κατοχικός 2...

Περί ανέμων και υδατων
προσώπων και πραγμάτων
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1335 φορές
Έλαβε Likes: 1849 φορές

Re: κατοχικός 2...

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 31 Μαρ 2020, 20:53

.

Εικόνα🎶

Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...

τα κανάλια μου /my channels:
στο Βrighteon, στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
το μπλογκ μου εδω
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Έδωσε Likes: 141 φορές
Έλαβε Likes: 298 φορές

Δημοσίευση από doctormarkon » Πέμ 02 Απρ 2020, 10:02

Δεν είναι όλα έτσι.
Οι συνωμοσιολόγοι πιστεύουν ότι ο πολίτης είναι παράλυτος μπροστά σε μία πανίσχυρη εξουσία.
Όμως δεν είναι έτσι.
Όχι πως οι διάφορες θεωρίες συνωμοσίας δεν έχουν βάση.
Μπορεί και να είναι χειρότερη η πραγματικότητα που ανθρώπινος δεν βάζει.
Κάντε πειράματα να δείτε πόσο μπορείτε να επηρεάσετε καταστάσεις ακόμα και μέσα στου ΒΟΔΙΟΥ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ να σας κλείσουν.

τωρα πονταρισαν στο φόβο.
Λίγες μέρες έμεινα μέσα και απόκτησα πολλές εμπειρίες και μόρφωση.
Θα μοιραστώ πολλά μαζί σας

Σεβαστή η άποψη του κατοχικού και πολυ καλό το βίντεο.
Όμως φαίνεται να περνάει μια ψιλοκατάθλιψη αν κρίνω από ένα άρθρο πριν 2 μήνες.
Να είναι καλά ο άνθρωπος. Η να βγει γρήγορα από το λούκι που όλοι έχουν πέσει.
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 02 Απρ 2020, 13:17

Από αυτά που λέει εδώ, μου δίνει την αίσθηση ότι του'χει
ασκηθεί ίσως και κάποια δίωξη... ή τέλος πάντων
τον κυνηγάνε...
.

Εικόνα🎶

το μπλογκ μου εδω
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Έδωσε Likes: 141 φορές
Έλαβε Likes: 298 φορές

Δημοσίευση από doctormarkon » Πέμ 02 Απρ 2020, 15:08

Ορατά η αόρατα?

Μάλλον αόρατα.
Όλα αόρατα είναι γμτ σήμερα.
Αόρατα παλιά και αόρατα καινούργια.
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
vaskos
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 102 φορές
Έλαβε Likes: 236 φορές

Δημοσίευση από vaskos » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 12:35

Σάββατο, 4 Ιουλίου 2020
H τελευταία (αναγκαστική) ενασχόληση με τα κατοχικά
Angelo Karageorgos
http://oimaskespeftoun.blogspot.com/2020/07/h.html

Angelo Karageorgos
Επειδή μου διεγράφη ο λογαριασμός μου στα κατοχικά μόλις απάντησα στο άρθρο που με αφορά και το σχόλιο μου - απάντηση ήταν ως τότε υπό έγκριση (ενώ ως τωρα έχουν περάσει πολλές ώρες) έκανα αναγκαστικά ένα βιντεο ούτως ώστε να μπορέσω να την παρουσιάσω.

Εδώ επίσης είναι η απάντηση σε doc https://docs.google.com/document/d/1v...

Το δεύτερο άρθρο που με αναφέρει είναι αυτό https://katohika.gr/stranger-voice/pa...
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 04 Ιούλ 2020, 13:13

Δύο όψεις σε κάθε νόμισμα...
η άλλη οψη εδώ

Παμε μια να βαλουμε τα δεδομενα κατω λοιπον
Κυριε Ηθικε Καραγεωργο …
by Stranger

στο κανάλι του Καραγιώργου έγραψα:

Εικόνα
.

Εικόνα🎶

το μπλογκ μου εδω
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Έδωσε Likes: 253 φορές
Έλαβε Likes: 201 φορές

Δημοσίευση από OTTO » Τρί 07 Ιούλ 2020, 14:49

Δεν προσέχει ο Γκονος. Η τιμή της ασπιρίνης είχε διπλασιαστεί (περίπου) τέλη του 2017:

https://www.galinos.gr/web/drugs/main/p ... /marketing

πατάς εκεί που λέει "παλαιότερα δελτία" και το διαπιστώνεις.

