Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Περί ανέμων και υδατων
προσώπων και πραγμάτων
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
lianna

Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από lianna » Κυρ 18 Σεπ 2011, 11:53

Πανηγυρισμοί στην Αθήνα από το ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ!!! της Αλβανικής Εθνικιστικής οργάνωσης Ερυθρόμαυρη Συμμαχία;!

Σύμφωνα με πληροφορία που αναμεταδίδουν ΟΛΑ τα Αλβανικά μέσα, εκατοντάδες Αλβανοί μετανάστες πανηγύρισαν στο κέντρο της Αθήνας μετά την απόφαση του Συνταγματικού Δικαστηρίου της Αλβανίας να ακυρώσει το νόμο με τον οποίο οι πολίτες μπορούσαν να αλλάξουν την εθνικότητά τους, απόφαση που προσβάλει άμεσα τον Βορειοηπειρωτικό Ελληνισμό και θέτει τις κατάλληλες προϋποθέσεις για την Αλβανοποίηση τους .

Σύμφωνα με τα ίδια μέσα οι πανηγυρισμοί οργανώθηκαν από το Παράρτημα Αθήνας!!! την Αλβανικής εθνικιστικής ομάδας Ερυθρόμαυρη Συμμαχία, οι οποία το τελευταίο διάστημα διώκει μετά βδελυγμίας του Έλληνες Βορειοηπειρώτες. Πρώτη φορά ακούμε για την ύπαρξη παρατήματος Αθήνας των Αλβανών εθνικιστών, οι οποίοι φέρονται να έστειλαν τηλεγράφημα στον Αλβανικό τύπο για τους χθεσινούς εορτασμούς τους.


Όπως αναφέρει το τηλεγράφημα για περίπου μια ώρα "παρέλασαν" στο κέντρο της Αθήνας ανεμίζοντας την Ερυθρόμαυρη Αλβανική σημαία και τραγουδώντας των Αλβανικό εθνικό ύμνο ενώ χερέτισαν την απόφαση του Συνταγματικού Δικαστηρίου.

Όσοι γνωρίζουν κάτι παραπάνω παρακαλούνται να μας ενημερώσουν.

Posted in: ΑΘΗΝΑ,ΒΟΡΕΙΟΗΠΕΙΡΩΤΕΣ,ΕΜ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

borioipirotika.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
Blue Ice
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2273
Εγγραφή: Παρ 20 Απρ 2007, 10:44
Φύλο: Γυναίκα

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από Blue Ice » Κυρ 18 Σεπ 2011, 13:00

Μη λες τέτοια... Θα σε πουν ρατσίστρια οι wannabe mods....
Τρεις υπηκόους Αλβανίας κατήγγειλε πριν από λίγη ώρα ο πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου Κυλλήνης, ως τους δράστες βεβήλωσης του εθνικού μας συμβόλου στην πλατεία του χωριού. Σύμφωνα με την καταγγελία που έγινε στο Αστυνομικό Τμήμα Λεχαινών πριν από λίγη ώρα, από τον πρόεδρο του χωριού Νίκο Ψυχογιό, με βάση μαρτυρίες κατοίκων της περιοχής, στις 4,30 τα ξημερώματα του Σαββάτου, τρία άτομα υπήκοοι Αλβανίας, κατέβασαν την Ελληνική σημαία από τον ιστό στην πλατεία του Νεοχωρίου.

Οι τρεις δράστες – εκ των οποίων οι δύο είναι γνωστοί με τα μικρά τους ονόματα – εν χορώ έσκισαν τη σημεία και την πέταξαν στο σημείο. Οι αυτόπτες μάρτυρες ειδοποίησαν αμέσως τον πρόεδρο του χωριού που μάζεψε τη σημαία, όπως βλέπεται και στις φωτογραφίες.

