απελευθερωθούν, ο δεύτερος είναι τα ναρκωτικά και τρίτον είναι το συνεχές καθεστώς τρόμου στο οποίο υποβάλλονται.

Απειλές τιμωρίας, βασανιστηρίων, ακρωτηριασμού ή θανάτου προς το έντρομο θύμα.

Σε αρκετές περιπτώσεις όπως έχει αναφερθεί απο τον Ελευθέριο Χαρχαλάκη απο τον Κισσάμο Χανίων ενεργό μέλος των λυκαώνων, και σατανιστής οι απειλές θανάτου που αφορούν ένα μέλος της οικογένειας του θύματος ή το αγαπημένο του ζώο, δεν μένουν στα λόγια, πράγμα που συνέβη στον ίδιο με την δολοφονία του αδερφού του μέσα στο σπίτι του κοντά στην Αγιου Μελετίου, γεγονός που ούτε ερεύνησε η ελληνική αστυνομία επαρκώς ούτε φυσικά θα τιμωρηθεί οι οποιοδήποτε ένοχος, αφού η ελληνική διαφθορά της αστυνομίας είναι αμέσως δεύτερη παγκόσμια σε κατάταξη μετά την Νιγηρία της Αφρικής !!!

Ο θάνατος του αδερφού του Ελευθερίου Χαρχαλάκη καταχωρήθηκε ως αυτοκτ και τέλος πάρα τα πολύ σκοτεινά σημεία της συγκεκριμένης υπόθεσης.

Οι απειλές αυτές συνοδεύονται έτσι τουλάχιστον όπως μου έχει δηλώσει αυτόπτης μάρτυρας συνοδεύονται απο θυσία ζώου ή ανθρώπου μπροστά στο θύμα το οποίο εξαναγκάζεται ή να συμμετάσχει ενεργά σκοτώνοντας το θύμα ή υποχρεούται να πιεί αίμα γεγονός που συνέβη και στον αδερφό μου Μαρτσέλο (Hamid Beirut)

Απειλές εναντίον της περιουσίας τού θύματος: το σπίτι ή το μαγαζί θα πυρποληθεί ή θα δεχτεί βομβιστική επίθεση αν αποκαλύψει τις τελετουργίες στις οποίες έλαβε μέρος.

Με την χρήση οπτικοακουστικών κατασκοπευτικών μεθόδων σε οικιους χώρους ( γεγονός που το ζώ προσωπικά) στο σπίτι, τον χώρο εργασίας, ακόμα και χακάρσμα των μέσων επικοινωνίας όπως τηλέφωνο ,Tablet, κινητό λαμβάνουν πληροφορίες τις οποίες χρησιμοποιούν δημιουργόντας αναστάτωση στο θύμα ,πράγμα που γίνεται και στον αδερφό μου Μαρτσέλο, δίνοντας του παραπλανητικές πληροφορίες όπως το ότι πχ...Τα μέλη της οικογένειας του ανήκουν και αυτά στην σατανιστική αιρεσή ή τους Locus 7 & Nimbus 7, πώς οι δικοί τού γνωρίζουν για τίς ανόσιες τελετές επικλήσεων και τα όργια με παιδιά, ζώα, πτώματα.

Πείθουν το θύμα πώς οι οικογένεια τού δέν το αγαπά και ότι το έχει απορρίψει και το αναγκάζουν να παντρευτεί άτομο μέσα από την σατανιστική ή λυκαωνική αιρεση για να γίνει αυτή η οικογένεια του, αυτό γίνεται κυρίως με αλλοδαπούς όπως έκανε και ο Ιωαννης Κορακάκης στον αδερφό μου Μαρτσέλο, με γάμους ουσιαστικά λευκούς .

Για να καμφθεί το θύμα ψυχολογικά :

Το θύμα δένεται και κλείνεται σε ένα μικρό σκοτεινό χώρο όπως έκλεισαν τον Μαρτσέλο σε μια αποθήκη στα υπόγεια μαγαζιού κοντά στην Πλατεία Ασωμάτων στο Θησείο του οποίου η ιδιοκτήτρια τυγχάνει μέλος της αίρεσης των λυκαώνων.

