Μακεδονία ώρα μηδέν 2: Μετά την κύρωση της συμφωνίας

Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1335 φορές
Έλαβε Likes: 1849 φορές

Re: Μακεδονία ώρα μηδέν 2: Μετά την κύρωση της συμφωνίας

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 28 Ιαν 2019, 12:27

Ποτέ δεν πέθανες και ποτέ δεν θα πεθάνεις Μαλβινάκι
και θα ρημάζεις τα προδοταριά ΕΣ ΑΕΙ :urock: :respect: :worship:

.

Εικόνα🎶

Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...

τα κανάλια μου /my channels:
στο Βrighteon, στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
το μπλογκ μου εδω
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 28 Ιαν 2019, 13:32

Ζαεφ και Τσίπρας (ιδίως ο δεύτερος) προτείνονται για νόμπελ ειρήνης

https://www.protothema.gr/politics/arti ... l-eirinis/

τι στοίχημα πάτε ότι θα το πάρει τουλάχιστον ο τσίπρας?

γιατί δεν έχουν τελειωμό τα παρανοϊκά που θα δούμε
και διότι πρέπει να καταλάβουμε ποιοι εδραιώνουν θεσμούς σαν το Νομπελ (και άλλους)
.

Εικόνα🎶

το μπλογκ μου εδω
Άβαταρ μέλους
Jackal
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 455 φορές
Έλαβε Likes: 605 φορές

Δημοσίευση από Jackal » Δευ 28 Ιαν 2019, 17:53

Από αυτούς ας πάρει ότι του έχουν τάξει...πάντα έτσι γίνεται.
Από εμάς είναι το θέμα τι πήρε και τι θα πάρει.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Jackal
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας

Δημοσίευση από Jackal » Δευ 28 Ιαν 2019, 20:25

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Jackal
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας

Δημοσίευση από Jackal » Δευ 28 Ιαν 2019, 20:35

Κάνει live τώρα για όποιον θέλει..

https://www.youtube.com/watch?v=ubaHwGc9zK0
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 28 Ιαν 2019, 21:01

Υπέροχος. Πάτησα συνδρομή.
Σχολίασα αρκετές φορές ...
.

Εικόνα🎶

το μπλογκ μου εδω
Άβαταρ μέλους
Jackal
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας

Δημοσίευση από Jackal » Δευ 28 Ιαν 2019, 21:06

ArELa έγραψε:
Δευ 28 Ιαν 2019, 21:01
Υπέροχος. Πάτησα συνδρομή.
Σχολίασα αρκετές φορές ...
Kαι λίγα λες !!!
και εγώ επίσης...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας
Έδωσε Likes: 253 φορές
Έλαβε Likes: 201 φορές

Δημοσίευση από OTTO » Τετ 30 Ιαν 2019, 11:48

Μαμώ :banghead: :banghead: :banghead: :swear:

Πού το βρήκε λέει το φυλλάδιο, λες και είναι δύσκολο να τυπώσεις από μόνος σου 20 φυλλάδια.

Κι ο άλλος είναι διευθυντής εκπαίδευσης; :banghead: "διαταράσει την ηρεμία της τάξης";;;;;;;;; Το κοιμισιό εννοείς;

Δηλαδή το να ενημερώνεις για ιστορική αλήθεια και γεγονότα είναι να λες προσωπικές απόψεις;;;;;;;; Και ακόμα και να ήταν έτσι, ποιος δάσκαλος δεν εξέφρασε ποτέ του στην τάξη ούτε μία προσωπική άποψη;;;;;;; ΠΟΙΟΝ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΡΕ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Δηλαδή εσείς οι ψυριζαίοι θέλετε δασκάλους στρατιωτάκια/ρομποτάκια που απλώς θα παπαγαλίζουν ό,τι τους προστάζει το υπουργείο, και να μην λένε ούτε μισή προσωπική άποψη για κανένα θέμα;;;;;;;;;;

