Χίτλερ και πράσινα άλογα

Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Δημοσίευση από Divine Sinner » Τετ 18 Απρ 2007, 16:37

Posted: Fri Aug 04, 2006 2:13 pm

Από The_Saboteur

Και πως συνάγετε (επιστημονικά ή με άλλον τρόπο) ότι όλοι οι Αυτοκράτορες ήσαν μη Έλληνες φίλε μου και δη Άριοι;; (γιατί σε παραπάνω μνμ διαμαρτυρήθηκες όταν κάποιος είπε πως ο Χίτλερ ήταν εβραίος, και σωστά είπες πως δεν είμαι δυνατόν να αποδείξεις πως δεν ήταν κ ελέφαντας αν θυμάμε καλά. Τώρα κάνεις το ίδιο...)

τον χιλτερ τον λεγαν adolf τον ιουστιανο γιουτπραδα αμα θυμαμαι καλα.
που ειναι σλαβικο ονομα.
σλαβικο= μη Ελληνικο και αρειο
:p
Βασικώς δεν είμαι καθόλου σίγουρος αν τελικά και η όλη ιστορία του Ράιχ δεν ήταν ενορχηστρωμένη από τους ίδιους τους Εβραίους.Εκτός της καταγωγής του Χίτλερ τι έγινε τελικά;Πέντε λαουτζίκοι Εβραίοι θανατώθηκαν στα στρατόπεδα συγκέντρωσης και όχι όσοι λέγονται...Και μετά ως αποτέλεσμα για το δήθεν ολοκαυτωμα χαρίσανε και κράτος στους Ισραηλίτες.Ποιός μου λέει εμένα οτι δεν τα οργανώσανε οι ίδιο οι Σιωνιστές όλα αυτά;Όταν ήτανε βολεμένοι στην ασφάλεια της Αμερικής και της Αγγλίας;

ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΒΡΑΙΟΣ ΡΑΒΙΝΟΣ.
ΜΑ ΚΑΛΑ ΡΙΧΝΕΤΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΛΙΝΚ ΠΟΥ ΔΙΝΩ?
ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΩΒΙΝΙΣΜΟΣ, ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΛΛΗΝΟΚΕΝΤΡΙΣΜΟΣ. ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΔΗΛ.

ΝΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΔΩΣΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ. Η ΦΥΛΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ (ΑΡΑ ΑΝΩΤΕΡΟΙ). ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΒΑΡΒΑΡΟΙ. ΠΟΙΟΥΣ ΚΕΛΤΕΣ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΡΥΙΔΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΗΤΑΝ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΩΒΙΝΙΣΤΗΣ :P
Άβαταρ μέλους
Salome
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1833
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2007, 00:14
Irc ψευδώνυμο: RedSonya, Salome
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: ο μικρός μου υδροβιότοπος

Δημοσίευση από Salome » Τετ 18 Απρ 2007, 16:38

Posted: Fri Aug 04, 2006 10:54 pm

Από karipis


Δε μου λες ρε τσακαλάκο;
Ότι είναι Σαβικό είναι κ Άριο συγχρόνως;;;;
Άρα και οι Κύριλος κ Μεθόδιος που έπαθαν στους Σλάβους να γράφουν ήταν κ αυτοί Άριοι σωστά;;; ΧΑΧΑΧΑχαχαχαχαχαχα.................

Η Ελλάς φίλε μου γέννησε τα πάντα, κάποιοι κάποια, τα καλυτέρεψαν. Κάποιοι έρχονται σήμερα να τα ισοπεδώσουν.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΟΙ ΤΑΓΟΙ ΤΩΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.....

Παρεπιπτώντως κ μια κ ανέφερες τα σλαβικά, υπάρχει μια εξαιρετική μελέτη που λέγετε "Συμβολαί εις την ΄σλαβικήν διάλεκτο".


Διαβάστε, διαβάστε, διαβάστε, διαβάστε, διαβάστε, διαβάστε, διαβάστε........

Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Δημοσίευση από Divine Sinner » Τετ 18 Απρ 2007, 16:40

Posted: Fri Aug 04, 2006 11:02 pm

Από The_Saboteur

Δε μου λες ρε τσακαλάκο;
Ότι είναι Σαβικό είναι κ Άριο συγχρόνως;;;;
Άρα και οι Κύριλος κ Μεθόδιος που έπαθαν στους Σλάβους να γράφουν ήταν κ αυτοί Άριοι σωστά;;; ΧΑΧΑΧΑχαχαχαχαχαχα.................

