Καλώς όρισες Gaming

Για όσους λιώνουν στο pc :pcpunch:
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Lionheart
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 2876
Εγγραφή: Κυρ 15 Απρ 2007, 01:48
Φύλο: Άνδρας
Τοποθεσία: Μόναχο

Καλώς όρισες Gaming

Δημοσίευση από Lionheart » Κυρ 06 Μάιος 2007, 20:21

Squall Leonhart
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 1:30 am

Πήρα την πρωτοβουλία και ζήτησα από την Βίκυ (την γνωστή και ως Κατίνα των ΙΔΕΟ :ΡΡ - πλάκα-πλάκα έτσι θα σε αποκαλώ αν δε σε πειράζει) να δημιουργήσει ένα χώρο στον οποίο οι καμμένοι των Η/Υ (καμένος = άτομο που καίει θερμίδες πληκρολογώντας για περισσότερες από 4-5 ώρες την ημέρα) να μιλάνε για θέματα εκτός εργασίας στους Η/Υ.
Και τι είναι αυτά εκτός από Video Games?


Επειδή προς το παρόν είναι σε δοκιμαστική περίοδο (αυτό το λέω εγώ και μάλλον έτσι πρέπει να γίνει μιας και δεν έχω ιδέα πόσοι ασχολούνται με το θέμα) θα βάλω ένα poll για να διευκρινήσουμε το θέμα.
_________________

ΑρΕλα
Διαχειριστής (Administrator)


PostPosted: Wed Sep 06, 2006 1:33 am
Quote:
την Βίκυ (την γνωστή και ως Κατίνα των ΙΔΕΟ :ΡΡ - πλάκα-πλάκα έτσι θα σε αποκαλώ αν δε σε πειράζει)


Αν θες να σε σπάσω στο .... και να σου κάνω το κεφάλι και να καταντήσεις και στο τέλος να σε ..., συνέχισέ το!




Κατά τα άλλα ψήφισα "δεν παίζω", γιατί παίζω μόνο χαρτιά, πασιέντσες, τάβλι και λεξικόντρες, αλλά κρατώ και το μυαλό ανοιχτό αν δω και κάτι άλλο ενδιαφέρον.
_________________

Squall Leonhart
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 9:41 am

Ωραία.
Αν θες μπορείς να ψάξεις λίγο στο ίντερνετ και να κατεβάσεις (δε θα σου παρει πάρα πολύ και πραγματικά αξίζει τον κόπο) το Final Fantasy 8 του οποίο ο κεντρικός χαρακτήρας έχει το νικ που χρησιμοποιώ εγώ τώρα.
http://www.mininova.org μπορείς να το κατεβάσεις με b-torrent
_________________

elia
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 9:49 am

Παίζω, ή μάλλον έπαιζα αρκετά, με προτίμηση στα στρατηγικής και adventure, αν και κατά διαστήματα είχα ψιλοκολλήσει στα doom (παλιά) και Sims.
Τώρα πιά σχεδόν δεν παίζω, λίγο λόγω έλειψης χρόνου, λίγο γιατί δεν έχω κάτι καλό καινούργιο.
---------------------------------
sottis
Διαχειριστής (Administrator)

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 11:24 am

Εγώ παιζω,οποτε ψηφιζω την πρωτη επιλογη!

_________________
s3irios
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 11:42 am

Ναι παιζω παιχνιδια, αλλα μονο racing και MMORPGS δηλαδη Internetικα παιχνιδια.ΕΙναι μεθοδος διαφυγης για μενα...
_________________

Squall Leonhart
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 12:41 pm

Πολύ καλά. Λοιπόν εγώ παίζω σχεδόν τα πάντα με εξαίρεση τα adventure γιατί όπως πολύ σωστά είπατε θέλουν υπομονή κάτι που εγώ δεν έχω σε μεγάλο βαθμό.

Από RPG έχω παίξει πάρα πολλά. Morrowind, Oblivion, Dungeon Siege, Diablo, Sacred, Final Fantasy 8 κ.α.

Από strategy μου αρέσουν τα turned based όπως τα:
Heroes of Might and Magic 3 & 4, Age of Wonders, Civilization Medieval, Rome Total War, αλλά και RTS: Age of Mythology, Age of Empires, Rise of Nations.

