Καρτέρι Θανάτου για τον Γκιόλια...

Περί ανέμων και υδατων
προσώπων και πραγμάτων
Άβαταρ μέλους
Exciter
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 19:17
Φύλο: Άνδρας

Re: Καρτέρι Θανάτου για τον Γκιόλια...

Δημοσίευση από Exciter » Κυρ 25 Ιούλ 2010, 02:24

doctormarkon έγραψε:Δεν πιστεύω να υπάρχει οργάνωση αριστερή πίσω από το θάνατο του Γκόλια.
Όπως έλεγε και ο Χαραλαμπόπουλος στον Σπορ ΦΜ σήμερα το πρωΐ, δεν μπορεί να είναι αριστερή οργάνωση που να σέβεται τον εαυτό της και να αυτοαποκαλείται "Σέχτα".

Πολύ μου άρεσε ως επιχείρημα!
Ἀταλαίπωρος τοῖς πολλοῖς ἡ ζήτησις τῆς ἀληθείας, καὶ ἐπὶ τὰ ἑτοῖμα μᾶλλον τρέπονται. Θουκ. Α20
Προειδοποίηση: Ό,τι γράφετε ΘΑ χρησιμοποιηθεί εναντίον σας!
ΕΤΥΜΩΣ ΕΤΟΙΜΟΣ ;)
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15803
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 341 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Καρτέρι Θανάτου για τον Γκιόλια...

Δημοσίευση από doctormarkon » Κυρ 25 Ιούλ 2010, 09:23

Πολύ σωστά τα είπε ο Χαραλαμπόπουλος.
Στις οργανώσεις της εξωκοινοβουλευτικής αριστερας και στους αναρχικούς χρησιμοποιείται πολύ ο όρος "πυρήνας" ενώ ο όρος "Σέχτα" είναι βρισιά. Χρησιμοποιούν τον όρο "σεχταρισμό" με πολύ αρνητική σημασία για πρακτικές που είναι έξω από τη φιλοσοφία τους. Η πρόταση "Δεν είμαστε Σεχτα" επαναλαμβάνεται συνέχεια σε αναρχικά φυλάδια και περιοδικά.
Αυτή η Σέχτα Επαναστατών μοιαζει περισότερο με ένα μαγαζί των φτασμένων δημοσιοκάφρων οι οποίοι είναι στ αλήθεια Σέχτα και κλειστή κάστα.
Τελευταία όλοι οι ημοσιοκάφροι είχαν εξαπολύσει επίθεση ενάντια στο τρωκτικό και στο ίντερνετ γενικότερα. Λύσαγαν για να αρθεί η ανωνυμία των blogs και ακόμα λυσσάνε. Δυστυχώς ο Σωκράτης ήταν επώνυμος. Αν ήταν ανώνυμος ακόμα θα ζούσε. Η ακόμα αν δεν είχε συνδέσει το όνομά του με το τρωκτικό. Γιατί να γράφουμε επώνυμα στα blogs? Μήπως θέλουν να έχουμε την ίδια τύχη όταν κάποιος πεί κάτι που δεν αρέσει? Μήπως θέλουν να μας τσουβαλιάζουν όταν βρίζουμε τον Τσολάκογλου το δοσίλογο?
Θέλουν να κάνουν το Ιντερνετ σαν τα μούτρα τους και δε θα τους περάσει
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Re: Καρτέρι Θανάτου για τον Γκιόλια...

