Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Συντονιστής: kostas

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από ArELa » Τρί 20 Μάιος 2008, 16:09



Τα σχόλια δικά σας...
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Cloud
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2007, 18:40
Irc ψευδώνυμο: Cloud12
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Hell
Έλαβε Likes: 33 φορές
Επικοινωνία:

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από Cloud » Κυρ 13 Ιούλ 2008, 01:11

kala an perimenis na agonisti o kathenas pou exei bolepsi ton eayto tou kai den niazete.....
Ταξιδεύοντας στο γύρο του κόσμου με ιστιοπλοϊκό σκάφος 8 μέτρα .
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από Divine Sinner » Κυρ 13 Ιούλ 2008, 01:31

Ειναι λογικό που το κράτος θέλει να μπαζώσει τα αρχαια, θελει να μπαζώσει το ιδιο το αρχαιο πνευμα γιατι ειναι επαναστατικό (και δεν θελει επαναστάσεις.
Ο προμηθευς ηταν ο πρώτος επαναστάτης και ήταν Έλληνας.
Άβαταρ μέλους
Cloud
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2007, 18:40
Irc ψευδώνυμο: Cloud12
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Hell
Έλαβε Likes: 33 φορές
Επικοινωνία:

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από Cloud » Κυρ 13 Ιούλ 2008, 02:06

το "θεμαδεν" είναι ο λόγος που τα θάβουν η ο σκοπός τους το θέμα είναι το τι κάνω εγώ εσύ και ο κάθε πολίτης για να το εμποδίσω και η απάντηση είναι τίποτα......
και ούτε πρόκειται να κάνουμε όπως το βλέπω διότι η περισσότερη Ελληνες δεν ενδιαφέρονται και κάποιοι άλλοι είναι τόσο στενόμυαλοι που μου την δίνει στα νεύρα......
πάρε παράδειγμα kagkoures emo η μια ομάδα είναι ηλίθιοι gt νομίζουν πως δέρνοντας κάνουν κάτι η ότι είναι κάποιοι και οι άλλοι ακουλουθούν σαν πρόβατα μια καινούργια μόδα που τους αναγκάζει να πληρώνουν το παντελόνι 200 ευρώ μονο και μονο επειδή είναι έννους style....και αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν ενδιαφερόμαστε δεν "ενεδρουμε" δεν προσπαθούμε να μάθουμε τι συμβαίνει γύρο μας αν όχι όλοι πολλοί "γιαυτο" είναι έτσι και οι χωρα
Ταξιδεύοντας στο γύρο του κόσμου με ιστιοπλοϊκό σκάφος 8 μέτρα .
Άβαταρ μέλους
Nightrider
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 585
Εγγραφή: Κυρ 22 Απρ 2007, 15:43
Φύλο: Άνδρας
Έλαβε Likes: 1 φορά

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από Nightrider » Κυρ 13 Ιούλ 2008, 12:20

Η αρχή έχει γίνει από τον προπερασμένο αιώνα, όταν κατασκευάστηκε ο ηλεκτρικός, και πέρασε από μέσα από το χώρο της Αρχαίας αγοράς.
Οταν στις παρυφές του Κεραμικού χτίστικε η εκκλησία της Αγίας Τριάδας από την νοτιοδυτική πλευρά και η Εβραική συναγωγή από την βορειοανατολική πλευρά, εμποδίζοντας με αυτόν τον τρόπο τις ανασκαφές για την περαιτέρω αποκάλυψη του αρχαίου νεκροταφείου!
Επίσης βεβηλώθηκε και καταστράφηκε ο Τύμβος των Σαλαμινομάχων καθώς και ο χώρος της Μάχης του Μαραθώνος.
Στη Δεκέλεια βρίσκεται κατεστραμένος και γεμάτος σκουπίδια ο τάφος του Σοφοκλή και εδώ στην Ιο βρίσκεται σε άθλια κατάσταση ο φερόμενος ως τάφος του Ομήρου.
Το μόνο που έκανε ο δήμος του νησιού ήταν να κατασκευάσει ένα κίοσκι κοντά στο χώρο του τάφου και να φτιάξει και ένα μονοπάτι. Αλλά ο ίδιος ο τάφος είναι γεμάτος κοπριές από κατσίκες, σκουπίδια και αγριόχορτα!
Η λέξη "χριστιανισμός" περιέχει κάποια παρεξήγηση γιατί ουσιαστικά υπήρχε μόνο ένας χριστιανός, αλλά κι εκείνος πέθανε πάνω στο σταυρό. -Νίτσε-
Άβαταρ μέλους
keegan
Φρεσκαδούρα
Φρεσκαδούρα
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 16:52
Irc ψευδώνυμο: keegan
Φύλο: Άνδρας