MMORPG: L2, MU-online, Silkroad, Hero-online, Knight-online.


Action: Freelancer μονο μιας και τα Shooter δε μου αρέσουν και τόσο.
_________________

elia
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 1:05 pm

Age of Empires - Κορυφή!
Ξέρεις κάποιο που να είναι ακριβώς ίδιο στυλ; (λειτουργίες-γραφικά κλπ)
------------------------------------------------------
ΑρΕλα
Διαχειριστής (Administrator)

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 1:09 pm

Ρε παιδιά, κινέζικα μου μιλάτε!

Είπα, είμαι ανοιχτή σε προτάσεις. Παρέλειψα βέβαια να πω ότι είμαι χαζή ξανθιά - κυρίως σ'ό,τι αφορά τα παιχνίδια, καθ'οτι είναι άγνωστα εδάφη για μένα, αλλά νόμιζα ότι αυτό ήταν αυτονόητο!

Δώστε λοιπόν λίγο λεπτομερέστερες εξηγήσεις, μια ψιλοαναλυσούλα μπας και πάρω μπρος, και κυρίως δώστε μου οδηγίες πώς να τα κατεβάσω. Τι θα πει b-torrent πχ, ρε Βασίλη? Θαρρείς πως ξέρω ως αγνωστική? Μιλάτε ας πούμε για adventure, για μένα η λέξη σημαίνει απλά και μόνο "περιπέτεια" που θα την αναζητήσω την κυρία? Ποια περίπου είναι η λογική του παιχνιδιού? Η ίδια ερώτηση ισχύει και για το doom - sims που ανέφερε η Εύη! Ελεήστε μονόφθαλμοι τον θεόγκαβο! λέμε!

Ουφ, είχατε δεν είχατε, πάλι τα καταφέρατε να νιώσω σαν σήμερα. Σα δε ντρέπεστε λέω εγώ!
_________________

Squall Leonhart
Επόπτης Δημοσθονίας


PostPosted: Wed Sep 06, 2006 1:09 pm

Με καλύτερα γραφικά, ίδιο στυλ και πιο σωστό gameplay προτείνω Rise of Nations (Κοινώς το ρύζι των Εθνών :Ρ )
_________________

elia
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 1:20 pm
Quote:
Με καλύτερα γραφικά, ίδιο στυλ και πιο σωστό gameplay προτείνω Rise of Nations (Κοινώς το ρύζι των Εθνών :Ρ )

0
με την πρώτη ευκαιρία θα το εξετάσω...
Quote:
Δώστε λοιπόν λίγο λεπτομερέστερες εξηγήσεις, μια ψιλοαναλυσούλα μπας και πάρω μπρος, και κυρίως δώστε μου οδηγίες πώς να τα κατεβάσω. Τι θα πει b-torrent πχ, ρε Βασίλη? Θαρρείς πως ξέρω ως αγνωστική? Μιλάτε ας πούμε για adventure, για μένα η λέξη σημαίνει απλά και μόνο "περιπέτεια" που θα την αναζητήσω την κυρία? Ποια περίπου είναι η λογική του παιχνιδιού? Η ίδια ερώτηση ισχύει και για το doom - sims που ανέφερε η Εύη! Ελεήστε μονόφθαλμοι τον θεόγκαβο! λέμε!