Σε άλλες περιπτώσεις το θύμα κλείνεται για μέρες πολλές σε μια αποθήκη μεν σκοτεινή αλλά το έχουν κλείσει πρώτα σε στενό μικρό κλουβί για μέρες απειλώντας το ότι θα το αφήσουν εκεί να πεθάνει απο την πείνα και την δίψα.

Ο Λάμπρος Γκόβας απο τον Κολωνό λυκάωνας και πρώην μέλος των ελλήνων σατανολάτρών ομολογεί πως στην περίπτωση του τον είχαν γιά τρεις μέρες και νύχτες κλεισμένο σε φέρετρο.

Σε άλλες περιπτώσεις κλείνουν το θύμα σε φέρετρο " γιά να συνηθίσει την ιδέα του θανάτου " σύμφωνα πάντα με πληροφορίες του μέλους της ελληνικής λυκαωνίας και σατανιστή Σωτήρη Φουρούλη κατοικο Αθηνών και συνάδελφο με κρυφό γραφείο μελλοντολογίας το οποίο μάλλιστα διατηρεί με το όνομα μου στην οδό Διογένους Λαερτίου στον Άγιο Παντελεήμονα ο οποίος υποστηρίζει ότι γίνεται κανονικά αναπαράσταση της κηδείας με το θύμα μέσα στο φέρετρο ,αφού βέβαια το έχουν πρώτα πείσει πώς θα το θάψουν ζωντανό και ότι κανένας δεν πρόκειται να ψάξει για αυτό.

Τελικά το θύμα σώζεται απο εντεταλμένο μέλος της αίρεσης το οποίο μάλλιστα διατηρεί φιλική σχέση με το θύμα αλλά ουσιαστικά είναι ρουφιάνος ,και κατάσκοπος .
Το θύμα δένεται με δεσμό ευγνωμοσύνης με τον δήθεν σωτήρα του και συνήθως ακολουθεί και ερωτική σχέση .

Το θύμα αν παρουσιάζει φοβία για κάποια ζώα ή εντομα τότε το κλείνουν σε μικρό χώρο γεμάτο από αυτά που φοβάται.

Μία πληροφορία που έλαβα αναφέρει οτι υπήρξε περίπτωση θύματος που ο Ιωαννης Κορακάκης με κάποιους άλλους τον κρέμασαν ανάποδα με το πρόσωπο να εφάπτεται σε ξεκοιλιασμένο ζώο του οποίου τα σπλάχνα ήταν χυμένα εξω ακουμπώντας το πρόσωπο του.

Το θύμα εξευτελίζεται με λόγια και πράξεις.
Υποχρεώνεται να εμφανιστεί γυμνό μπροστά σε όλη την ομάδα , του ασκούν βία που περιλαμβάνει ξυραφιασμα, κοψιματα από σπασμένα γυαλιά απο μπουκάλια, σβήσιμο τσιγάρων στο σώμα του, βιασμός με όλους τους τρόπους συμπεριλαμβανομένων της πόσης ουρων ,ή της βρώσης κοπράνων.

Το θύμα βιντεοσκοπείται και φωτογραφίζεται ενώ βιάζεται ή ασελγεί σε παιδί , ζώο ή πτώμα ανθρώπου ώστε να μπορεί η αίρεση να το εκβιάζει.

Στο θύμα δίνουν μίγμα ουσιών οι οποίες είναι Ομοιοπαθητικά φάρμακα ψυχοδραστικά και γίνεται σχεδόν ζόμπι, το αναγκάζουν να κλέβει ή να πουλάει ναρκωτικά ή το κορμί του και στο τέλος αφού τού πάρουν όλα τα χρήματα τους δίνει αναλυτικά αναφορά για ολόκληρη την μέρα, τι έκανε, πώς το έκανε , με ποιούς, και πόσα χρήματα αποκόμισε .

Εικόνα

ΜΕΡΟΣ Β ' Η ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΒΙΑ.

Τα βασανιστήρια που γίνονται σύμφωνα πάντα με ασφαλείς πληροφορίες που ξεκινούν από τον συγχωρεμένο πιά μελλοντολόγο Διονύση Καρατζή υψηλόβαθμο σατανιστή και μασόνο ,και μέλος της ομάδας των σατανιστών της Παλλήνης που φυσικά ουδέποτε υπήρξε υπόλογος για οποιαδήποτε εγκληματική πράξη του στην ελληνική αστυνομία ( ....Ποίος είναι άραγε ο λόγος ύπαρξής τής ?)..,για να φτάσουμε μέχρι και στον Ιωάννη Κορακάκη σήμερα.. Και στην περίπτωση του αδερφού μου Μαρτσέλο..

