Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Περί ανέμων και υδατων
προσώπων και πραγμάτων
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τρί 24 Ιαν 2023, 13:51

OTTO έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 02:18
Aquila έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 01:58
Μην διανοηθείτε να το κλειδώσετε... :cool:
Εγώ προτείνω να το κλειδώνω και να το ξεκλειδώνω καθημερινά. Να βάλουμε κάποιες ώρες. Κάτι σαν κατάστημα πχ.

Αλλά τώρα έχω κι άλλη απορία. Τι προσφέρει στην ανθρωπότητα η γνώση του ότι ο Δίας έχει τεράστιο μέγεθος;

Και γιατί να έχει τεράστιο μέγεθος; Τι του προσφέρει; Αν είναι φτιαγμένος από ύλη, τότε θα θέλει τεράστιες ποσότητες γευμάτων για να διατηρηθεί. Αν πάλι είναι άυλος, τι νόημα έχει το μέγεθος; Αφού ως άυλος μπορεί να έχει οποιοδήποτε μέγεθος.
Το μεγεθος ενος οντος αποτελει κομματι της ολης του προσωπικοτητας. Αν ο Διας και οι Ολυμπιοι εχουν το μεγεθος που ειδα, τοτε αυτο σημαινει οτι κατα καποιον τροπο ειναι ανωτεροι απο εμας τα τοσοδουλια ανθρωπακια και τους οφειλουμε σεβασμο και τιμη.
Και φυσικα η τροφη τους δεν ειναι αυτο που τρωμε εμεις, αλλα καποιου ειδους ενεργεια, αγνωστη τουλαχιστον σε μενα.
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τρί 24 Ιαν 2023, 13:54

doctormarkon έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 06:26
Tasoula1 έγραψε:
Δευ 23 Ιαν 2023, 23:59
Το ήξερα από την αρχή ότι είστε και σεις άπιστοι Θωμάδες. Όμως η αλήθεια πρέπει να καταγραφεί, να βγει προς τα έξω,, αλλιώς θα σκάσει. Ως εδώ όμως, τα ξέρω τα όρια. Παρακαλώ το νήμα αυτό να κλειδωθεί.
Κάποια άτομα εδώ έχουν ανάλογες εμπειρίες.
Όμως οι εμπειρίες αυτές ....ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΜΕΤΑΞΑ.
Όπως και τα σχολια για τις ξαφνικίτιδες.
Πολλά τα θέματα που πρέπει να λέγονται σε στενό κύκλο και όσο πάνε και πληθαίνουν.
Μη μιλάς ανοιχτά για τέτοιες εμπειρίες.
Εκει καταληγω και γω ντοκτορμαρκον, δεν κανει να πω περισσοτερα, γιατι κυκλοφορουν και οι λεγομενοι παρατηρητες και μπορει να μπω σε ασχημη περιπετεια.
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τρί 24 Ιαν 2023, 14:05

kat_woman έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 08:43
Λοιπόν, για να μιλήσουμε σοβαρά.

Κατ' αρχάς δεν θεωρώ λάθος της Τασούλας το οτι έγραψε την εμπειρία της σε ανοιχτό θρεντ. Έχουμε μείνει πια τόσοι λίγοι στα ΙΔΕΟ, που νομίζω οτι δεν θα το δουν πολλά (ίσως "βέβηλα") μάτια.

Προσωπικά, Τασούλα, αν και είμαι σε καθαρά συνομωσιολογικό φόρουμ, σαν χαρακτήρας είμαι πολύ σκεπτικίστρια και ορθολογίστρια. Το μυαλό μου, θέλω να πιστεύω, είναι ανοικτό ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ, τα οποία όμως, όπως λέμε και στο χωριό μου, τα παίρνω πάντα with a pinch of salt :wink:

Διαφωνώ και στο να κλειδωθεί το νήμα αυτό (βλέπω οτι με την άποψή μου συμφωνούν και άλλοι) και στο να σταματήσεις να γράφεις και να φύγεις από τα ΙΔΕΟ. Και εξηγούμαι:
Όταν περιγράφουμε μια, ας πούμε, διαφορετική εμπειρία, δεν το κάνουμε καλά και σώνει για να συμφωνήσει ο άλλος. Το τι βίωσες το ξέρεις εσύ και μόνον εσύ και δεν είσαι εδώ ούτε για να μας πείσεις, ούτε για να μας προσηλυτίσεις. Με το να μας χαρακτηρίζεις, όμως, άπιστους θωμάδες και ανάξιους, το μόνο που κάνεις είναι να μειώνεις την εμπειρία σου στα μάτια μας.