Λοιπόν, ένα ένα:
Adventure : σωστά το είπες, περιπέτειας. Δηλαδή να στο δώσω με παράδειγμα ενός πολύ καλού που έπαιζα παλιά. Indiana Jones, όπου είχες τον εν λόγω ήρωα να πρέπει να φέρει εις πέρας τον σκοπό του μέσα σε ένα σενάριο όπως αυτά μίας ταινίας. Κινούμενος μέσα σε διαφορους χώρους, όπου συναντά διάφορους ανθρώπους τους οποίους ρωτά και πρέπει να διαλέξει από τις απαντήσεις τους. Ανάλογα με τι διαλέγει το σενάριο τροποποιείται. Βρίσκει αντικείμενα που του χρησιμεύουν και πρέπει να τα χρησιμοποιήσει αναλόγως και με λίγα λόγια... περιπέτεια.
Τώρα το doom ήταν (και είναι φαντάζομαι) ένα κλασσικό παιχνίδι εκτόνωσης. Είσαι ένας ωραίος, σωματώδης τύπος, ξανθούλης, (δε φαίνεσαι στην οθόνη, μόνο το σιδερικό σου φαίνεται) και κινείσαι σε διάφορους χώρους όπου κυκλοφορούν κάτι πολύ "ωραία παιδιά", τερατάκια και ναζί. Σκοπός: να μην αφήσεις τίποτα όρθιο! Ότι κινείται, καμπούμ. Απ' τα καλύτερα του είδους νομίζω...
Το Sims είναι, πως είναι το doom; καμία σχέση. Έχεις κάτι ωραία ανθρωπάκια που τους φτιάχνεις ένα σπίτι και μία οικογένεια και τους βάζεις να ζούν. Αυτοί τρώνε, κοιμούνται, κάνουν την ανάγκη τους, sex, βλέπουν τηλεόραση κλπ τα πάντα. Πρέπει να τους βοηθάς και λίγο όμως γιατί είναι ηλίθιοι και μπορεί να σου πεθάνουν στα καλά καθούμενα... Ψηφιακό κουκλόσπιτο εν ολίγις...

Άλλη απορία;
Εδώ είμαι εγώ... Laughing
---------------------------------------------------
Squall Leonhart
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 1:22 pm

Τα RPG (Role Playing Game(s) ) είναι συνήθως σε μεσαιωνικό στυλ σχεδιασμένα (τουλάχιστον όσα αναφέρω είναι) και στα περισσότερα αναπτύσεις ένα χαρακτήρα ανεβάζοντάς του τα στατιστικα και αποκτώντας εμπειρία μετά από μάχες ο χαρακτήρας σου ανεβαίνει επίπεδα ακολουθώντας το σενάριο του παιχνιδιού.

Τα Στρατηγικής είναι παιχνίδια μυαλού, σαν το σκάκι. Πρέπει να αναπτύξεις τον πολιτισμό του έθνους που αναλαμβάνεις την ηγεσία του, να κατακτήσεις άλλους λαούς και γενικά να περάσεις μέσα από το χάσμα των αιώνων στην τελευταία εποχή. Αυτά για τα:Civilization, Medieval, Rome Total War,Age of Mythology, Age of Empires, Rise of Nations.

Για τα υπόλοιπα Strategy είναι κάπως πιο περίπλοκα μιας και πρέπει να χρειριστείς κάποιους ήρωες σα να παίζεις Παιχνίδι Ρόλων (RPG) ταυτόχρονα με τις υπόλοιπες μονάδες σου. Το Age of Mythology είναι ιδιαίτερα ενδιαφέρον μιας και χρειάζεται εκτός απο το συνηθησμένο advance age να κάνεις και God Worship.


Τα action είναι παιχνίδια δράσης χωρίς συγκεκριμένο σενάριο τα περισσότερα, αλλά μπορείς να βρεις μερικά με φοβερό σενάριο όπως το Freelancer το οποίο είναι ένα space simulator λίγο παλιό μεν αλλά το καλύτερο στον καιρό του (για εμένα ακόμα και σήμερα)

Τα Sims είναι simulator αλλά διαφορετικού τύπου.
Σε μία εκδοσή του είσαι δήμαρχος, στην άλλη οικογενειάρχης κοκ.

Αυτά αν ξέχασα κάτι μου λέτε
_________________
XIOYI
Επόπτης Δημοσθονίας


PostPosted: Wed Sep 06, 2006 1:23 pm

elia αν έχεις βαρεθεί τους μεσαίωνες και τους ιππότες και θα ήθελες ολίγον μοντέρνα τεχνολογία πυρηνικές βόμβες λέηζερ τάνκς αεροπλάνα απάτσι υπερ-τανκς σνίπερς και όλα τα όμορφα χαρούμενα και ειρηνικά,σε στύλ στρατηγικής αν και περισσότερο δράση και λιγότερο αγωνία για τις πρώτες ύλες (είναι μόνο μια,εφόδια,χρήματα δηλαδή) τότε command and conquer λέγεται το παιχνίδι!!!Smile
_________________

Squall Leonhart
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 1:32 pm

Επειδή πρέπει να απαντήσω όπως έκανε και η elia, θα αναφερθώ σε κάθε παιχνίδι χωριστά.