Στο χωριό επικρατεί αναβρασμός μετά, ενώ οι δράστες αναζητούνται. Σύμφωνα με τα καταγγελόμενα ο ένας διαμένει στο χωριό και ο άλλος στο Βρανά, ενώ για τον τρίτο δεν υπάρχουν στοιχεία.
Ου καταισχυνώ τα όπλα τα ιερά,

ουδ' εγκαταλείψω τον παραστάτη αυτών, ότω αν στοιχίσω.

Αμυνώ δε και υπέρ ιερών και οσίων και μόνος και μετά πολλών.

Την πατρίδα ουκ ελάττω παραδώσω, πλείω δε και αρείω όσοις αν παραδέξωμαι.
Άβαταρ μέλους
lianna

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από lianna » Κυρ 18 Σεπ 2011, 13:24

no problema

που λένε και οι ίδιοι.
Η ελευθερία λόγου και ιδεών ανήκει σε όλους μηδενός εξαιρουμένου
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από Divine Sinner » Κυρ 18 Σεπ 2011, 17:57

Mη λες τέτοια... Θα σε πουν ρατσίστρια οι wannabe mods....
Οχι καθε αλλο. οι μοντς συμφωνουν απολύτως με την λιάνα.
Αυτά που έγγραψε η λιάνα γράφονται κάθε μερα κι απο αλλους χρήστες οι (οπως και ο κάσσανδρος και ο Σταυραετός, ό τευταμος κλπ) με τους οποιους δεν εχουμε ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα.
Το πρόβλημα του ιδεο μαζι σου δεν ητανε η πολιτικη σου ιδεολογία αλλα η έλλειψη σεβασμού προς τους συνομιλητές σου.
Η θέση του ιδεο γι αυτην την αλβανική ομάδα ειναι οτι θα πρέπε να ειναι στον κορυδαλό και μετά απέλαση
στην αλβανία να ετεροαυνανίζονται.
Ελπίζω να σε καλύψαμε οι "wannabe" mods.
Άβαταρ μέλους
Blue Ice
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2273
Εγγραφή: Παρ 20 Απρ 2007, 10:44
Φύλο: Γυναίκα

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από Blue Ice » Κυρ 18 Σεπ 2011, 18:09

Πήγαινε άλλαξε για 1000 φορά το όνομά σου μήπως και πείσεις κανέναν πως είσαι ψαγμένος και μην ανακατεύεσαι...
Ου καταισχυνώ τα όπλα τα ιερά,

ουδ' εγκαταλείψω τον παραστάτη αυτών, ότω αν στοιχίσω.

Αμυνώ δε και υπέρ ιερών και οσίων και μόνος και μετά πολλών.

Την πατρίδα ουκ ελάττω παραδώσω, πλείω δε και αρείω όσοις αν παραδέξωμαι.
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από Divine Sinner » Κυρ 18 Σεπ 2011, 18:10

Αν χονδρικα αλλάζω ονομα μια φορά το χρόνο (καπου εκει ειναι)
αλλα και μια φορα το εξάμηνο ας πουμε για να μαστε ποιο κουβανταδες μου εύχεσαι να ζήσω
500 με χίλια χρόνια.
Σε ευχαριστώ πάρα πολυ.
Μετά το Go to hell που μας είχες πει δείχνοντας μας την μούντζα σου.
Εγω θα πω απλα Good Wines.
Αντε αρκετά ασχολήθηκα.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από ArELa » Κυρ 18 Σεπ 2011, 21:37

Φωτεινή,
Καλώς μας επανήλθες μεν, αισθάνομαι πως χρήζεις δύο επισημάνσεων δε:

πρώτον, οι εδραιωμένοι και εμφανιζόμενοι ως mods, δεν είναι wanna be γιατί απλούστατα δεν τίθεται θέμα να "θέλουν να γίνουν" (αυτό σημαίνει wanna be). Έχουν ήδη γίνει και είναι mods. :wink: (κάποιοι εδώ και κάτι χρόνια)