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από keegan » Κυρ 13 Ιούλ 2008, 14:13

«Ο ελληνικός λαός είναι δυσκολοκυβέρνητος και γι' αυτό πρέπει να τον πλήξουμε βαθιά στις πολιτισμικές του ρίζες. Τότε ίσως συνετισθεί. Εννοώ, δηλαδή, να πλήξουμε τη γλώσσα, τη θρησκεία, τα πνευματικά και ιστορικά του αποθέματα, ώστε να εξουδετερώσουμε κάθε δυνατότητά του να αναπτυχθεί, να διακριθεί, να επικρατήσει, για να μη μας παρενοχλεί στα Βαλκάνια, να μη μας παρενοχλεί στην Ανατολική Μεσόγειο, στη Μέση Ανατολή, σε όλη αυτή τη νευραλγική περιοχή μεγάλης στρατηγικής σημασίας για μας, για την πολιτική των ΗΠΑ».

Henry Kissinger
Άβαταρ μέλους
Nightrider
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 585
Εγγραφή: Κυρ 22 Απρ 2007, 15:43
Φύλο: Άνδρας
Έλαβε Likes: 1 φορά

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από Nightrider » Κυρ 13 Ιούλ 2008, 14:26

keegan έγραψε:«Ο ελληνικός λαός είναι δυσκολοκυβέρνητος και γι' αυτό πρέπει να τον πλήξουμε βαθιά στις πολιτισμικές του ρίζες. Τότε ίσως συνετισθεί. Εννοώ, δηλαδή, να πλήξουμε τη γλώσσα, τη θρησκεία, τα πνευματικά και ιστορικά του αποθέματα, ώστε να εξουδετερώσουμε κάθε δυνατότητά του να αναπτυχθεί, να διακριθεί, να επικρατήσει, για να μη μας παρενοχλεί στα Βαλκάνια, να μη μας παρενοχλεί στην Ανατολική Μεσόγειο, στη Μέση Ανατολή, σε όλη αυτή τη νευραλγική περιοχή μεγάλης στρατηγικής σημασίας για μας, για την πολιτική των ΗΠΑ».

Henry Kissinger
Δεν χωράει περαιτέρω σχόλιο!!!
Η λέξη "χριστιανισμός" περιέχει κάποια παρεξήγηση γιατί ουσιαστικά υπήρχε μόνο ένας χριστιανός, αλλά κι εκείνος πέθανε πάνω στο σταυρό. -Νίτσε-
Άβαταρ μέλους
Fountikos_Xasistas
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 582
Εγγραφή: Δευ 30 Απρ 2007, 10:23
Φύλο: Άνδρας
Επικοινωνία:

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από Fountikos_Xasistas » Κυρ 13 Ιούλ 2008, 21:18

Αυτή η ρήση του Κίσσινγκερ είναι αληθινή?


Πουθενά δεν αναφέρεται εκτός από ...εμάς, που την αναπαράγουμε πιστά απο την πρώτη δημοσιοποίηση της,
το 97 στον Οικονομικό Ταχυδρόμο.