Ειλικρινά, αν η δασκάλα μοίραζε φυλλάδια της ΧΑ, θα το ΒΟΥΛΩΝΑ, γιατί σιχαίνομαι τόσο την υποκρισία τους, όσο και την λατρεία τους στον χίτλερ και στον εωσφόρο. Αν όμως δεν μοίρασε φυλλάδια της ΧΑ, κι απλώς από μόνη της ενημέρωνε τα παιδιά για την ιστορική αλήθεια και τα γεγονότα... ΤΟΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΞΕΠΟΥΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, διότι απλούστατα ποτέ δεν είχαμε χιλιάδες εφιάλτες ταυτοχρόνως. Πάντα είχαμε δύο τρεις εφιάλτες, όχι χιλιάδες!!!!!!!!!!!!!!!!! Πάρτυ κάνει ο Σύριζα βλέποντας να έχει στο πλευρό του τόσους μα τόσους εθελόδουλους στρατιώτες.
Οι σύγχρονοι άνθρωποι θέλουν να πιστεύουν ότι οι ηγέτες τους τους λένε την αλήθεια. Δεν ενδιαφέρονται για τις πολιτικές τους ελευθερίες. Ενδιαφέρονται μόνο για το βιοτικό τους επίπεδο. Έχουν ξεπεράσει ιδέες όπως την ελευθερία. Είναι πρόθυμοι να ακολουθούν.

Εικόνα

~ Δεν προσκυνώ ~ Είμαι εδώ για να πολεμήσω.
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας

Δημοσίευση από OTTO » Τετ 30 Ιαν 2019, 12:03

Να τελικά το "φυλλάδιο" που άφησε να εννοηθεί η δημοσιογράφος (?) ότι το πήρε από αλλού, λες και είναι δύσκολο να το συντάξει και να το εκτυπώσει ο οποιοσδήποτε.

Εικόνα

Πού είναι το εθνικιστικό μήνυμα;;;;;;;; Το ρατσιστικό;;;;;; ΟΕΟ;;;;;;;;;;;;; ΑΣΧΡΟΙ ΨΕΥΤΕΣ!!!!!!

Αυτή είναι η ΦΑΣΙΣΤΕΡΑ!
Οι σύγχρονοι άνθρωποι θέλουν να πιστεύουν ότι οι ηγέτες τους τους λένε την αλήθεια. Δεν ενδιαφέρονται για τις πολιτικές τους ελευθερίες. Ενδιαφέρονται μόνο για το βιοτικό τους επίπεδο. Έχουν ξεπεράσει ιδέες όπως την ελευθερία. Είναι πρόθυμοι να ακολουθούν.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας

Δημοσίευση από OTTO » Τετ 30 Ιαν 2019, 12:06

Σε ανακοίνωση που εξέδωσε η ΠΔΕΚΜ «καταδικάζει απερίφραστα τη διανομή φυλλαδίων με ακραίο εθνικιστικό, ρατσιστικό και μισαλλόδοξο περιεχόμενο σχετικά με τη συμφωνία των Πρεσπών και το λεγόμενο "Μακεδονικό ζήτημα", σε 12χρονα παιδιά εν ώρα μαθήματος».

«Ο εκπαιδευτικός», επισημαίνεται στην ανακοίνωση «οφείλει να είναι αποστασιοποιημένος από την πολιτική συγκυρία, να μη δημιουργεί συνθήκες μισαλλοδοξίας, οργής και θυμού στους/στις μαθητές/τριές του, αλλά να δημιουργεί στην τάξη συνθήκες γόνιμης και κριτικής σκέψης, να καλλιεργεί τις πανανθρώπινες αξίες της ειρηνικής συνύπαρξης των λαών, του αλληλοσεβασμού και της αποδοχής, να μην παραποιεί την ιστορική αλήθεια ανάλογα με την προσωπική του εκτίμηση και να μην δηλητηριάζει τις ψυχές των παιδιών με καταστροφολογίες».

«Το περιστατικό σε Δημοτικό Σχολείο της Θεσσαλονίκης, όπου δασκάλα μοίρασε κείμενο σε μαθητές της που είναι αποτέλεσμα προσωπικών απόψεων της, το θεωρούμε απαράδεκτη ενέργεια που χρήζει πειθαρχικής διερεύνησης», διευκρινίζεται.
Μία ανακοίνωση γεμάτη ΨΕΜΑ και ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ!!!

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
George vounis
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Έδωσε Likes: 550 φορές
Έλαβε Likes: 180 φορές

ΚΑΤΑΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΣΧΑΤΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ

Δημοσίευση από George vounis » Τετ 30 Ιαν 2019, 12:15

Αν τον δείς ,απλά φτυστώνε …… μην του πετάξετε αυγά πάνε ακριβά στης μέρες μας .