Δημοσίευση από Divine Sinner » Κυρ 25 Ιούλ 2010, 11:05

Δεν θελουν να γράφουμε απλα επωνυμα στα μπλογκς.
Αλλα να γράφουμε επωνυμα και να χουμε δικαιώματα ανώνυμου.
Ο τριανταφυλοπουλος οποια μαλακια κι αν πει και του πει ενας εισαγελεας να το τεκμηριωσει θα πει...
Α "δημοσιογραφικό απορρητο".
Φυσικα αυτο το δημοσιογραφικό απορρητο δεν ισχυει για εναν μπλογκερ.
Οποτε αμα γινει επώνυμος αυτομάτως αδικειται.
Oσον αφορά το τρωκτικο. δεν νομιζω να χτύπησε και κανενα καταστημένο.
Εγω οσες φορες ειχα μπει το εβλεπα να ασχολειται με ειδησεις γενικου ενδιαφέροντος ποικίλης υλης.
Μην τους βγάλουμε τώρα και επαναστάτες. Οκ σιγουρα ενοχλήσαν κάποιους αλλα δεν χρειαζεται να εισαι και ο σουπερ ραμπο για να ενοχλήσεις.
Άβαταρ μέλους
doctormarkon
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 15803
Εγγραφή: Πέμ 11 Μαρ 2010, 20:05
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 341 φορές
Έλαβε Likes: 449 φορές

Re: Καρτέρι Θανάτου για τον Γκιόλια...

Δημοσίευση από doctormarkon » Κυρ 25 Ιούλ 2010, 17:06

Δεν ενόχλησ ε το περιεχόμενο αλλά η επισκεψιμότητα. Το μπλόγκ έγινε τόσο διάσημο που άρχισε να γίνεται απειλή.
Υπάρχουν κάποια μπλόγκ όπως το press ή το βαθύ κόκκινο ή το Ελληνικό καφενείο που έχουν πιό ανατρεπτικό περιεχόμενο αλλά δεν έχουν την επισκεψιμότητα του τρωκτικου. Αυτό που φοβούνται δεν είναι το περιεχόμενο αλλά να μη γίνει το ίντερνετ τόσο δημοφιλές και εκτοπίσει την Τηλεόραση. Θα χάσουν τις καρέκλες τους και το μισθό τους. Βλέπουν το ίντερνετ σαν απειλή.
Μη σκοτώνετε τα κουνούπια. Αλλοι σας πίνουν το αίμα
Άβαταρ μέλους
PELTASTIS VARNAVAS
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2280
Εγγραφή: Παρ 21 Αύγ 2009, 13:23
Irc ψευδώνυμο: καστροπολεμίτης
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Famagusta - ποιητάρης

Re: Καρτέρι Θανάτου για τον Γκιόλια...

Δημοσίευση από PELTASTIS VARNAVAS » Τετ 28 Ιούλ 2010, 20:08

υστερα ηρθαν οι μελισσες...

ετσι ηρθε και η σχετικη τοποθετηση απο τους αυτουργους περι της ενεδρας...

δεν ξερω αν προβλεπεται η παραθεση της προκηρυξης εντος του ιδεοσπιτου μας, σιγουρα ευκολα τη βρισκει κανεις στη ζουγκλα, στο ινδυ και αλλου....

πολλες οι οπτικες γωνιες και τα επιπεδα αληθειας...προβληματισμος μεγαλος...αναμενω σχολια απο συμφορουμιτες...σε πρωτη φαση εγω αναζητω το ιδεολογικο υποβαθρο-χλωμον...σιγουρα τα προηγουμενων δεκαετιων περι αριστερας και ανατροπης δεν ειναι αρκετα πλεον...εχω μπερδευτει πριν καν ξεκινησω...σε καποιες φασεις ξεκινα να τα χωνει προς τον Σωκρατη και υβριζει περισσοτερο αλλους πιο μεγαλους...τοτε γιατι καρφωνει τον σπαρο και δεν προσπαθει να χτυπησει τους φαλαινοκαρχαριες???...

http://resaltomag.blogspot.com/2010/07/ ... .html#more
"Βόηθα, Παναγιά, τη σκέψη
να μην αγριέψει...
"


"Παντιγέρα μαύρη ρούσσα προδομένη μου γενιά
σαν θα σμίξουν οι ανάσες θα φουσκώσουν τα πανιά"

"Θε μου πόσο παράξενοι
είν' οι δικοί μας τόποι
θλιμμένα τα τραγούδια μας
μα γελαστοί οι αθρώποι"




ΧΑΪΝΗΔΕΣ
Άβαταρ μέλους
Exciter
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 19:17
Φύλο: Άνδρας

Re: Καρτέρι Θανάτου για τον Γκιόλια...