Δλδ 23 χρόνια (σύμφωνα με τον Ταχυδρόμο, η δήλωση έγινε σε δείπνο επιχειρηματιών το '74 και δεν υπάρχουν πρακτικά)

-κάποιος θυμόταν ακριβώς τι έλεγε η ρήση
-ο ίδιος δεν ενδιαφέρθηκε να την δημοσιοποιήσει νωρίτερα :conf:


Ιδέα μου είναι ή μήπως έχουμε ένα ακόμα Σιωνιστικό Πλόκαμο γύρω από το λαιμο μας?
Πρέπει να είναι οι παλιοεβραίοι. :evil:
Η έλευση των Ε τους έχει κατατρομοκρατήσει και πολεμούν ακόμα πιο σκληρά.
Τα άστρα και τα ζώδια, μας φέρνουνε εμπόδια...
http://www.youtube.com/watch?v=HtUFhbH1UZ4
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από Divine Sinner » Κυρ 13 Ιούλ 2008, 22:22

Προσυπογραφω αδιστακτα το ποστ του fountikos xasistas
Παντα ηθελα να το πω αυτο χαχα.
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 14 Ιούλ 2008, 03:26

Fountikos_Xasistas έγραψε:Αυτή η ρήση του Κίσσινγκερ είναι αληθινή?


Πουθενά δεν αναφέρεται εκτός από ...εμάς, που την αναπαράγουμε πιστά απο την πρώτη δημοσιοποίηση της,
το 97 στον Οικονομικό Ταχυδρόμο.

Δλδ 23 χρόνια (σύμφωνα με τον Ταχυδρόμο, η δήλωση έγινε σε δείπνο επιχειρηματιών το '74 και δεν υπάρχουν πρακτικά)

-κάποιος θυμόταν ακριβώς τι έλεγε η ρήση
-ο ίδιος δεν ενδιαφέρθηκε να την δημοσιοποιήσει νωρίτερα :conf:


Ιδέα μου είναι ή μήπως έχουμε ένα ακόμα Σιωνιστικό Πλόκαμο γύρω από το λαιμο μας?
Πρέπει να είναι οι παλιοεβραίοι. :evil:
Η έλευση των Ε τους έχει κατατρομοκρατήσει και πολεμούν ακόμα πιο σκληρά.
Δεν είσαι ο μόνος που ενίστασαι-αμφισβητείς...
Και δεν περίμενα κάτι διαφορετικό από σένα για να'μαι ειλικρινής.


Θυμάμαι πάρα πολύ καλά ούσα ζώσα και εν πλήρη συνειδήσει τότε που κάποιοι, ενώ δεν ήταν καν γεννημένοι την εποχή εκείνη, "αμφισβητούν" σήμερα τη χλαπαταγή που έγινε, σ'όποιο μέρος της γης υπήρχαν Έλληνες (εκτός της Ελλάδας ίσως που συνήθως κοιμούνται με τα τσαρούχια) και το πόσο έντονα ακούστηκαν οι διαμαρτυρίες, ειδικά από την Ελληνική ομογένεια της Αμερικής. (που κατά τα άλλα...δεν νομιμοποιείται να ψηφίζει στις ελληνικές βουλευτικές εκλογές :banghead: ) Τόσο, που αναγκάστηκε να αναδιπλωθεί, να ζητήσει συγνώμες για λάθος διατυπώσεις, αφού είχε "κρυφτεί" κανά δίμηνο να μην τον βλέπει ήλιου φως και ανθρώπου μάτι. Το πιθανότερο είναι, οι γηγενείς στα πάτρια εδάφη να μην πήρανε και ιδιαίτερα χαμπάρι την όλη φάση τότε, ένεκα άλλων πιο "φλεγόντων" ζητημάτων στα οποία εστίαζαν τότε (βλ. μεταπολίτευση), αλλά σε διαβεβαιώ ότι παρά το νεαρό της ηλικίας μου την εποχή εκείνη, θυμάμαι πολύ καλά τη δηλωσάρα του πρωτομάστορα της νεοταξίλας, που θα τη δεις σ'όλη της τη μεγαλοπρέπεια εδώ . Εκεί που μπορεί να ψιλοφρικάρεις είναι όταν τη δεις να μεταδίδεται και απ'τα χείλη ποιου? Αν είναι δυνατόν! Του Λάκη! Πώς χύνει την καρδάρα ρε παιδί μου αυτό το παληκάρι σας, ώρες ώρες και σας χαλάει άθελά του τη μανέστρα... :Ρ Όπως θυμάμαι και τις αντιδράσεις, που σίγουρα δεν προέκυψαν εκ του μη όντος. Γιατί τότε ειχε ακουστεί η δηλωσάρα του γυαλάκια ηχογραφημένη από έναν μαγκάκο που ήταν στη χοροεσπερίδα, η οποία (ηχογράφηση) όλως παραδόξως, μέσα στα χρόνια εξαφανίστηκε βολικότατα για κάποιους ασφαλώς...
Έλα που εγώ την άκουσα, γιατί τότε που βγήκε το θέμα, βγήκε με την ηχογραφημένη ομιλία και οι Ελληνες της διασποράς έπαθαν αμόκ!