Ας του πει κάποιος να προσέχει γιατί με τέτοιες απροσεξίες γίνεται ζημιά στο κίνημα αλήθειας.
Οι σύγχρονοι άνθρωποι θέλουν να πιστεύουν ότι οι ηγέτες τους τους λένε την αλήθεια. Δεν ενδιαφέρονται για τις πολιτικές τους ελευθερίες. Ενδιαφέρονται μόνο για το βιοτικό τους επίπεδο. Έχουν ξεπεράσει ιδέες όπως την ελευθερία. Είναι πρόθυμοι να ακολουθούν.

Εικόνα

~ Δεν προσκυνώ ~ Είμαι εδώ για να πολεμήσω.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 25 Ιούλ 2020, 01:16

Δεν μου εχει δωσει η Εκκλησια κανα τιτλο , δεν με ειπε προφητη η Αγιο … μαλλον απο τους μεγαλυτερους πολεμους που εχω φαει ειναι βαθια μεσα απο το ΜΑΓΑΖΙ!…

Αν ομως με ειχαν “χρισει” ως κατι και εμενα τον αγνωστο , αν μου ειχαν δωσει καποια “ποδια” κρυφη οπως ολοι τους ..ισως τοτε ολα οσα ειπα να γινοντουσαν σεβαστα και να τα ακολουθουσαν οι συναθρωποι μου!

Δεν ειμαι και καμια φιρμα τραγουδιου στης πιστες , δεν ειμαι και κανας ηθοποιος , απροσωπος με φωνη ..που πηγε καταδιαολου οτι και αν ειπε ..!

Δεν ειπαμε ρε παλικαρια οτι οι μπιζνεσμαν οταν θελησουν να σας κανουν πιονια τους θα σας ξυπνησουν το πατριωτικο; Οτι αν δειτε ξαφνικα να ερχεται στο πεδιο το πατριωτικο συναισθημα και οταν ακουσεις τα ταμπουρλα να σε καλουν εσυ πρεπει να εισαι πιο ξυπνιος απο ποτε;…

Ακου φωνες , τιμωρουμεθα απο τον θεο!!..Τι μου λετε καλε; Με εμας βρηκε να τα βαλει ο θεος και οχι με αυτους που εστησαν το κολπο; .. Δεν γνωριζει ο θεος ;…

Τιμωρουμεθα που προδωσαμε τον Χριστο; Ποτε το καναμε και δεν το ειδα; Εμεις τον προδοσαμε οι ανθρωποι οι ολοι οι μαυρογυαλουροι με τις κιαρες με τα διαμαντια και το μαγαζι του Μαυρου; …Γιατι εκει μεσα Χριστος δεν παιζει να υπαρχει ..αλλον μας βαζουν και προσκυναμε χιλιαδες χρονια τωρα !

Χασαμε την Αγια Σοφια ..εμεις οι ανθρωποι την χασαμε ; Η το κολπο γκροσο της νεας παγκοσμιας ταξης και η αλλαγη στην σκακιερα σε ολα τα επιπεδα ..ακομα και στην πιστη ;…

Να παρουμε την Πολη; Τι λες ρε ξυπολητε χριστιανε της Αγαπης …να κολυμπησει στο αιμα ενα βοδι για να παρεις μια Πολη εσυ και οχι ο αλλος;..

Ωραιο το κολπο εκκαθαρισης μεταξυ μας , μια χαρα το βρισκω το λεβελ 1 στην συγκομιδη!..Και ολοι εσεις , με ολα οσα ειδατε περι ποιοι ειναι πισω απο τις “πατριδες”, πως παιζουν το παιχνιδι με εμας μονιμα για θυσια …εχετε βγαλει το γιαταγανι να σφαξετε 5-6 ;

Ναι να την παρουμε την Αγια Σοφια ..αλλα πως ;…Με αυτον που ψηφισες και Θα ψηφισεις και αυριο τον επομενο κληρονομο και ες αει εις τον αιωνα τον αιωνων για να σου βολεψει το γιοκα σου; …

Τοσο μουρλα μεσα σε ανθρωπινο κεφαλι δεν εχω ξαναματαδει εκτος απο του Ελληνα !