Η Ελλάς φίλε μου γέννησε τα πάντα, κάποιοι κάποια, τα καλυτέρεψαν. Κάποιοι έρχονται σήμερα να τα ισοπεδώσουν.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΟΙ ΤΑΓΟΙ ΤΩΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.....

Παρεπιπτώντως κ μια κ ανέφερες τα σλαβικά, υπάρχει μια εξαιρετική μελέτη που λέγετε \"Συμβολαί εις την ΄σλαβικήν διάλεκτο\".


Διαβάστε, διαβάστε, διαβάστε, διαβάστε, διαβάστε, διαβάστε, διαβάστε........


ΣΑΦΩΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΡΙΟΙ ΜΑΘΑΝ ΣΤΟΥΣ ΣΛΑΒΟΥΣ ΑΡΙΟΥΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ.
ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ?
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 18 Απρ 2007, 16:40

Posted: Fri Aug 04, 2006 11:03 pm

Από ΑρΕλα

Η Ελλάς φίλε μου γέννησε τα πάντα, κάποιοι κάποια, τα καλυτέρεψαν. Κάποιοι έρχονται σήμερα να τα ισοπεδώσουν.


Κάποιοι τ'αντιγράφουν και βγάζουν κακέκτυπα αμπελοφιλοσοφήματα (Εβραίοι) κι άλλοι τα κλέβουν, τα οικειοποιούνται και τα λένε δικά τους (Σκοπιανοί). ΚΑΝΕΙΣ δεν λέγεται πολιτισμένος χωρίς αυτά.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΟΙ ΤΑΓΟΙ ΤΩΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ


Αυτοί που ΞΕΡΟΥΝ είναι οι προδότες, οι ανθέλληνες και οι ξεφτίλες. _angry_
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Δημοσίευση από Divine Sinner » Τετ 18 Απρ 2007, 16:41

Posted: Fri Aug 04, 2006 11:05 pm

Από The_Saboteur

Κάποιοι τ'αντιγράφουν και βγάζουν κακέκτυπα αμπελοφιλοσοφήματα (Εβραίοι) κι άλλοι τα κλέβουν, τα οικειοποιούνται και τα λένε δικά τους (Σκοπιανοί). ΚΑΝΕΙΣ δεν λέγεται πολιτισμένος χωρίς αυτά.

ΑΡΕΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΟΙ ΣΚΟΠΙΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΜΑΣ.
ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΝΔΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΟΙΚΟΙΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ.
ΕΝΤΑΞΕΙ ΥΠΗΡΞΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 18 Απρ 2007, 16:41

Posted: Fri Aug 04, 2006 11:11 pm

Από ΑρΕλα

ΑΡΕΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΟΙ ΣΚΟΠΙΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΜΑΣ.
ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΝΔΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΟΙΚΟΙΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ.
ΕΝΤΑΞΕΙ ΥΠΗΡΞΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ


1oν: Και βέβαια το παίρνω προσωπικά. Αν εσύ δε νιώθεις ότι σου κλέβουν κάτι δικό σου και πολύτιμο, παρ'το χαλαρά _loco_

2ον: Η κλοπή ενός σλαβόφωνου ασυνάρτητου τσούρμου των κομματιών ιστορίας από μια εθνότητα, για ν'αποκτήσει εθνικό στίγμα, δεν έχει ιστορικό προηγούμενο στον πλανήτη!
Κι οι Ευρωπαίοι εταίροι μας (και όχι μόνον) το παίζουν ξάφνου ανιστορητοι, το'καναν γαργάρα φωνάζοντάς τους Μακεδόνες, για να εξυπηρετήσουν κάποιους σκοπούς και συμφέροντα, για να μη θίξουν τις ΗΠΑ που πρώτες τους αναγνώρισαν! 'Ασε με ρε Λυκάκο βραδυάτικα... _ksylo_
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Δημοσίευση από Divine Sinner » Τετ 18 Απρ 2007, 16:42

