ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Περί ανέμων και υδατων
προσώπων και πραγμάτων
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 11 Μάιος 2021, 14:10

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Κυρ 16 Μάιος 2021, 15:18

Μετά τη δολοφονία στη Ζακυνθο, έχουμε άλλη σήμερα...


Δολοφονία στη Μεταμόρφωση: Ξεκαθάρισμα λογαριασμών μεταξύ «νονών» της νύχτας «βλέπει» η ΕΛΑΣ – Αποκλειστικό βίντεο



έχουν πεθάνει στην πείνα οι νονοί της νύχτας με το λοκντάουν
και όλα τα κολάδικα κλειστά, (η διακίνηση πρέζας δεν καλυπτει
φαίνεται...) και βγήκαν παγανιά να καθαρίσουν
ανταγωνιστές τώρα που ανοίγουν οι δουλειές...
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 25 Μάιος 2021, 08:17

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 28 Μάιος 2021, 13:11

Συγκλονίζουν τα νέα στοιχεία που έρχονται στο φως σχετικά με την υπόθεση της 11χρονης Ιωάννας, η οποία βρέθηκε νεκρή, στα Χανιά, το απόγευμα της Τετάρτης. Η ανήλικη είχε φύγει από το σπίτι της νωρίς το προηγούμενο βράδυ, για να πάει μία βόλτα, σύμφωνα με τη μητέρα της, αλλά δεν επέστρεψε σπίτι της.

Η εξαφάνισή της δηλώθηκε επισήμως στις αστυνομικές αρχές το πρωί της Τετάρτης και λίγες ώρες αργότερα το κορίτσι βρέθηκε νεκρό, στη βραχώδη παραλία των Αγίων Αποστόλων.

Σύμφωνα με τα έως τώρα στοιχεία, ο ιατροδικαστής αλλά και η αστυνομία έχουν αποκλείσει το ενδεχόμενο εγκληματικής ενέργειας, ενώ θα προσπαθήσουν να απαντήσουν τα βασανιστικά ερωτήματα που προκύπτουν σχετικά με τις συνθήκες του τραγικού θανάτου του κοριτσιού.

Είναι πιθανόν οι απαντήσεις να κρύβονται στα μηνύματα στο κινητό τηλέφωνο της 11χρονης, το οποίο όμως έχει εξαφανιστεί, αφού σύμφωνα με την αστυνομία, κάποιος το έκλεψε πριν εντοπιστεί το άψυχο σώμα του κοριτσιού. Αντίθετα, η τσάντα με τα πράγματα που είχε αγοράσει από το σούπερ μάρκετ αλλά τα ακουστικά της με τα οποία άκουγε μουσική βρέθηκαν κοντά στο σημείο από το οποίο φαίνεται πως έπεσε στα βράχια. Σύμφωνα με τον ΑΝΤ1, πριν από 1,5 χρόνο, η Ιωάννα είχε δει με τα μάτια της τον πατέρα της να χτυπάει τη δασκάλα της. Τότε, γονείς και εκπαιδευτικοί είχαν κλείσει το σχολείο σε ένδειξη διαμαρτυρίας και όλοι είχαν παραστεί στη δίκη του πατέρα του κοριτσιού, ο οποίος είχε καταδικαστεί σε τέσσερα χρόνια φυλάκισης, αλλά στον 1,5 χρόνο βγήκε και προσπάθησε να φτιάξει τη σχέση του με τα παιδιά του.

Σοκαρισμένη είναι η τοπική κοινωνία, αλλά και οι αστυνομικοί που έχουν αναλάβει τη διερεύνηση της υπόθεσης και εξετάζουν όλα τα υπόλοιπα ενδεχόμενα. Σύμφωνα με τον ΑΝΤ1, οι αρχές ψάχνουν τώρα εάν πρόκειται για δυστύχημα ή αν υπήρχε κάτι άλλο στο μυαλό του παιδιού, που έγινε πράξη. Πάντως, υπάρχουν δύο τουλάχιστον μαρτυρίες που αναφέρουν ότι είδαν την 11χρονη να περιφέρεται στο σημείο και να δείχνει αποφασισμένη να πάει προς τα εκεί. Ερώτημα αποτελεί, εξάλλου, το γιατί καθυστέρησε να δηλωθεί επίσημα η εξαφάνιση του κοριτσιού στις αστυνομικές αρχές.

