ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΗ Ν, ΣΜΥΡΝΗ

Περί ανέμων και υδατων
προσώπων και πραγμάτων
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΗ Ν, ΣΜΥΡΝΗ

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 10 Μαρ 2021, 00:28

ΚΑΙΓΕΤΑΙ Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΛΑΟΥ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΑΟΛΟ- ΡΙΧΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΠΟΥ ΣΗΚΩΣΑΝ ΑΝΑΣΤΗΜΑ (ΕΙΚΟΝΕΣ-ΒΙΝΤΕΟ)








πληρης ενεργοποίηση των ρομποκοπ



και

https://rumble.com/vehk1p-24333757.html


ΗΘΙΚΟΙ ΑΥΤΟΥΡΓΟΙ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΘΛΙΟΙ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ – “ΕΜΦΥΛΙΟΣ” ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΛΗΣ ΒΓΗΚΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ: “ΜΕΙΝΕΤΕ ΨΥΧΡΑΙΜΟΙ” – ΤΙ ΔΗΛΩΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ (ΒΙΝΤΕΟ)

https://www.makeleio.gr/%ce%b5%ce%be%cf ... %9f%ce%99/





Εικόνα
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΑΝΑΡΧΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΑΡΤΗΣ 2021

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 10 Μαρ 2021, 12:53

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΗ Ν, ΣΜΥΡΝΗ

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 11 Μαρ 2021, 10:10

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΗ Ν, ΣΜΥΡΝΗ ...

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 11 Μαρ 2021, 10:19

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
_Divine_Sinner_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 5680
Εγγραφή: Κυρ 17 Μαρ 2013, 22:46
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 6 φορές
Έλαβε Likes: 61 φορές

Re: ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΗ Ν, ΣΜΥΡΝΗ

Δημοσίευση από _Divine_Sinner_ » Παρ 12 Μαρ 2021, 16:39

Ο απόηχος
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 3&sfnsn=mo
Στην πάνω εικόνα ένας άνθρωπος που κατηγορείται ότι έδειρε έναν μπάτσο. Και είναι αμφιβολο αν το εκανε ή αν είναι στημένες οι κατηγορίες.
Και συνοδεύεται σαν ζώο.
Από κάτω ο παιδεραστής φίλος της Μενδωνη. Μεταφέρεται σαν κύριος.
Αυτή είναι η κυβέρνηση.
Η σελίδα InfoNoir δεν δουλεύει για καμία κυβέρνηση αλλά μόνο για την π..να την αλήθεια.
-
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΗ Ν, ΣΜΥΡΝΗ

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 12 Μαρ 2021, 22:56

Εικόνα

Δύσκολες ώρες για τον πρωθυπουργό Κυριάκο Μητσοτάκη, ο οποίος δεν πίστευε στα μάτια του διαβάζοντας τις αντιδράσεις απλών πολιτών κάτω από την ανάρτηση του στο facebook, όπου και ανάρτησε το βίντεο και το κείμενο του διαγγέλματος για τα επεισόδια.

https://www.makeleio.gr/%CE%B5%CE%BE%CF ... %9F%CE%99/


Ο άνθρωπος πιστεύει πραγματικά ότι είναι λαοπρόβλητος και λαοφιλής, σύμφωνα πάντα με την ενημέρωση που δίνουν στενοί συνεργάτες του. Αυτό που ακολούθησε όμως μετά την φαεινή του ιδέα να θέσει το διάγγελμα του στην κρίση των ελλήνων πολιτών, δεν το περίμενε ούτε στους χειρότερους εφιάλτες του. Μιλάμε για καταιγισμό χιλιάδων σχολίων, όλων αρνητικών! Και μάλιστα στο facebook όπου η συντριπτική πλειοψηφία των λογαριασμών έχουν ονοματεπώνυμο.

Δύσκολες ώρες πραγματικά για έναν άνθρωπο που διαπιστώνει ότι οι δημοσκοπήσεις αλλά και τα διθυραμβικά άρθρα που του πλασάρουν ως «αποδελτίωση», δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

https://www.makeleio.gr/%ce%b5%cf%80%ce ... %b4%ce%b5/
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
_Divine_Sinner_
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 5680
Εγγραφή: Κυρ 17 Μαρ 2013, 22:46
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 6 φορές
Έλαβε Likes: 61 φορές