Posted: Fri Aug 04, 2006 11:19 pm

Από The_Saboteur


ΕΙΝΑΙ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΜΙΑΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΣΥΝΟΜΟΣΙΑΣ. ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΛΑΩΝ ΠΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ (ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Η ΒΟΥΔΙΣΤΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΔΙΔΑΣΚΕΤΕ ΣΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΛΟΓΩ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑΣ ΕΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕ).
ΑΥΤΗ Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΣΥΝΩΜΩΣΙΑ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΟΡΘΟΔΟΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΛΕΨΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΩΣ ΑΛΛΟΙ ΣΟΥΠΕΡ ΓΚΟΥΦΙ ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΑΡΕΛΑ. ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΕΤΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ.
ΑΝ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΣΚΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΕΠΙΒΛΗΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΡΑΤΙΔΙΟ.
ΑΝ ΕΜΕΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.
ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΜΕ ΝΑ ΜΑΡΤΥΡΙΣΟΥΝ ΜΕ ΧΙΛΙΟΥΣ ΔΥΟ ΤΡΟΠΟΥΣ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ.
ΑΝ ΔΕΝ ΛΕΝ YES SIR ΟΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕ.
ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΕΜΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΑΞΙΟΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΞΙΩΣΗ ΣΑΝ ΚΡΑΤΟΣ
ΕΙΝΑΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΙΣΧΥΡΟΥ.
Άβαταρ μέλους
Salome
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1833
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2007, 00:14
Irc ψευδώνυμο: RedSonya, Salome
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: ο μικρός μου υδροβιότοπος

Δημοσίευση από Salome » Τετ 18 Απρ 2007, 16:42

Posted: Fri Aug 04, 2006 11:27 pm

Από ΧΙΟΥΙ


Απάντησε Εβραίος ραβίνος; Τι λές ρε παιδί; Για να το λέει έτσι θάναι.
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Δημοσίευση από Divine Sinner » Τετ 18 Απρ 2007, 16:43

Posted: Fri Aug 04, 2006 11:29 pm

Από The_Saboteur


ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΑΝΤΙΣΙΩΝΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΕ ΑΦΟΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΙΩΝ.
ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Ή ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΛΙΝΚ?
ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΠΟΥ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΠΟΣΤ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ Η ΤΟΥ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
Άβαταρ μέλους
LUNCHBOX
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Ιδεογραφίτης με τα όλα του
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Πέμ 26 Απρ 2007, 01:19

Δημοσίευση από LUNCHBOX » Τετ 18 Απρ 2007, 16:44

Posted: Sat Aug 05, 2006 7:00 pm

Από LUNCHBOX


Πωπω!!Τετοιες αποψεις στον 21ο αιώνα δδεν περιμενα να διαβάσω....ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ???ΒΑΡΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΞΕΣΤΟΜΙΣΕΣ ΩΡΕ.....Κατ'αρχάς,ήταν ένας φονιάς ΟΛΩΝ σχεδόν των λαών!Με την εισβολή του στην Ρωσία σκότωσε 20.000.000 Ρώσους αμάχους και μη....Επίσης,θέρισε Πωλονούς και κυρίως ομοφυλόφιλους.
Επίσης,οι Εβραίοι ΕΙΝΑΙ άνθρωποι.
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ,κάποιο ανθρωποειδές (γιατί αν είπε το παρακάτω στα σοβαρά δεν είναι άνθρωπος)\"δυστυχώς ο Χίτλερ,δεν σκότωσε όλους τους Εβραίους\"(η κάπως έτσι).
ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΡΕ ΚΑΘΙΚΙ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΤΟΥ ΣΟΥ.
Όποιου δεν του αρέσει η τύχη του,δεν εχει παρα να την αλλάξει
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Δημοσίευση από Divine Sinner » Τετ 18 Απρ 2007, 16:44

Posted: Sat Aug 05, 2006 7:47 pm

Από The_Saboteur


ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕΣ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ.
ΕΔΩ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΧΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΞΕΣΤΟΜΙΖΟΥΝ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΒΡΑΙΟΙ.
ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΙΣΟΠΕΔΩΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ ΓΙ ΑΥΤΟ.
ΑΥΤΟΙ ΔΩΣΑΝ ΤΟ ΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕ.
ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΤΑΔΥΝΑΣΤΕΥΑΝΕ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΤΥΡΑΝΟΙ.
ΟΠΩΣ ΣΤΗ ΓΑΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΦΑΞΑΝ ΦΕΟΥΔΑΡΧΕΣ.
ΟΠΩΣ ΟΙ ΚΟΜΟΥΝΙΣΤΕΣ ΣΦΑΞΑΝ ΓΑΙΩΚΤΗΜΟΝΕΣ ΑΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΕΤΣΙ ΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΣΦΑΞΑΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥΣ ΤΥΡΑΝΟΥΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΟΥΣ.
ΝΑΙ Η ΜΠΑΛΑ ΠΗΡΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΘΩΟΥΣ ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ. ΑΛΛΑ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΗΤΑΝ ΚΥΝΗΓΙ ΤΥΡΑΝΩΝ.
ΣΤΙΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΘΩΟΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΗΜΕΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
Yperboreios
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Κυρ 22 Απρ 2007, 10:51
Τοποθεσία: Larisa City