Οχι ρε δεν ειμαι υπευθυνος και δεν προδωσα κανεναν , δεν ειμαι εγω ο φταιχτης , δεν φερω καμια ευθυνη περαν της ηλιθιοτητας της ψηφου …αλλα δεν εβαλα υπογραφη και δεν συναινεσα πουθενα ..Ακου θα μας τιμωρησει ο θεος ;;;…Σαν πολυ μαφιοζο δεν τον εχετε βγαλει το θεο που θα κατσει να ασχοληθει με ενα κτιριο για να κολυμπησει στο αιμα 12 εκκατομυρια ανθρωπους ;…

Οι ανθρωποι ειναι οι μονοι που δεν φταινε , το συστημα ιεραρχειας και τα ζουμια που πανε να βγουν απο το τσουκαλι ειναι το προβλημα , ουτε η αμαρτια , ουτε η μη παρουσια στην Εκκλησια , ουτε ο αμαρτωλος βιος ουτε ουτε ουτε …! Εχεετε αιωνες καταντησει την ανθρωποτητα να ζει κατω απο φοβικα συνδρομα και κομπλεξ ενοχης …ΟΧΙ ΡΕ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ..!

Κανενας θεος δεν εχει ενα κοπαδι που λεει αν δεν εισαι ετσι θα σε τιμωρησω …αυτα τα λενε οι λιμοκοντοροι μαυροπενθουσες …!

Στα πιο χοντρα τωρα , σε αυτο το πεδιο που ειμαστε …ΘΕΟΣ ΓΙΟΚ ..ΚΑΠΡΙΣ ;; Δαιμονες και φυλακες ναι …ΘΕΟΣ ΓΙΟΚ…Δεν ειναι του θεου που σε επεισαν να πιστευεις αυτο το δημιουργημα …αυτο το μπουρδελο δηλαδη ..!

Ποιος θεος λοιπον θα με τιμωρησει ο Μαυρος … με τιμωρει απο την Ημερα που γεννηθηκα και τον γραφω και αυτον και τα κερατα του στα αρχιδια μου ..!

Αντε μου στο καλο συνανθρωποι μου με την καραμελα του θεου και του φοβου … λες και δεν υπαρχουν εκει εξω αγιοι ανθρωποι που τιμωρουνται καθε μερα με μαστιγιο ..!

Εισαστε στην κολαση , υπηρετειτε μια ψευτικη – βιτρινα – καθρεφτη πιστη που σας επεισε πολυ εξυπνα να κοιτατε τον εχθρο σας με λατρεια …!

Αλλο ο Χριστος αλλο αυτο που εσεις νομιζετε ως Χριστο ! Αλλο ο Θεος και αλλο αυτο που σας εμαθαν οτι ειναι θεος ..!

Δεν εχει ο θεος οπαδους ..δεν ειναι ομαδα , δεν ειναι θυμωμενος , δεν εχει καν διαθεση να ασχοληθει με σενα με μενα με κανεναν μας … !

Γιατι απλα δεν υπαρχει λογος να ασχοληθει με ολες τις μαλακιες που ο ανθρωπινος νους θεωρει σημαντικα , δεν ειναι ο θεος γεωστρατηγος , δεν αγαπα εσενα πιο πολυ και εμενα πιο λιγο , δεν εχει συμπαθειες εκει πιο πολυ εκει πιο λιγο …Ολα αυτα ειναι η δικη μας αρωστημενη συνειδηση ..!

Ο θεος ειναι η Αγαπη , δεν εχει αναγκη να αγαπα λοιπον ! Ειναι παντου μεσα σου , σε καθε σκεψη σου υπαρχει και ο εδω θεος και ο εξω θεος ..εσυ επιλεγεις ποιον θα εχεις εδω να σε κανει μαγκα …και με τα αποτελεσματα της γης δεν ειναι αναγκη να εξηγησω ποιον εχεις κανει μαγκα !