* Βελόνες στα πιό ευαίσθητα σημεία του σώματος: ανάμεσα στα δάχτυλα, στα γεννητικά όργανα.

*Ηλεκτροσόκ στα γεννητικά όργανα και την πρωκτική οπή.

* Το θύμα κρεμιέται για μεγάλο χρονικό διάστημα πάνω από μία φορές σε σκοτεινό δωμάτιο, ή σταυρώνεται με λουρίδες και μαστιγώνεται με αλυσίδες, λουρίδες, καί βιάζεται παρά φύση σοδομία από άντρες όπως έκανε ο Ίδιος ο πατέρας Ιωαννης Κορακάκης, αλλά και γυναίκες οπως η Σατανίστρια σύζηγος του Μαρτσέλο που τον βιάζει με πλαστικό δονητή ζώνη όπως οι άντρες σύμφωνα με πληροφορίες εκ των έσω.

* Το θύμα βιάζεται ενώ ταυτόχρονα το πνίγουν ώσπου να φτάσει στα όρια της ασφυξίας.

* Στέρηση τροφής, νερού ύπνου για πολλές ημέρες μέχρι το θύμα να καταρέυσει ψυχικά και σωματικά.

* Χτυπήματα απο γροθιές, αλυσίδες, μπουκάλια στο κεφάλι, κλωτσιές στα γεννητικά όργανα

* Κοψιματα από γυαλιά, μαχαιρώματα, ξυραφιασμα και συλλογή του αίματος για θυσία στον Λυκάονα ή τον Σατανά

* Κόψιμο των δαχτύλων, βύθισμα βελόνων σαν αυτες που χρησιμοποιούν οι κυρίες στο πλέξιμο μαλλιού στην πατούσα, τις φτέρνες, τα γόνατα.
Κόψιμο αυτιών ή λουρίδες δέρματος απο κοιλιά.

Ο Αδερφός μου και φίλος μου Μαρτσέλο ή Hamid έχει υποστεί σεξουαλική βία κατ επανάληψη ένα χρόνο τώρα, και σε ιδιωτικά σπίτια πελατών στην παραλιακή ,και σε ιδιωτικό χώρο του Ιωάννη Κορακάκη στην Αίγινα, και στο Κολωνάκι ,και φυσικά σε gay bar στην Νίκαια του Πειραιά .

Η σεξουαλική βία ασκείται σε αγόρια και κορίτσια απο 6 ετών, άντρες και γυναίκες ,μεμονωμένα ή και ομάδες και μπορεί να αποτελεί μέρος ενός τελετουργικού όπως είναι ο γάμος πού έκανε ο αδερφός μου με κουμπάρο του τον Ιωάννη Κορακάκη .

Στην σεξουαλική βία χρησιμοποιείται κάθε μέσο και αντικείμενο απο σταυρό, μπου μέχρι χέρι ή τεράστιοι δονητές που φυσικά οδηγούν σε ρήξη του ορθού πράγμα που είναι μια μορφή θυσίας στον Λυκάονα ή τον Σατανά.

Δεν είναι λίγες οι φορές που πτώματα θυσιασμένων ή ζώα χρησιμοποιούνται στα όργια και φυσικά μαγνητοσκοπούνται ώστε να πουληθούν οι ταινίες στην μαυρη αγορα ως πορνό προσκομίζοντας τεράστια κέρδη.

Έτσι πολλά παιδιά κυρίως των βορειων ανατολικών χωρών έχουν εξαναγκαστεί να βιαστούν από άλογα κυρίως μέχρι θανάτου , σκυλιά και σε ορισμένες περιπτώσεις και ανθρώπους που τελικά τα δολοφονούν εν ψυχρό μπροστά στην κάμερα 🎥..... φυσικά κανένας δεν πρόκειται να συλληφθεί ουδέποτε, ας λάβουμε υπόψη την σχέση του Άγγελου ενός υψηλόβαθμου έλληνα αστυνομικού, πολύ υψηλόβαθμου με την Τούλα απο το Αλκατράζ την γυναίκα έγκλημα... Και μια από τα υψηλότερα μέλη της ελληνικής μαφίας με κύκλωμα εκμετάλλευσης γυναικών, πορνεία, ναρκωτικά κλπ...