Δεύτερον, γνωρίζεις πως ένα βασικό ζητουμενο των ΙΔΕΟ από τους χρήστες, είναι η ευπρεπής αντιμετώπιση και ο σεβασμός απέναντι στον κάθε συνομιλητή τους. Αυτό εξυπακούεται ότι ισχύει και για τα μέλη της ομάδας διαχειριστών.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Blue Ice
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2273
Εγγραφή: Παρ 20 Απρ 2007, 10:44
Φύλο: Γυναίκα

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από Blue Ice » Δευ 26 Σεπ 2011, 14:16

Δεν επανήλθα και δεν πρόκειται να επανέλθω όσο έχεις ως διαχειριστές ανθρώπους με σύνδρομο κατωτερότητος σαν τον Metho/Nyxtovamon και την Καριάτιδα που αρέσκονται να το παίζουν εξουσία...
Μπήκα μόνο για να δω τις αντιδράσεις σας στα εθνικά θέματα που είναι πολύ σοβαρά. Και ήταν αυτές που περίμενα, σχεδόν ανύπαρκτες... Αν όμως υπήρχε θέμα με τους "καημένους μετανάστες/αριστερούς/αραβες/μουσουλμάνους" θα υπήρχαν εκτεταμένες αναφορές....

Ευχαριστήθηκες τώρα;;;;;
Ου καταισχυνώ τα όπλα τα ιερά,

ουδ' εγκαταλείψω τον παραστάτη αυτών, ότω αν στοιχίσω.

Αμυνώ δε και υπέρ ιερών και οσίων και μόνος και μετά πολλών.

Την πατρίδα ουκ ελάττω παραδώσω, πλείω δε και αρείω όσοις αν παραδέξωμαι.
Άβαταρ μέλους
seliniasmenos
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 3066
Εγγραφή: Παρ 20 Απρ 2007, 03:50
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Fortress of Solitude

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από seliniasmenos » Δευ 26 Σεπ 2011, 16:52

Bρε βρε! Καιρό είχα δει άνθρωπο που μας βρίζει, αλλά δεν κάνει χωρίς εμάς.

Αφού πάσχουμε (και μιλώ σαν πρωην mod) απο σύνδρομο κατωτερότητας, τι μπαίνεις στον κόπο να μας διαβάζεις;
If i go crazy, then will you still call me Superman?
[img]http://s11.postimg.org/m0jzyebw3/superm ... 5wbdc6.jpg[/img]
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 26 Σεπ 2011, 17:27

Blue Ice έγραψε:Δεν επανήλθα και δεν πρόκειται να επανέλθω όσο έχεις ως διαχειριστές ανθρώπους με σύνδρομο κατωτερότητος σαν τον Metho/Nyxtovamon και την Καριάτιδα που αρέσκονται να το παίζουν εξουσία...
Σωστός ο Σελ :thumb:

Δεν ξέρω αν θα έρθουν άλλοι συνδιαχειριστές να απαντήσουν σ'αυτή την αβρότητα, αλλά στο βαθμο που πιάνει κι εμένα αυτό ως διαχειρίστρια των ΙΔΕΟ έχω να πω τα εξης: α/ το ποιους επιλέγω ως συνεργάτες και συνδιαχειριστές μου, είναι δικό μου θέμα. Τα άτομα που ανέφερες, δεν ξέρω αν αρέσκονται (μάλλον όχι αφού τους ζόρισα να'ναι σ'αυτή τη θέση) ΕΙΝΑΙ ως ένα βαθμό εξουσία στο φόρουμ, αφού φροντίζουν για την τήρηση των ισορροπιών και για την εύρυθμη λειτουργία αυτού του τόπου. β/ Εξ όσων γνωρίζω, ψυχολόγος/ψυχίατρος ΔΕΝ είσαι για να αποφαίνεσαι από τι "σύνδρομα" πάσχει ο καθένας μας, ΑΝ πάσχει από κάτι... Θα ομολογήσω ότι το σύνδρομο απ'το οποίο πάσχω εγώ, (μπορεί να το ονομάσεις άνετα εσύ και συνδρομο μαλακίας :jerk: ) δεν είναι σε καμια περίπτωση κατωτερότητας... Από ποιον να νιώσω κατώτερη δηλαδή; Από σένα; Ίση νιώθω και ίση θέλω να με νιώθουν. Το σύνδρομό μου, ( που είναι μάλλον χειρότερο, για συνδιαχειριστές που ενιοτε μ'έχουν κριτικάρει καλοπροαίρετα και ίσως να'χουν δίκιο ως ένα βαθμό), είναι αυτό της αγάπης/σεβασμού προς τον συνάνθρωπο, κι η λογική που μου επιβάλλει να δίδεται στους πάντες (είτε συμφωνώ μαζί τους είτε όχι, είτε τους συμπαθώ είτε όχι) βήμα ελεύθερης έκφρασης. Στον αντίποδα αυτού, βλέπουμε τη δική σου προσέγγιση, που καταδεικνύει οτι κάποιοι άνθρωποι (ή ανθρωπάκια αφού στέκεσαι σε ανωτερότητες/κατωτερότητες) όχι μόνο δεν το εκτιμούν αυτό, αλλά και το απαξιώνουν και το εκμεταλλεύονται... :thumbsdown: (oπότε πριν έρθεις να μας μιλήσεις για το ποιόν των άλλων εξαντλώντας όλη την αυστηρότητά σου μάλιστα, κοίτα πρώτα εξ ισου αυστηρά και το δικό σου)