Morrowind: Είσαι η μετεμψύχωση ενός βασιλέα του νησιού-βασιλείου Morrowind και ζεις ωραία και εμφανίζεσαι σε ένα πλοίο που ταξισεύει προς το Morrowind από το oblivion (βασίλειο της Λήθης - κατοικία εκπτωτων Θεών).
μπορείς να διαλέξεις μία από τις 9 φυλές του παιχνιδιού για να γίνεις, κάθε μία με τις δικές της δυνάμεις και αδυναμίες,
Στο Morrowind ανακαλύπτεις αυτό που ήσουν (Βασιλιάς) και μετά από πολλές-πολλές μαχες και αποστολές σε καλούν να καταστρέψεις την καρδιά του τελευταίου Θεού που δεν κατάφερε να φύγει από το Νησί και κάποιοι παλλιοί σου φίλοι τον καθάρισαν και μέσω της καρδιάς του γίναν Θεοί και σε σκότωσαν για να πάρουν την εξουσία.
Το παιχνίδι αυτό έχει τόσο μεγάλο κόσμο και τόσο προσεγμένο σενάριο που μπορείς να κάνεις μία μεγάλη συλλογή από Λογοτεχνικά/Ιστορικά βιβλία που να μιλάνε για την ιστορία του Βασιλείου και πολλές άλλες ιστορίες.
Είναι ένα από τα καλύτερα.
_________________
s3irios
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 3:18 pm

Elia... Age of Mythology.....Παρα πολυ καλο.. και μου φαινεται οτι βγηκε και το καινουριο...

Προσωπικα τελευταια προτιμω τα Rpgs' οπως και τα περιεγραψε και ο φιλος Leonheart αλλα τα "Massive Multiplayer Online" δηλαδη "MMO-RPG".
Συναναστρεφεσαι με ατομα απο ΟΛΟ τον κοσμο μεσα σε ενα αρκετα λεπτομερες εικονικο περιβαλλον...Κορυφη.Λες και καθε φορα που συνδεεσε ταξιδευεις σε ενα αλλο χωροχρονικο συνεχες.... (ετσι μου φαινεται εμενα τουλαχιστο Razz Razz Razz Razz Razz Razz )
_________________

Squall Leonhart
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 5:47 pm

Σείριε τι παίζες απο online και σε ποιους server?
_________________
Squall Leonhart
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 6:11 pm

Όπως έκανα πριν με το Morrowind ετσι και με το Freelancer θα σας δώσω μία ιδέα του τι είναι.

Είστε ένας από του 3 επιζόντες μίας ξαφνικής επίθεσης σε μία βάση στην καρδιά του διαστήματος, στις τελευταίες αποικίες των καλών ανθρώπων.
Σας προσλαμβάνει η διαστημική αστυνομία του συστήματος Liberty (Υπάρχουν 5 συστήματα: Liberty, Kusari, Rheinland, Bretonia, και πολλές άλλες βάσεις σε άλλα συστήματα αλλά είναι πειρατικές).
Μετά από πολλές αποστολές και μαζεύοντας στοιχεία πρέπει να ανακαλύψετε μία συνομοσία που σκοπό έχει την καταστροφή του ανθρώπινου γένους απο τους Εξωγήινους ή Nomads όπως τους λέει.
Το καλό με αυτό το παιχνίδι είναι ότι δε χειρίζεστε τον χαρακτήρα εκτός όταν αγοράζετε όπλα και εμπορεύματα και στο όλο παιχνίδι είστε χηριστής ενός πολεμικού διαστημοπλοίου.