Δημοσίευση από Yperboreios » Τετ 18 Απρ 2007, 16:45

Posted: Sat Aug 05, 2006 7:51 pm

Από Yperboreios


Δεν συνηθίζω να κάνω πολιτικές συζητήσεις αλλα θελω να συμπληρώσω κατι.Στον Β' παγκόσμιο πόλεμο όσοι ηταν ενάντια στους ναζί πήγαν με τους αμερικάνους οπως ο Μεταξάς.Γνωστό οτι γιορτάζουμε το ΝΑΙ στους αμερικάνους καθε 28ης Οκτωμβρίου.Ποιός θα μου πεί εμένα οτι το να πάς με το μέρος των αμερικάνων ειναι καλύτερα?Τί κερδίζεις με το να λές οτι οι αμερικάνοι θα σώσουν τον κόσμο απο τους κακούς ναζί?Αλλα βέβαια σημερα το αλλάζουν και λένε ναζί τους αμερικάνους.Τελικά οι πολλοί οποιον γουστάρουν λενε ναζί οπως ακριβως κανουν οι αριστεροί _xtypiemai_
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 18 Απρ 2007, 16:45

Posted: Sun Aug 06, 2006 8:31 am

Από ΑρΕλα

Ποιός θα μου πεί εμένα οτι το να πάς με το μέρος των αμερικάνων ειναι καλύτερα?


Σήμερα σαφώς δε θα σ'το πει κανένας!
Μην ξεχνάς όμως, ότι εδώ μιλάμε για άλλη εποχή, άλλα μεγέθη στις εκάστοτε πολιτικές εξουσίες και στους ηγέτες τότε και σίγουρα άλλες νοοτροπίες στο Προεδρείο των Η.Π.Α.



Β+
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Δημοσίευση από Divine Sinner » Τετ 18 Απρ 2007, 16:47

Posted: Sun Aug 06, 2006 11:36 am

Από The_Saboteur

Σήμερα σαφώς δε θα σ'το πει κανένας!
Μην ξεχνάς όμως, ότι εδώ μιλάμε για άλλη εποχή, άλλα μεγέθη στις εκάστοτε πολιτικές εξουσίες και στους ηγέτες τότε και σίγουρα άλλες νοοτροπίες στο Προεδρείο των Η.Π.Α.


Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΩΝ ΗΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΔΙΑΓΕΓΡΑΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ 200 ΧΡΟΝΙΑ ΚΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ.
ΤΟΝ ΣΙΩΝΙΣΜΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΑΝ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 18 Απρ 2007, 16:47

Posted: Sun Aug 06, 2006 1:00 pm

Από ΑρΕλα


'Oχι τόσο τότε όσο τώρα. Δε μπορώ να βάλω πχ. τον 'Αικ και τον Κένεντι, μ'αυτό το ανθρωπόμορφο δολοφονικο κρετίνο που λέγεται θάμνος (αγγλιστί) ή αυτού που η γραφή του ονόματός του (Βους) θυμίζει βόιδι. _angry_
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Yperboreios
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Κυρ 22 Απρ 2007, 10:51
Τοποθεσία: Larisa City

Δημοσίευση από Yperboreios » Τετ 18 Απρ 2007, 16:48

Posted: Sun Aug 06, 2006 3:12 pm

Από Yperboreios


Οι Η.Π.Α απο την γέννησή της ηταν και ειναι διεφθαρμένη κοινωνία.Στην αρχή πήγαν εκεί οι Ισπανοί,Άγγλοι κλπ μόνο και μόνο για να πλουτίσουν περισσότερο.Έδιωξαν τους ινδιάνους και τους ιθαγενείς της κεντρικής Αμερικής και στην κυριολεξία τους έκλεψαν την πατρίδα μόνο και μόνο για οικονομικούς λόγους.Απο τοτε όποιος Ευρωπαίος πήγαινε στις Η.Π.Α πήγαινε για να γίνει πλούσιος.Απο εκεί άρχισε η θρησκεία του χρήματος και λογικό ειναι αυτοί οι άνθρωποι να κάνουν πόλεμο με τον οποιονδήποτε για το οικονομικό συμφέρον τους.Όχι μόνο ο Μπούς.Και στον Β' παγκόσμιο πόλεμο τέτοιο μυαλό ειχαν οι πολιτικοί τους.Αφου δεν λυπήθηκαν καθόλου τους κατοίκους της Χιροσίμα και του Ναγκασάκι και τους έριξαν την πυρηνική βόμβα.Γιατί άλλο?Για τα λεφτά φυσικά.Και ως γνωστών μετά τον β' παγκόσμιο πόλεμο οι αμερικάνοι έγιναν πολύ πιό πλούσιοι και κατέληξαν να μας κυβερνάνε όλους και σε Ευρώπη και σε άλλα μέροι της γής.Ας χαιρόμαστε τους καλούς αμερικάνους που νίκησαν τους κακούς ναζί.Ας γιορτάζουμε ακόμα το ΝΑΙ που ειπαμε στους αμερικάνους στις 28ης Οκωμβρίου.Μπράβο μας.
Άβαταρ μέλους
Salome
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1833
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2007, 00:14
Irc ψευδώνυμο: RedSonya, Salome
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: ο μικρός μου υδροβιότοπος