Γιατί δεν προσπαθείς να μας μιλήσεις για την εμπειρία σου λίγο παραπάνω? Σου τέθηκαν κάποια ερωτήματα, κυρίως από τον Όττο, και δεν μας απάντησες. Τι σου πρόσφερε αυτή η εμπειρία? Πώς σου μίλησε εσωτερικά και πώς σε έκανε καλύτερο άνθρωπο? Και, τέλος, γιατί ο Λιακόπουλος? Εγώ πιστεύω οτι όλο αυτό παίζει να το δημιούργησες εσύ, στο μυαλό σου, ορμώμενη από τον θαυμασμό σου για αυτόν. Αυτή είναι η άποψή μου και έχω κάθε δικαίωμα να την εκφράζω. Εσύ όμως, δεν χρειάζεται να μας χαρακτηρίζεις. Τι θα πει "άπιστοι θωμάδες?" Βεβαίως και είμαστε άπιστοι θωμάδες, όταν περιγράφονται εξωφρενικά πράγματα που έχουν μέσα Λιακόπουλο, από μια οπαδό του Λιακόπουλου. Να έλεγα εγώ, που δεν πιστεύω στον Λιακόπουλο, οτι μου είπαν οι άγγελοι ξερωγω, οτι ο Λιακόπουλος θα σώσει την Ελλάδα και τας ψυχάς ημών, να σου πω, ναι. Εδώ κάτι παίζει. :shock:

Εμμένω στην άποψή μου οτι αυτό για εσένα είναι αληθινό και δεν έχω κανένα πρόβλημα αν εσένα σε κάνει να νιώθεις όμορφα. Μίλησέ μας, λοιπόν, αν θες, με ηρεμία, και μην περιμένεις να συμφωνήσουμε. :giverose:
Το ειπα και πιο πανω, ο Λιακοπουλος εχει μεσα του ενα απο τα διακοσια αν δεν κανω λαθος πνευματα του Πολεμαρχου του Θεου και οταν θα μαρτυρησει για τον Χριστο (ο ιδιος λεει οτι θα τον κρεμασουν σε μια κεντρικη πλατεια της Θεσσαλονικης), τοτε θα ενωθουν μυστηριωδως ολα αυτα τα διακοσια πνευματα μεσα στο σωμα του Πολεμαρχου και θα αρχισει την δραση του, να παιρνει δηλ κεφαλια και να σκοτωνει τους νεφελιμ.

Εγω παντως επιμενω να μην το συνεχισω, εχετε μπολικο ορθολογισμο μεσα σας και δεν βοηθαει να διαχειριστειτε τετοια θεματα. Τι να σας πω; Οτι μιλουσα για πολλη ωρα τηλεπαθητικα με τον Δημοσθενη; Να σας πω οτι μου ανακοινωθηκε το ετος του θανατου μου; Εφοσον δεν τα πιστευετε και τα θεωρειτε τρελα, χαζα και γραφικα, ποιος ο λογος να το συνεχισω;

Οταν εγραφα και αλλου, σε αλλα φορουμ και ιστολογια εφαγα την χλευη της ζωης μου. Προσεξτε, αν τους ελεγα οτι ειμαι μια απλη πιστη χριστιανη, ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ΦΥΛΛΟ! Μολις τους ειπα οτι ειμαι πιστη στην κοσμοθεωρια του Δημοσθενη, μονο βλαμενη δεν με ειπαν. Πικριλα λεμε. Προσφατα ο Χριστος μου θυμησε εναν μακαρισμο, οτι ολοι εμεις που μας χλευαζουν για την πιστη μας, θα εχουμε μεγαλο μισθο στους ουρανους και θα ειμαστε μακαριοι!

Γι αυτο σας λεω, δεν υπαρχει περιπτωση να το συνεχισω αυτο.
Άβαταρ μέλους
kat_woman
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 6089
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 14:31
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 373 φορές
Έλαβε Likes: 326 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από kat_woman » Τρί 24 Ιαν 2023, 14:10

Δεν σε χλευασαμε, θεωρω.
Απλα, εκφρασαμε την αποψη μας, καθως και αποριες και ερωτήσεις, τις οποιες μας απαντησες.
Το γεγονος οτι ισως δεν συμφωνουμε, δεν σημαινει οτι χλευαζουμε.
Each man's death diminishes me,
For I am involved in mankind.
Therefore, send not to know
For whom the bell tolls,
It tolls for thee.

John Donne
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 12014
Εγγραφή: Σάβ 30 Οκτ 2010, 21:58
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 409 φορές
Έλαβε Likes: 312 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από OTTO » Τρί 24 Ιαν 2023, 15:00

Tasoula1 έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 13:42
Ολοι παιζουμε εναν ρολο σ αυτην την ζωη, ο ρολος του Δημοσθενη ειναι ιδιαιτερως ξεχωριστος, φερει μεσα του ενα απο τα πνευματα του Πολεμαρχου του Θεου!
Αν έφερε μέσα του τέτοιο πνεύμα, δεν θα κυνηγούσε νομικά πριν πολλά χρόνια κάποιους που διέδιδαν τα βιβλία του ως σκαναρισμένα ψηφιακά αρχεία.