Ειναι φοβερό πιστέψτε με
_________________
s3irios
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Thu Sep 07, 2006 12:19 am

Φιλε μου ειχα κολησει αρκετα με το L2.Εφαγα 4 chronicles στη μαπα...
Αλλα αποδειχτηκε πολυ περιορισμενο και ψαχτηκα λιγο απο Wow.Πολυ καλυτερο αν και δεν πρλαβα να αναπτυχθω "αρκετα".Τωρα μαλλον παιζει να σηκωσω L2 server στο μαγαζι....Θα δουμε με το καλο.
_________________

Squall Leonhart
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Thu Sep 07, 2006 1:28 am

Αν θυμάμαι καλά εσύ μου είχες πει για έναν C5.
Κοίτα επειδη κατέβασα όλο τον client μην κάνεις καμιά λαδιά και δεν τον σηκώσεις... :ΡΡ
_________________
elia
Επόπτης Δημοσθονίας

PostPosted: Thu Sep 07, 2006 11:31 am
Quote:
Elia... Age of Mythology.....Παρα πολυ καλο.. και μου φαινεται οτι βγηκε και το καινουριο...


Μου φαίνεται ότι πρέπει να ξαναβρω μιά άκρη για να προμηθεύομαι παιχνίδια... (εχμ, clopy right..) ...γιατί απέχω εδώ και αρκετό καιρό και έχω χάσει λίγο το μπούσουλα..., καμιά πρότασις..;
Αὐτὰ τὰ δέντρα δὲ βολεύονται μὲ λιγότερο οὐρανό,
αὐτὲς οἱ πέτρες δὲ βολεύονται κάτου ἀπ᾿ τὰ ξένα βήματα,
αὐτὰ τὰ πρόσωπα δὲ βολεύονται παρὰ μόνο στὸν ἥλιο,
αὐτὲς οἱ καρδιὲς δὲ βολεύονται παρὰ μόνο στὸ δίκιο.
Άβαταρ μέλους
LoLitA
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Ιδεογραφίτης Υψηλών Ταχυτήτων
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: Τρί 17 Απρ 2007, 00:53
Φύλο: Γυναίκα

Re: Καλως όρισες Gaming

Δημοσίευση από LoLitA » Κυρ 06 Μάιος 2007, 20:30

s3irios
Επόπτης Δημοσθονίας


Joined: 24 Jul 2006
Posts: 396
Location: Gerakas

PostPosted: Thu Sep 07, 2006 7:11 pm Post subject: Reply with quote Edit/Delete this post Delete this post View IP address of poster
Ολες οι ακρες εδω. ;) Τι το χουμε το μαγαζι ΩΡΕ? (μην ανησυχεις και γω για clopy right λεω αλλα μη το πεις πουθενα..) 8) Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
_________________
\"#Skaraveos\" Beetle Type4 2.000cc twin carb

http://www.athensbeetleclub.gr/viewtopic.php?t=491
http://www.athensbeetleclub.gr/viewtopic.php?t=1028
@ PlayBox @

Ιντερνετ Καφε - Αναβαθμισεις - Επισκευες - Αναλωσιμα

@ PlayBox @
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Squall Leonhart
Επόπτης Δημοσθονίας


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 914
Location: Milk Way Galaxy, Nine Planets Solar System, Planet Earth, Europe, Greece, Kozani, Siatista

PostPosted: Thu Sep 07, 2006 10:11 pm Post subject: Reply with quote Edit/Delete this post Delete this post View IP address of poster
Κατέβασε το bitcomet.exe . Μπες στο site www.mininova.org κανε αναζήτηση ότι παιχίδι θες και είσαι οκ
_________________
Στο μεσιανό του δάκτυλο
μια φαγωμένη βέρα
Κι ανάμεσα στα χείλη του
μια ήσυχη γραμμή

Δεν μίλαγε μα δάκρυζε
στην πρώτη καλημέρα
Λόγια είναι τα δάκρυα
κρυμμένα στα κορμί
O Πατέρας
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address MSN Messenger
Nemesis
Επόπτης Δημοσθονίας


Joined: 07 Jul 2006
Posts: 1827
Location: Καλέ εδώ...να εδώ

PostPosted: Mon Nov 20, 2006 12:15 pm Post subject: Reply with quote Edit/Delete this post Delete this post View IP address of poster
Γεια και από εμένα...