Σύμφωνα με το mega, όταν το πρωί της Τετάρτης οι ιθύνοντες του σχολείου επικοινώνησαν με την οικογένεια για να ρωτήσουν τον λόγο που το κορίτσι δεν πήγε στο σχολείο μαζί με τα άλλα δύο αδέλφια του, πήραν την απάντηση ότι αισθανόταν αδιαθεσία. Αναμένεται το πόρισμα του ιατροδικαστή, ωστόσο, από την αυτοψία που έγινε χθες στο σημείο όπου βρέθηκε νεκρή η 11χρονη, δεν έχουν εντοπιστεί ίχνη ότι σύρθηκε στο γκρεμό, ενώ η πτώση της στα βράχια ήταν κάθετη. Το παιδί έφερε βαριές κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις, δεν υπάρχουν όμως ενδείξεις ότι ασκήθηκε βία ή σημάδια που να αποδεικνύουν πάλη, γι’ αυτό και οι αρχές έχουν αποκλείσει το ενδεχόμενο εγκληματικής ενέργειας. Οι έρευνες για την υπόθεση είναι σε πλήρη εξέλιξη, ενώ αναμένεται να γίνει και άρση του απορρήτου για το κινητό τηλέφωνο της 11χρονης.

Η μαρτυρία της εκπαιδευτικού
Σοκ προκαλεί η μαρτυρία μίας εκπαιδευτικού, η οποία καταγγέλλει πως είχε πέσει θύμα ξυλοδαρμού από τον πατέρα της 11χρονης. Μιλώντας στην εκπομπή «Tlive» για την περιπέτεια που είχε περάσει το 2019, η γυναίκα λέει ότι ο πατέρας του κοριτσιού την είχε χτυπήσει τόσο, που παρέμεινε παραμορφωμένη επί σχεδόν 20 ημέρες.

“Ο πατέρας του κοριτσιού που χάθηκε τόσο άδικα, με χτύπησε τον Οκτώβριο του 2019. Με χτύπησε πάρα πολύ, παρέμεινα παραμορφωμένη, γεμάτη μελανιές, για σχεδόν είκοσι μέρες. Δικάστηκε, καταδικάστηκε σε τέσσερα χρόνια φυλάκιση και μπήκε φυλακή. Το εφετείο έγινε τον Σεπτέμβριο του 2020 και τότε αφέθηκε ελεύθερος. Εγώ στο μεταξύ, φρόντισα και άλλαξα σχολείο, έτσι ώστε να μην έχω πια καμία επαφή μαζί του. Και αυτό ήταν για εμένα μια απώλεια“, λέει η εκπαιδευτικός.

Περιγράφει στη συνέχεια, ότι “ήμουν 15 χρόνια σε αυτό το σχολείο, αλλά απομακρύνθηκα για να διαφυλάξω τη σωματική και ψυχική μου υγεία, αφού εκεί κινδύνευσαν και τα δυο. Όταν έφυγα από το σχολείο μου, έχασα φίλους, συναδέλφους, τους μαθητές μου, τους γονείς τους που με ήξεραν… Και αυτό για εμένα ήταν, επίσης, μια απώλεια. Αλλά είχα κινδυνεύσει πάρα πολύ και αποφάσισα να προστατεύσω τη σωματική μου ακεραιότητα. Είχα δεχτεί πολλή βία από αυτόν τον άνθρωπο”.

Όπως σημειώνει η εκπαιδευτικός, “για εμένα ήταν ένα πολύ μεγάλο σοκ, μεγάλο πλήγμα όλη αυτή η ιστορία και μάλιστα σε μια περίοδο της ζωής μου κατά την οποία είχα και προβλήματα υγείας και προσπαθώ να την αφήσω πίσω μου. Είναι άλλο να ακούς για βία και τελείως διαφορετικό να τη βιώνεις” και καταλήγει: “Ποτέ δεν φανταζόμουν ότι θα βιώσω κάτι τέτοιο, αλλά να που έτσι τα έφερε η ζωή… Τα παιδιά ήταν μάρτυρες πάρα πολλών βίαιων καταστάσεων και περιστατικών σύμφωνα με όσα λέει η μητέρα τους. Εκτός από το κορίτσι που τόσο άδικα χάθηκε, στην οικογένεια υπάρχει άλλο ένα κοριτσάκι και ένα αγοράκι”.