Εικόνα Εικόνα
Μες στο λήθαργο επωφελήθηκαν , οι καπηλευτές της ελεύθερης βούλησης του νου, θα αντιμετωπίσουν την θηλεία της τυφλής δικαιοσύνης!!!
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας

Δημοσίευση από OTTO » Τετ 30 Ιαν 2019, 12:17

Είσαι δημοσιογράφος, σου λένε να μεταφέρεις την τάδε είδηση ότι κάτι είναι εθνικιστικό και ρατσιστικό. ΟΚ. Δεν πρέπει να το ελέγξεις αν πράγματι είναι εθνικιστικό και ρατσιστικό; Είναι δεν είναι, θα παπαγαλίσεις ό,τι σου πουν;

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας

Re: ΚΑΤΑΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΣΧΑΤΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ

Δημοσίευση από OTTO » Τετ 30 Ιαν 2019, 12:19

Μα αν τον δεις, σφύρα μου. Αυτός εκ του ασφαλούς από τον θρόνο του κυβερνάει με τα εκατοντάδες ΜΑΤ περιμετρικά. Τον δίδαξαν καλά οι προκάτοχοι του θρόνου.

Σημείωση: Γιατί δεν το έβαλες σε άλλο νήμα; Τώρα είναι σαν να έχεις δύο προσωπικά στίγματα, το οποίο δεν συνηθίζεται στα ιδεο.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
George vounis
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Έδωσε Likes: 550 φορές
Έλαβε Likes: 180 φορές

Re: ΚΑΤΑΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΣΧΑΤΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ

Δημοσίευση από George vounis » Τετ 30 Ιαν 2019, 12:28

Μες στο λήθαργο επωφελήθηκαν , οι καπηλευτές της ελεύθερης βούλησης του νου, θα αντιμετωπίσουν την θηλεία της τυφλής δικαιοσύνης!!!
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας

Δημοσίευση από OTTO » Τετ 30 Ιαν 2019, 12:43

OTTO έγραψε:
Τετ 30 Ιαν 2019, 12:03
Εικόνα
Ο Νίκος Λυγερός λέει ακριβώς τα ίδια. Ας τολμήσουν πρώτα οι φασιστεροί να κατονομάσουν τον Νίκο Λυγερό ως εθνικιστή και ρατσιστή, και έπειτα ας μας πούνε τι είναι το κείμενο της δασκάλας.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 30 Ιαν 2019, 13:37

Οπως είπε και ο Καμπόσος, "δείξτε μου μια χώρα, μια κυβέρνηση, που αποκαλεί
τους πολίτες της φασίστες επειδή κρατούν τη σημαία της χώρας αυτής"

Βέβαια μπορώ να του δείξω ακόμα και την αμερική πλέον με τους φιλελέδες
που επισης κρίνουν ως φασίστες και ναζί, όσους φωνάζουν υπέρ
της εθνοτητάς τους...
.

Εικόνα🎶

το μπλογκ μου εδω
Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας

Δημοσίευση από OTTO » Τετ 30 Ιαν 2019, 15:18

Η ΝΔ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΟΝΝΕΔ ΗΜΑΘΙΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΕ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΟΣΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑΝ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΩΝ ΠΡΕΣΠΩΝ

Η υποκριτική και βεβαίως πατριδοκάπηλη στάση της ΝΔ στο ζήτημα του ξεπουλήματος της Μακεδονίας ΜΑΣ δημιουργεί πλέον και εσωκομματικά προβλήματα. Η ΟΝΝΕΔ Ημαθίας χαρακτηρίζει «προδότες» όλους όσοι ψήφισαν την Συμφωνία των Πρεσπών, δηλώνοντας την διαφωνία της ακόμα και με τον πρόεδρο του κόμματος Κυριάκο Μητσοτάκη, ο οποίος σε πρόσφατες δηλώσεις του είχε σημειώσει πως δεν είναι προδότες όσοι στηρίζουν την Συμφωνία.

«Σε εσωκομματικά πλαίσια διαφωνούμε στο σημείο αυτό ακόμη και με τον Κυριάκο Μητσοτάκη και θεωρούμε προδότες όλους αυτούς που την ψήφισαν ή είχαν την δυνατότητα να την απορρίψουν και δεν το έπραξαν. Δεν μπορούμε να συμπορευόμαστε μαζί τους, δεν ανήκουν δίπλα μας» τονίζεται στην ανακοίνωση της ΟΝΝΕΔ Ημαθίας. Η τοπική οργάνωση μάλιστα, σε ένδειξη διαμαρτυρίας, ματαίωσε και την καθιερωμένη κοπή της βασιλόπιτας. «Δεν γίνεται να χαριεντιζόμαστε, ούτε να διασκεδάζουμε ως Οργάνωση, την ώρα που κάποιοι ξεπουλάνε τη Μακεδονία» αναφέρεται στην ανακοίνωση που υπέγραψε ο πρόεδρος της οργάνωσης, Αλέξανδρος Καλαϊτζίδης.