Δημοσίευση από Exciter » Τετ 28 Ιούλ 2010, 20:39

Εμένα πάντως με καλύπτει αυτό εδώ το ανάρτημα από τον πιτσιρίκο:

http://pitsirikos.net/2010/07/%ce%b7-%c ... %85%ce%bc/

Αρκετά καλό το χιούμορ του :)
Ἀταλαίπωρος τοῖς πολλοῖς ἡ ζήτησις τῆς ἀληθείας, καὶ ἐπὶ τὰ ἑτοῖμα μᾶλλον τρέπονται. Θουκ. Α20
Προειδοποίηση: Ό,τι γράφετε ΘΑ χρησιμοποιηθεί εναντίον σας!
ΕΤΥΜΩΣ ΕΤΟΙΜΟΣ ;)
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Καρτέρι Θανάτου για τον Γκιόλια...

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 22 Ιούλ 2011, 13:13

Επιστολή σοκ της Σεμίνας Διγενή: Κύριε Παπουτσή ξέρω, ότι ξέρετε τους δολοφόνους του Σωκράτη Γκιόλια !!!!


Αναρτήθηκε από τον/την olympiada στο Ιουλίου 18, 2011

Ανοικτή επιστολή της Σεμίνας Διγενή στον Υπουργό Προστασίας του Πολίτη, Χρήστο Παπουτσή:

Αγαπητέ Χρήστο

θέλω να σου πω πολλά αυτόν τον καιρό, αλλά τελικά αποφάσισα να σου γράψω γράμμα. Γνωριζόμαστε πολύ καλά από την εποχή της Πλειστοκαίνου, ήτοι από τον καιρό που ήμουν ρεπόρτερ στην ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ της Πανεπιστημίου κι εσύ στέλεχος του ΠΑΣΟΚ, στον …
όροφο κάτω από μάς.

Η μνήμη, λένε οι νευροεπιστήμονες είναι κάτι σαν βίντεο ροής, που ”φορτώνεται” με γεγονότα, εικόνες, πρόσωπα και σκέψεις. Όταν ενεργοποιείς μια ανάμνηση, ενεργοποιείς συγχρόνως και κάποια απ αυτά που συνέβαιναν γύρω απ αυτήν, την ώρα που σχηματιζόταν..
Σε θυμάμαι λοιπόν, να μας επισκέπτεσαι συχνά στα γραφεία μας, παρέα με το Αρκούδο, για να φέρετε κομματικές ανακοινώσεις, καταγγελίες για την κρατική βία και την επάρατη δεξιά, καλέσματα σε διαδηλώσεις για την παιδεία και τα αντιλαικά μέτρα, να παρακαλάς τον Γιομπαζολιά να ”περιποιηθεί” τα κείμενα κι όταν αυτός έλειπε, τον Μπακουνάκη, την Νταιλιάνα, τη Μαυρογένη, την Παγώνη, εμένα.. Θυμάσαι; Μαχητικός και πάντα με πλήρη επαναστατική εξάρτυση, μούσια και μαλλιά και με απέχθεια ιδιαίτερη στις αυθαιρεσίες των δυνάμεων καταστολής.

Είπα ”δυνάμεις καταστολής” και το βίντεο ροής που λέγαμε πιο πριν, σε δείχνει -τριάντα τόσα χρόνια μετά- να δίνεις εντολή να ρίξουν ληγμένα δακρυγόνα σε διαδηλωτές. Σε δείχνει να θέτεις -μέσω των ΜΑΤ- σε ισχύ το σχέδιο ”Βίαιης καταστολής και διάλυσης συγκεντρώσεων” και τη χρησιμοποίηση 2.860 δακρυγόνων ..