“Το κορίτσι πέρασε πάρα πολλά”

Η μητέρα της 11χρονης Ιωάννας, μίλησε στην εκπομπή T Live και αναφέρθηκε στις δυσκολίες που είχε περάσει η οικογένειά της και η κόρη της. “Είμαστε βασανισμένη οικογένεια και το κορίτσι αυτό έχει περάσει πάρα πολλά. Είχαμε παρελθόν, το κορίτσι αυτό είχε ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ”, ανέφερε η μητέρα του κοριτσιού. “Με τον πρώην σύζυγό μου είχαμε παρελθόν με το διαζύγιο, μας είχε δημιουργήσει πάρα πολλά προβλήματα, η κόρη μου ήταν το μεγαλύτερο παιδί και καταλάβαινε πράγματα και είχε περάσει πολλές φασαρίες, ήταν παρούσα και φοβόταν πάρα πολύ για τη δική μου ζωή, μέχρι που μπήκε στη φυλακή. Όταν μπήκε στη φυλακή ηρεμήσαμε όλοι, ειδικά και η κόρη μου.. Από τη φυλακή βγήκε περίπου πριν από εννέα μήνες, ευτυχώς δεν μας είχε ξαναενοχλήσει, μόνο κάποιες φορές είχε περάσει από το σχολείο των παιδιών και τα έβλεπε στο διάλειμμα και τους μιλούσε για λίγο και έφευγε”, πρόσθεσε.

“Ήταν ο άγγελός μου”
“Ήταν ο άγγελος μου, ήταν το καλύτερο κορίτσι”, λέει η μητέρα της 11χρονης Ιωάννας.”Πιστεύω ότι τώρα εκεί που έχει πάει έχει γίνει ένας άγγελος και με προστατεύει, όπως ήθελε πάντα, και νοιαζόταν και αγχωνόταν για εμένα…”, αναφέρει σε συνέντευξη που έδωσε στην εκπομπή T Live και πρόσθεσε: “Επειδή είχε περάσει πάρα πολλά αυτό το κορίτσι, δυστυχώς ο θεός την πήρε από κοντά μου…”. Η ίδια ανέφερε ότι δεν ξέρει τι έγινε και ότι δεν μπορεί να πιστέψει το τέλος που είχε η κόρη της. “Ήταν ένα υπέροχο πλάσμα… το χαμόγελό της, είχε μεγάλη καρδιά, ποτέ δεν μου έλεγε ψέματα”, πρόσθεσε.

“Βγήκε να περπατήσει, έβαλε και το άρωμά της”

Περιγράφοντας το τι συνέβη, η μητέρα της Ιωάννας υποστήριξε ότι “προχθές το βράδυ, στις 8 η κόρη μου μου είπε ότι θέλει να βγει να περπατήσει, κοντά στο σπίτι, να κάνει μία μικρή βόλτα να πάρει αέρα. Της είπα, οκ, να μην αργήσει, να έρθει 9 παρά τέταρτο. Πήρε κάτι λίγα λεφτά, με φίλησε, είχε βάλει και το άρωμά της, ήταν χαρούμενη και έφυγε. Όταν πήγε 9 δεν είχε γυρίσει ακόμα, ξεκίνησε να νυχτώνει. Ξεκίνησαν να την παίρνω τηλέφωνο, δεν απαντούσε. Ήταν ανοικτό το τηλέφωνο, είχε και τα ακουστικά μαζί της, και πίστευα μήπως το είχε βάλει στο αθόρυβο ή άκουγε μουσική. Εγώ συνέχισα να την παίρνω τηλέφωνο μέχρι τις 10. Μετά το είχε κλειστό. Εγώ όμως δεν το είχα καταλάβει γιατί την έπαιρνα και στο viber, που καλούσε γιατί είχε ίντερνετ στο κινητό και νόμιζα ότι ήταν ανοικτό το κινητό… περίμενα κάποια στιγμή να μου απαντήσει, ανησύχησα. Γύρω στις 11 που είχαν κοιμηθεί τα δύο μικρότερα παιδιά μου, τα άφησα στο σπίτι και μαζί με τον ξάδελφό μου βγήκα έξω και πήγα να την ψάξω, εκεί που μου είπε ότι πήγε. Την ψάχναμε παντού, γύρω γύρω εκεί στις παραλίες για ώρα. Κοντά στη θάλασσα, στο πάρκο. Δεν την βρήκαμε”.