Κάνω λάθος;
~ Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ ~
~ το υπεραναλυτικό κάθαρμα ~
Όσο πιο πολύ άδικο ξύλο έχει φάει κάποιος από ανθρώπους και από τη ζωή, τόσο περισσότερο να τον φοβάσαι και να μη τα βάζεις μαζί του, γιατί πλέον το "ξύλο" που έφαγε αντανακλάται προς τα εσένα, καθιστώντας τον μακράν ικανότερο από σένα σε όλα. Το μόνο που σου μένει είναι να τον σεβαστείς και να υποκλιθείς.
------------------------------------
Born to keep growing younger and smarter. Till the end.
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 12014
Εγγραφή: Σάβ 30 Οκτ 2010, 21:58
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 409 φορές
Έλαβε Likes: 312 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από OTTO » Τρί 24 Ιαν 2023, 15:02

Tasoula1 έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 13:39
Ποιο ειναι το πονεμενο σου θεμα;
Το ερωτικό. Αλλά αυτό δεν είναι για να συζητηθεί σε αυτό το νήμα.
~ Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ ~
~ το υπεραναλυτικό κάθαρμα ~
Όσο πιο πολύ άδικο ξύλο έχει φάει κάποιος από ανθρώπους και από τη ζωή, τόσο περισσότερο να τον φοβάσαι και να μη τα βάζεις μαζί του, γιατί πλέον το "ξύλο" που έφαγε αντανακλάται προς τα εσένα, καθιστώντας τον μακράν ικανότερο από σένα σε όλα. Το μόνο που σου μένει είναι να τον σεβαστείς και να υποκλιθείς.
------------------------------------
Born to keep growing younger and smarter. Till the end.
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τρί 24 Ιαν 2023, 16:27

OTTO έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 15:00
Tasoula1 έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 13:42
Ολοι παιζουμε εναν ρολο σ αυτην την ζωη, ο ρολος του Δημοσθενη ειναι ιδιαιτερως ξεχωριστος, φερει μεσα του ενα απο τα πνευματα του Πολεμαρχου του Θεου!
Αν έφερε μέσα του τέτοιο πνεύμα, δεν θα κυνηγούσε νομικά πριν πολλά χρόνια κάποιους που διέδιδαν τα βιβλία του ως σκαναρισμένα ψηφιακά αρχεία.

Κάνω λάθος;
Δεν ξέρω τι έκανε με άλλους και γιατί, αλλά εμένα που έχω πολλά του βιβλία σε ψηφιακή μορφή δεν μου έκανε τίποτα.
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τρί 24 Ιαν 2023, 16:30

OTTO έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 15:02
Tasoula1 έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 13:39
Ποιο ειναι το πονεμενο σου θεμα;
Το ερωτικό. Αλλά αυτό δεν είναι για να συζητηθεί σε αυτό το νήμα.
Τι έχεις πουλίμ και σε βασανίζει; Άνοιξε αν θες ένα θέμα με το πρόβλημα σου. :lovey0:
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τρί 24 Ιαν 2023, 16:31

Αντε, φτάνει με τον Δημοσθένη, ας μιλήσουμε λίγο και για τα ερωτικά μας.
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τρί 24 Ιαν 2023, 16:32

Αντε, φτάνει με τον Δημοσθένη, ας μιλήσουμε λίγο και για τα ερωτικά μας.
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 12014
Εγγραφή: Σάβ 30 Οκτ 2010, 21:58
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 409 φορές
Έλαβε Likes: 312 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από OTTO » Τρί 24 Ιαν 2023, 16:44

Tasoula1 έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 16:27
Δεν ξέρω τι έκανε με άλλους και γιατί, αλλά εμένα που έχω πολλά του βιβλία σε ψηφιακή μορφή δεν μου έκανε τίποτα.
εσύ τα βρήκες προφανώς έτοιμα στο διαδίκτυο. Αυτός όμως κυνήγησε εκείνους που τα σκάναραν και τα πρωτοανέβασαν. Που αν δεν το είχαν κάνει, δεν θα είχες αυτά που λες ότι έχεις σε ψηφιακή μορφή.
~ Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ ~
~ το υπεραναλυτικό κάθαρμα ~
Όσο πιο πολύ άδικο ξύλο έχει φάει κάποιος από ανθρώπους και από τη ζωή, τόσο περισσότερο να τον φοβάσαι και να μη τα βάζεις μαζί του, γιατί πλέον το "ξύλο" που έφαγε αντανακλάται προς τα εσένα, καθιστώντας τον μακράν ικανότερο από σένα σε όλα. Το μόνο που σου μένει είναι να τον σεβαστείς και να υποκλιθείς.
------------------------------------
Born to keep growing younger and smarter. Till the end.
Άβαταρ μέλους
Fallen
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 578
Εγγραφή: Δευ 27 Αύγ 2018, 19:44
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: still on EARTH
Έδωσε Likes: 63 φορές
Έλαβε Likes: 81 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Fallen » Τρί 24 Ιαν 2023, 17:02