Re: ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΗ Ν, ΣΜΥΡΝΗ

Δημοσίευση από _Divine_Sinner_ » Σάβ 13 Μαρ 2021, 08:13

Θα σταθώ σε κάποια πράγματα. Που όπως όλα στη ζωή έχουν και αρνητική και θετική ανάγνωση.
Ο πρωθυπουργός αφού δεν μπόρεσε να ελέγξει πλήρως τα σοσιαλ μέσω της Τέλεκομ και μέσω του ελληνικού hoaxes
Και αφού κατάλαβε ότι τα site που πλήρωσε καθώς και τα τρολ (όλα ίδιο μοτίβο με μια μόνο φωτογραφία η οποία είναι άσχετη και είναι εικόνα προφίλ) δεν πείθουν.
Ειπε το εξής θεϊκό. Να μην πιστεύουμε λέει στα σοσιαλ μίντια παρά μόνο έγκυρα μέσα.
Δηλαδή να βλέπουμε Σκάι και να πιστεύουμε την σερβιτα που πλέον τρέχει ο ιδρώτας από το μέτωπο από το άγχος να κάνει το ψέμα αλήθεια ενώ ξέρει ότι αρχίζει ο κόσμος να την/τον βρίζει.
Αυτό είναι μεγάλη νίκη των λεγόμενων "μαχητών του πληκτρολογίου" όπως μας λένε υποτιμητικά.
Που βρίσκουμε την πληροφορία και σε ένα λεπτό την κάνουμε viral.
Και κάποιοι από εμάς για καλή τους τύχη έχουμε γνώση της τεχνολογίας ,των αλγορίθμων και του marketing και είναι μέρος της δουλειάς που μας ταϊζει. Είναι νίκη γιατί δείχνει ότι ο Δρακουμέλ βρίσκεται σε πανικό.
Προσπαθεί να επιβαλλει το οικονομικό μοντέλο της σχολής του Σικάγου (που συνοψίζεται στο "δούλευε π..νακι για ένα σάντουιτς και μην τολμας να σηκώσεις κεφάλι και μην ονειρεύεσαι ότι το παιδί σου θα έχει ένα καλύτερο μελλον εκτός και αν το μάθεις να γλείφει την εξουσία) και ο κόσμος αρχίζει να καταλαβαίνει ότι δεν έχει αγνά κινητρα.
Μια ακόμα νίκη είναι ότι προανήγγειλε ότι όλοι οι αστυνομικοί θα φοράνε κάμερες για να νιώθουν οι πολίτες ασφαλείς από την αυθαιρεσία των μπάτσων (τους λέω μπάτσους με πλήρη συνείδηση και ας έρθουν οι ίδιοι να ζητήσουν τα ρέστα)
Αυτό το καταφέραμε εμείς στα σοσιαλ που τους ξεβρακωσαμε κάνοντας viral τα βίντεο με τα αισχη τους και φυσικά τα βίντεο με μπαχαλακηδες να συνεργάζονται με μπάτσους για λόγους προβοκάτσιας.
-
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΗ Ν, ΣΜΥΡΝΗ

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 13 Μαρ 2021, 20:10

Ούτε στην πιο στυγνή χούντα δεν γίνονται αυτά. Εισέβαλαν
σε οικία και συνέλαβαν ένοικους γιατί ειρωνεύτηκαν




Μία ακόμα καταγγελία για κυβερνητική βία στα γεγονότα της Νέας Σμύρνης, καθώς σύμφωνα με όσα καταγγέλλει ο Μιχάλης (όπως αναφέρεται στην καταγγελία), δυνάμεις ασφαλείας εισέβαλαν το βράδυ της Τρίτης στην πολυκατοικία του και συνέλαβαν αυτόν και έναν ακόμη ένοικο, γιατί τους ειρωνεύτηκαν.

Μετά το τέλος της πορεία έγινε στη Νέα Σμύρνη ο Μιχάλης επέστρεψε σπίτι του (βρίσκεται σε κεντρικότατο σημείο της Νέας Σμύρνης) μετά την πορεία μαζί με την κοπέλα του η οποία είναι γαλλικής καταγωγής.

Ενώ το ζευγάρι βρισκόταν εντός της οικίας του απ’ έξω ακούστηκε φασαρία και έσκασε μία κρότου-λάμψης. Ο Μιχάλης βγήκε να δει τι συμβαίνει και διαπίστωσε ότι στο απέναντι κτίριο αστυνομικοί συνελάμβαναν εφήβους την ίδια ώρα που τους χτυπούσαν.

Ενστικτωδώς πλησίασε τους αστυνομικούς και τους χειροκρότησε ειρωνικά λέγοντας «μπράβο, νιώθουμε ασφάλεια τώρα». Εκείνη τη στιγμή βγήκε και ένας ένοικος από την πολυκατοικία να δει τι συμβαίνει (είναι χαρακτηριστικό ότι ο άνθρωπος, όπως θα δείτε και στα βίντεο, φοράει παντόφλες).

Κάποιοι από τους αστυνομικούς εξοργίστηκαν και μπήκαν στην πολυκατοικία να πιάσουν τους δύο άνδρες οι οποίοι εν τω μεταξύ είχαν καταφύγει στο εσωτερικό για να αποφύγουν τη σύλληψη. Τους έσυραν όμως έξω με τη βία χωρίς να τους εξηγούν το παράπτωμα.

Τη σκηνή κατέγραφε η κοπέλα του Μιχάλη με το κινητό της τηλέφωνο. Μόλις το αντιλήφθηκαν αυτό οι αστυνομικοί, την πλησίασαν και την χτύπησαν με τη συσκευή στο κεφάλι της (ακούγεται χαρακτηριστικά στο τέλος του βίντεο).

Οι αστυνομικοί οδήγησαν τους δύο συλληφθέντες μπροστά από ένα περίπτερο της γειτονιάς και άρχισαν να σπάνε πεζοδρόμιο λέγοντας χαρακτηριστικά «λέτε ότι δεν έχετε κάνει τίποτα αλλά θα δείτε τι θα σας φορτώσουμε».

Εν τέλει, ο Μιχάλης μεταφέρθηκε στη ΓΑΔΑ. Εκεί ήρθε αντιμέτωπος με λεκτικούς τραμπουκισμούς («ξέρουμε που μένεις, θα σε κανονίσουμε») πριν αφεθεί ελεύθερος μετά από αρκετή ώρα.

Πηγή: yiorgosthalassis.blogspot.com



https://www.makeleio.gr/%ce%b5%cf%80%ce ... %bd%cf%84/
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΗ Ν, ΣΜΥΡΝΗ

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 13 Μαρ 2021, 23:31

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικα-Ελεύθερο βήμα”