Σταματηστε την καραμελα με τον ανθρωπο που πρεπει να ειναι σε φοβο και σε ενοχη …ολα αυτα μας καταντησαν τα σκατα που ειμαστε σημερα ..!

Στο κατω κατω και να φυγουμε απο εδω … που θα παμε;.. Εξω απο εδω ; Ε ωραια ποιο κοντα στο τελειο ..γιατι το εδω το κανατε ολοι μαζι οι του θεου του φοβου να ζεχνει απο σκατα !

Stranger…

https://katohika.gr/stranger-voice/isos ... ent-552161
.

Εικόνα🎶

το μπλογκ μου εδω
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 27 Οκτ 2020, 19:19

Καλό άρθρο...
ο,τι σκεφτόμαστε όλοι όσοι τους πήραμε χαμπάρι

https://katohika.gr/stranger-voice/eina ... mia-maska/
.

Εικόνα🎶

το μπλογκ μου εδω
Άβαταρ μέλους
Jason
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Έδωσε Likes: 134 φορές
Έλαβε Likes: 51 φορές

Δημοσίευση από Jason » Πέμ 29 Οκτ 2020, 15:27

Δεν μου ανοίγει καθόλου το λινκ του κατοχικού ούτε η αρχική του. Λέει:
This site can't be reached.

:think:

edit: μόλις είδα την ανάρτηση του στο ΦΒ

"Το κατοχικά νέα έχει δεχθει επίθεση από χάκερς εδώ και 5 ώρες... Κάνουμε ότι είναι δυνατόν να επανέλθει σύντομα"
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 29 Οκτ 2020, 23:17

Jason έγραψε:
Πέμ 29 Οκτ 2020, 15:27
Δεν μου ανοίγει καθόλου το λινκ του κατοχικού ούτε η αρχική του. Λέει:
This site can't be reached.

:think:

edit: μόλις είδα την ανάρτηση του στο ΦΒ

"Το κατοχικά νέα έχει δεχθει επίθεση από χάκερς εδώ και 5 ώρες... Κάνουμε ότι είναι δυνατόν να επανέλθει σύντομα"

:swear:
Λογικό. Καθαρά "αρνητές" της μάσκας και της πανδημίας...
και φρικτοί συνωμοσιολόγοι κατά το σύστημα πάντα.
ΚΑΘΕ διαφορετική φωνή θα φιμώνεται.
Δεν κοίταξα τα κανάλια μου να δω αν έπεσαν...
Κοίταξα τα κατοχικά όμως και επανήλθαν...
ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ.

άλλο ένα σάιτ που πολύ φοβάμαι πως θα πάει στον αγύριστο
άλλο ένα αγαπησιάρικο χάδι της "δημοκρατίας" (φαυλοκρατίας) τους.
Ή να την πω κτηνοκρατία?
.

Εικόνα🎶

το μπλογκ μου εδω
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Σάβ 07 Νοέμ 2020, 13:02

Το πρωι που θα ξυπνησω θα ψαχτω τι μηνυμα πρεπει να στειλω για να παω στον καφενε που αραζω τωρα τελευταια , θα ψαξω να βαλω την μασκουλα μου (θα πρεπει να φτιαξω σημειωμα στην πορτα να μην την ξεχναω) ..

Θα πρεπει να γραψω στο χερι μου οτι και περπατωντας πρεπει να την φοραω! Στο καφενειο θα πρεπει να μιλαω χαμηλοφωνος …για την θεση μου περι κορονωιου ..παρα οτι ειμαι ο μοναδικος που το προεβλεψα οτι ερχεται !…

Φευγοντας θα πρεπει να ξαναστειλω μηνυμα να ενημερωσω αν παω για ψωμι , για σουπερ μαρκετ η οτι αλλο!

Γυρνωντας σπιτι θα πω στην γυναικα μου οτι για ενα μηνα ++(μπορει να το πανε μακρια το τραινο) δεν θα ερχονται πια οι φιλοι μας να περναμε την ωρα μας ..γιατι ολο και καποιος θα μας δωσει οτι κανουμε παρανομη μαζωξη !