Η τον έλληνα υψηλόβαθμο αστυνομικό και λυκάωνα που διατηρεί κύκλωμα εκμετάλλευσης νεαρών για εκπόρνευση στα club του Βραχατίου και της ευρήτερης Κορινθίας.

Θυμάμαι καλά την δολοφονία του άτυχου Ζακ Κωστόπουλου στην Γλάδστωνος, αν νομίζετε ότι ο ιθύνων νούς τιμωρήθηκε είσαστε εντελώς εκτός πραγματικότητας, όσο για τούς αστυνομικούς - μπράβους του Ιωάννη Κορακάκη που δολοφόνησαν το παιδί, να είσαστε σίγουροι οτι απορροφήθηκαν απο τον υπόκοσμο σε θέσεις εργασίας καλύτερα αμοιβόμενες και ίδιες με αυτήν που έκαναν και πριν δηλαδή να χρηματίζουν ως μπράβοι μαφιόζων και Φύλακες καταστημάτων βιτρίνα γιά διακίνηση ναρκωτικών ουσιών και " γραφεία" εκπόρνευσης αλλοδαπών ανδρών μέσω τηλεφωνικού ραντεβού....

♥ Angela Inferna. ...

https://tiahuan.blogspot.com/2019/05/2019_28.html?m=1
.

Εικόνα

στο Youtube:
Άβαταρ μέλους
kat_woman
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Έδωσε Likes: 218 φορές
Έλαβε Likes: 146 φορές

Re: Σατανισμος -αποκρυφισμος

Δημοσίευση από kat_woman » Τετ 11 Σεπ 2019, 10:37

Τα διάβασα όλα με εξαιρετικό ενδιαφέρον και με τη σιγουριά οτι αυτά όντως γίνονται (και δεν είναι η πρώτη φορά που ακούγονται/διαβάζονται), ΟΜΩΣ:
Μια ματιά στο μπλογκ του καταγγέλοντως (Αδαμάκης), καθώς και στη σελίδα του φου μπου, με έκανε να αναρρωτηθώ, τι μέρος του λόγου είναι και ο ίδιος. Το μπλογκ και η σελίδα του, κυριολεκτικά βρίθουν από μάγια, ξόρκια, φυλακτά και τραγοκεφαλές, σε τέτοιο βαθμό, που διερωτάται κανείς, μήπως και ο ίδιος ασκεί μια χαρά μαύρη μαγεία. Τείνω να φτάσω στο συμπέρασμα οτι πρόκειται για κλασική διένεξη μαύρων μάγων, που τα έσπασαν για κάποιο λόγο και τώρα δίνει ο ένας τον άλλο. Αυτό και μόνο μου αρκεί για να αμφιβάλω κατά πόσο λέει αλήθειες ή μισές αλήθειες, μιας και μου είναι ξεκάθαρο οτι όλοι αυτοί βρίσκονται και υπηρετούν την ίδια πλευρά. Τα δε σχόλια περί Μπαλάνου, σόρυ, αλλά δεν μου τα αποδεικνύει σε καμία περίπτωση.
Τραγικό και αποτρόπαιο, όπως και νάχει.
Each man's death diminishes me,
For I am involved in mankind.
Therefore, send not to know
For whom the bell tolls,
It tolls for thee.