https://www.megatv.com/2021/05/28/trago ... -11xronis/


https://www.makeleio.gr/%ce%b5%cf%80%ce ... %bd%ce%b1/
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 31 Μάιος 2021, 12:25

Δυο δολοφονιες σε 2 μέρες

ενός Αλβανού στα Σεπόλια
https://www.makeleio.gr/%ce%b5%ce%be%cf ... %97%ce%9c/


κι ενός πυγμάχου στη Βάρη
https://www.makeleio.gr/%ce%b5%ce%be%cf ... 9d-%ce%9a/



ξεκαθάρισμα λογαριασμών των καλόπαιδων της μαφίας


κι ο Ανδρέας Κουβελογιάννης εγκαλεί Χρυσοχοϊδη

https://www.makeleio.gr/%ce%b5%ce%be%cf ... %9a%ce%95/
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 12016
Εγγραφή: Σάβ 30 Οκτ 2010, 21:58
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 409 φορές
Έλαβε Likes: 312 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από OTTO » Κυρ 06 Ιουν 2021, 15:29

Νέος φόβος από μυστηριώδες, θανατηφόρο σύνδρομο που χτυπά τον εγκέφαλο

https://www.newsbreak.gr/kosmos/212774/ ... n-egkefalo
~ Ο ΑΓΑΜΗΤΟΣ ~
~ το υπεραναλυτικό κάθαρμα ~
Όσο πιο πολύ άδικο ξύλο έχει φάει κάποιος από ανθρώπους και από τη ζωή, τόσο περισσότερο να τον φοβάσαι και να μη τα βάζεις μαζί του, γιατί πλέον το "ξύλο" που έφαγε αντανακλάται προς τα εσένα, καθιστώντας τον μακράν ικανότερο από σένα σε όλα. Το μόνο που σου μένει είναι να τον σεβαστείς και να υποκλιθείς.
------------------------------------
Born to keep growing younger and smarter. Till the end.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Κυρ 06 Ιουν 2021, 16:01

OTTO έγραψε:
Κυρ 06 Ιουν 2021, 15:29
Νέος φόβος από μυστηριώδες, θανατηφόρο σύνδρομο που χτυπά τον εγκέφαλο

https://www.newsbreak.gr/kosmos/212774/ ... n-egkefalo
https://katohika.gr/diethni/ta-covid-em ... egkefalou/


επίσης (το είπα και στο νήμα για τα εμβόλια) δε μας λένε αν αυτοί
που σκοτώνουν για ψύλλου πήδημα ήταν εμβολιασμένοι ή όχι


ανάμενε, ανεβάζω Αλέκο Τζόυνς που λέει το κάτι τις του
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 07 Ιουν 2021, 23:11

Μάλλον πρέπει να ανοίξουμε νήμα με τίτλο ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ
μια και έχει χτυπήσει κόκκινο πια


ΓΙΑ ΑΠΛΗ ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΤΙΜΩΡΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΘΗΚΑΝ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΛΗΜΜΕΛΗΜΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ Ο ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΝΑ ΒΙΑΣΟΥΝ


:help:

το ερώτημα που τίθεται εδώ, ειναι:
Ποιοι ειναι πιο εγκληματικοί στην προκειμένη;
οι επίδοξοι βιαστές, ή οι λειτουργοί της δικαιοσύνης;
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 09 Ιουν 2021, 10:27

Εικόνα

Κυρ εισαγγελέα, πιέζεσαι απο κάπου; - Την αθώωση των Πακιστανών που κακοποίησαν την 26χρονη πρότεινε ο Εισαγγελέας - Αναβλήθηκε η δίκη για τις 22 Ιουνίου

Περιττό να τονιστεί ότι κανείς εκ των Πακιστανών παράνομων μεταναστών δεν πρόκειται απελαθεί ποτέ από την Ελλάδα.

ΕΔΕ για τις δηλώσεις Μπαλάσκα ότι «η Αστυνομία πιάνει τους εγκληματίες και η Δικαιοσύνη τους αφήνει ελεύθερους»

Στις 22 Ιουνίου θα εκδικαστεί από το Αυτόφωρο Τριμελές Πλημμελειοδικείο η υπόθεση της επίθεσης σε βάρος 26χρονης στην παραλία Αγίας Μαρίνας Κορωπίου από ομάδα Πακιστανών παράνομων μεταναστών.