Δημοσίευση από Salome » Τετ 18 Απρ 2007, 16:48

Posted: Mon Aug 07, 2006 12:23 pm

Από ΧΙΟΥΙ


Σίγουρα έχει δίκαιο ο Σαμποτέρ κ ο Υπερβόρειος.Γιατί δεν συμμαχήσαμε με τους Ιταλούς,τους Γερμανούς,τους Αλβανούς,τους Βούλγαρους,και ολίγον τους Τούρκους (ουδέτεροι φιλοΓερμανοί); Γιατί είπαμε όχι στους Ιταλούς και δεν τους λέγαμε περιπεράστε;(Επειδή επιτέθηκαν στην Τήνο τώρα σιγά)(Επειδή θέλανε τα επτάνησα και είχανε βομβαρδίσει την Κέρκυρα ενωρίτερα σιγά)(Επειδή φταίνε που χάσαμε την Β.Ηπειρο τώρα σιγά)Και αφού τους είπαμε όχι και μας χτυπάγανε δύο στρατοί γιατί είπαμε ναί στην βοήθεια των Αμερικανών;Πράγματι ήμασταν παράλογοι!
Άβαταρ μέλους
ArELa
Founder-Administrator
Founder-Administrator
Δημοσιεύσεις: 66942
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:29
Irc ψευδώνυμο: ArELa
Φύλο: Γυναίκα
Έδωσε Likes: 1879 φορές
Έλαβε Likes: 2770 φορές

Δημοσίευση από ArELa » Τετ 18 Απρ 2007, 16:49

Posted: Mon Aug 07, 2006 1:58 pm

Από ΑρΕλα

XIOYI έγραψε: Σίγουρα έχει δίκαιο ο Σαμποτέρ κ ο Υπερβόρειος.Γιατί δεν συμμαχήσαμε με τους Ιταλούς,τους Γερμανούς,τους Αλβανούς,τους Βούλγαρους,και ολίγον τους Τούρκους (ουδέτεροι φιλοΓερμανοί); Γιατί είπαμε όχι στους Ιταλούς και δεν τους λέγαμε περιπεράστε;(Επειδή επιτέθηκαν στην Τήνο τώρα σιγά)(Επειδή θέλανε τα επτάνησα και είχανε βομβαρδίσει την Κέρκυρα ενωρίτερα σιγά)(Επειδή φταίνε που χάσαμε την Β.Ηπειρο τώρα σιγά)Και αφού τους είπαμε όχι και μας χτυπάγανε δύο στρατοί γιατί είπαμε ναί στην βοήθεια των Αμερικανών;Πράγματι ήμασταν παράλογοι!



Πες τα ρε μεγάλε! :worship: :respect:
.







Δεν περιμένω τίποτα, δεν ελπίζω σε τίποτα,
δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ξανθιά κι ελεύθερη...


τα κανάλια μου /my channels:
στο vasoula2908 και στο vasoula2908asteria
στο Βrighteon,
στο Bitchute
στο Rumble
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Δημοσίευση από Divine Sinner » Τετ 18 Απρ 2007, 16:49

Posted: Mon Aug 07, 2006 2:11 pm

Από The_Saboteur


O IΔΙΟΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕ Ο ΑΞΟΝΑΣ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΗΓΗΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.
ΤΟ MEIN KAMPF ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΤΟΝ ΑΡΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ.
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ Ο ΜΕΤΑΞΑΣ ΗΤΑΝ ΦΙΛΟ-ΝΑΖΙ.
ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΣΤΕΚΟΝΤΑΣ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟΥΣ ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ.
ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΟΝ ΙΩΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΑ.

[img]http://www.metaxas-project.com/pictures/big12.jpg[/img]

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΑΖΙΣΤΙΚΗΣ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ.
ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ.

[img]http://www.metaxas-project.com/pictures/big54.jpg[/img]
ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΟΝΟΣ ΣΑΣ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ.


[img]http://www.metaxas-project.com/pictures/big29.jpg[/img]
ΤΣ. ΤΙ ΦΑΣΙΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.