Τώρα εσείς μπορείτε να χάφτετε μαζί με τις μύγες (έχοντας ορθάνοιχτο το στόμα και το μυαλό να δεχτεί ό,τι του χώσουν μέσα) με άνεση και υφάκι μπλαζέ, τις εξυπνάδες των "εγκρίτων" ντε, ξέρετε των δημοσιογραφάραρών μας και των "λογίων" μας, που προσπαθούν πάση θυσία να εκμηδενίσουν το θέμα διαψεύδοντάς το- υποστηρίζοντας ότι δεν έγινε ποτέ, κι ότι κάποιοι ξύπνησαν ένα πρωί και αποφάσισαν έτσι για πλάκα να το βγάλουν απ'την κοιλιά τους. Μπορεί να ήταν και αποκύημα μιας άγριας φαντασίωσης και της learn2bfree βρε αδερφέ, εκτός το Λάκη που έπαθε ξάφνου...παράκρουση, αφού το ανέβασε στο YouTube κι αυτή...Σα δε ντρέπεται να διασπείρει τέτοια ψεύδη κατά του αγίου κισινγκερ! :loco:

Εμένα θα μου επιτρέψετε να ξέρω και να'χω βιώσει άλλα. Θα'ταν μάταιο φυσικά να προσπαθήσω να μεταπείσω όσους πιστεύουν ότι είναι επινόηση αυτό. Ο καθένας χάφτει ό,τι του γουστάρει. Και καλόν υπνάκο να'χουνε όσοι χάψανε ότι κι αυτό είναι επινόηση κάποιων συνωμοσιολόγων.Εικόνα


Η έλευση των Ε βέβαια, δεν κατάλαβα πού κολλάει εδώ, αλλά δεν αμφιβάλλω ότι εσύ θα ξέρεις κάτι παραπάνω. :wink:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Fountikos_Xasistas
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 582
Εγγραφή: Δευ 30 Απρ 2007, 10:23
Φύλο: Άνδρας
Επικοινωνία:

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από Fountikos_Xasistas » Δευ 14 Ιούλ 2008, 06:54

αυτό το παληκάρι σας

Αυτό το παλικάρι "σας" δεν το κατάλαβα καλή μου Β+. Μπορείς να μου εξηγησεις σε παρακαλώ ποιοί είναι οι "εμείς", δηλαδή οι εσείς για εσάς, και ποιοί είναι οι "εσείς", δηλαδή οι εμείς για εσάς.


Για το αν η ρήση είναι αληθής επειδή την εκστόμισε και ο Λάκης, απαντώ στο σχετικό θέμα.
Τα άστρα και τα ζώδια, μας φέρνουνε εμπόδια...
http://www.youtube.com/watch?v=HtUFhbH1UZ4
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από ArELa » Δευ 14 Ιούλ 2008, 11:52

Ό,τι είχα να πω είναι εκεί

Εσύ είσαι για τρόλινγκ άλλωστε, τι δουλειά έχεις στα παζάρια, αλεπού? Μιλάς και σοβαρά...

αλλά δεν παίρνεις σοβαρά τις δικές μου προσλήψεις επί του θέματος...