καλησπερα τασουλα... αν δεν βαριεσαι διαβασε το στορυ μου... ισως βρεις καποια κοινα σημεια

https://babis1976.blogspot.com/2012/10/blog-post.html

ειναι το 1ο μου επεισοδιο που ξεκινησε σαν σημερα πριν 12 χρονια
και τοτε ειδα μεσα απο την ''κλειδαροτρυπα'' εναν τοπο λουσμενο στο φως... εναν τοπο τοσο γνωριμο και οικειο!!!
Άβαταρ μέλους
dim
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 1098
Εγγραφή: Σάβ 28 Αύγ 2021, 12:52
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Eindhoven / Nederland
Έδωσε Likes: 160 φορές
Έλαβε Likes: 207 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από dim » Τρί 24 Ιαν 2023, 17:49

Tasoula1 έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 14:05
Εγω παντως επιμενω να μην το συνεχισω, εχετε μπολικο ορθολογισμο μεσα σας και δεν βοηθαει να διαχειριστειτε τετοια θεματα. Τι να σας πω; Οτι μιλουσα για πολλη ωρα τηλεπαθητικα με τον Δημοσθενη; Να σας πω οτι μου ανακοινωθηκε το ετος του θανατου μου; Εφοσον δεν τα πιστευετε και τα θεωρειτε τρελα, χαζα και γραφικα, ποιος ο λογος να το συνεχισω;
Τασούλα θέλω να σε πιστέψω, όχι για μένα αλλά για σένα για να μην πληγωθείς απότομα.. Ξέρεις, όλα μπορούν να έχουν κάποια σύνδεση σε αυτόν τον κόσμο και τίποτα δεν πρέπει να αποκλείουμε γιατί δεν γνωρίζουμε τίποτα πέρα απο την μύτη μας. Το γεγονός όμως ότι έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο πιστεύω ότι κάποιος πρέπει να σου χτυπήσει το καμπανάκι πρίν γιγαντωθεί περισσότερο. Εχεις θεοποιήσει ένα ανθρώπινο ον, του έχεις δώσει άγια υπόσταση και το πας και λίγο παραπέρα αναλαμβάνοντας να γνωστοποιήσεις αυτήν σου την εμμονή και δημοσίως σε διάφορα φόρουμ. Δεν θα σταθώ στο αν αυτό που υποστηρίζεις είναι κακό ή καλό αλλά θέλω να σου εξηγήσω ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να πληγωθείς ανεπανόρθωτα από τον ίδιο τον <<πολέμαρχο>> Δημοσθένη για τον απλό λόγο ότι είναι απλώς ένας άνθρωπος όπως όλοι μας. Αν προσπαθήσεις να επικοινωνήσεις μαζί του και να επιδιώξεις φυσική επαφή μαζί του και όχι μέσω οραμάτων θα διαπιστώσεις αμέσως ότι το πιθανότερο είναι να σε αποφύγει ή ακόμα και να βρίσει ή να σε παραπέμψει αλλού. Μην σπαταλάς τόση πολύ ενέργεια για κάτι που δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Καλό θα ήταν για σένα να είσαι πιό συγκρατημένη στις δημόσιες τοποθετήσεις σου αλλά και στο κοντινό σου περιβάλλον γιατί ελλοχεύει ο κίνδυνος να οδηγηθείς σε περιπέτειες τύπου <<προσωρινός εγκλεισμός σε κάποιο αρμόδιο ίδρυμα ψυχικής υγείας>> και τότε θα αρχίσουν τα πραγματικά δύσκολα για σένα γιατί θα σε φλομώσουν στα ψυχοφάρμακα και θα φας και όλα τα εμβόλια μαζεμένα για δωράκι απο το μαγαζί.. Ξεκόλα λίγο απο αυτό, ζήσε όμορφες στιγμές με τους δικούς σου, ασχολήσου με κάτι δημιουργικό, ερωτεύσου, κάνε την ζωή σου και οτιδήποτε άλλο σου δίνει χαρά, αλλά σταμάτα για λίγο να δίνεις ενέργεια σε κάτι που σε ρουφάει. Μην το ταίζεις γιατί μεγάλωσε..
Φιλικά Δημήτρης
:giverose:
Είμαι ένα σκεπτόμενο άτομο που έχει βγάλει το σανό απο την διατροφή του... :thumb:
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 12014
Εγγραφή: Σάβ 30 Οκτ 2010, 21:58
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 409 φορές
Έλαβε Likes: 312 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από OTTO » Τρί 24 Ιαν 2023, 18:04

