ΤΣΙΠΑΚΙ ΣΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ

Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
aims
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 784
Εγγραφή: Κυρ 02 Μάιος 2010, 03:34
Φύλο: Άνδρας

Re: ΤΣΙΠΑΚΙ ΣΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ

Δημοσίευση από aims » Τετ 10 Ιουν 2015, 22:46

Η ΝΤΠ εχει ριξει μεγαλο βαρος στη φιλοζωια κ στη δραση αυτης.
Οχι μονο τσιπακια αλλα κ αλλα θα σκεφτουν.
Κ φυσικα θα κανουν μοδα το να εχεις σκυλο στο σπιτι.
Δεν ειναι τυχαιο πως ο Χιτλερ,παρα το οτι μισουσε ολη του την ανθρωποτητα,αγαπουσε τα σκυλια κ τα αλογα..
Κ σε βιβλια εναλλακτικης ιστοριας γινεται αναφορα πως εαν ειχαν επικρατησει οι Ναζι,τοτε το μονο "θετικο"(κατ'αυτους τους συγγραφεις/ιστορικους) θα ηταν η φιλοζωια και ο vegeterian τροπος ζωης που θα επικρατουσε στον κοσμο.
Μπορει ο πανιβλακας ψυχακιας να αποξηρανε τη Μεσογειο κ να δολοφονουσε ολους τους αφρικανους μεσα σε 15 ετη αλλα "καθε σπιτι θα ειχε εναν σκυλο κ θα τον αγαπουσε σαν μελος της οικογενειας"..
Φυσικα οσοι εχουν ασχοληθει με αποκρυφισμο κλπ γνωριζουν πως αυτες οι παλαβομαρες δεν ηταν δικες του αλλα δανεισμενες απο τις παγανιστικες αηδιες που διαβαζε.
Άβαταρ μέλους
alkinoos
Επίτιμος
Επίτιμος
Δημοσιεύσεις: 6717
Εγγραφή: Παρ 08 Απρ 2011, 23:21
Φύλο: Άνδρας
Έδωσε Likes: 79 φορές
Έλαβε Likes: 92 φορές

Re: ΤΣΙΠΑΚΙ ΣΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ

Δημοσίευση από alkinoos » Τρί 16 Φεβ 2016, 19:27

Έχω μια απορία...ναι,σωστή και ορθή η διαμαρτυρία για το τσιπάρισμα στα κατοικίδια.Το στείρωμα όμως το κάνουν..περί ηθικής ..για γέλια :thumbsdown:
"Ο ύπνος του σώματος έγινε ξύπνημα της ψυχής και το κλείσιμο των ματιών αληθινή όραση, και η σιωπή μου εγκυμονούσε το καλό, και η διατύπωση του λόγου μου έγινε δημιούργημα αγαθό" Ερμής Τρισμέγιστος

Δεν στηνω καινούργια είδωλα εγώ, τα παλιά ας μάθουν τι τους στοιχίζει το να έχουν ξύλινα πόδια - Νιτσε @ Ιδε ο άνθρωπος

Ήρθαν ντυμένοι φίλοι αμέτρητες φορές οι εχθροί μου το παμπάλαιο χώμα πατώντας και το χώμα δεν έδεσε ποτέ με τη φτέρνα τους - Ελυτης
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ζωα-Φυτά (τα πάντα στη φύση)”