(Χρήστο, όταν πηγαίναμε μαζί παλιά σε διαδηλώσεις, αυτοί οι φασίστες όπως τους έλεγες, δεν μας έριχναν ποτέ πάνω από 500… Άσε που τα περισσότερα τα έτρωγε ο Καραμπελιάς!) Πολύ αίμα παλιέ μου φίλε, πολλά ανοιγμένα κεφάλια και σπασμένα πλευρά και πολύ προκλητικές οι δηλώσεις σου μετά. Αν αυτό συνέβαινε τότε, που φορούσες το αμπέχωνο, τα γένια σου ήταν μαύρα και σου είχε ο Λαλιώτης υπόκρουση τα Κάρμινα Μπουράνα, φαντάζεσαι πώς θα αποκαλούσες τον αρμόδιο υπουργό; Εσύ λοιπόν, Υπουργέ μου όχι μόνο αιματοκύλισες τις Τετάρτες του Συντάγματος, αλλά σε πληρώσαμε και ακριβά για να μας δείρεις. Πάνω από 1.100.000 ευρώ ΜΑΣ κοστίζει, για να φροντίσεις ΕΣΥ να κυλήσει το αίμα των διαδηλωτών.

Όμως παρασύρθηκα, άλλο είναι το θέμα μου σήμερα,για άλλο αίμα θέλω να σου μιλήσω. Για το αίμα του Γκιόλια. Ξέρω ότι ξέρεις. Σχεδόν όλοι ξέρουμε ότι ξέρεις. Ξέρεις και το ποιός έδωσε την εντολή και ποιοί ήταν οι εκτελεστές του. Και ο προκάτοχός σου ήξερε.

Άκου Χρήστο, δεν σκοπεύω μ αυτό το κομμάτι να υπερασπιστώ τον Γκιόλια, παραμονή του ετήσιου μνημοσύνου του. Θέλω όμως να ξέρω, θέλω να μου πεις την αλήθεια. Ποιός τον ήθελε νεκρό και γιατί; Ήταν πολιτικός, δημοσιογράφος, επιχειρηματίας, ποιός διάολος ήταν; Για ποιό λόγο του έκλεισαν το στόμα; Γιατί ένα χρόνο τώρα δεν μιλάει κανείς; Ποιός απαιτεί αυτήν την ομερτά; Οι έρευνες και του Χρυσοχοίδη και οι δικές σου (άν έγιναν ποτέ..) πού οδήγησαν; Πόσα τηλέφωνα έπεσαν κι από πού, για να κλείσει το θέμα πριν καν ανοίξει;

Χρήστο, πρέπει να ξέρεις ότι λέγονται πολλά για τον τρόπο διεξαγωγής αυτών των περίφημων ”ερευνών”. Όσοι σε υπερασπίζονται λένε πως έιναι πολύ θολό το τοπίο για να μπορέσεις να βρεις άκρη και παραείναι τοξικό το θέμα για να ”ανοίξει”. Άλλοι πάλι θεωρούν ότι εκτελείς υπάκουα, εντολές σιωπής (όχι απαραίτητα από πολιτικά κέντρα)..

Νάτο πάλι το βίντεο ροής .. Σε δείχνει να κρατάς σε πορεία, τη ματωμένη σημαία του Πολυτεχνείου κι εμένα να σε φωτογραφίζω.

Στο όνομα αυτής της σκηνής, μπορείς να πεις την αλήθεια; Γιατί σου είπα, ξέρω ότι ξέρεις. Σκότωσε το Σωκράτη, αυτός που νομίζω;

Υ.Γ. αν ποτέ μου πεις την αλήθεια, θα λυπηθώ μόνο για ένα πράγμα, που δεν θα την ακούσει από το στόμα σου ο συνάδελφος μου, που τα παλληκάρια σου φρόντισαν με μια χειροβομβίδα κρότου λάμψης, να χάσει την ακοή του.

