• doctormarkonΣάβ 13 Αύγ 2022, 16:15
    Σε θυμάμαι από παλιά. Όλους σας θυμάμαι. Η παλιά αγαπημένη ομάδα. Η Βασούλα σας αγαπούσε πολύ.
  • TEUTAMOSΣάβ 13 Αύγ 2022, 15:38
    Ξαναγράφω μετά από 13 χρόνια περίπου στον ιστότοπο αυτό για να εκφράσω τη λύπη μου για τον αναπάντεχο θάνατο της Αρελίτας, όπως την έλεγα (και αυτή με έλεγε "Μέλιο"). Ησουν, Αρελίτα, πάντα στοργική σαν μάνα με τα μέλη του ΙΔΕΟ, φλόγα ελληνική είχες στην καρδιά σου και είχες την ικανότητα να τη μεταδίδεις αυτή τη φλόγα και σε άλλους. Καλο Παράδεισο!!!
  • thanasispnΤετ 03 Αύγ 2022, 18:17
  • pantaΤρί 19 Ιούλ 2022, 00:26
    Καλή Ανάσταση
  • yiotisΚυρ 17 Ιούλ 2022, 15:50
    Όταν όλοι είχαν μαύρα μεσάνυχτα η Βίκυ μας άνοιξε τα μάτια.. Εκανε τόση δουλειά και μετέφρασε τόσο σημαντικά βίντεο . Ας αναπαυτεί η ψυχούλα της.
  • _MIXALIS_Πέμ 14 Ιούλ 2022, 19:42
    Αχ βρε Βίκυ, εφυγες και εσύ. Δεν εχω λόγια. Δεν θα ξεχασω τις συναντησεις των Ιδεο, τις κουβεντες μας, αυτη την αυρα που έβγαζες. Θα μας λείψεις. Εύχομαι να ηρεμήσει η ψυχουλα σου εκει στο φως που θα είσαι, και ελπιζω να ανταμωσουμε καποια στιγμή.
  • 1809Πέμ 14 Ιούλ 2022, 15:22
    Μόλις το έμαθα... Δεν έχω αρθρογραφήσει ποτέ μου. Δεν είμαι καλός, στο γράψιμο, στην θύμιση, στη μνήμη. Γενικώς δεν είμαι καλός... Καλό παράδεισο Βασιλική. Καλό παράδεισο. Δεν έχουμε συναντηθεί ποτέ, αλλά κάποτε θα συναντηθούμε. Να προσέχεις την Ελλάδα μας από εκεί πάνω...
  • bluemaxΠέμ 14 Ιούλ 2022, 14:38
    Καλη αποδραση απο τον κοσμο φυλακη, Βασουλα, ευχομαι να τα ξαναπουμε σε εναν ευγενεστερο και φωτεινοτερο κοσμο
  • Maggie Make up NailsΠέμ 14 Ιούλ 2022, 12:18
    Μόλις τώρα το έμαθα.Λύγισαν τα γόνατα μου.Δεν μπορώ να το πιστέψω.Βασούλα μου γλυκιά και μεγάλη αγωνίστρια σε πήρε ο Θεός κοντά του γιατί τέλειωσε ο αγώνας σου και το χρέος σου σε αυτή την επίγεια ζωή που το διεκπεραίωσες με το παραπάνω.Και ο δικός σου αγώνας ήταν αδιάκοπος. Αγώνας για την αλήθεια και το δίκαιο.Για το φως και την αγάπη. Αυτή που μοίρασες απλόχερα. Μας μεταλαμπάδευσες την καλή ανησυχία και μας έδειξες την αλήθεια. Καλό πέρασμα γλυκιά μου ψυχή και καλή αντάμωση. Θα τα ξαναπούμε.
  • onireumΠέμ 14 Ιούλ 2022, 04:37
    Γεια σου Arela... Κάποτε συναντηθήκαμε. Πιθανώς να ξανασυναντηθούμε... Να περνάς καλά εκεί πάνω...!
  • KalliopiΠέμ 14 Ιούλ 2022, 01:05
    Η Βασούλα δεν φοβόταν τον θάνατο αλλά είχε πολλά να δώσει ακόμα. Όπως απλόχερα σκόρπιζε τ ην γνώση και των φως της σε όλους μας, έτσι απλόχερα να δώσουμε τις ευχές μας να ειναι φωτεινό το πέρασμα της. Καλό ταξείδι μεγάλη ψυχή....
  • wolfman13Πέμ 14 Ιούλ 2022, 00:59
    Μόλις το έμαθα και εγώ , έχω χρόνια να αρθογραφησω αλλά δεν περίμενα ότι θα μπω για να σου μπω αντίο. Καλή ξεκουράσει κοριτσάρα να σε θυμάται οικογένεια σου με της καλύτερες ανάμνησης, εις το επανιδείν!
  • lilyofthevalleyΤετ 13 Ιούλ 2022, 23:44
    Δεν έχω λόγια να εκφραστώ.... λυπάμαι πάρα πολύ! Έλειψα αρκετό καιρό λόγω προσωπικών προβλημάτων και αυτές τις μέρες είχα στο νου μου να της γράψω... δεν πρόλαβα. :( Για άλλη μια φορά συνειδητοποιώ ότι πρέπει να κάνουμε πράγματα άμεσα γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε το αργότερα θα είναι ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ. Τα συλλυπητήριά μου στους δικούς της. :waaa: Θα τα πούμε από κοντά Βασούλα μου όταν επιτέλους έρθω κι εγώ εκεί... :rose:
  • KASSANDROSΤετ 13 Ιούλ 2022, 22:34
    Το έμαθα πριν λίγο. Τι να πω... Να είσαι καλά εκεί που είσαι Βασούλα. Είναι τιμή μου που σε γνώρισα.
  • mike vsΤετ 13 Ιούλ 2022, 21:52
    Ένα μεγάλο μέρος που αντιλαμβάνομαι τα πράγματα διαφορετικά απ' τη μάζα, οφείλεται στην Βασούλα.Νιωθω ένα αναπάντεχο κενό αυτή τη στιγμή.Χασαμε μια ανεξάρτητη φωνη.Σ ευχαριστούμε για τον χρόνο που δαπανησες.Ο Κύριος να σε πάρει κοντά του
Κανείς δεν κάνει chatting

Σύνδεση  •  Εγγραφή

Μέλη σε σύνδεση

Συνολικά υπάρχουν 39 μέλη σε σύνδεση: 1 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 38 επισκέπτες (με βάση τα μέλη που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά)
Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 397 την Κυρ 12 Ιαν 2020, 07:41

Στατιστικά

Συνολικές δημοσιεύσεις 320369 • Σύνολο θεμάτων 14717 • Σύνολο μελών 1974 • Το νεότερο μέλος μας 184