Tasoula1 έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 16:32
Αντε, φτάνει με τον Δημοσθένη, ας μιλήσουμε λίγο και για τα ερωτικά μας.
ξεκίνα εσύ αν θες
~ Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ ~
~ το υπεραναλυτικό κάθαρμα ~
Όσο πιο πολύ άδικο ξύλο έχει φάει κάποιος από ανθρώπους και από τη ζωή, τόσο περισσότερο να τον φοβάσαι και να μη τα βάζεις μαζί του, γιατί πλέον το "ξύλο" που έφαγε αντανακλάται προς τα εσένα, καθιστώντας τον μακράν ικανότερο από σένα σε όλα. Το μόνο που σου μένει είναι να τον σεβαστείς και να υποκλιθείς.
------------------------------------
Born to keep growing younger and smarter. Till the end.
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τρί 24 Ιαν 2023, 19:49

OTTO έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 16:44
Tasoula1 έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 16:27
Δεν ξέρω τι έκανε με άλλους και γιατί, αλλά εμένα που έχω πολλά του βιβλία σε ψηφιακή μορφή δεν μου έκανε τίποτα.
εσύ τα βρήκες προφανώς έτοιμα στο διαδίκτυο. Αυτός όμως κυνήγησε εκείνους που τα σκάναραν και τα πρωτοανέβασαν. Που αν δεν το είχαν κάνει, δεν θα είχες αυτά που λες ότι έχεις σε ψηφιακή μορφή.
Εγω τα βιβλία αυτά τα πήρα από άλλους λιακοπουλικους, κάτι φιλαράκια που μου είπαν ότι αυτή η πράξη είναι απαγορευμένη.
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τρί 24 Ιαν 2023, 20:24

dim έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 17:49
Tasoula1 έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 14:05
Εγω παντως επιμενω να μην το συνεχισω, εχετε μπολικο ορθολογισμο μεσα σας και δεν βοηθαει να διαχειριστειτε τετοια θεματα. Τι να σας πω; Οτι μιλουσα για πολλη ωρα τηλεπαθητικα με τον Δημοσθενη; Να σας πω οτι μου ανακοινωθηκε το ετος του θανατου μου; Εφοσον δεν τα πιστευετε και τα θεωρειτε τρελα, χαζα και γραφικα, ποιος ο λογος να το συνεχισω;
Τασούλα θέλω να σε πιστέψω, όχι για μένα αλλά για σένα για να μην πληγωθείς απότομα.. Ξέρεις, όλα μπορούν να έχουν κάποια σύνδεση σε αυτόν τον κόσμο και τίποτα δεν πρέπει να αποκλείουμε γιατί δεν γνωρίζουμε τίποτα πέρα απο την μύτη μας. Το γεγονός όμως ότι έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο πιστεύω ότι κάποιος πρέπει να σου χτυπήσει το καμπανάκι πρίν γιγαντωθεί περισσότερο. Εχεις θεοποιήσει ένα ανθρώπινο ον, του έχεις δώσει άγια υπόσταση και το πας και λίγο παραπέρα αναλαμβάνοντας να γνωστοποιήσεις αυτήν σου την εμμονή και δημοσίως σε διάφορα φόρουμ. Δεν θα σταθώ στο αν αυτό που υποστηρίζεις είναι κακό ή καλό αλλά θέλω να σου εξηγήσω ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να πληγωθείς ανεπανόρθωτα από τον ίδιο τον <<πολέμαρχο>> Δημοσθένη για τον απλό λόγο ότι είναι απλώς ένας άνθρωπος όπως όλοι μας. Αν προσπαθήσεις να επικοινωνήσεις μαζί του και να επιδιώξεις φυσική επαφή μαζί του και όχι μέσω οραμάτων θα διαπιστώσεις αμέσως ότι το πιθανότερο είναι να σε αποφύγει ή ακόμα και να βρίσει ή να σε παραπέμψει αλλού. Μην σπαταλάς τόση πολύ ενέργεια για κάτι που δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Καλό θα ήταν για σένα να είσαι πιό συγκρατημένη στις δημόσιες τοποθετήσεις σου αλλά και στο κοντινό σου περιβάλλον γιατί ελλοχεύει ο κίνδυνος να οδηγηθείς σε περιπέτειες τύπου <<προσωρινός εγκλεισμός σε κάποιο αρμόδιο ίδρυμα ψυχικής υγείας>> και τότε θα αρχίσουν τα πραγματικά δύσκολα για σένα γιατί θα σε φλομώσουν στα ψυχοφάρμακα και θα φας και όλα τα εμβόλια μαζεμένα για δωράκι απο το μαγαζί.. Ξεκόλα λίγο απο αυτό, ζήσε όμορφες στιγμές με τους δικούς σου, ασχολήσου με κάτι δημιουργικό, ερωτεύσου, κάνε την ζωή σου και οτιδήποτε άλλο σου δίνει χαρά, αλλά σταμάτα για λίγο να δίνεις ενέργεια σε κάτι που σε ρουφάει. Μην το ταίζεις γιατί μεγάλωσε..
Φιλικά Δημήτρης
:giverose:
Παμε παλι απο την αρχη, αν με κλεισουν εμενα μεσα Δημητρη, τοτε θα κλεισουν και τον πνευματικο μου αλλα και τον παθολογο μου που ειναι ψαλτης και τον πιστευουν και αυτοι τον Δημοσθενη! Δεν καταλαβαινεις οτι στο θεμα μου λεω οτι υπαρχουν πολλοι μεσα στο χωρο της εκκλησιας που τον πιστευουν τον Δημοσθενη, αλλα τηρουν σιγη ιχθυος επειδη φοβουνται τις αντιδρασεις του κοσμου!!! Ειπαμε, μεσα στην λιακοκοσμοθεωρια δεν ειναι μονο οι Ελοχιμ και οι Ελ, (αν ηταν ετσι, καλα θα ηταν), αλλα και οι νεφελιμ που τρωνε ανθρωπους!!! Σκεψου σου λεω παλι να βγουν απο την επισημη εκκλησια μια μερα στα καναλια και να πουν "ναι, ολα αυτα ειναι αληθεια", σκεψου τι πανικος και χαος θα επικρατουσε! Σκεψου οτι καποιοι απο τον φοβο τους θα τρελαινονταν, αλλοι θα αυτοκτονουσαν και οι υπολοιποι θα βλασφημουσαν τον Θεο απο το πρωι μεχρι το βραδυ!!!