Το τελευταίο πράγμα που άκουσε, ήταν εκείνο το δικό μας σύνθημα ΨΩΜΙ, ΠΑΙΔΕΙΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ.. Δεν το θυμάσαι όμως, ε;

Σεμίνα Διγενή

http://olympia.gr/2011/07/18/%CE%B5%CF% ... %B9%CE%B5/
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Καρτέρι Θανάτου για τον Γκιόλια...

Δημοσίευση από ArELa » Παρ 22 Ιούλ 2011, 17:46

Εξαιρετικά εύγλωττη η επιστολή της Σεμίνας...
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Καρτέρι Θανάτου για τον Γκιόλια...

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 01 Ιούλ 2020, 21:11

Το ξέθαψαν κι αυτό, 10 χρονια μετά, για τις ανάγκες απόσπασης της εστίασής μας,
καθότι η εποχη το απαιτεί...



=================

Πρόσωπο υπεράνω υποψίας κατηγορείται για τη δολοφονία του δημοσιογράφου Σωκράτη Γκιόλια

Ραγδαίες είναι οι εξελίξεις στην υπόθεση δολοφονίας του δημοσιογράφου Σωκράτη Γκιόλια τον Ιούλιο του 2010, η οποία είχε εμφανιστεί ως τρομοκρατικό χτύπημα από την οργάνωση «Σέχτα Επαναστατών», η οποία μάλιστα, είχε αναλάβει και την ευθύνη.

Όπως αποκαλύπτει, ωστόσο, η εφημερίδα Kontranews, με αμετάκλητη απόφαση του Αρείου Πάγου κατηγορείται σε βαθμό κακουργήματος, διοικητής κρατικής νευραλγικής υπηρεσίας που εμπλέκεται στην υπόθεση δολοφονίας του Σωκράτη Γκιόλια.

Ποιοι γνώριζαν για το συμβόλαιο εκτέλεσης του δημοσιογράφου;

Δεν οφείλουν απαντήσεις, υπό το πρίσμα των νέων εξελίξεων, τόσο ο τότε πρωθυπουργός Γιώργος Παπανδρέου, όσο και ο τότε Υπουργός Μιχάλης Χρυσοχοΐδης;


https://www.newsbreak.gr/dikaiosyni/108 ... ypiresias/
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Καρτέρι Θανάτου για τον Γκιόλια...

Δημοσίευση από ArELa » Πέμ 02 Ιούλ 2020, 00:38

Ραγδαίες εξελίξεις στην υπόθεση δολοφονίας του δημοσιογράφου Γκιόλια
01/07/2020 - 13:22



Κατηγορείται πρόσωπο υπεράνω υποψίας που υπηρετούσε σε νευραλγική κρατική υπηρεσία -
Ποιοί γνώριζαν για το συμβόλαιο εκτέλεσης

ΜΕ ΑΜΕΤΑΚΛΗΤΗ απόφαση του Αρείου Πάγου κατηγορείται σε βαθμό κακουργήματος,
διοικητής κρατικής νευραλγικής υπηρεσίες που εμπλέκεται στην υπόθεση δολοφονίας
του δημοσιογράφου Σωκράτη Γκιόλια, η οποία εμφανίστηκε ως τρομοκρατικό χτύπημα.

Όπως προκύπτει από την απόφαση του Ζ΄ Ποινικού Τμήματος του Αρείου Πάγου,
ο εν λόγω κρατικός αξιωματούχος ήταν στρατηγικός εταίρος
με τον Σωκράτη Γκιόλια στο blog «Τroktiko».