Η απάντηση από τους «πατριώτες» της ΝΔ ήρθε άμεσα, καθώς με το ερώτημα της διαγραφής (!) καλούνται σε απολογία από τα κεντρικά πειθαρχικά όργανα της ΝΔ, τα μέλη της ΟΝΝΕΔ Ημαθίας για την ανακοίνωσή τους αναφορικά με την (όντως προδοτική) Συμφωνία των Πρεσπών. Βλέπουμε, δηλαδή, ότι η ΝΔ ξεγυμνώνεται και αποκαλύπτει την πραγματική θέση συνοδοιπορίας με τους εθνομηδενιστές του ΣΥΡΙΖΑ (και) στο ζήτημα της προδοτικής Συμφωνίας των Πρεσπών.

Τα μέλη (για πόσο ακόμα;) της ΟΝΝΕΔ Ημαθίας δεν έκαναν τίποτα άλλο από το να αφουγκραστούν και να εκφράσουν την θέληση της συντριπτικής πλειοψηφίας του Ελληνικού Λαού, η οποία θεωρεί ως προδοτική την ψήφιση της συγκεκριμένης συμφωνίας και αποδίδει τον ανάλογο χαρακτηρισμό και στους βουλευτές που την κύρωσαν. Η κίνηση της ηγεσίας της ΝΔ να περάσει πειθαρχικό την ΟΝΝΕΔ Ημαθίας είναι απόλυτα ενδεικτική της πατριδοκάπηλης υποκρισίας που την διέπει.

https://www.tastv.gr/article/i-nd-diagr ... on-prespon

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
OTTO
Επόπτης Δημοθοινίας
Επόπτης Δημοθοινίας

Δημοσίευση από OTTO » Τετ 30 Ιαν 2019, 15:21

Μέσα σε μία μέρα δύο πειθαρχικά. Ο διωγμός των αθώων και των δίκαιων άρχισε.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 30 Ιαν 2019, 15:54

OTTO έγραψε:
Τετ 30 Ιαν 2019, 15:18
Η ΝΔ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΟΝΝΕΔ ΗΜΑΘΙΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΕ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΟΣΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑΝ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΩΝ ΠΡΕΣΠΩΝ

Η υποκριτική και βεβαίως πατριδοκάπηλη στάση της ΝΔ στο ζήτημα του ξεπουλήματος της Μακεδονίας ΜΑΣ δημιουργεί πλέον και εσωκομματικά προβλήματα. Η ΟΝΝΕΔ Ημαθίας χαρακτηρίζει «προδότες» όλους όσοι ψήφισαν την Συμφωνία των Πρεσπών, δηλώνοντας την διαφωνία της ακόμα και με τον πρόεδρο του κόμματος Κυριάκο Μητσοτάκη, ο οποίος σε πρόσφατες δηλώσεις του είχε σημειώσει πως δεν είναι προδότες όσοι στηρίζουν την Συμφωνία.

«Σε εσωκομματικά πλαίσια διαφωνούμε στο σημείο αυτό ακόμη και με τον Κυριάκο Μητσοτάκη και θεωρούμε προδότες όλους αυτούς που την ψήφισαν ή είχαν την δυνατότητα να την απορρίψουν και δεν το έπραξαν. Δεν μπορούμε να συμπορευόμαστε μαζί τους, δεν ανήκουν δίπλα μας» τονίζεται στην ανακοίνωση της ΟΝΝΕΔ Ημαθίας. Η τοπική οργάνωση μάλιστα, σε ένδειξη διαμαρτυρίας, ματαίωσε και την καθιερωμένη κοπή της βασιλόπιτας. «Δεν γίνεται να χαριεντιζόμαστε, ούτε να διασκεδάζουμε ως Οργάνωση, την ώρα που κάποιοι ξεπουλάνε τη Μακεδονία» αναφέρεται στην ανακοίνωση που υπέγραψε ο πρόεδρος της οργάνωσης, Αλέξανδρος Καλαϊτζίδης.

Η απάντηση από τους «πατριώτες» της ΝΔ ήρθε άμεσα, καθώς με το ερώτημα της διαγραφής (!) καλούνται σε απολογία από τα κεντρικά πειθαρχικά όργανα της ΝΔ, τα μέλη της ΟΝΝΕΔ Ημαθίας για την ανακοίνωσή τους αναφορικά με την (όντως προδοτική) Συμφωνία των Πρεσπών. Βλέπουμε, δηλαδή, ότι η ΝΔ ξεγυμνώνεται και αποκαλύπτει την πραγματική θέση συνοδοιπορίας με τους εθνομηδενιστές του ΣΥΡΙΖΑ (και) στο ζήτημα της προδοτικής Συμφωνίας των Πρεσπών.