Η νεαρή κατήγγειλε ότι έξι άτομα της επιτέθηκαν «αφαιρώντας» της την μπλούζα, με βία φυσικά, και παράλληλα μετέδιδαν τα όσα συνέβαιναν στο διαδίκτυο, ενώ ταυτόχρονα την έβριζαν και την απειλούσαν.


Η διαδικασία ξεκίνησε σήμερα, ωστόσο οι δικαστές αποφάσισαν να αναβάλουν τελικά την υπόθεση, ώστε να έρθει να καταθέσει στη δίκη η καταγγέλλουσα.

Ο εισαγγελέας από την πλευρά του πρότεινε να αθωωθούν οι κατηγορούμενοι(!), ωστόσο το δικαστήριο ανέβαλε για να έρθει αυτοπροσώπως η καταγγέλλουσα να καταθέσει.


Όλα αυτά την ώρα που πραγματοποιείται ΕΔΕ για τις δηλώσεις του συνδικαλιστή της ΠΟΑΣΥ, αστυνομικού, Σταύρου Μπαλάσκα ότι «η Αστυνομία πιάνει τους εγκληματίες και η Δικαιοσύνη τους αφήνει ελεύθερους».


Οι δύο συλληφθέντες αντιμετωπίζουν την πλημμεληματικού βαθμού κατηγορία της απλής συνέργειας σε παραβίαση προσωπικών δεδομένων και όχι της απόπειρας βιασμού αφού της έσκισαν την μπλούζα.


Οι κατηγορούμενοι υποστήριξαν στο αυτόφωρο:


«Εμείς κάναμε μπάνιο, ξαφνικά βρήκαμε την παρέα των τεσσάρων ανδρών τους οποίους ξέραμε. Τους είδαμε που πήγανε να μιλήσουν σε μια κοπέλα, εμείς κάτσαμε λίγο πιο πίσω. Δεν επιτεθήκαμε στην κοπέλα, δεν κάνουμε εμείς τέτοια πράγματα. Την ώρα που μας συνέλαβαν εμείς είδαμε τον άνδρα της, δεν τον γνωρίζουμε».


Ο δεύτερος κατηγορούμενος είπε: «Το πρόβλημα δημιουργήθηκε επειδή ήμαστε στην ίδια παρέα με τους δράστες. Εμείς απομακρυνθήκαμε επειδή ο φίλος μου δεν έχει χαρτιά νόμιμης εισόδου και παραμονής» (σ.σ. κακώς βέβαια ανησύχησε ο φίλους του καθώς δεν υπάρχει καμία επίπτωση στους παράνομα εισερχόμενους στη χώρα)


Περιττό να τονιστεί ότι κανείς εκ των Πακιστανών παράνομων μεταναστών δεν πρόκειται απελαθεί ποτέ από την Ελλάδα.

https://www.ksipnistere.com/2021/06/26-22.html


ο κύριος Εισαγγελέας και γενικά η δικαιοσύνη, ακολουθεί το δόγμα
του σχεδίου Καλέργι, (σχετικό ελληνόφωνο βίντεο εδώ https://www.bitchute.com/video/ZeuLzUpzMkrk/ ) περί μίξης των φυλών και σκίασης ολοκληρης της Ευρώπης (και της Δύσης γενικότερα)
όπου οι λευκοί θα πρέπει να γίνουν μελανζέ λευκομελάχροινοι, ένα σχέδιο που η ΝΤΠ έχει
προσαρτήσει στην ατζέντα της, έχει τεθεί εδώ και χρόνια ΕΜΠΡΑΚΤΩΣ σε πλήρη
εφαρμογή, και ασφαλώς η κα. ΠτΔ επιβεβαίωσε με δηλώσεις της πρόσφατα, ότι εφαρμόζεται πλήρως
στην Ελλάδα ...
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 16 Ιουν 2021, 10:56

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 21 Ιουν 2021, 11:06

Τη φρίκη έζησε η 50χρονη καθαρίστρια: Τη βίασε 7 φορές – Ταυτοποιήθηκε ο δράστης (vid)


ότι άκουσα έναν βλάκα ρεπόρτερ στην τηλεόραση να κάνει το ρεπορτάζ
για τη γυναικα και να την αποκαλεί επανειλημμένα "ηλικιωμένη", με ξεπερνάει
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 23 Ιουν 2021, 08:37

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 23 Ιουν 2021, 12:25

ΠΑΤΑΓΟΣ!!! Το ΒΙΝΤΕΟ που εξηγεί τα πάντα!!! Οι Πακιστανοί έχουν το… «ελεύθερο» να ορμούν σε Ελληνίδες


Τελικά και συγνώμη θα τους ζητησουμε (που ντυνόμαστε "προκλητικά")
και ευχαριστώ θα τους πούμε (που μας βιάζουν)
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 23 Ιουν 2021, 14:38

Η αστυνομία έχει τη μαύρη τιμητική της σήμερα...