ΜΕΡΙΚΕΣ ΟΜΟΙΟΤΗΤΕΣ ΜΕΤΑΞΑ ΧΙΤΛΕΡ ΜΟΥΣΟΛΙΝΙ.
Η ΕΘΝΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΑΛΙΛΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΙΤΛΕΡΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ.

Η ΕΘΝΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΡΩΜΑΪΚΟ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ (ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΕΝΤΩΜΕΝΟ) ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΑΛΙΛΑ ΚΑΙ Η ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ.

ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΑ ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΑΙ ΕΜΒΑΤΗΡΙΑ.

ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΟΛΙΤΕΥΜΑΤΑ ΤΟΝ ΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ.
ΜΕΤΑΞΑΣ= ΠΡΩΤΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ , Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ, Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΕΘΝΟΥΣ.

ΟΠΩΣ Ο ΜΟΥΣΟΛΙΝΙ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΧΙΤΛΕΡ ΦΥΡΕΡ.

Ο ΜΕΤΑΞΑΣ ΟΝΟΜΑΖΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ΩΣ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ
Ο ΜΟΥΣΟΛΙΝΙ ΜΙΛΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΡΩΜΑΙΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ
ΚΑΙ Ο ΧΙΤΛΕΡ ΓΙΑ ΤΡΙΤΟ ΡΑΪΧ.

Ο ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΕΞΙΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΕΙΧΕ ΑΝΤΙΠΛΟΥΤΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΙΔΕΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΧΙΤΛΕΡ.

ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΙΧΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ, ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ. ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΕΣΤΑΠΟ.

ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ. Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΤΗΣ
Άβαταρ μέλους
Yperboreios
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Κολλημένος Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Κυρ 22 Απρ 2007, 10:51
Τοποθεσία: Larisa City

Δημοσίευση από Yperboreios » Τετ 18 Απρ 2007, 16:50

Posted: Mon Aug 07, 2006 5:17 pm

Από Yperboreios

Σίγουρα έχει δίκαιο ο Σαμποτέρ κ ο Υπερβόρειος.Γιατί δεν συμμαχήσαμε με τους Ιταλούς,τους Γερμανούς,τους Αλβανούς,τους Βούλγαρους,και ολίγον τους Τούρκους (ουδέτεροι φιλοΓερμανοί); Γιατί είπαμε όχι στους Ιταλούς και δεν τους λέγαμε περιπεράστε;(Επειδή επιτέθηκαν στην Τήνο τώρα σιγά)(Επειδή θέλανε τα επτάνησα και είχανε βομβαρδίσει την Κέρκυρα ενωρίτερα σιγά)(Επειδή φταίνε που χάσαμε την Β.Ηπειρο τώρα σιγά)Και αφού τους είπαμε όχι και μας χτυπάγανε δύο στρατοί γιατί είπαμε ναί στην βοήθεια των Αμερικανών;Πράγματι ήμασταν παράλογοι!


Με αυτη την λογική θα έπρεπε σαν Ελλάδα να μέναμε ουδέτεροι στον πόλεμο.Να μην πηγαίναμε ούτε με τους Αμερικάνους,ουτε με τους Γερμανούς.Αλλα το θέμα ειναι οτι πήγαμε με τους Αμερικάνους και οι περισσότεροι αντι να λυπούνται για αυτο το μονο που κάνουν ειναι να χαίρονται που νικήσαμε τους κακούς ναζί λες και έγινε ο κόσμος καλύτερος με αυτο.Σχετικά με τα επτάνησα κλπ το εχω ακούσει απο πολλούς αλλα αυτο δεν θα γινόταν εαν είμασταν σύμμαχοι με τους εθνικοσοσιαλιστές.Άν νικούσε η Γερμανία τον πόλεμο τοτε όσοι συμαχούσαν μαζί της θα ηταν μια ενωμένη Ευρώπη χωρίς σύνορα.Δεν θα έλεγε κανείς οτι τα επτάνησα πχ ανήκουν στην Ελλάδα ή την Ιταλία.Αν νικούσαν οι Γερμανοί και είμασταν μαζί τους τοτε θα λέγαμε οτι τα επτάνησα ανήκουν στην Ευρώπη της Άριας φυλής.Εκτός αν πηγαίναμε με τους Αμερικάνους τοτε οποιοδήποτε μέρος της χώρας και αν μας πέρνανε θα ανήκε εκτος Ελλάδας.
Άβαταρ μέλους
Salome
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1833
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2007, 00:14
Irc ψευδώνυμο: RedSonya, Salome
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: ο μικρός μου υδροβιότοπος