John Donne
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 11 Σεπ 2019, 17:47

kat_woman έγραψε:
Τετ 11 Σεπ 2019, 10:37
Τα διάβασα όλα με εξαιρετικό ενδιαφέρον και με τη σιγουριά οτι αυτά όντως γίνονται (και δεν είναι η πρώτη φορά που ακούγονται/διαβάζονται), ΟΜΩΣ:
Μια ματιά στο μπλογκ του καταγγέλοντως (Αδαμάκης), καθώς και στη σελίδα του φου μπου, με έκανε να αναρρωτηθώ, τι μέρος του λόγου είναι και ο ίδιος. Το μπλογκ και η σελίδα του, κυριολεκτικά βρίθουν από μάγια, ξόρκια, φυλακτά και τραγοκεφαλές, σε τέτοιο βαθμό, που διερωτάται κανείς, μήπως και ο ίδιος ασκεί μια χαρά μαύρη μαγεία. Τείνω να φτάσω στο συμπέρασμα οτι πρόκειται για κλασική διένεξη μαύρων μάγων, που τα έσπασαν για κάποιο λόγο και τώρα δίνει ο ένας τον άλλο. Αυτό και μόνο μου αρκεί για να αμφιβάλω κατά πόσο λέει αλήθειες ή μισές αλήθειες, μιας και μου είναι ξεκάθαρο οτι όλοι αυτοί βρίσκονται και υπηρετούν την ίδια πλευρά. Τα δε σχόλια περί Μπαλάνου, σόρυ, αλλά δεν μου τα αποδεικνύει σε καμία περίπτωση.
Τραγικό και αποτρόπαιο, όπως και νάχει.

Ευτυχώς που έχουμε κι εσένα να το ψάχνεις όταν εγώ τρέχω και δεν προλαβαίνω.
Πολύ χρήσιμες οι παρατηρήσεις σου και φυσικά πολύ εύστοχες.
Αν και βλέπουμε διάφορες αλήθειες σ'αυτό το άρθρο, το βέβαιο είναι
ότι πρέπει να συνυπολογίζονται σοβαρά αυτά που έθεσες.
Σ'ευχαριστώ Κατερινάκι :ty:
.

Εικόνα

στο Youtube:
uhutv
Φρεσκαδούρα
Φρεσκαδούρα
Irc ψευδώνυμο: uhutv
Έδωσε Likes: 9 φορές
Έλαβε Likes: 2 φορές

Δημοσίευση από uhutv » Τετ 11 Σεπ 2019, 18:19

Σίγουρα πρόκειται για πόλεμο μεταξύ ομάδων που ασκούν την μαγεία ή για τρελά λόγια αυτά που αναφέρονται μέσα είναι σοκαριστικά αν αληθεύουν ...
Τίποτα δεν είναι τυχαίο
Sanctus_Makis
Δόκιμος
Δόκιμος
Irc ψευδώνυμο: Iamblixos
Έδωσε Likes: 2 φορές
Έλαβε Likes: 21 φορές

Δημοσίευση από Sanctus_Makis » Τετ 11 Σεπ 2019, 19:58

Δυστηχώς οι σατανιστές έχουν δώσει κακή εικόνα στους ανθρώπους για την μαγεία.Η μαγεία έχει τις ρίζες της στους αραίους πολιτισμούς οπως στην αρχαία Αίγυπτο αρχαία Βαβυλώνα και φυσικά αρχαία Ελλάδα.Οι νεοπλατωνικοί φιλόσοφοι ονόμαζαν την μαγεία ως θεουργία με τελετουργικά και επικλήσεις πνευμάτων.Ο Ιάμβλιχος νεοπλατωνικός φιλόσοφος απο την Συρία υπήρξε θα λέγαμε θεουργός όπως και άλλοι σαν τον Πρόκλο οι οποίοι έγραψαν βιβλία αλλα πολλά τα έκαψαν οι χριστιανοί.Ένα πολύ καλό βιβλίο που έχει σωθεί και δίνει πληροφορίες για την θεουργία ειναι του Ιάμβλιχου το ''Περι των Αιγυπτίων μυστηρίων''.Πολλοί λένε οτι και οι Ορφικοί ηταν θεουργοί.
«Η πόλη πρέπει (πέμπτο και κυριότερο) να φροντίζει για τη λατρεία των θεών» (Αριστοτέλης)
_Divine_Sinner_
Επίτιμος
Επίτιμος
Έδωσε Likes: 7 φορές
Έλαβε Likes: 57 φορές

Δημοσίευση από _Divine_Sinner_ » Τετ 11 Σεπ 2019, 20:22

Γιατι μου θυμιζετε τι μλκιες έγραφα παλιά;
-
Θεε μου, δωσε μου ενα σημαδι, για να το ερμηνεύσω οπως θελω.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νεα Τάξη Τραυμάτων”