ένας 48χρονος αστυνομικός αυτοπυροβολήθηκε και χειρουργείται
https://www.makeleio.gr/%ce%b5%cf%80%ce ... %bf%ce%b2/


ένας 59χρονος κρεμάστηκε στο σπίτι του και τον βρήκε η γυναίκα του

https://www.makeleio.gr/%ce%b5%cf%80%ce ... 82-%ce%b1/
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 23 Ιουν 2021, 19:30

Έχει σοκάρει το Πανελλήνιο η υπόθεση της 14χρονης που έχασε τη ζωή της μετά από επέμβαση που έκανε για να χάσει βάρος λόγω του ότι της έκαναν μπούλινγκ στο σχολείο.

Την υπόθεση σχολίασε και η Κατερίνα Ζαρίφη, κάνοντας μία ανατριχιαστική ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram: «Σήμερα διάβασα πως έφυγε η Γωγώ 14 ετών. Η Γωγώ που δεν άντεχε την κοροϊδία για το σώμα της απ’ τους συμμαθητές της. Η Γωγώ που στα 14 της, της έμαθαν να μην αντέχει τον εαυτό της. Η Γωγώ που στα 14 της άκουσε τόσα αφόρητα που δεν ήθελε πια να «φοράει» τον εαυτό της. Η Γωγώ που πήρε απόφαση να χειρουργηθεί για να απαλλαγεί από το βάρος της. Η Γωγώ που έφυγε. Δεν πιάνει πια χώρο «η χοντρή» στην τάξη σου. Σου άδειασε την γωνιά. Η Γωγώ έφυγε γιατί δεν ήθελε άλλο βάρος. Η Γωγώ ήταν 14 ετών» γράφει στην ανάρτησή της.


https://patkiout.gr/showbiz/sygklonizei ... ot-eikona/
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 23 Ιουν 2021, 22:20

Αποδόμηση των "ανθρώπων του Θεού" με μπόλικη ξεφτιλα
και το χειρότερο... όσο έχουν αυτοί επαφή με το Θείον,
άλλο τοσο έχουν κι οι λάτρεις του εωσφόρου, την αγαπη πρόσημό τους


ΣΟΚ ΣΤΗ ΜΟΝΗ ΠΕΤΡΑΚΗ – ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ ΕΡΙΞΕ ΒΙΤΡΙΟΛΙ ΣΕ ΕΠΤΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΕΣ – ΣΟΒΑΡΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ ΟΙ ΤΡΕΙΣ – ΜΕ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΡΑΣΟ ΕΙΧΕ ΣΥΛΛΗΦΘΕΙ Ο ΔΡΑΣΤΗΣ
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 25 Ιουν 2021, 14:26

Οι βιασμοί χτύπησαν κόκκινο στην Ελλάδα κι η δικαιοσύνη ησυχάζει... :swear:
Ο πρόσφατος με το βούλγαρο που βίασε επανειλλημένα την 50χρονη...

Πετράλωνα: Προφυλακιστέος ο 35χρονος για τον βιασμό της καθαρίστριας


και λέω εγώ τώρα

Προφυλακιστέος...οκ...Τους θεατρινισμούς του, τους ακούμε βερεσέ.
ΦΥΛΑΚΗ ΘΑ ΠΑΕΙ αυτο το κτήνος; Γιατί προφανώς και να τιμωρήθηκε
για το βιασμό της φοιτήτριας το 15, η ποινή θα ήταν λίαν επιεικής
αφού κυκλοφορούσε χαλαρός για καιρό...
Ας δει αυτή η κυβέρνηση επιτέλους τις ποινές για βιασμό στην Αμερική.
Κι αυτή δημοκρατική χώρα είναι. Εδώ με το νέο ποινικό κώδικα,
ο βιασμός μπορεί να κριθεί και ως πλημμέλημα όπως θα δει ο κάθε πικραμένος
εδώ https://www.insider.gr/eidiseis/114799/ ... plimmelima