Δημοσίευση από Salome » Τετ 18 Απρ 2007, 16:50

Posted: Mon Aug 07, 2006 10:43 pm

Από karipis


Κάτσε ρε Φώτη, τώρα που έγινε ενδιαφέρουσα η κουβέντα;;

Λοιπόν, θέλω να μου απαντήσεις αν οι Άριοι είχαν κάποια συγκεκριμένη κοιτίδα, και αν ναι που ήταν αυτή;
Άβαταρ μέλους
Salome
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1833
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2007, 00:14
Irc ψευδώνυμο: RedSonya, Salome
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: ο μικρός μου υδροβιότοπος

Δημοσίευση από Salome » Τετ 18 Απρ 2007, 16:51

Posted: Tue Aug 08, 2006 12:52 am

Από ΧΙΟΥΙ


Υπερβόρειε δεν πήγαμε με τους Αμερικανούς οι σύμμαχοι ήρθαν εδώ αφού μας επιτέθηκε ο άξονας.Πράγματι σε ουδέτερη τροχιά κινούμασταν.Αλλά το οτι ο Μεταξάς είπε όχι σημαίνει πως έβαλε πάνω από εθνικοσοσιαλισμούς και φυλετισμούς το περήφανο ελεύθερο της Ελλάδος μας.Διότι φαίνεται οτι έστω και αργά είδε πως το φυλετικό κράτος του Χιτλερισμόυ δεν θα ήταν ο Ευρωπαικός παράδεισος όπως δήθεν λεγόταν αλλά κάτι αισχρό αποτρόπαιο και απάνθρωπο..Αλλιώς γιατί να πει όχι δηλαδή;

Να σε ρωτήσω κάτι Σαμποτέρ αυτά τα παιδάκια που τράβηξες είναι αυτά που χαιρετάγανε τους αδελφούς εθνικοσοσιαλιστές Γερμανούς όταν μπήκανε στην Αθήνα;Μήπως αυτές οι γυναίκες στάθηκαν έτσι προσοχή όταν κατέβηκε η Ελληνική σημαία από την Ακρόπολη και υψώθηκε η σβάστικα;Δεν νομίζω...Βλέπεις λοιπόν ο Μεταξάς μπορεί να μιμήθηκε πέντε πράγματα από τον Μουσολίνη και τον Χίτλερ δημιουργώντας εντυπώσεις αλλά τελικά είπε την γνώμη του για την φασιστική φυλετική θεωρία του άξονα...
Α και η επταετία εξόρισε τους αριστερούς όπως ο μεταξάς αλλά δεν νομίζω να τους πείς και αυτούς εθνικοσοσιαλιστές..Βασικά ούτε τον Μεταξά θα τον έλεγες...Απλά επειδή έζησε επί Χίτλερ και είχε σαφώς σχέσεις με την Γερμανία υιοθέτησε τις νεολαίες και άλλα τέτοιου είδους εμφυτεύματα...Προείχε όμως πάντα η Ελληνική ψυχή όπως και το απέδειξε..αυτό μου φτάνει...
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Δημοσίευση από Divine Sinner » Τετ 18 Απρ 2007, 16:51

Posted: Tue Aug 08, 2006 11:37 am

Από The_Saboteur


ΠΟΤΕ Ο ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ, ΣΟΥΙΔΙΚΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΤΗ.
ΠΡΟΕΧΕΙ ΤΟ ΕΘΝΟΣ.
ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΑΠΟΔΙΚΝΥΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΤΗΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ Η ΕΛΛΑΣ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΧΩΡΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΥΜΑΤΙΖΕ ΚΑΙ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ.
ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ.
ΟΧΙ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΣΑΝ ΠΡΟΣΟΧΗ. ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΙΔΕΟΛΟΓΙΑ.
ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΒΑΣΙΛΟΦΡΟΝΕΣ ΘΑ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣΑΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΡΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΣΙΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΥΒΕΡΝΙΣΗ.
ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ
Λοιπόν, θέλω να μου απαντήσεις αν οι Άριοι είχαν κάποια συγκεκριμένη κοιτίδα, και αν ναι που ήταν αυτή;

ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΘΕΩΡΕΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΑΝ Ο ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΣ.
Α και η επταετία εξόρισε τους αριστερούς όπως ο μεταξάς αλλά δεν νομίζω να τους πείς και αυτούς εθνικοσοσιαλιστές..Βασικά ούτε τον Μεταξά θα τον έλεγες...Απλά επειδή έζησε επί Χίτλερ και είχε σαφώς σχέσεις με την Γερμανία υιοθέτησε τις νεολαίες και άλλα τέτοιου είδους εμφυτεύματα...Προείχε όμως πάντα η Ελληνική ψυχή όπως και το απέδειξε..αυτό μου φτάνει...


ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΚΑΘΕ ΑΝΤΙ-ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΤΗ. Η ΧΟΥΝΤΑ ΕΞΟΡΙΣΕ ΤΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΥΛΑΚΙΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΦΕΡΕΦΩΝΟ ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ.
Άβαταρ μέλους
Salome
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Σούπερ Ιδεογραφίτης
Δημοσιεύσεις: 1833
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2007, 00:14
Irc ψευδώνυμο: RedSonya, Salome
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: ο μικρός μου υδροβιότοπος

Δημοσίευση από Salome » Τετ 18 Απρ 2007, 16:52

Posted: Tue Aug 08, 2006 11:05 pm

Από karipis


Σαμποτέρ είπες: ΠΟΤΕ Ο ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ, ΣΟΥΙΔΙΚΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΤΗ. -

Και τότε γιατί στα περίφημα ξενοδοχία αναπαραγωγής* δεν έθετε άλλον εκτός από Γερμανούς που μπορούσαν να αποδείξουν την Γερμανική καταγωγή τους εως 250 έτη πίσω (χαχαχαχαχα....).


Παρακάτω είπες πως...:ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ όσον αφορά την σημαία σωστά;
Λοιπόν, πρώτον να μην είσαι ΚΑΘΟΛΟΥ σίγουρος ότι δεν κυμάτιζε εθνική σημαία σε χώρα υπό των Γερμανών και β) ΔΙΑΒΑΣΕ που, πότε κ πως έγινε(;) αυτή η διάκριση με την Ελλάδα...

Όσον αφορά βέβαια το:...
ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΘΕΩΡΕΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΑΝ Ο ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΣ.

Με τον κύριο Πουλιανό (που μας συνδέει κ καλή φιλία) σε όσες συζητήσεις κάναμε, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΕ ΓΙΑ ΑΡΙΟΥΣ.
Αν πάντως θέλει κάποιος, θα χαρεί να πάμε μια βόλτα από εκεί (Πετράλωνα) κ να κάνουμε μια σχετική κουβέντα ( :twisted: χαρές που θα κάνει...)

Και τέλος λες: Η ΧΟΥΝΤΑ ΕΞΟΡΙΣΕ ΤΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΥΛΑΚΙΣΕ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΦΕΡΕΦΩΝΟ ΤΩΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ.

Και ο Γ. Ππανδρέου γιατί το έκανε τότε;;;;;


*Για το σχετικό υπάρχει και βιντεάκι αν υπάρχει αμφιβολία.



Ας σοβαρευτούμε πραγματικά θα έλεγα κ εγώ με την σειρά μου.
Άβαταρ μέλους
Divine Sinner

Δημοσίευση από Divine Sinner » Τετ 18 Απρ 2007, 16:53

Posted: Wed Aug 09, 2006 2:08 pm

Από The_Saboteur

Και ο Γ. Ππανδρέου γιατί το έκανε τότε;;;;;

ΤΟ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΔΟΥΛΕΥΕ Ο (ΗΡΩΑΣ) Γ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΙ ΕΓΓΟΝΩΝ ΤΟΥ YES SIR.

Και τότε γιατί στα περίφημα ξενοδοχία αναπαραγωγής* δεν έθετε άλλον εκτός από Γερμανούς που μπορούσαν να αποδείξουν την Γερμανική καταγωγή τους εως 250 έτη πίσω (χαχαχαχαχα....).

ΑΝ ΑΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ URBAN LEGEND Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ. ΓΙΑΤΙ ΕΦΑΡΜΟΣΤΙΚΕ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ.
Με τον κύριο Πουλιανό (που μας συνδέει κ καλή φιλία) σε όσες συζητήσεις κάναμε, ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΕ ΓΙΑ ΑΡΙΟΥΣ

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΝΕΦΕΡΕ Ο ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ. ΛΕΩ ΑΠΛΑ ΠΩΣ ΑΝ ΤΑ ΕΥΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΑ ΝΑ ΑΝΑΤΡΕΨΟΥΝ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙΑ.
ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΦΩΤΗΣΟΥΝ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΤΙΔΑ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ Ή ΜΕ ΤΟ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΝΙΤΡΑ ΤΟΥ (ΜΗΝ ΞΕΧΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΜΕΛΕΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΟΚΕΝΤΡΙΚΗ ΘΕΩΡΕΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΑ ΚΙΝΙΤΡΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ).
ΝΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΚΑΛΥΨΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΡΙΟΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ευρωπαϊκή Ιστορία”