Τα μέλη (για πόσο ακόμα;) της ΟΝΝΕΔ Ημαθίας δεν έκαναν τίποτα άλλο από το να αφουγκραστούν και να εκφράσουν την θέληση της συντριπτικής πλειοψηφίας του Ελληνικού Λαού, η οποία θεωρεί ως προδοτική την ψήφιση της συγκεκριμένης συμφωνίας και αποδίδει τον ανάλογο χαρακτηρισμό και στους βουλευτές που την κύρωσαν. Η κίνηση της ηγεσίας της ΝΔ να περάσει πειθαρχικό την ΟΝΝΕΔ Ημαθίας είναι απόλυτα ενδεικτική της πατριδοκάπηλης υποκρισίας που την διέπει.

https://www.tastv.gr/article/i-nd-diagr ... on-prespon

και βέβαια θα τους διέγραφε. Γιατί παρά τα οσα λέει, τρίβει τα χέρια του
που απέφυγε ο ίδιος την καυτή πατάτα και τώρα μπορεί να κατηγορεί
τον τσίριζα....

αφού είπε μπλα μπλα μπλα δήθεν για το κακό που έκανε ο Συριζα ενώ αυτοί
ήταν έντιμοι

το μόνο που είπε είναι ότι δε θα επεμπολήσει το δικαίωμα της Ελλάδας
για την ένταξη των σκοπίων στην ΕΕ https://youtu.be/dsR1T2CHRtI?t=78

τώρα τα πιάσαμε τα λεφτά μας

OTTO έγραψε:
Τετ 30 Ιαν 2019, 12:43
OTTO έγραψε:
Τετ 30 Ιαν 2019, 12:03
Εικόνα
Ο Νίκος Λυγερός λέει ακριβώς τα ίδια. Ας τολμήσουν πρώτα οι φασιστεροί να κατονομάσουν τον Νίκο Λυγερό ως εθνικιστή και ρατσιστή, και έπειτα ας μας πούνε τι είναι το κείμενο της δασκάλας.
μόνο φυλλάδιο της ΧΑ δεν ήταν αυτό πάντως...
Είναι τεράστιο λάθος να αποδίδουμε το κόπιραϊτ της αγάπης για την πατρίδα
και την εθνοτητα στη ΧΑ... για όνομα του Θεού δηλαδή...
.

Εικόνα🎶

το μπλογκ μου εδω
Άβαταρ μέλους
Aquila
Επίτιμος
Επίτιμος
Έδωσε Likes: 177 φορές
Έλαβε Likes: 385 φορές

Δημοσίευση από Aquila » Τετ 30 Ιαν 2019, 16:02

ΝΕΟ ΡΕΖΙΛΙΚΙ από Α.Τσίπρα!

Ο Τσίπρας εκτός από την εσωτερική προπαγάνδα, φροντίζει να κάνει και εξωτερική.
Εδώ τον βλέπουμε σε πηγαδάκι με τον Αναστασιάδη και τον Μακρόν.
Ο Μακρόν τον ρωτάει πως τα πήγες με την ψήφιση της συμφωνίας, και την αποδοχή αυτής από τους Έλληνες;;
Και ο δικτάτορας απάντα: "ο περισσότερος Ελληνικός λαός την ήθελε την συμφωνία. Ηταν δύσκολα όμως,γιατί μαζεύτηκαν 70000 ακροδεξιοί λαϊκιστές απ'εξω από την Βουλή" !
"Νοτ σεβεντίν, σέβεν ζήρο"...
διορθωνοντας τον ίδιο του τον εαυτό καθώς μιλούσε στον άλλο Γάλλο δικτάτορα ομόλογό του...

https://www.youtube.com/watch?v=TBesZ5BeL5M

Μετέτρεψε δηλαδή τα 2 εκατομμύρια κόσμου (της 20ης Ιανουαρίου) σε 70.000 ακροδεξιούς κακούς λαϊκιστές.
Και επίσης το 90% της εναντίωσης στην συμφωνία, σε καθολική αποδοχή των Ελλήνων... :swear: :banghead:

Εικόνα
₪₪₪₪₪₪ ЭЄ ₪₪₪₪₪₪
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πολιτική-Γεωπολιτικά- Κοινωνικά Κινήματα”