Καντο λιγο εικονα σε παρακαλω.
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τρί 24 Ιαν 2023, 20:25

Fallen έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 17:02
καλησπερα τασουλα... αν δεν βαριεσαι διαβασε το στορυ μου... ισως βρεις καποια κοινα σημεια

https://babis1976.blogspot.com/2012/10/blog-post.html

ειναι το 1ο μου επεισοδιο που ξεκινησε σαν σημερα πριν 12 χρονια
Φαλεν, συγγνωμη, αλλα δεν μπορεσα να το διαβασω ολο, οχι απο βαρεμαρα, αλλα επειδη δεν βρηκα νοημα λογικο και ουσια σ αυτα που γραφεις.
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τρί 24 Ιαν 2023, 20:27

OTTO έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 18:04
Tasoula1 έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 16:32
Αντε, φτάνει με τον Δημοσθένη, ας μιλήσουμε λίγο και για τα ερωτικά μας.
ξεκίνα εσύ αν θες
Ποια ενοτητα εχετε γι αυτα τα θεματα;
Άβαταρ μέλους
Fallen
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 578
Εγγραφή: Δευ 27 Αύγ 2018, 19:44
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: still on EARTH
Έδωσε Likes: 63 φορές
Έλαβε Likes: 81 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Fallen » Τρί 24 Ιαν 2023, 20:49

Tasoula1 έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 20:25
Fallen έγραψε:
Τρί 24 Ιαν 2023, 17:02
καλησπερα τασουλα... αν δεν βαριεσαι διαβασε το στορυ μου... ισως βρεις καποια κοινα σημεια

https://babis1976.blogspot.com/2012/10/blog-post.html

ειναι το 1ο μου επεισοδιο που ξεκινησε σαν σημερα πριν 12 χρονια
Φαλεν, συγγνωμη, αλλα δεν μπορεσα να το διαβασω ολο, οχι απο βαρεμαρα, αλλα επειδη δεν βρηκα νοημα λογικο και ουσια σ αυτα που γραφεις.
το εβαλα... μονο και μονο για να καταλαβεις πως ακουγοντε αυτα που λες στα αυτια των αλλων... ακριβως αυτο που εγραψες... εισαι σε αυτο που λενε οι γιατροι ''ψυχωσικο'' επεισοδιο... προσεχε γιατι η προσγειωση ειναι αποτομη!!!
και τοτε ειδα μεσα απο την ''κλειδαροτρυπα'' εναν τοπο λουσμενο στο φως... εναν τοπο τοσο γνωριμο και οικειο!!!
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15803
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 341 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από doctormarkon » Τρί 24 Ιαν 2023, 21:09

Πολύ σωστή η ιδέα να επιδιώξεις να γνωρίσεις το Λιακόπουλο.
Η από κοντά ή να μιλήσεις μαζί του διαδικτυακά.
Αλλά να μην του πεις καθόλου για την εμπειρία που είχες.
Η Βασούλα (ΑΡΕΛΑ) είχε συνομιλία και συνεργασία μαζί του πριν παρουσιαστούν τα προβλήματα υγείας που είχε.