Θα πρεπει να κανω μια γερη μελετη τουλαχιστον μεχρι της 7.30 αν κατι λειπει απο το σπιτι ..φαρμακα , φαγητο , αναγκες παιδιων … ενα γλυκο ρε παιδι μου !..

Θα πρεπει να ξαναβρω τι να πως στους μαλακες για να ξαναβγω !

Εχω εφεδρεια τρια σκυλια ..αν στελνω ενα ενα μηνυμα για βολτα μαλλον δεν θα με πιστευουν!

Θα πρεπει να παγωσω το τσιπουρο … αυτο δεν πρεπει να το ξεχασω ..να το βαλω σε γιαλινα μπουκαλια !…

Οταν πλεον ακουω βιντεο με αρνητες πρεπει να το κανω χαμηλοφωνα …η αποσταση της μασκας με φουλφεις μαυροκουκουλα ειναι μονο μυτη φρυδια !

Στο αμαξι μου αν συναντησω κανα φιλο ποδαρατο ..επειδη δεν γουσταρω αλλο μασκα πρεπει να κανω οτι δεν τον ειδα …300 ευρω ειναι αυτα !..

Να θυμηθω να κανω λιστα με τα φιλαρακια που εχουν ντελιβερι ωστε σε ολη την καραντινα να μην αδικησω κανεναν … ! Αν δεν εχουν να φανε δανεικα θα ζητανε !

Το πρωι μηνυμα για το σχολειο της μικρης ….γρηγορες κινησεις μην δωσουμε αφορμη με τον χρονο , επιστροφη και μανουρα με τον μεγαλο …ξυπνα μανα μου εχεις τηλεδιασκεψη η οπως σκατα το λενε ..!

Τι ξεχναω..το φελεκι μου; …

Οι κοινωνιες δημιουργηθηκαν μεσα απο την διαδικασια που ο ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ανθρωπος θελησε να εχει μια πιο ξεκουραστη ζωη!!..

Δημιουργησαμε κοινωνιες για να μην ασχολουμαστε ολη μερα αν θα μας φαει ενας λυκος η ενα λιονταρι , για να μπορουμε ολοι μαζι να αντιμετωπισουμε τους εχθρους μας … για να δημιουργησουμε εξελιξη και να εχουμε καταφυγιο και τροφη !

Ετσι ξεκινησαν οι πρωτες ομαδες και δημιουργησαν τους νομους στην συνεχεια για να φτασουμε σε μια “κοινωνια”…

Προσφερθηκαμε δηλαδη να κανουμε πισω τον μεγαλυτερο νομο της φυσης …το νομο της επιβιωσης του καθενος μας ωστε να δημιουργησουμε μια πιο ευκολη και ασφαλη ζωη!… Αλλα αυτο να το κανουμε παντα ΕΛΕΥΘΕΡΑ , ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ!

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΑΣ!…

ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΜΕ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΘΥΣΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΦΥΛΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΜΕ !

Στα ιδανικα λοιπον της συμφωνιας του ανθρωπου να δημιουργησει ομαδα – κοινωνια – πολιτισμο δεν ηταν η ΘΥΣΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ …αλλα η καλυτερη διαχειριση της επιβιωσης μας και του χρονου μας !!..

Πρεπει ολοι να το καταλαβετε αυτο , Ενας ελευθερος ανθρωπος μπορει να επιβιωσει εστω και με χρηση του μεγαλυτερου νομου της επιβιωσης του , ενας σκλαβωμενος ανθρωπος δεν μπορει να πει ποτε οτι ΕΖΗΣΕ!…

Οταν λοιπον μια κοινωνια δεν μπορει να προσφερει την αρχικη συμφωνια της με τον ανθρωπο …τοτε το τελευταιο που εχει να κανει ειναι να του στερησει την Ελευθερια του !..Για οποιοδηποτε λογο ..ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ !

Οπως ακριβως στον πολεμο σου δινει το Ελευθερο να παραβεις τους νομους της ειρηνης και σε χρησιμοποιει ως ασπιδα το συστημα πλεον …και οχι εσυ το συστημα …Ετσι και σε αυτον τον πολεμο οφειλε να κανει !…

Αν η θυσια για το συνολο ειναι να σκοτωσεις τον εχθρο που σου επιτιθεται ..τοτε και στην περιπτωση του Ιου η μονη λυση ειναι να τον σκοτωσεις ..ο μονος τροπος να τον σκοτωσεις ειναι η ανοσια αγελης …!

Απο την πρωτη μερα της ¨”πανδημιας” σας λεω οτι αυτος ειναι ο σκοπος τους οτι και αν κανουν οτι και αν δηλωνουν …αλλιως ..ειναι αλλου η παγιδα και ολη η ανθρωποτητα ειναι εξαπατημενη σε μεγιστο βαθμο!…

Αν υπαρχει θανατηφορος ιος ..τοτε μονο με ανοσια αγελης , αν δεν υπαρχει θανατηφορος Ιος …το σκεψου καλα γιατι το συστημα σου στερει την ελευθερια σου , σκεψου τι θελει να καταφερει το τερας που εσυ δημιουργησες …για να εισαι ελευθερος και ασφαλης !

Και για τους πολυ παραξενους και απολυτα γραμμκους… καντε μονοι σας ερευνα για το ποτε ενας Ιος παρουσαζει υψηλη μεταδοτικοτητα …οταν ειναι φονικος ; η οταν πλεον ειναι ανικανος να κανει κακο; ..

Stranger…

https://katohika.gr/stranger-voice/kyri ... ts-section

Εικόνα
.

Εικόνα🎶

το μπλογκ μου εδω
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 17 Νοέμ 2020, 10:50

Σε προηγουμενο μου αρθρο ειχα κανει ερευνα μερα μερα με τις ανακοινωσεις οπου εδειχνα οτι τα νουμερα ειναι επι του συνολου ….μπες βγες επι του συνολου …!

Το αρθρο ειναι αυτο --> Συνολικα το φελεκι μου …ΣΥΝΟΛΙΚΑ!!…..

Πρεπει να το διαβασεις για να μπεις στο νοημα …!

Σημερα διαβαζω …ακομα 71 νεκροι !!>..

Χωρις να παω να ξανακανω μερα μερα την λογιστικη λεω το εξης ..να πας εσυ να το κανεις ..!

Αν πεθαναν σημερα 71 ..τοτε σκεφτομαστε οτι πεθαναν μεσα απο τις μεθ …η τουλαχιστον οι περισσοτεροι απο αυτους ..! … Εχουμε μειον στα κρεβατια των Μεθ σημερα 71 …και εχουμε εισχωρηση + τοσο ωστε το νουμερο να ειναι αυτο που ανακοινωσαν σημερα;..δηλαδη το 392 διασωληνωμενοι!!….

Θελω να το κανεις εσυ οπως το εκανα εγω πριν ενα μηνα σχεδον … καντο και πες μου…χωρις να δω βγαινω και λεω οτι αυτος που κανει την λογιστικη με τους θανατους ..ειναι και μεγαλος μαγειρας!!

Στεγνα και ωραια …επειδη λοιπον αυτο με σοκαρει ..με κανει να αντριχιαζω για το σε τι κοσμο ζω ..θελω να πας να κανεις νουμερο νουμερο την καθε μερα και να μου πεις στα μουτρα οτι κανω λαθος ..θα μου ειναι πολυ πιο ευχαριστο να κανω λαθος παρα να ισχυει μεσα στο μυαλο μου οτι μας εξαπατουν με φοβο θανατων και νεκρων !…

Αν ισχυουν οι θανατοι οντως …τοτε γιατι δεν ηταν μεσα σε ΜΕΘ οι ασθενεις ;… Δεν εχουμε ΜΕΘ;..Οι νεκροι αυξανουν επειδη δεν εχουν ιατρικη φροντιδα ;..τι παιζει εδω ;

Stranger..

https://katohika.gr/stranger-voice/kati ... ts-section
.

Εικόνα🎶

το μπλογκ μου εδω
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικα-Ελεύθερο βήμα”