Μπήκα μόνο για να δω τις αντιδράσεις σας στα εθνικά θέματα που είναι πολύ σοβαρά. Και ήταν αυτές που περίμενα, σχεδόν ανύπαρκτες... Αν όμως υπήρχε θέμα με τους "καημένους μετανάστες/αριστερούς/αραβες/μουσουλμάνους" θα υπήρχαν εκτεταμένες αναφορές....

Ευχαριστήθηκες τώρα;;;;;
Δεν ευχαριστήθηκα, εκτιμώ ωστόσο το γεγονος ότι απάντησες δημόσια αντί να καταφεύγεις σε ΡΜ. :wink:

Μπήκες λοιπόν, είδες αντιδράσεις (ανύπαρκτες κατά τη γνώμη σου) και μάλλον θα απέλθεις γιατί δεν εκρίνεις αυτόν τον... "αντι-εθνικισμό" όπως τον αντιλαμβάνεσαι εσύ. Το να διαφωνήσω και να πω ότι κάνεις λάθος, δεν έχει πλέον νόημα. Ο καθένας ξέρει τι νιώθει για την πατρίδα του, καλύτερα απ'ό,τι αντιλαμβάνεσαι εσύ, πάντως...

Φυσικά, επειδή αυτή η τοποθέτηση είναι ένα είδος "μούντζας" :moutza: συλλήβδην στα μέλη, όποιος αιθάνεται την ανάγκη να αναταπαντήσει, είναι ελεύθερος να το κάνει. Εγώ απλά αισθάνομαι πως δεν θέλω πλέον ν'ασχοληθώ. Με κούρασε αυτό το μονότονο περιχαρακωμένο τριπάκι γκρίνιας, και απαξίας που βγάζεις προς όσους δε βλέπουν τα πράγματα με τις δικές σου παρωπίδες απολυτότητας.

Καλή συνέχεια στα ταξίδια σου. :rose:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από Divine Sinner » Δευ 26 Σεπ 2011, 21:14