Μετάφρασε κάποια κείμενα και έβαλε υπότιτλους σε βίντεο.
Δεν θυμάμαι αν το είδε από κοντά αλλά είχε καλή γνώμη από τη συνεργασία και ότι όταν ήρθε η ώρα την πλήρωσε και μαζί έστειλε και κάποια βιβλία δωρεάν. Έλεγε ότι ήταν κύριος και αξιοπρεπής.
Ο ίδιος την πλησίασε για μεταφράσεις.

Μπορείς να του γράψεις ή να τον πλησιάσεις να τον ρωτήσεις για ότι απορίες έχεις σχετικά με τον πολέμαρχο μέσα από τα βιβλία που έχεις διαβάσει. Αλλά οι εμπειρίες που είχες καλύτερα κεκλεισμένων των θυρών.
Όχι εδώ κανείς δεν θα σε χλευάσει ούτε θα σε κοροϊδέψει.
Είχαν φίλοι των ιδεο τέτοιες εμπειρίες εκτός από το Fallen και κάποιος Σωτηράκης από Θεσσαλονίκη που τον γνώρισα και προσωπικά όταν είχα πάει και ο Μάκης που δυστυχώς δεν είναι πια ανάμεσά μας.
Η Βασούλα είχε κάνει και έρευνα πάνω στα θέματα αυτά και είχε πάρει συνέντευξη από τον Μαζίνσκι και έβαλε και υπότιτλους.

Ο λόγος που σου λέω να μην βγάλεις έξω τις εμπειρίες αυτές και να μην τις συζητάς με άτομα που δεν είναι σε θέση να ακούσουν.

Στα χωριά παλιά και ιδιαίτερα στην Άνδρο τόπος καταγωγής της μαμάς μου όμοια θέματα ήταν στο επίκεντρο των συζητήσεων. Κάποιοι έβλεπαν πολλά πράγματα και οντότητες και συνομιλούσαν μαζί τους.
Η γιαγιά μου και ο θείος μου αλλά όχι η μαμά μου.
Όσοι έβλεπαν πίσω από την κουρτίνα τους λέγαν "αλαφροίσκιωτους".
Άτομα που είναι ικανά να βλέπουν ότι δεν βλέπουν οι άλλοι.
Και θέμα βιβλίου από την καθηγήτρια της επιτροπής τους διδακτορικού μου "ίσκιοι και αλαφροϊσκιωτοι" με διηγήσεις ανθρώπων από το χωριό που όμως δεν τα λένε σε επισκέπτες και ανθρώπους που δεν έχουν εμπιστοσύνη.

Αλλά για να σου φύγει η απορία ότι είναι αληθινά όσα είδες καλό θα ήταν να επιδιώξεις συζήτηση με το Λιακόπουλο.
Επειδή ενδέχεται οντότητα από το άλλο πεδίο να παίρνει τη μορφή κάποιου που θαυμάζεις.

Ανεξερεύνητα ζητήματα και αρκετά απαγορευμένα και γι αυτό τα πάνε στο κουτί της "τρέλας" και πλακώνουν στα χάπια.

Η Άνδρος έχει πολλά μέρη όπου μπορεί κάποιος να βρεθεί "αλλού" ή να δει όντα.
Μίλησα κάποτε στο θείο μου για ότι είχε δει κάποτε στην Άνδρο και με έβρισε.
Σα δεν ντρέπεσαι είπε κορίτσι μοντέρνο με τζιν και μίνι που θέλεις να χορεύεις στα κλαμπ να πιστεύεις σε αυτές τις αηδίες Τίποτα δεν είδα.
Κι όμως είχε δει αλλά είχε μάθει να μιλάει μόνο σε επιλεγμένα άτομα και κυρίως από το ίδιο χωριό που επίσης έβλεπαν.
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 12014
Εγγραφή: Σάβ 30 Οκτ 2010, 21:58
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 409 φορές
Έλαβε Likes: 312 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από OTTO » Τρί 24 Ιαν 2023, 23:46

Συμφωνώ απόλυτα. Γνώρισέ τον απο κοντά τον Λιακόπουλο. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις. Γιατί το σημαντικότερο πράγμα από όλα είναι η αλήθεια, όποια κι αν είναι αυτή. Νομίζω είναι σαλονικιός. Αν ναι και είσαι από κει, πήγαινε βρες τον.
~ Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ ~
~ το υπεραναλυτικό κάθαρμα ~
Όσο πιο πολύ άδικο ξύλο έχει φάει κάποιος από ανθρώπους και από τη ζωή, τόσο περισσότερο να τον φοβάσαι και να μη τα βάζεις μαζί του, γιατί πλέον το "ξύλο" που έφαγε αντανακλάται προς τα εσένα, καθιστώντας τον μακράν ικανότερο από σένα σε όλα. Το μόνο που σου μένει είναι να τον σεβαστείς και να υποκλιθείς.
------------------------------------
Born to keep growing younger and smarter. Till the end.
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15803
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 341 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από doctormarkon » Τετ 25 Ιαν 2023, 06:00