οπότε δεν βλέπω γιατί να πάρω εγώ στα σοβαρά τις όποιες...αμφισβητήσεις σου. Μπορείς να πιστεύεις αν θες ότι ο γυαλάκιας είναι ένα άκακο :angel: Ολίγον με απασχολεί. :ignore: :moonie:



ΥΓ: Όσο για τα του Λάκη, επειδή τον καταπίνουμε μεν δεν είναι η ιστορία μας δε (και το τόπικ άλλον τίτλο έχει), οι σκέψεις μου σχετικά με τον ίδιο, είναι εδώ http://ideografhmata.gr/forum/viewtopic ... 729#p54729
τράβα κι εκεί να βάλεις τις δικές σου σκέψεις αν θες, κι αν μου θέσεις το ίδιο ερώτημα κι εκεί, τότε θα λάβεις απάντηση. Εδώ όχι. :loco:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
karipis
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 3251
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιαν 2008, 16:15
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη για, μεσ' τη μέση λέμε!
Επικοινωνία:

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από karipis » Δευ 14 Ιούλ 2008, 19:27

:) Το συγκεκριμένο απόσπασμα που λέτε (από το βιβλίο "Διπλωματία" του Χάρη του Κίσινγκερ) έχει απαληφθεί στην ελληνική έκδοση από τους εκδότες κ μεταφραστές. Γι' αυτό ή μάλλον αυτό, εκμεταλεύονται οι διάφοροι πονηροί ή απλά άσχετοι με το θέμα (που φυσικά δεν έχουν δει καν πως είναι το βιβλίο απλά άκουσαν κάποιους άλλους, τους πραγματικά πονηρούς της υπόθεσης να το λένε και τους βόλεψε).

Την αποκάλυψει αυτή όπως κ το απόσπασμα το δημοσίευσ μια πρωην δημοσιογράφος κ νυν βουλευτίνα του ΚΚΕ στο περιοδικό της κ ακούει στο όνομα Κανέλη.
Άβαταρ μέλους
Fountikos_Xasistas
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Πορωμένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 582
Εγγραφή: Δευ 30 Απρ 2007, 10:23
Φύλο: Άνδρας
Επικοινωνία:

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από Fountikos_Xasistas » Δευ 14 Ιούλ 2008, 19:52

το βιβλίο "Διπλωματία" του Χάρη του Κίσινγκερ)

Αυτό μάλιστα, είναι κάτι που μπορούμε να το ελέγξουμε. :)

Ακούς Β+? :P
Τα άστρα και τα ζώδια, μας φέρνουνε εμπόδια...
http://www.youtube.com/watch?v=HtUFhbH1UZ4
Άβαταρ μέλους
karipis
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 3251
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιαν 2008, 16:15
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη για, μεσ' τη μέση λέμε!
Επικοινωνία:

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από karipis » Δευ 14 Ιούλ 2008, 20:06

Όχι, μόνο Θόδωρο Παυλίδη και λίγο Ανέστη Μωϋσή.
Άβαταρ μέλους
keegan
Φρεσκαδούρα
Φρεσκαδούρα
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 16:52
Irc ψευδώνυμο: keegan
Φύλο: Άνδρας

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από keegan » Τρί 15 Ιούλ 2008, 00:07

και μια ερωτηση ρητορικης φυσεως ............δηλαδη η Κανελλη ειναι γραφικη ?............τα παιδια στον παλαι ποτε "ιο της Κυριακης" ηταν γραφικοι ?...........λυπαμαι που μια τετοια αξιολογη προσπαθεια στο ενθετο του Εψιλον αντικασταθηκε απο ενθετα με καναπεδες εποχης και ρολογια χειρος !!!..........αυτο κατι μας λεει υποθετω !!

.....................λευτερια στους κουρους που βαριανασαινουν κατω απο το αγαλμα του Τρουμαν
Άβαταρ μέλους
karipis
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
"Δεν παίζεται" Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 3251
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιαν 2008, 16:15
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη για, μεσ' τη μέση λέμε!
Επικοινωνία:

Re: Καταπίνουμε την ιστορία μας...

Δημοσίευση από karipis » Πέμ 17 Ιούλ 2008, 19:44

Ποιον ρωτάς ρητορικά αδελφέ keegan? Γιατί εγώ τέτοιο πράμα δεν είπα!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ιστορία”