Ισως η κυριά φωτεινή (ναι λέω κυρία ακομα και καποια που με βρίζει λόγω της ρημάδας της ευγένιας) να θέλει τους διαχειριστές να της χαρίζονται ακόμα κι οταν βρίζει αλλα μέλη, για να μην θεωρηθούν οτι έχουν κάποιο σύνδρομο κατωτερότητας και το παίζουν εξουσία.
Προφανώς οι διαχειριστές εχουν στοχοποιήσει την φωτεινή επειδή ειναι και πολύ κομπλεξικά άτομα, ενω οι χρήστες γουστάρουν πάρα πολυ να την βλέπουν να βριζει.
Μα πως γίνεται κάποιος να πει στην φωτεινή να μην βρίζει τους συνομιλητές του και να μην προάγει την βία,
μα στην φωτεινή;;; ποσο κομπλέξικος μπορεί να είσαι που θέλεις να τηρούνται οι κανόνες.
Μα είναι δυνατόν κομπλέξικέ διαχειριστή να στερείς απο την φωτεινή την δυνατότητα να χαρακτηρίζει επι προσωπικού
οσους δεν συμφωνουν μαζί της;
Μετα απο---------------> ΑΥΤΟ<---- θα πρέπε εσυ ή ιδια να μην θέλεις να γράφεις εδω μέσα, αλλα και πάλι αν άλλαξες γνώμη έχουμε κάθε λόγο να μην σε θεωρούμε ευπρόσδεκτη.
Άβαταρ μέλους
Blue Ice
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2273
Εγγραφή: Παρ 20 Απρ 2007, 10:44
Φύλο: Γυναίκα

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από Blue Ice » Δευ 26 Σεπ 2011, 22:38

Οι αντιδράσεις σας στα εθνικά θέματα απλώς δικαιώνουν τις θέσεις μου... Kαι αυτό θα σας το τρίβω στη μούρη όσο και όποτε θέλω...

Η συμπεριφορά σου wannabe mod nyxtovamon ή όπως αλλιώς είναι το "καλλιτεχνικό" σου συνεχίζει να δείχνει την ανοησία σου και το ψυχολογικό σου πρόβλημα...

So GO TO HELL AGAIN...
Ου καταισχυνώ τα όπλα τα ιερά,

ουδ' εγκαταλείψω τον παραστάτη αυτών, ότω αν στοιχίσω.

Αμυνώ δε και υπέρ ιερών και οσίων και μόνος και μετά πολλών.

Την πατρίδα ουκ ελάττω παραδώσω, πλείω δε και αρείω όσοις αν παραδέξωμαι.
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από Divine Sinner » Δευ 26 Σεπ 2011, 22:49

Ενταξει ενταξει.... :)
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 26 Σεπ 2011, 22:57

Μας διαολόστειλε αρκετες φορές νομίζω...

αρκετά τράβηξε αυτή η βαλίτσα. :?



[box=]user Blue Ice banned by user name[/box]

(Προσωρινώς τουλάχιστον ) :bye:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Hlios
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 10006
Εγγραφή: Παρ 08 Ιούλ 2011, 11:53
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 39 φορές
Έλαβε Likes: 63 φορές

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από Hlios » Δευ 26 Σεπ 2011, 23:06

Blue Ice έγραψε:So GO TO HELL AGAIN...
Άρα Φώτη δεν έχεις να πας πουθενά. Εδώ η κόλαση, εδώ και ο παράδεισος. Όλοι μαζί παρέα! :daz:
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από Divine Sinner » Δευ 26 Σεπ 2011, 23:08

Δεν θα πω κάτι παραπάνω μιας και δεν μπορει να απαντήσει και δεν θα ταν τιμιο.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 26 Σεπ 2011, 23:29

Σωστό. Το θέμα Φωτεινή, λήγει εδώ.
Ας είναι καλά η κοπέλα. Πραγματικά εύχομαι τα καλύτερα για εκείνη.
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
seliniasmenos
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 3066
Εγγραφή: Παρ 20 Απρ 2007, 03:50
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Fortress of Solitude

Re: Αλβανική εθνικιστική ομάδα στην Αθήνα

Δημοσίευση από seliniasmenos » Τρί 27 Σεπ 2011, 04:00

Blue Ice έγραψε:
So GO TO HELL AGAIN...
SEE YOU THERE BABY!

(ok τώρα το κλείνω το θέμα, απλώς όταν με διαολοστέλνουν, δίνω πάντα το ραντεβού εκεί)
If i go crazy, then will you still call me Superman?
[img]http://s11.postimg.org/m0jzyebw3/superm ... 5wbdc6.jpg[/img]
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικα-Ελεύθερο βήμα”