Θεσσαλονίκη είναι η έδρα των εκδόσεων.
Αν δεν είσαι κοντά επιδίωξε αλληλογραφία να τον ρωτήσεις κάποια πράγματα που δεν έχουν εξηγηθεί μέσα από τα βιβλία όπως τα σχετικά με τον πολέμαρχο που δεν έχει γίνει σαφές αν πρόκειται για κάποια οντότητα από άλλες διαστάσεις ή για κάποιο πρόσωπο που θα έρθει με αποστολή και είναι κανονικός άνθρωπος όπως ο Αλέξανδρος.
Υπάρχουν οντότητες που ζουν ανάμεσά μας και δεν είναι μόνο τα Νεφελίμ ερπετά κλπ.
Αυτές του αστρικού που μπορεί να βρίσκονται ακόμα και σε αγάλματα ή να προκαλούν καταστάσεις όπως καυγάδες διχόνοιες ή ακόμα και ατυχήματα. Είτε τις βλέπεις είτε όχι κάνουν αισθητή την παρουσία τους.
Έχουμε γράψει πολλά και εδώ.
Και δε μιλάμε για "κατάληψη πνεύματος" αλλά για καθημερινές καταστάσεις.
Όπως π.χ σε ένα σπίτι που τσακώνονται συνέχεια.
Καυγάδες στα καλά καθούμενα και χωρίς αιτία.
Περίεργα ατυχήματα.
Μόρα...........................μία φίλη είχε επίσκεψη μόρα ένα βράδυ και την επομένη έπαθε ατύχημα ο γιος της πολύ σοβαρό και μόλις τώρα τρία χρόνια μετά είναι σχετικά καλά......με προοπτική να γίνει εντελώς καλά τους επόμενους μήνες.

Είναι και ανώτερες καλές.
Είναι και ο ανώτερος εαυτός.

Αυτό που είδες δεν είναι αυτό που νομίζεις και κάποια οντότητα μπορεί να πήρε συγκεκριμένη μορφή γνώριμη σε σένα.
Όμως λίγα ξέρουμε γι αυτά.
Ακόμα και "ειδικοί" σε αυτά τα θέματα κάνουν λάθος και πέφτουν έξω.
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15803
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 341 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από doctormarkon » Τετ 25 Ιαν 2023, 06:03

Επιδίωξε διαδικτυακή επαφή ή live με το Λιακόπουλο.
Αν θες όμως να μιλήσεις για την εμπειρία σου πες του ότι συνέβη σε μία φίλη σου ή ξαδέρφη σου και όχι σε σένα.
Είναι πολύ σημαντικό αυτό.
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τετ 25 Ιαν 2023, 16:21

doctormarkon έγραψε:
Τετ 25 Ιαν 2023, 06:03
Επιδίωξε διαδικτυακή επαφή ή live με το Λιακόπουλο.
Αν θες όμως να μιλήσεις για την εμπειρία σου πες του ότι συνέβη σε μία φίλη σου ή ξαδέρφη σου και όχι σε σένα.
Είναι πολύ σημαντικό αυτό.
Αργησατε, τον Δημοσθενη τον γνωριζω απο τοτε που πουλουσε τα βιβλια του στην εκθεση Θεσσαλονικης. Μιλησαμε πολλες φορες ζωντανα και δια ζωσης και αργοτερα και απο το τηλεφωνο, αλλα και με πολλα μεηλς! Καθε φορα που του μιλουσα μου μετεδιδε τεραστια ενεργεια...

Προσφατα οπως σας ειπα μιλησαμε και τηλεπαθητικα και φυσικα με παραδεχτηκε που ειδα τον Δια και φυσικα ο ιδιος συνομιλει με τους ολυμπιους!!!

Επισης, ο Δημοσθενης εχει την ικανοτητα να μας βλεπει απο μακρια! Μου ειπε τι χρωμα ρουχων φοραω και που βρισκομαι μεσα στο σπιτι μου!!!

Γι αυτο σας λεω, ας ανοιξουμε κανενα θεμα με ερωτικο-σεξουαλικο ενδιαφερον και αφηστε τα αυτα, δεν ειναι για σας ακομα...
Άβαταρ μέλους
Tasoula1
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ 20 Μάιος 2021, 22:43
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 10 φορές
Έλαβε Likes: 11 φορές

Re: Μια απορια μου για την υποθεση του Λιακοπουλου, που δεν ξερω αν θα μου απαντηθει τελικα...

Δημοσίευση από Tasoula1 » Τετ 25 Ιαν 2023, 16:25

Θα μου πειτε ποια ενοτητα εχετε για τα σεξουαλικα και ερωτικα σας;
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικα-Ελεύθερο βήμα”