τα τύπου στρατηγικής παιχνίδια όπως το παλιό κλασσικό ΑοΕ τα έχω λιώσει... αν και το καινούργιο δεν μου αρεσε τόσο το Age of Mythology το καινούργιο που έπαιξα την ίδια αίσθηση με το ΑοΕ το καινούργιο μου έδωσε καλύτερα τα γραφικά αλλά είχα συνηθίσει πολύ το παλιό γραφικό τους interface, το Rome total war είναι άλλο προσωπικό κάψιμο αααχχχ καλό ήταν ειδικά οι Έλληνες ήταν φοβεροί.... και αυτή η Σικελία βρε παιδί μου όλα προβλήματα έβγαζε...

τώρα προς το παρόν έχω κολήσει με το Lineage2 kai to Silkroad... φανατική των elfs αν και το Silkroad έχει άλλη νοοτροπία ... και αυτούς τους thiefs άχτι τους έχω ...

τώρα τα rpg είναι τελείως διαφορετική νοοτροπία... λατρεύω το μεσσαιωνικό τους στυλ... και φυσικά και πάλι φανατική των elfs... αυτή την στιγμή συμμετέχω σε δύο champaings ... όχι δεν είμαι πολύ καμμένη αλλά λίγο....
Razz Razz

elia έλα ξεκίνα να παίζεις να καούμε παρέα Laughing
_________________
If you want to make beautiful music, you must play the black and the white notes together.
Richard M. Nixon
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
tsakalaki
Στραβάδι


Joined: 23 Nov 2006
Posts: 13
Location: servia

PostPosted: Thu Nov 23, 2006 2:57 am Post subject: Reply with quote Edit/Delete this post Delete this post View IP address of poster
egw pali oxi aplws paizw4-5 wres,alla liwnw kai oloklira eikositetrawra,paizwntas MANAGER!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sottis
Διαχειριστής (Administrator)


Joined: 07 Jul 2006
Posts: 1185
Location: Δυτικά

PostPosted: Thu Nov 23, 2006 3:07 am Post subject: Reply with quote Edit/Delete this post Delete this post View IP address of poster
χεχε.τσακαλακι καλα ειναι τα παιχνιδια,και εγω παιζω,αλλα να ανοιγουμε κ κανενα βιβλιο ε!
Smile
_________________
ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ "ΦΤΙΑΧΝΕΙ" ΚΑΝΕΙΣ,ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΨΕΜΑ.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Nessa
Στραβάδι


Joined: 16 Sep 2006
Posts: 38
Location: Athens

PostPosted: Thu Nov 23, 2006 12:59 pm Post subject: Reply with quote Edit/Delete this post Delete this post View IP address of poster
Εγώ πάλι δεν απάντησα στην ψηφοφορία γιατί δεν είχε σαν επιλογή το "Παίζω και δεν παίζω" Razz
Για τον λόγο ότι στο pc δεν με βολεύει το keyboard ώστε να παίζω παιχνίδια τέτοιου είδους αν και μου αρέσουν πολύ. Άρα αρκούμαι στο pc να παίζω στο zoo κανά ταβλάκι και scrabble και άλλου είδους παιχνίδια τα παίζω στο Χbox μου..όοοταν έχω χρόνο βέβαια και θέλω μέσα σε αυτόν να μην κάνω κάτι άλλο..πουείναι σπάνιο πλέον αυτό.. 8)
_________________
Whispers Calling My Name...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sottis
Διαχειριστής (Administrator)


Joined: 07 Jul 2006
Posts: 1185
Location: Δυτικά

PostPosted: Thu Nov 23, 2006 7:03 pm Post subject: Reply with quote Edit/Delete this post Delete this post View IP address of poster
nessa.κι εγω παιζω ταβλι στο zoo.εαν εχεις ορεξη και χρονο, για καμια παρτιδα,μπες στο καναλι κ σφυρα Razz
το νικ μου στο zoo ειναι sottis.
_________________

akar_982
Κολλημένος Ιδεογραφίτης

PostPosted: Mon Mar 19, 2007 11:54 pm

τον τελευταιο καιρο εχω καει οπως λες και εσυ φιλε Βασιλη με το LINEAGE II αν και νεα ειμαι ακομα νανακι επιπεδο 10......Οποτε ψηφίζω την πρωτη επιλογή.
“Bravery is believing in yourself, and that thing nobody can teach you.”
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ηλεκτρονικά Παιχνίδια”