Ήταν αυτός που τον ενημέρωνε για τις κινήσεις των διωκτικών αρχών και του υποδείκνυε
μεθόδους, προκειμένου να αποφεύγει τους ελέγχους.

Του παρείχε επίσης τεχνογνωσία για ζητήματα ασφαλούς επικοινωνίας με τη χρησιμοποίηση
κινητών από ξένα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας, ενώ τον ενημέρωνε σε καθημερινή βάση
για τους κινδύνους που διέτρεχε, αφού το blog είχε ανοιχτούς λογαριασμούς και σύμφωνα
με μαρτυρίες χρησιμοποιήθηκε ως όχημα για εκβιασμούς.

Ο ανώτερος κρατικός αξιωματούχος που κατηγορείται για κατάχρηση εξουσίας
αναμένεται να καταθέσει για το παρασκήνιο της δολοφονίας Γκιόλια

Όπως προκύπτει από τα πρακτικά της απόφασης είχε ενημερώσει τον Σωκράτη Γκιόλια
15 μέρες νωρίτερα για το συμβόλαιο θανάτου.

Το περίεργο είναι ότι ο ίδιος κρατικός αξιωματούχος είχε ενημερώσει πασίγνωστο εκδότη
ότι έχει υπογραφεί συμβόλαιο θανάτου εις βάρος του με αποτέλεσμα να φύγει
μαζί με την οικογένειά του στην Ελβετία.

Το ερώτημα που τίθεται είναι πώς γνώριζε ένας κρατικός αξιωματούχος
για συμβόλαια θανάτου.

Είχε πρόσβαση στον υπόκοσμο ή σε αυτούς που πλήρωσαν το συμβόλαιο;

Το περίεργο είναι γιατί ένας διοικητής νευραλγικής υπηρεσίας δεν ενημέρωσε
την ασφάλεια για τα συμβόλαια θανάτου, αφού είχε τη σχετική πληροφόρηση,
αλλά μίλησε απευθείας στα υποψήφια θύματα.

Η υπόθεση απαιτεί διερεύνηση προκειμένου να εξιχνιαστεί μια δολοφονία
ενός δημοσιογράφου που παρουσιάστηκε ως δήθεν τρομοκρατική ενέργεια.

Προβληματισμός επικρατεί και για το γεγονός, - ενώ ο Σωκράτης Γκιόλιας
είχε ειδοποιηθεί για το συμβόλαιο εκτέλεσης, - κατέβηκε από το διαμέρισμά του
τη νύχτα που έγινε η δολοφονία.

Η εκτίμηση που κυριαρχεί είναι, ότι προηγήθηκε τηλεφώνημα από πρόσωπο
που εμπιστευόταν και γι΄ αυτό ρίσκαρε να πάει στο ραντεβού του θανάτου.

Οι καταιγιστικές αποκαλύψεις στην υπόθεση της δολοφονίας του Σωκράτη Γκιόλια
είναι σοκαριστικές, γιατί τεκμηριώνουν με απόλυτο τρόπο την ιδιότυπη μαφία
που λειτουργεί σε νευραλγικές κρατικές υπηρεσίες.

Η απομάκρυνση δεκάδων αξιωματικών της ΕΛ.ΑΣ. που ενέχονται στην εγκληματική
συμμορία με τον υπόκοσμο δείχνει το μέγεθος της διάβρωσης στα ανώτερα
κλιμάκια των διωκτικών αρχών.

Η KONTRA παρουσιάζει στο αυριανό φύλλο συγκλονιστικές αποκαλύψεις από
την απόφαση - φωτιά του Αρείου Πάγου για τη δολοφονία του Σωκράτη Γκιόλια
για να πληροφορηθεί ο κόσμος με ποιο τρόπο λειτουργούν οι νευραλγικές κρατικές υπηρεσίες.


https://kontranews.gr/KOINONIA/Ragdaies ... oy-Gkiolia
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικα-Ελεύθερο βήμα”