έλεος δηλαδή
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Κυρ 27 Ιουν 2021, 12:02

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 28 Ιουν 2021, 17:06

Κι άλλος πάπαρδος που βιαζε την ανηψιά του όταν ήταν 12 ετών
και παρενοχλησε την μικρότερη αδερφή της...
σέρνεται τώρα στη δημόσια διαπόμπευση

“Κρεμάλα στον πο@@@παπα” φώναζε συγκεντρωμένο πλήθος στον ιερέα που βίαζε τις δύο αδερφές στο Αγρίνιο

η ποινή της ...αδικοσύνης δεν ξέρω ποια θα'ναι, αλλα η λαϊκή μήνη
είναι έντονη
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Jackal
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Δημοσιεύσεις: 6506
Εγγραφή: Σάβ 18 Ιουν 2016, 23:08
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 554 φορές
Έλαβε Likes: 768 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από Jackal » Δευ 28 Ιουν 2021, 17:49

Κάποιες ειδήσεις που μου προκαλούν αηδία τον τελευταίο καιρό.

-δίνουν 150 ευρώ για όσους εμβολιαστούν στις ηληκίες 18-21 στην Ελλάδα λες και είμαστε τα π@@@@κια τους !

- εμβολιασμοί σε παιδιά σε αρκετές χώρες του κόσμου (ΗΠΑ,Ισραήλ, Γερμανία κ.α), σύντομα και στην Ελλάδα

- βιασμοί και δολοφονίες δίχως αύριο στην Ελλάδα

- εμβολιασμοί αστέγων και παράνομων μεταναστών με Johnson & Johnson στην Ιταλία...αν ρωτάτε εμένα το έκαναν γιατί ελάχιστοι θέλουν
να κάνουν αυτό το εμβόλιο και λήγουν πολλές δόσεις και τις πετάνε. Συν ότι όσους περισσότερους "καθαρίσουν" τόσο το καλύτερο...ίσως κάνει
καλή δουλειά της Johnson & Johnson.

https://www.tovima.gr/2021/06/19/world/ ... etanastes/

- ΕΕ που δεν δίνει άδεια κυκλοφορίας επειδή έτσι της γουστάρει και την μαλώνουν και οι ΗΠΑ στο καλύτερο και ασφαλέστερο εμβόλιο , το Sputnik V.


Τι σκατά κάνουμε για όλα αυτά χωρίς να μιλάμε, χωρίς να αντιδράμε δεν ξέρω...πάμε κατά διαόλου πάντως κυριολεκτικά και μεταφορικά.


Η μόνη καλή είδηση που βρήκα σήμερα μετά από πολλές πολλές μέρες είναι η αύξηση των φωλιών των χελωνών σε μία παραλία κοντά στην Πάτρα.

Καλόγρια - Αυξάνονται με γεωμετρική πρόοδο οι φωλιές των θαλάσσιων χελωνών (pics)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 03 Ιούλ 2021, 23:44

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 05 Ιούλ 2021, 11:05

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 07 Ιούλ 2021, 19:34

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 15 Ιούλ 2021, 23:36

Σκληρό Video – Δολοφονήθηκε 21χρονος ράπερ την ώρα που έκανε Live στο Instagram


Σοκάρει η δολοφονία του 21χρονου ράπερ Indian Red Boy κατα κόσμον Zerail Rivera, ο οποίος δέχτηκε 12 σφαίρες την ώρα που έκανε Instagram live μέσα στο αυτοκίνητό του, στο Λος Άντζελες.

Ο ράπερ εκείνη την ώρα συνομιλούσε με ένα φίλο του σε λάιβ μετάδοση, όταν μπροστά στα μάτια χιλιάδων ακολουθών του, έπεσε νεκρός.

Η δολοφονία σημειώθηκε στις 4 το απόγευμα της 8ης Ιουλίου στην πόλη Χόθορν.

.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
vaskos
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2933
Εγγραφή: Πέμ 10 Οκτ 2019, 23:11
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 130 φορές
Έλαβε Likes: 273 φορές

Re: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Κ'ΔΕΛΤΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ) ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΗ 2019

Δημοσίευση από vaskos » Σάβ 17 Ιούλ 2021, 10:26

Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικα-Ελεύθερο βήμα”